شگفتی حجاریان ‌ازشنیدن حوادث خارج زندان و حوادث اخیر

شگفتی حجاریان ‌ازشنیدن حوادث خارج زندان و حوادث اخیر

پارلمان‌نیوز:حجاریان در اولین دیدار بعد از آزادی با جمعی از دوستانش گفت: من در این مدت از همه جا بی خبر بودم شما باید تعریف کنید که در این چند ماه چه اتفاقاتی افتاده است. و به شوخی اضافه کرد: از موقعی که ترور شدم قرص های اعصابی می خورم که همگی خواب آورند، برای فیزیوتراپی هم که باید مدت زیادی از شبانه روز را در آب بگذارنم، به همین دلیل حالا موجودی «آبزی» و «خوابزی» هستم!

به گزارش هم‌میهن، او در مورد حدود سه ماه بازداشت خود گفت که جمعا مدت 1 ماه را در زندان اوین در انفرادی به سر برده و دو ماه دیگر را در محلی بوده که با هیچکس جز بازجو ها در ارتباط نبوده است. به طوری که حتی روزنامه کیهان هم به او نمی داده‌اند که البته از این لحاظ شکایتی ندارد.

حجاریان افزود: بازجو ها به من می‌گفتند که بیرون از زندان مردم به جان هم افتاده‌اند و تعداد زیادی کشته شده‌اند. همچنین شکاف بسیار زیادی در سطوح بالای حکومت سرباز کرده و همه این اتفاقات به دلیل تئوری حاکمیت دوگانه تو است. در حالی که من در زمان مطرح ساختن این تئوری در موقعیت اخباری و هشدار دهنده بودم و نه در موقعیت ایجابی.

او گفت هنگامی که در زندان بوده صدای الله اکبر را از بیرون می‌شنیده و گمان می‌کرده که مردم جلوی زندان اوین جمع شده و الله اکبر می‌گویند.

سپس چند نفر از حضار خلاصه ای از اتفاقات روی داده در این سه ماه به خصوص اتفاقات روز قدس را برای حجاریان بازگو کردند.

 رویدادهایی که بازگو کردن هر کدام از آن ها با سکوت توام با شگفتی حجاریان روبرو می‌شد.

shanul - المان - هامبورگ
حجاریان در حقیقت از بنیان گذاران وزارت اطلاعات نظام اسلامی ایران است!!! او در مقابل طرح یک سازمان اطلاعاتی و امنیتی شبیه ساواک و یا انچه در کشورهای دیگر مرسوم بود طرح وزارت اطلاعات را پیش کشید.طرح او مورد توافق خمینی واقع شد و خود سعید حجاریان در مقام معاونت بین المللی این وزارت اطلاعات مشغول به کار بود!
شنبه 11 مهر 1388

youme - ایران - اصفهان
shanul - المان - هامبورگ. عزیزم هر کشوری یک بخش امنیتی مخصوص به خودش رو داره. طوری طرح موضوع می کنی انگار داشتن بخش اطلاعات و امنیت گناهه. مهم رفتاریه که الان در جریانه.
شنبه 11 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
shanul - المان - هامبورگ - منظور؟
یکشنبه 12 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
shanul - المان - هامبورگ . . نمی گفتی سنگین تر بودی افرین به این همه هوش و دانش
یکشنبه 12 مهر 1388

مانفرد - ایران - بندر
وای بر ما و اینده ما با این بازیهایی که سر ملت ایران در میارند.این خبر نداشت؟تعجبببببببب کرد؟
یکشنبه 12 مهر 1388

m3rt3ga - امارات - دبی
shanul - المان - هامبورگ-حالا که چی
یکشنبه 12 مهر 1388

fardi - کانادا - هانوور
شماها گیجین یا عقب افتاده ذهنی تشریف دارین...خب منظور آقا یا خانم shanul - المان - هامبورگ اینه که آقای حجاریان خودش از طراحان و سردسته های اولین اوباش و اراذل امروزی اطلاعات تشریف دارن. یعنی خود ایشون دستشون تا مرفق در خون است. آگه شعور ندارین وراچی نکنین نیازی نیست حتما نظر بدین وراچی نکینی با شخصیت ترین باور کنید.
یکشنبه 12 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
مهم نیست کی کجا بوده و چه کرده. الان مهم فقط آزادی ایرانه. همه روزی باید در دادگاهی عادل و منصف پاسخگو باشن. فعلاً فقط باید اتحاد داشت و رو به جلو رفت.
یکشنبه 12 مهر 1388

iman19xx - امارات - دبی
پس بالاخره نوع جنایت سعید حجاریان مشخص شد. دست داشتن و همکاری در تاسیس وزارت اطلاعات بوده!!! چه جالب!!!
یکشنبه 12 مهر 1388

vahid735 - ایران - کرمانشاه
خدا حجاریان را از شر شیطان محفوظ دارد به کوری چشم تمساح یزدی !
یکشنبه 12 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
fardi - کانادا - هانوور - یه کم مودب تر. با خانواده تان که صحبت نمیکنید. لطفا در شان کاربران دیگر کامنت بگذارید. این را هم بدانید که هر کشوری نیاز به سازملان اطلاعات و امنیت داره و حتی در کشورهای خیلی آزاد بصورت سازمان عمل میکنند ولی امثال آقای حجاریان سازمان اطلاعات را بصورت وزارتخانه تاسیس کردند تا در برابر نمایندگان مردم پاسخگو باشند. اتفاقات آینده ربطی به آقای حجاریان نداره. عاقلانه فکر کن.
دوشنبه 13 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.