مصاحبه تلویزیون هلند و CNN با ابراهیم شریفی یکی از قربانیان تجاوز در زندانهای ایران - ویدیو

مصاحبه تلویزیون هلند و CNN با ابراهیم شریفی یکی از قربانیان تجاوز در زندانهای ایران

ابراهیم شریفی در مصاحبه با تلویزیون هلند از دستگیری، شکنجه و نحوه تجاوز در زندان می‌گوید. این برنامه از تلویزیون بلژیک هم پخش شده است. مصاحبه به زبان فارسی است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=XjigHsxQO7g


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=LMiW-QxbpmY

Iraj Berlin - المان - ‌برلین
ابراهیم جان سرتو بالا بگیر تو هیچ اشتباهی نکردی . ناراحتی روحی تو ناراحتی همه ماست و اشک تو همچنان اشک ماهم هست .شجاعتت بسیار ستایش برانگیز هست به امید روزی نه چندان دور که تبهکاران اسلامی در دادکاه پاسخگوی پرسش تو دلیرمرد وما باشن.
یکشنبه 12 مهر 1388

salar_20 - ایران - همدان
درود بر شرفت.زنده باشی
یکشنبه 12 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
چرا به زبان هلندی سمند میشه پژو؟
یکشنبه 12 مهر 1388

raminjaf - هلند - روتردام
ابراهیم .ما همه یکئ هستیم.تو در قلب هر ایرانی حستی..دورود بر تو ای برادر
یکشنبه 12 مهر 1388

zirmizi - چین - هنگ کنگ
از تلویزیون چین هم پخش شد من او رو دیدم
یکشنبه 12 مهر 1388

