بی بی سی : حضور وزیر علوم در دانشگاه شریف باعث ناآرامی شد

بی بی سی : حضور وزیر علوم در دانشگاه شریف باعث ناآرامی شد

به گفته خبرگزاری ایسنا کامران دانشجو دانشکده کامپیوتر این دانشگاه را افتتاح کرد

یک روز پس از برگزاری تجمع اعتراضی گسترده در دانشگاه تهران، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف اقدام به برگزاری تجمعی اعتراضی علیه دولت ایران کردند و علیه مقام های دولتی شعار دادند.

تجمع در دانشگاه شریف با حضور صدها نفر از دانشجویان مقابل کتابخانه مرکزی دانشگاه آغاز شد و سپس دانشجویان به سمت در اصلی دانشگاه حرکت کردند.

این تجمع همزمان با آغاز فاز دوم افتتاح کتابخانه های دفاع مقدس در دانشگاه های ایران انجام شد که ظاهرا شایعاتی درباره حضور کامران دانشجو، وزیر علوم ایران در مراسم افتتاح این کتابخانه باعث ایجاد حساسیت درباره این مراسم شده بود.

با این حال خبرگزاری ایسنا، از مدیر امور فرهنگی دانشگاه شریف نقل کرده است که آقای دانشجو در این مراسم حضور نداشت و تنها دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف را افتتاح کرد.

این مقام دانشگاه شریف تاکید کرد که تجمع بدون درخواست رسمی صورت گرفته است و اطلاع رسانی برای برگزاری آن به صورت غیر رسمی بوده است.

این تجمع اعتراضی از ساعت ده ونیم به وقت تهران در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد و تا بعد از ظهر ادامه داشت. شعار"تا احمدی نژاده، هر روز همین بساطه"، "زندان، تجاوز، دیگر اثر ندارد" و"روحانی واقعی، منتظری، صانعی" از عمده ترین شعارهایی دانشجویان معترض بود.

بنا به گزارش ایرنا، خبرگزاری دولتی ایران تجمع کنندگان که عناصر سبز رنگ همراه داشتند و برخی از آنها چهره خود را پوشانده بودند، علیه محمود احمدی نژاد شعار دادند و حمایت خود را از مهدی کروبی و میرحسین موسوی ابراز کردند.

ایرنا نوشته که این تجمع با "بی توجهی" سایر دانشجویان روبرو شد.

خبرگزاری فارس این تجمع را "تجمع قانون گریز ها" توصیف کرده است و انجمن اسلامی دانشگاه شریف را عامل سازماندهی تجمع کنندگان معرفی کرده است.

madrid - ایران - قزوین
داشتم مطلب "اگر آمریکائی‌ها و انگلیسی‌ها «ندا» را کشته‌اند. چرا دولت او را «شهید» اعلام نمی‌کند؟". رو می خوندم از چندتا چیز خوشم اومد . 1.وقتی نیما60 - ایران - ایران اراجیف می گفت بچه ها جواب های منطقی می دادن نه مثل قبل که هر کسی که طرفداری حکومت رو می کرد رو به فحش می بستن. 2.کسی به افکار وعقاید کسی توهین نکرد! چون قبلا همین مساله باعث جنگ لفضی بین هم می شد. 3. مسلمان ایرانی-ایران-شیراز همیشه از جواب های منطقیت لذت میبرم. چون افکار و عقیدت شبیه منه
سه‌شنبه 7 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
وقتی انجمن اسلامی هم بر علیه حکومت کودتا دانشویان را سازماندهی می کند یعنی این رژیم باید برود و کشک ترشیده اش را بساید.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
این تازه شروع کاره. اکثر اعضای کابینه ی دولت مسخره ی دهم / دارای مدرک جعلی هستند / هر جا این بیسواد ها بخوان ظاهر بشن / مردم و پیشایش آنها دانشجویان حضورشان را شادباش میگویند......
سه‌شنبه 7 مهر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
میدونستید بعد از فروپاشی شوروی سابق مردم تاجیکستان مجسمه لنین را برداشتند و بجایش مجسمه فردوسی را گذاشتند .
سه‌شنبه 7 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
حضور وزیر علوم دانشگاه صنعتی را به ناا آرامی کشید !!!!. و حضور احمدی‌نژاد ایران را.(به گند کشید). هر دو برن گم شن. . .
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
بوئ ازادئ میاد . زنده باد دانشجو
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
madrid - ایران - قزوین. مسلمان ایرانی-ایران-شیراز تنها اشکالش اینه که مسلمونه!!!
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
امید وارم خدا به همه مردممون صبر و استقامت بده. ((آزادی را به کسی هدیه نمی دهند. آزادی هدیه ای گرانبها و محصول تلاش و خود قربانی کردن است.)) lt; قوام نکرومهgt;
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
madrid - ایران - قزوین . درود بر شما. خواهش میکنم دوست گرامی. باعث افتخار بنده است که نظرات بنده ی حقیر رو میخوانید و درباره ی آن اظهار نظر میکنید. بنده سعی میکنم تا جایی که امکان داشته باشه نظر منطقی و عاقلانه ای بدم. یعنی اگر نظر جالبی نداشته باشم سعی میکنم که اصلا نظر ندهم. باز هم تشکر از اینکه بنده رو مورد لطف خود قرار دادید. همچنین باعث خوشحالی بنده است که با دوست عزیز مثل شما هم عقیده باشم. با آرزوی بهترین ها برای شما و دیگر ایرانیان عزیز.
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.