فال روز چهارشنبه ۳۰ سپتامبر - ۸ مهر

فال روز چهارشنبه 30 سپتامبر - 8 مهر

فروردین

خبرهای خوشی متولدین این ماه در راه است که بیشتر به موضوع کار مربوط میشود. امروز، روز شماست و تمام شادیهای دنیا برای شما به چرخش درآمده است.

اردیبهشت

اکثر متولدین این ماه آدمهای حق شناس و سپاسگزاری هستند. بدلیل بعضی روی ها، این احساس را تا حدودی کمرنگ ساخته اند که در صلاح شان نیست.

خرداد

متولدین این ماه اغلب شان وقتی مسئولیتی را می پذیرند تا پایان میروند و حتی دست به اقدامات فداکارانه ای میزنند تا سربلند باشند و همین سبب شده میان خانم ها و حتی آقایان این ماه مدیران خوب و فعال و معروفی باشند .

تیر

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی خیلی از خانم ها از شوهران خود گله دارند که چرا احساسات خود را بیان نمی کنند و خیلی از آنان از همسران خود شکایت دارند که چرا در برخوردها بی تفاوت شده اند. به هر دو گروه توصیه میشود در برقراری روابط صمیمی و گرم بکوشند، خصوصا اینروزها که هر دو گروه به آن نیاز دارند .

مرداد

کسی میخواهد به شما نزدیک شود به او فرصت دهید شاید به نفع تان باشد. شما احتیاج به مسافرت ولو کوتاه دارید، حتما این مسافرت را مهیا سازید ، چرا که فوق العاده در روحیات شما تاثیر خواهد گذاشت .

شهریور

آن گروه از متاهلین که تصمیم قطعی برای جدایی گرفته اند باید حداقل در اندیشه وابستگان خود باشند و هر تصمیمی را با توجه به سرنوشت آنها بگیرند و تنها به خود و آینده و سرنوشت خود اندیشه نکنند .

مهر

بیشتر متاهلین این ماه همیشه نگران فرزندان خود هستند، گاه این نگرانیها سبب میشود دچار مالیخولیا و کابوس شوند در حالیکه بامراقبت های بیشتری نزدیکی و دوستی با بچه ها اطلاع از زندگی و حوادث روزانه شان میتواند سبب راحتی خیال شود .

آبان

خانم های متولد این ماه اغلب روحیه حساس و شکننده ای دارند، این عده از دروغ و دورویی آدمها خیلی زود میشکنند و آنقدر که به روابط انسانها در حد احساسی اهمیت میدهند به کمک و یاری مادی نیم نگاهی هم ندارند. ازدواج در میان جوان ترها اوج میگیرد و بسیاری از دخترخانمها شانس یافتن مرد دلخواه خود را می یابند .

آذر

به آندسته از خانمها که رازی در دل دارند توصیه میشود در بازگویی آن به شخص مورد اطمینان خود نیز بااندیشه و احتیاط عمل کنند. به متاهلین بویژه آقایان توصیه میشود اینروزها با یک شاخه گل، یک هدیه کوچک، حتی یک کارت زیبا سبب شوند فضای خانوداگی شان رنگ و روح تازه ای بگیرد .

دی

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی ، اکثر متولدین این ماه به سوی ایده هایشان پیش میروند. امروز سعی کنید معامله ای انجام ندهید ، شانس با شما یار نیست .

بهمن

عشق برای درصد بالایی از متولدین این ماه مفهوم تازه ای دارد و برای گروهی نیز اخیرا دردسرساز شده است که البته اگر همیشه با دوراندیشی همراه شود بسیار زندگی ساز و شیرین است .

اسفند

ضمن اینکه نظم و ترتیب در کار و زندگی خیلی از متولدین این ماه موج میزند، گروهی نیز بدلایل مختلف اخیرا" دچار آشفتگی شده اند. جوان های شاغل و یا در حال تحصیل این ماه، مرتب به مسیر بسیار روشن و پرامیدی افتاده و آینده خوبی را دنبال میکنند .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.