رابطه سرهنگ نیروی انتظامی با همسر یک پزشک و شکنجه شوهرش با استفاده از ناآرامی های اخیر

رابطه سرهنگ نیروی انتظامی با همسر یک پزشک
و شکنجه شوهرش با استفاده از ناآرامی های اخیر

سردار احمدی مقدم با اعمال نفوذ شخصی، از برخورد قضایی با یک سرهنگ فاسد  نیروی انتظامی  که چند روری در بازداشت بود ، جلوگیری کرده است.
این سرهنگ عالی ‌رتبه ناجا که پیش‌تر با
همسر یک پزشک رابطه‌ی نامشروع داشته و به همین علت با این پزشک هم درگیری پیدا می‌کند، پس از وقوع ناآرامی‌های پس از انتخابات، با سوء استفاده از این موقعیت به فکر انتقام‌گیری می‌افتد و به بهانه حضور در تجمعات خیابانی، به سراغ آن پزشک می‌رود و او را بازداشت می‌کند و به شدت مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد.
بر اساس این گزارش، این زندانی بی‌گناه در نهایت در زمان بازدید یک مقام قضایی از بازداشتگاه، ماجرا را به اطلاع او می‌رساند و این مقام قضایی نیز فورا دستور آزادی او و پیگیری موضوع را می‌دهد که به بازداشت سرهنگ مذکور منجر می‌شود. اما فردای آن روز، سردار احمدی مقدم به مقام مافوق این قاضی مراجعه می‌کند و به وی می‌گوید: چرا نیروهای انقلابی ما را در این شرایط بحرانی بازداشت می‌کنید؟ و بدین ترتیب سرهنگ فاسد با اعمال نفوذ فرمانده نیروی انتظامی، که ظاهرا قرار است حافظ جان و ناموس ملت باشد، از زندان آزاد می‌شود.

basijy_rahbar - ایران - تهران
اسلام در خطر است .
شنبه 11 مهر 1388

بهدین - آمریکا - نشویل
حتما مقام قضایی مأمور اسرائیل بوده‌
شنبه 11 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
پلیس های ایران تا قبل از آمدن قالیباف خودشان دزد سرگردنه بودند و اوضاع اخیرا دارد به روال سابق بر می گردد. به فرمانده معظم کل قوا که نقش رییس دزدان و قوادان را پیدا کرده است تبریک عرض می کنم.
شنبه 11 مهر 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
basijy_rahbar درست گفتی اسلام در خطر لو رفتن است. همینطوری هم بد جوری ابروش رفته و در واقع اب از سرش گذشته. چقدر خر تو خر اینجا ، یه ملت بی کس و تنها.
شنبه 11 مهر 1388

vezveznazi - ایران - ایران
عجب خر بازاریست.اسلام اسلام چقدر از این کلمه بیزارم.جواب ندهید چون نمی خوانم.از صبح تا شب این کلمه چون پتک به سرم می خورد.
شنبه 11 مهر 1388

OCARINA - ایران - تهران
خواهر و مادر سرهنگ رو من ....................... تف به هر چی سرهنگ نظامه ... گور بابای هر چی سرهنگ بی پدر مادره ...
شنبه 11 مهر 1388

mah1 - ایران - تهران
پس به سلامتی این سردار احمدی مقدم شغله شریفه دیگه ایی هم دارن! نمیگم چون سانسور میشه
شنبه 11 مهر 1388

jooli - ایران - تهران
مرگ بر اسلام مرگ بر آخوند مرگ بر مسلمان مرگ بر رهبر مفنگ مرگ بر احمدی لجن مرگ بر بسیج مرگ بر نیروی انتظامی که خود سپاه است مرگ بر سپاه پاسداران مرگ بر نقشه جمهوری اسلامی
شنبه 11 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
این زنه کی سنگسار میشه؟ میدونیم که سرهنگه طبق قانون اسهالی جایزه میگیره ولی زنه ممکنه بخاطر خیانت طبق قانون اسهالی محمدی سنگسار بشه.
شنبه 11 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
خوب دیگه رژیم با عدالت اسهالی یعنی همین دیگه. حالا همگی برای خمینی بچه باز یک صلوات بفرستید.
شنبه 11 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
ایرانیان انگلستان و دوستان عزیز خیلی دوست دارم٬ در باره اسلام دری وری بنویسم ولی بعضیها رگ مسلمونی شون می زنه بالا خصوصا یکی غیر خودشان حرف بزنه برای همین سعی می کنم٬ چیزی ننویسم. قبلا نیز همین کار را می کردم ولی مدتی به اسلام و سید بازی ها گیر داده بودم. فکر می کنم٬ نتیجه برعکس می داد. از این حرفها بگذریم اسلام و مسلمانها مثله میخ و تخته هستند که هر کجا باشند باز چیز هستند (دوستان بجای چیز به میل خودتان چیز کنید خیلی گل یا خیلی چیز هستند.)
شنبه 11 مهر 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
زن دکتر رو بگید که باسرهنگ شپشو نیروی انتظامی ریخته روهم
شنبه 11 مهر 1388