zaer79 - ایران - تهران
خدا میدونه چه وعده هایی به این بابا دادن . اجنبی اجنبی پرست . این بابا جریان اون جوکه هست که یارو رو گرفته بودن بعد که آزادشده بود گفته بودن چیکارتون کردن گفته بود مارو کشتن.؟؟؟؟؟؟ لیاقتت همون خارجی هاست همون جا هم بمون به دوستای خارجیت به هم می آیید.
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
سازمان عفو بین الملل در گزارش خود در اردیبشت سال 1364صراحتا انواع مختلف تجاوز جنسی از جمله تجاوز به عنف به مردان و زنان زندانی را از جمله شکنجه های زندانیان ایران اعلام کرد! و با اشاره به مشاهدات دختر جوان 23ساله نوشته بود در اواخر 1982وی به مدت 5هفته در یکی از ساختمانهای کمیته در انفرادی نگه داشته شده است و در حین بازجویی از او خواستند لباسش را بکند (برهنه شود) و مجبورش کرده اند از دهان و معقد در وی دخول کنند.او باکره بوده است.به گفته این سازمان این دختر بعد از ازادی از کشور خارج شده است. احمد باطبی هم اعلام کرد که در زندان توحید با شیشه نوشابه هم بعضی وقت ها به زندانیان تجاوز می شد و خیلی ها اینگونه مشکلات مقعدی شدیدی پیدا کرده اند! .
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
علی افشاری، فعال دانشجویی و دبیر اسبق دفتر تحکیم وحدت که خود تجربه زندان و تهدید به تجاوز را داشته به روز می گوید: "در تجربه شخصی خودم در بازجویی ها به چنین مساله ای تهدید و به کرات از سوی یکی از افراد تیم بازجویی که خود را با اسم مستعار "ثابتی" معرفی میکرد تهدید به تجاوز شده ام!افشاری این فرد را "بسیار خشن" توصیف می کند به نحوی که "سایر اعضای تیم بازجویی همواره تهدید می کردند که اگر همکاری نکنی سرو کارت با این فرد خواهد بود!وی در عین حال این شگرد را نوعی تقسیم کار در بین بازجوها می داند و می افزاید: "این به اصطلاح بازجوی خوب و بازجوی بد نوعی تقسیم کار بازجویی بود و می گفتند که اگر خواسته های مورد نظر آنها انجام نشود آن بازجوی بد چنین اعمالی (تجاوز) را انجام خواهد داد!.
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
سخنگوی مجموعه فعالان حقوق بشر ایران احمد باطبی توضیح می دهد در مورد تجاوز در زندان که: "در زندان توحید یکبار در دستشویی صدای فریادهایی را شنیدم. از مامور همراهم پرسیدم و او عنوان کرد که دارند به یکی تجاوز می کنند و شیشه نوشابه استعمال می کنند. من باور نکردم و فکر کردم برای ترساندن من چنین چیزی را عنوان می کند اما بعدا با همان فرد هم سلول شدم و او تایید کرد که با شیشه نوشابه به او تجاوز کرده اند و متوجه شدم که مشکلات مقعدی شدیدی پیدا کرده است! باطبی می افزاید: "در مورد یکی از کسانی که سالها با من در زندان هم بند بود و از دستگیر شدگان 18 تیر بود شیشه نوشابه استعمال کرده بودند.".
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
در دهه 60رینالدو گالیندو پل فرستاده ویژه سازمان ملل در گزارش خود پیرامون وضعیت حقوق بشر در ایران به گفته‌های خانواده‌های اعضای مجاهدین خلق اشاره می‌کند که مقامات رسمی زندان مدارک ازدواج دختر زندانی‌شان را به آن‌ها داده‌اند. مدارکی که به مفهوم تجاوز جنسی به دختران زندانی پیش از اعدام است. روزنامه گاردین در گزارشی در سال ۱۹۸۹ مهمترین نوآوری اسدالله لاجوردی در زندان‌های ایران را تجاوز جنسی به دختران باکره از طریق ازدواج اجباری آن‌ها با زندانبانان ذکر می‌کند. این ابتکار که هنوز هم در حال اجراست برای رفع تردیدها در مورد ممنوعیت شرعی اعدام دختر باکره صورت گرفته‌است! حسین علی منتظری قائم‌مقام رهبر ایران در آبان ۱۳۶۵ در نامه‌ای به روح‌الله خمینی در شرح مشکلات کشور با عبارت «آیا می‎دانید در بعضی زندان‌های جمهوری اسلامی دختران جوان را به زور تصرف کردند؟ آیا می‎دانید هنگام بازجوئی دختران استعمال الفاظ رکیک ناموسی رائج است؟» به این موضوع اشاره کرده‌است!
یکشنبه 12 مهر 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
غصه نخور دوست عزیز این جنایتکاران بزودی تقاص کارهایشان را خواهند داد واقعا با این افشاگریهایی که کردی باعث نجات بسیاری از جوانان از این حتک حرمت شدی. مرگ بر حکومت اسهالی با دین اون سراسر خرافه و موهومش.
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
ژاله احمدی، پزشک و پژوهشگر، در «دائره المعارف زنان و فرهنگ اسلامی»، می‌نویسد در بین سال‌های ۶۰ تا ۶۶ هزاران زندانی سیاسی زن بازداشت شده و در زندانهایی مانند اوین و گوهردشت نگاهداری شدند. بگفته احمدی این دسته از زندانیان که تحت نظارت نزدیک توابین و ناظران زن و در دستان محافظان مرد زندان قرار داشتند که آنها را شکنجه داده، به آنها تجاوز کرده، با آنها ازدواج کرده یا آنها را اعدام می‌کردند. احمدی سپس به توصیف شکنجه‌ها پرداخته و با بیان اینکه زندانیان تحت شستشوی مغزی، تحقیر و تخریب روحیه قرار داشته‌اند، می‌گوید که برخی از زندانیان جهت پایان این شکنجه‌ها تصمیم به ازدواج موقت با زندانبان‌ها می‌گرفتند و برخی دست به خودکشی می‌زدند!!!
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
محسن مخملباف زندانی سیاسی سابق و عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، می‌گوید: تجاوز جنسی به زندانیان سیاسی، فعالین حقوق بشر، خبرنگاران و … یکی از روش‌های مرسوم در نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌است که جهت تحقیر زندانی و تخریب روحیه وی استفاده شده‌است. بسیاری از زندانیان و فعالان نیز تهدید می‌شوند به اقوامشان تجاوز خواهند کرد. گاهی هم به عنوان تاکتیک اسناد شکنجه و تجاوز به دست خودشان منتشر می‌شود، تا بفهمانند که «اگر منافع ما به خطر بیافتد، افراد نزدیک به نظام را هم این‌جوری قربانی می‌کنیم تا بقیه حساب دستشان باشد.». در دهه ۶۰ در شب اعدام به زندانیان تجاوز میشد (تحت لوای ازدواج با زندانبانان و بازجویان) زیرا معتقد بودند دختر اگر باکره باشد به بهشت می‌رود و گاهی حتی مهریه‌ای هم به خانواده اعدام شدگان داده می‌شد!.
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
عاطفه سهاله (رجبی) دختر 17ساله در مازندران در شهر نکا را می توان از معروف ترین قربانیان تجاوز در زندانهای ایران نام برد! او به جرم رابطه نامشروع بازداشت و به اعدام محکوم شد و حکم اعدام او به سرعت به مورد اجرا گذاشته شد اما پس از اعدام او اعلام شد که این دختر 17ساله توسط قاضی پرونده و افسر ان اگاهی مورد تجاوز قرار گرفته است!!! متجاوزان به عاطفه بازداشت شدند اما هرگز مجازات نشدند و پس از چندی ازاد شدند!!!.
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
عزت مصلی نژاد از نیروهای مجاهد در زندانهای جمهوری اسلامی در دهه 60می گوید: اگر چه قرآن مجازاتی برای زنا مشخص می‌کند ولی در زمینه تجاوز ساکت است و روحانیون هم بندرت حکم شرعی درباره تجاوز داده‌اند و این چراغ سبزی به پلیس و سپاهیان داده که با خیال آسوده تجاوز کنند؛ از جمله نمونه‌های آن هم می‌توان از تجاوز به پسران نوجوان در زندان توسط توابین نام برد. بگفته مصلی نژاد قرآن بصورت روشنی اجازه مبدل کردن زنان اسیر به برده جنسی را می‌دهد و این توجیه مذهبی تجاوز در زندان را فراهم کرده‌است: در ایران به زندانیان سیاسی به عنوان مفسد و افرادی که در حال جنگ با خدا هستند نگاه کرده، و استدلال می‌کنند که این افراد در این جنگ اسیر آنها شده‌اند و بنابراین می‌توان آنها را به برده جنسی خود تبدیل کرد!!!!.
یکشنبه 12 مهر 1388

