زندانیان بدهکار تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد آزاد می شوند

زندانیان بدهکار تا سقف 100 میلیون ریال توسط کمیته امداد آزاد می شوند

سرپرست کمیته امداد امام گفت: با همکاری ستاد دیه همه زندانیانی که دارای شرایط اعلام شده توسط این ستاد باشند تا سقف 100 میلیون ریال آزاد می شوند.

به گزارش مهر ، حسین انواری چهارشنبه شب در نشست خبری با خبرنگاران افزود: در مرحله اول با دادن کمکهای بلاعوض به آن دسته از زندانیانی که دارای شرایط اعلام شده توسط ستاد دیه باشد با سقف بدهی زیر 50 میلیون ریال آزاد می شوند.

وی اظهار داشت: اجرای این طرح در راستای کمک به زندانیان بی بضاعت و بازگشت آنان به کانون گرم خانواده هایشان است.

سرپرست کمیته امداد خیمنی (ره) کشور با بیان اینکه یکی از مأموریت های کمیته امداد در سیاستهای تدوینی تعاملات برون مرزی است، گفت: در حال حاضر کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشورهای افغانستان ، آذربایجان ، تاجیکستان ، عراق ، لبنان و سوریه دارای پایگاه دارد.

انواری افزود:عمده ترین سیاست این نهاد در این کشورها  آموزش نیروهای آنان و در اختیار گذاشتن تجارب این نهاد به آنها می باشد.

وی با بیان اینکه در بعضی از این کشورها امداد فقط نگاه مدیریتی دارد و گاهی حتی حضور فیزیکی نیز ندارد، اظهار داشت: کمیته امداد الگوهای تجربه شده خود را که بر مبنای فصول دینی است به این کشورها صادر و بومی سازی می کند.

سرپرست کمیته امداد خمینی (ره) کشور با بیان اینکه کمکهای مردمی هیچگاه به خارج از کشور ارسال نمی شود ، گفت: به دلیل داشتن تعاریف خاص و نوع هزینه کرد وجوهات جمع آوری شده توسط کمیته امداد در داخل کشور، هیچیک از کمکهای جمع آوری شده در فصول مختلف در داخل، صرف خارج از کشور نمی شود.

انواری در خصوص اعتبارات امسال این نهاد گفت: بیش از دو سوم اعتبارات این نهاد دولتی است و مابقی آن براساس کمکهای مردمی و فعالیتهای اقتصادی محدود این نهاد است.

وی یادآور شد: امسال سه هزار میلیارد ریال اعتبار برای این نهاد حمایتی در نظر گرفته شده است.

black chador - امریکا - ولدن
بنیاد خمینی یک بنیاد ازار به کودکان و تروریستی هست. دولت ایران یک دولت تروریستی اسهالی هست.
جمعه 10 مهر 1388

ادیب - ایران - تهران
کار و بار مردم رو تعطیل نکنید وضع اقتصادی رو به هم نریزید معادلات تجاری و صنعتی رو خراب نکنید مردم خودشون بلدند که چجوری پول در بیارن که زندان نیوفتن نمیخواد شما کمک کنید . بیشتر اونهاییکه توی زندان هستند (البته با بدهیهای بالا) بیشتر به خاطر کثافت کاریها دولت است که کسب و کارشپن بهم ریخته و ورشکست شدن.
شنبه 11 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.