arash_1932 - ایران - مشهد
بعضی از دوستان میگویند اسلام در خطر است باید به این دوستان گفت اسلامی نمانده که در خطر باشد اول اسلام را پیدا کنید بعد ببینید در خطر است یا نه.
شنبه 11 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
جشن مهرگان مبارک. لطفا حداقل سه روز جشن بگیرید.
شنبه 11 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
این یه اتفاق کاملا طبیعیه وتو نظام اسلامی از این جور حوادث زیاده...سرهنگ زارعی که اینهمه از شبکه های مختلف صدا وسیما دم از دستگیری مزاحمان نوامیس مردم ومبارزه با فحشامیزد اخرش چی شد ...تازه اون که سردار بود این یکی که سرهنگه..قانونی که در کار نیست هر کی پارتی گردن کلفتی داره هر غلطی که دلش بخواد میکنه وککشم نمیگزه..قانون رو گذاشتند برای یه عده بیچاره وبی کس وکار..خدایا خسته شدم از این دنیای عجیب وغریب
شنبه 11 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
basijy_rahbar - ایران - تهران حرفات به اسمت نمی خوره!!! منظورت کدام رهبره؟
شنبه 11 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
jooli - ایران - تهران. کامنتت بد نبود ولی به مسلمان توهین نکن که خیلی ها که تو این سایت کامنت می گذارند مسلمان هستند.(مرگ بر اسلام و مرگ بر مسلمانت اشتباه بود). black chador - امریکا - ولدن.در اسلام چیزی به نام سنگسار نداریم.
شنبه 11 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
زن دکتره دیگه چقدر بدبخت بوده که اومده بااین کثافت ریخته روی هم.
شنبه 11 مهر 1388

Ario - ایران - اهواز
Ezhaq - ایران - تهران . آی گفتی.من چقدر از این سید بازی ها بدم میاد
شنبه 11 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
هر کس که پشت پردهٔ نابودی دین و آعتقادات در ایران بوده تا به حال نقشش رو خیلی‌ خوب بازی‌ کرده و در طول تاریخ هیچ کس نتونسته آعتقادات یک مالت رو اینجور با لجن بکشه. خمینی جان اسم تو و دارو دسته‌ای که تو ساختی و از خودت بجا گذاشتی در تاریخ و رکورد گینس ثبت می‌شه.
شنبه 11 مهر 1388

kaniwar - عراق - اربیل
گفتار نیک.اخلاق نیک. پندار نیک.. انسانیت شرط انسان بودنه
یکشنبه 12 مهر 1388

pranses - ایران - تبریز
عزیزان سردار زارع که یادتون هست.؟!. اینهم از بیانات فرمانده کل قوا:نیروی انتظامی امین مردم است. این کامنتها شامل دوستانی که در نیروی انتظامی با جون دل به مردم خدمت میکنند وناموس مردم را ناموس خود میدانند نمی باشد.
یکشنبه 12 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
Ezhaq - ایران - تهران لازم نیست به اسلام دری وری بگی یا فحش بدی،فقط ماهیت کثیف اون رون رو افشا کن:قتل،جنایت،بچه بازی،زن ستیزی،...
یکشنبه 12 مهر 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
سرش بالای دار (این احمدی مقدم بیشرف و بی ناموس را میگم ) این کار را برای یک افسر فاسق انجام داده و حالا ازش میخواد حد اقل 5 نفر بیگناه را لت و پار کنه . از این بده بستون ها حتی ناموسی زیاد دارن .
یکشنبه 12 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
شهوت و هوس بازی سراسر این رژیم رو فراگرفته. بیماران جنسی کثیف.
یکشنبه 12 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - اورمیه
عدالت رو ببین اکه اون زن و مرد مردم عادی بودن باید سنگسار میشدند ولی حالا که از خودشونن باید ازاد بگردن خودشون هر کثافت کاری دلشون بخواد میکنن ولی مردم حق ندارن لعنت به این زندگی لعنت به این کثافتهای اشغال
یکشنبه 12 مهر 1388

Parsiran - ایران - تهران
OCARINA - ایران - تهران. درست صحبت کن.همه که مثل هم نیستند .یعنی چی؟. چرا انقدر غیر منطقی هستی؟دهنت رو باز کردی و عربده میشکی؟. بین همین افسرا کلی انسان شریف و وطن پرست هست.. نیستی نمیدونی .پس حرف هم نزن .....
یکشنبه 12 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
Hoja Verde - ایران - تهران. توی اسلام ممکنه نباشه ولی در دین کثیفی که تمام ایران را پر کرده سنگسار قانونی هست. راستی اسم رژیم ایران چیه؟
یکشنبه 12 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
هر چی مذهبیه / فکر و ذکرش مسایل جنسیه .....!!!!
یکشنبه 12 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
black chador - امریکا - ولدن. رژیم ولایت وقیح.
دوشنبه 13 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
Hoja Verde - ایران - تهران. نه خیر اسم رژیم ایران این هست:. Islamic Republic of Iran
سه‌شنبه 14 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.