biinam - ایران - تهران
آدمی که فقط فقط فقط از خدا میترسه از ایران فرار کرده
یکشنبه 12 مهر 1388

sare galin - انگلیس - لندن
افتخار ما هستی ازاده مردایرانی.افرین به شهامتت.
یکشنبه 12 مهر 1388

shirzan - آلمان - برلین
zaer79 - ایران - تهران/ اونی که تو تعریف کردی بیچاره جوک نبوده تو فهم درکش رو نداشتی وقتی یک نفر میگه ما رو کشتن منظورش روح و روانش بوده نه جسم خاکیش احمق وقتی چیزی رو میشنوی روش فکر کن ضمنا اجنبی صد بار بهتر از این جانی ها و چپاولگرها هستند که به نام دین با مردم کارهایی رو کردن که هیچ دولتی با ملتش نمی کنه فیلمهاشو همه دیدیم
یکشنبه 12 مهر 1388

zedde hall - ایران - تهران
تک تکه کسانی که در سرنگونی دولت پهلوی و روی کار امدن ملاها دست داشتند را من همشون را .
یکشنبه 12 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
zaer79 - ایران - تهران .. شو جیره خار و وطنفروش . یک روز میاد که تو بسیجی لعنتی و امسال تو و رهبر چولاغت بهتون تجاوز بشه شما نوکر غلام روسیه و امرنکا مرگ بر تو و جمهوری اسهالی اسلامی
یکشنبه 12 مهر 1388

sare galin - انگلیس - لندن
shanul - المان - هامبورگ . . مرسی برای اطلاعات
یکشنبه 12 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
فرمانده سپاه: بسیج دانشجویى براى مقابله منتظر فرمان نباشد///
یکشنبه 12 مهر 1388

nasim_nana - فرانسه - فرانسه
zaer79 - ایران - تهران . . سگ این خارجی ها به تو واحمدی نژاد خامنه ای جمهوری اسلامی می ارزه حداقل اینا می دونند انسان چی هست میدونی چرا چون مسلمان نیستن که با انسان مثل حیوان بر خورد کنن وبعد بگن تجاوز به شما ثواب داره
یکشنبه 12 مهر 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
zaer79 - ایران - تهران . خدا میدونه چه وعده هایی به این بابا دادن . اجنبی اجنبی پرست . شرفتو چند فروختی حاجی؟!!شرمت باد.
یکشنبه 12 مهر 1388

ehsasoeshgh - سوئد - گوتنبرگ
biinam - ایران - تهران نه بماند که دوباره بهش تجاوز کنید کثافت مزدور
یکشنبه 12 مهر 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
مرگ بر جمهوری اسهالی.
یکشنبه 12 مهر 1388

