جیب‌برها مسافر را زیر خودروی درحال حرکت انداختند

جیب‌برها مسافر را زیر خودروی درحال حرکت انداختند

ماموران پلیس‌ آگاهی استان قزوین پس از وقوع یک تصادف در آزادراه تاکستان 2 سارق جیب‌بر را به اتهام قتل دستگیر کردند.

غروب چند روز پیش راننده یک دستگاه خودرو که قصد عزیمت به تاکستان را داشت در یک لحظه مشاهده کرد از داخل یک خودروی در حال حرکت فردی میان آزادراه به بیرون پرت شد و در پی این اقدام یکی از خودروهای عبوری که پشت سر این خودرو حرکت می‌کرد با این فرد بشدت برخورد کرد.

با توقف این خودرو و دیگر خودروهای عبوری، موضوع به ماموران انتظامی گزارش شد و پس از حضور در محل مشخص گردید فردی که از داخل خودرو بیرون انداخته شده است، به دلیل برخوردی که با خودروی بعدی داشته به طرز دلخراشی جان باخته است.

با گزارش این حادثه به بازپرس ویژه قتل، دستور قضایی برای انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر و پرونده برای تحقیقات و پیگیری به پلیس آگاهی قزوین ارسال شد.

با بررسی و تحقیق مقدماتی مشخص شد یکی از رانندگان که از نزدیک شاهد این حادثه بوده است، شماره پلاک خودرو‌ای را که فرد کشته شده از داخل آن به بیرون پرتاب شده، یادداشت کرده است.

سرنخ

با به دست آمدن این سرنخ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با مشخص شدن هویت مقتول به نام بهرام، ماموران ابتدا موفق به دستگیری مالک خودرو به نام صادق شدند.

سرهنگ امیری، سرپرست پلیس آگاهی استان قزوین با اشاره به پیگیری این پرونده به «جام‌جم» گفت: با انتقال این متهم (صادق) به پلیس آگاهی، وی ابتدا بیان کرد نقشی در این حادثه نداشته است، اما پس از مشاهده دلایل و مدارک، سرانجام در اعترافات خود بیان کرد: با همدستی 2 نفر از دوستانم به نام‌های امید و سامان، مقتول را در آزادراه تهران ‌ قزوین سوار خودرو کردیم و پس از گفتگو با وی و جلب اعتمادش به او بیسکویت آلوده به مواد بی‌هوشی تعارف کردیم و زمانی که وی بی‌هوش شد با سرقت 800 هزار تومان پول نقد و کارت‌های عابر بانک و تلفن همراه، وی را از خودروی در حال حرکت بیرون انداختیم و متواری شدیم.

دستگیری دزدهای متهم

سرهنگ امیری افزود: پس از این اعترافات، یکی دیگر از همدستان این متهم به نام امید دستگیر شد که در تحقیقات به ده‌ها فقره سرقت و جیب‌بری در پوشش‌ حمل مسافر از شهروندان تهرانی اعتراف کرد.

این دو متهم در ادامه تحقیقات بیان کردند: با خودروهای سرقتی اقدام به سرقت از مسافران می‌کردیم و پول های مسروقه را صرف خرید شیشه (موادمخدر صنعتی) می‌کردیم.

سرپرست پلیس آگاهی استان قزوین درخصوص و شگرد متهمان گفت: آنها به روش تنه زنی یا حضور در صف اتوبوس اقدام به جیب‌بری می‌کردند که در این ارتباط دستور قضایی لازم صادر و تلاش برای دستگیری دیگر همدست این متهمان ادامه دارد.

haghighatgo - آلمان - برلین
این هم تنها یکی ازگل های شکفته شده روزانه از صدها دیگرهر روز در ایران و با آبیاری دینی و بیسوادی و بیکاری و اعتیاد در حکومت اسلامی ایران- فقط در تهران چه درپیاده رو چه در خیابان و چه سواره و چه پیاده مانند آنست که کسی در داخل جنگل های افریقا قدم بزند و در خیال زیبا بودن جنگل قافل از شیر وپلنگ باشد هیچ تامین جانی و مالی وجود ندارد - با شکستن پا و دست در اثربرخورد موتور سواری و پژو سواری جوانگ های مفتخور و قلدر بازاری در پیاده روبرای جراحی و بیمارستان در لحظه ورود به بیمارستان و مخارج دیگر به حداقل دومیلیون تومان دست به نقد احتیاج است
جمعه 10 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
همینطور پیشرفت کنیم تا چند سال دیگه کمپانی های هالیوود برای خریدن فیلم دوربین های مداربسته که در سطح شهرهای ایران نصب شده صف می کشند. تا وقتی دارو دسته های گانگستری ایرانی در خیابانها جولان می دهند دیگه لازم نیست مارتین اسکورسیزی کلی زحمت بکشه فیلم گانگستری دارودسته های نیویورکی رو بسازه.
جمعه 10 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.