Peyman101 - بلژیک - بروکسل
نه دوست عزیز،سمند به هلندی پژو نمیشه.اینها خوب ترجمش نکردن و یا میخواستن اسم یه ماشین رو بنویسن که مردم هلند بفهمند
یکشنبه 12 مهر 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
saeed1 - کانادا - تورونتو . یکی میمرد ز درد بی نوایی یکی میگفت دلا زردک میخواهی؟!!!. اره عزیز به هلندی سمند میشه پژو!!!!!!. راستی ای کیو به کاناداهی چی میشه؟؟؟؟. فکر کنم میشه سعید -1 از کانادا. این ایرانیهای کانادا و آمریکا هم فاصله شون از ایران دوره هم افکارشون.!!؟؟
یکشنبه 12 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
zaer79 - ایران - تهران . ببین عزیز جان یکی‌ ۲ تا مساله رو می‌خوام خدمت شما عرض کنم ،یکی‌ اینکه این بنده خدا تجاوز روحا وجسما براش دردناک بوده حال اینکه ممکن این کار برای شما لذت بخش هم باشه بنابر این شما میتونید این کار رو انجام بدین و ازش لذت هم ببرید.و مطلب بعدی اینه که یاااا شما جزو این باند حاکم هستی‌ و یاااا خیلی‌ بیخبر که در هر ۲ صورت شما مثل برق ۳ فاز خطر ناکی‌ و باید آزت فاصله گرفت. انگلیس لندن
یکشنبه 12 مهر 1388

biinam - ایران - تهران
zaer79 - ایران - تهران بابا ایول اینا همشون از ایران در رفتن میگن نظام رو عوض کنید بریزید خیابون...........مثل اینه که کنار گود وایستادن و میگن لنگش کن
یکشنبه 12 مهر 1388

neda85 - ایران - تهران
به چه گناهی باید تا این حد به ما ظلم کنند و دنیا فقط نظاره گر باشه
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
ایه ای از قران که به واسطه این سند خدای اسلام تجاوز به زنان را حلال دانسته است. ایه 24سوره نسا: نکاح زنان محصنه (شوهردار) برای شما حرام شد مگر زنانی که در جنگهای با کفار متصرف شده اید و مالک شده اید. متن عربی ایه 24سوره نسا:(وَالْمُحْصَنَتُ مِنَ النِّسَآءِ إِلَّا مَا مَلَکَتْ أَیْمَنُکُمْ کِتَبَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ) طبق این آیه شریفه زنانی که در جنگ اسیر مسلمانان می شوند، برای مسلمانان حلال بوده و مسلمانان می توانند از آنها لذت جنسی ببرند. خواهران و دختران بیگناه ما هم که در تظاهرات دستگیر می شوند اسیر جنگی تلقی می شوند!!!هم چنین طبق همین آیه شریفه اگر مسلمانان به بمب اتمی دست پیدا کنند می توانند به آمریکا و اسراییل حمله کنند و تمام دخترهای خوشگل آنجا رابرای خود بردارند. آنها قانونا طبق همین آیه می توانند برای مثال آنجلینا جولی و دیگر هنرپیشه های خوشگل هالیود را به عقد خود درآورند!حدیثی از محمد هست که می‌گوید که باکره به بهشت میرود!.
یکشنبه 12 مهر 1388

barbodm - ایران - تهران
zaer79 - ایران - تهران خلخالی تروریست سالهای 60 به مدت دو سال از لحاظ پزشکی مرده بود ولی جونش در نمی اومد . پزشکا جوابی نداشتند. اون دنیا کسی قبول نخواهد کرد که به خاطر دستور کشتار و تجاوز کردم. چه بسیار مردمانی که در روز حساب رهبران خود را خواهند دید و خواهند گفت اینها ما را به راه شیطان رهنمون ساختند ولی از کسی این حرف پذیرفته نخواهد شد
یکشنبه 12 مهر 1388

قلدر - ایران - تهران
تجاوز اصلاً در ایران وجود نداره در جمهوری اسلامى ایران تجاوز معنى نمیده معلوم نیست چقدر به این مرد پول دادن تا بیاد جلوى دوربین چنین حرف هاى بی پایه و بی اساس بزنه چون کروبى خودش تجاوز به مردم مى کنه فکر مى کنه همه اینطورین.
یکشنبه 12 مهر 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
zaer79 - ایران - تهران. بسیجی‌ حرفات دیگه خریدار نداره به قول دوستمون اجنبی هزاران بهتر از این آخوندهای جانی هستند.این ابراهیم جان هم یه هموطن ماست که روزی میرسد که آخوندا به سزای کارهاشون میرسن.و همه آنها دادگاهی میشن، این روز نزدیک است.
یکشنبه 12 مهر 1388

lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک
اره بابا ابن فقط به خاطر اینکه اقامت سیاسی بگیره این داستان رو دراورد ادم درغگو اخه کی میاد با اون قیافه ی وحشتناکت بهت تجاوز کنه ...... عقده ای بد بخت
یکشنبه 12 مهر 1388

arian1 - ایران - ابادان
ایرانیان وتمام ازاد مردان باید در محله ها ومحل کارهایشان حزب الهی ها و سپاهیان را شناسایی بکنند ودر موقع مناسب در کمین انها و خانوادها یشان باشند تا لحظه انتقام که میرسد حساب انها را وجنایتهایی که 30 سال کرده اند را بدهیم. مرگ بر تمام سپاهیان وحزب الهی ها
یکشنبه 12 مهر 1388

ayapir - اتریش - وین
. مهرتابان - ایران - تهران. توجه توجه دوستان بعد از واگذاری سهام مخابرات به سپاه این خاینین به وطن و ملت فرکانسهایی را برای مختل کردن شبکه های ماهواره ای میفرستند که به شدت سرطانزا است به نظر شما این با جنایات صدام علیه مردم خودش در شلمچه فرقی دارد؟؟؟ لطفا اطلاع رسانی کنید. شنبه 11 مهر 1388.
یکشنبه 12 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
BIKHODA - هلند - شیراز. چی بگم عزیز. این مسایل اینقدر واضح و آشکاره که دیگه کامنت نمیخواد! بشینیم فحش بدیم که چی بشه؟. ولی بهم برخورد که این وسط چرا این هلندیها اسم خودروی ملی رو سانسور کردند!
یکشنبه 12 مهر 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
zaer 79-آیران-تهران .از سخنانت معلوم میشود:1 -انسانی هستی که تا امروز برای وعده زندگی کرده ای(مثلا بهت گفته اند اگر ..ت یا ..ت را بیاوری اینقدر پول می گیری)2-از انهمه کلمات عربی که بکار برده ای معلوم میشود تو بیگانه پرستی(عرب پرست)3-مطمینا خودت اینحنین ادمی هستی گه اگر بهت پیشنهاد پول بشه حاضری بگویی نه تنها به خودت بلکه به ... هم تحاوز شده.4-از اسمت هم میشه فهمید که در ایران چگونه زندگی میکنی و به چه نرخی نان میخوری.
یکشنبه 12 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
این آدم چند بار درباره تجاوز صحبت کرده و همیشه وقتی به اون قسمت می رسه ناخودآگاه از شدت تاثر صداش عوض می شه کدام احمقی می تونه ادعا کنه او داره دروغ می گه
یکشنبه 12 مهر 1388

h1978 - سوید - گوتنبرگ
خودکشی نکردی ابراهیم جان بلکه مردانگی کردی ما تورو به چشم قهرمان مینگریم درود به شرفت و شرم باد به عاملانش.
یکشنبه 12 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک . وطن فروش هر جایی عرب زاده مگه همه مثل تو هستن که اومدی اینجا با کیس ...برای پناهندگی و کاسه گدایی سوشیال گرفتن, .. تازی زاده مسلمون...امیدوارم این بلا سر خود ترشیدت بیاد که به احتمال زیاد شمایل یه چایی نپتون پلاسیده و استفاده شده رو داری که مورد پسند حزب اللهیون اسلامی هستی .ننگ به تو فاطی کماندو مسلمون!
یکشنبه 12 مهر 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
اسلام=اسهال
یکشنبه 12 مهر 1388

emam_zaman - بلزیک - گنت
saeed1 - کانادا - تورونتو . BIKHODA - هلند - شیراز. چی بگم عزیز. این مسایل اینقدر واضح و آشکاره که دیگه کامنت نمیخواد! بشینیم فحش بدیم که چی بشه؟. ولی بهم برخورد که این وسط چرا این هلندیها اسم خودروی ملی رو سانسور کردند . . تصور میکنم که سمند ازخانواده پژو هست. چون ما برای سمند اسمی نداریم
یکشنبه 12 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
shanul - المان - هامبورگ.دوست گرامی‌ سلام .اولاً که من در عین حال که آدم مذهبی‌ نیستم ولی‌ به تمام مذاهب و عقاید احترام میزارم. من توصیه می‌کنم که شما قرانی تهیه کنی‌ که توسط بعضی از این آقایان ملّا تفسیر نشده باشه انوقت خود شما تفاوت رو میبینی‌. با تشکر.
یکشنبه 12 مهر 1388

علی شیره ای - ایران - تهران
lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک - ماشالا تو تجربه خوبی تو این موارد داری.صدرصد کیست خیلی قوی بوده!!! نه گاگول.حالا به مامور مصاحبت آدرس هم دادی بعد خدمت برسن؟ خیلی بیشرفی.مطمئنم از فاطی کماندوهای ریشو و کریه و زشت هستی.جند ساله دنبال جوابی ؟تو که خوب بلدی ناقلا تا حالا سر چند نفر را خوردی.اکبیری زشت.اوق
یکشنبه 12 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
kasra persia - انگلیس - لندن. با سلام.احتیاجی نیست کسی به مذهب اسلام تهین کند خود ایات قران به خودی خود به دین اسلام تهین کرده است!!! کتاب قران احتیاجی به تفسیر ندارد تعدادی جمله عربی است باید خواند و معنی ان را کرد! اگر قران احتیاج به تفسیر داشت خدای اسلام یک کتاب تفسیری هم برای ان نازل می کرد!!! معنی ایات قران روشن و واضح است به عنوان مثال:بکشید کافران را.دست و پا قطع کنید.شلاق بزنید و.. اینها یک مشت دستورات الهی است باید انجام شود!!! در ضمن شما بدانید هر عقیده ای قابل احترام نیست به عنوان مثال شما به عقیده المان نازی احترام می گذارید عقایدشان را در دنیا عملیاتی کنند؟؟؟در مقابل بعضی عقاید توحشی باید حتی مسلحانه ایستاد!!!.
یکشنبه 12 مهر 1388

gharibeha - هلند - لاهه
من نمیگم که مردم تو ایران شکنجه نشدند.ولی این اقا همجنس بازه.ترزه هرف زدنشو توجه کنید متوجه میشید.این اقا مشگل داره.
یکشنبه 12 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
این .. zaer79 داره بااین اراجیفش رو اعصابم میره ها . بچه حال ندارم دوباره بنویسم برو کامنتم توی بخش (آقای کلهرشما چندروز جبهه ...) روبخون برات نوشتم .
یکشنبه 12 مهر 1388

lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک
immortal1977 - هلند - امرسفورت. اولا من ازدواج کردم دوتا بچه هم دارم در ضمن من در سن هجده سالگی ازدواج کردم یعنی نترشیدم دوما من ینجاکار میکنم وحقوق سوشیال نمیگیرم سوما شوهر من مهندس میکانیکه واینجا گاراج داره ومن از زیبایی صورت واندامم بسیار راضی هستم ان شاالله اگه خدا بخواد همدیگه رو خواهیم دید کوه به کوه نمیرسه ادم به ادم میرسه
دوشنبه 13 مهر 1388

aydak - سوئد - مالمو
saeed1 - کانادا - تورونتو ، Peyman101 - بلژیک - بروکسل ، emam_zaman - بلزیک - گنت ... در مقابل مسئله به این مهمی ترجمه سمند چندان مهم نیست! ضمن اینکه به هر حال بهترین ترجمه را کردن که مردمشون بتونن تجسم تقریباً نزدیک به این ماشین داشته باشند به هر حال موتورش پژو است.
دوشنبه 13 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک شما که از جیره خوران حکومت نیستید چرا اینجور در مورد این هموطن زجر کشیده صحبت میکنی اون هموطن ماست اون نه دی گه میتونه به ایران بر گرده و نه ابرویی براش مونده و شما میگی بخاطر پول این حرفها رو زده
دوشنبه 13 مهر 1388

omid var - کانادا - تورنتو
دین پوکی مغز میاره به عبارت دیگه ادم را پاک از مغز خلاص مکنه...مگیی نه////// به بعضی از این کامنتها دقت کن.. بوی گند و نجاست از حرفاشون میاد که گویای طرز فکرشونه (فکر که چه عرض کنم)؟؟؟؟؟
دوشنبه 13 مهر 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
lila kobenhavn -دانمارک-گپنهاگ.اگر به زن تحاوز یشه مشکل نیست یه پول میده میدوزدش معلوم هم نمیشه و مطمنم تو این راه را بارها امتحان گردی!!!اما ایشان مرد است و با ازمایش پزشکی معلوم میشود و فکر نمیکنم مسیولین سازمان ملل مثل شما جاهل و نادان یاشند... تو زیبایی خودت و تو سبیل شوهرت!!!!!!!!!!
دوشنبه 13 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
lila kobenhaven- دانمارک کپنهاک به تمام مطالبی که دوستان بهت نسبت دادند بیسوادی رو هم اضافه میکنم لیلا جان گاراج نه گاراژ. درضمن عقده ای بودن ازتمام کامنت هات میباره
دوشنبه 13 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - ام صلال
لیلا کوبنهاون ــ دانمارک ــ جوجه معلومه توداری چی میگی . ننگ بر تو که طرز فکرت اینه .. خوب باید چیکار میکرد اگه نمیومد اروپا..حقشه که پناهندگی سیاسی بگیره ..تو خودتو بزار جای این بنده خدا.. هرچند میدونم تویکی اگه این کارو باهات میکردند خوشت میومد وبا این تعریف وتمجیدی که ازریختت میکنی معلومه که اشتهاتم بازه ///درود بر ابراهیم شریفی عزیز واقعا که شنیدن حرفهای تو دل ادمو به درد میاره خصوصا اون قسمتی که میگی من خودمو کشتم تا دیگرانو نجات بدم ..//درود به همه دلسوزهای ایران زمین
دوشنبه 13 مهر 1388

lila kobenhavn - دانمارک - کبنهاک
با این حرفها معلوم میشه همتون عقده ای هستید ویه ذره منطق هم نداریدچون حرفای ادم رو به قیافش ربط میدید اگه اینطوره شما بگید اخه ادم قحطی بود که بیان به یه عقب مونده ی چاق زشت تجاوز کنن .........
دوشنبه 13 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
lila kobenhaven- دانمارک کپنهاک باز که حرف زدی اگه بده پس چرا خودت به قیافه این بابا گیر دادی وگفتی : کی میاد با اون قیافه وحشتناک بهت تجاوز کنه. خیلی چیپی
دوشنبه 13 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
aydak - سوئد - مالمو . emam_zaman - بلزیک - گنت. BIKHODA - هلند - شیراز. شما نمیفهمید ! با این کار آبروی همه ایرانیها توی دنیا رفته! خارجیهایی که. این برنامه ها رو میبینن میرن میگن این ایرانیا به خودشون رحم نمیکنند ! . فهمیدید؟ حالا هی بیاید به چیزای جزیی گیر بدید!!!
سه‌شنبه 14 مهر 1388

pari-dost - المان - هانوفر
چرا ابروی این ستم دیده رفته؟ یعنی چی؟ ابروی اون بیشرفهایی رفته که بهش تجاوز کردند.وکسایی که اینجا با وقاحت تمام بهش توهین میکنند.اینقدر عقب مانده اند که نه تنها حس همدردی ندارند بلکه حتی مسخره هم میکنند.برید یه خورده ادمیت یاد . بگیرید.اخ....
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.