از دیشب تهران تبدیل به یک مایکروویو بزرگ شد

از دیشب تهران تبدیل به یک مایکروویو بزرگ شد

از روز گذشته با نصب چندین انتن و تقویت سیگنالهای HI POWER پارازیت تقریبا کلیه کانالهای فارسی زبان ماهواره ای غیر از VOA در مناطق مرکزی ، شمال و شمال غرب تهران عملا از دسترس خارج شدند . این تحرکات که پیش تر و بعد از وقوع کودتا و وقایع پس از آن با شدت کمتری از سوی سپاه آغاز شده بود حال تنها با گذشت یک روز از خرید شرکت مخابرات توسط سپاه ، مجددا آغاز گردیده است . کارشناسان یکی از دلایل این امر را محبوبیت فوق العاده کانال فارسی زبان “فارسی1″ و تاثیر آن بر کاهش چشمگیر مخاطبان صدا و سیما به عنوان اهرم  جریان ساز نظام میدانند . شدت این امواج به حدی است که در صورتی که در فاصله نزدیک به آنتنهای ارسال پارازیت برای مدت طولانی تکه ای گوشت یا مرغ قرار گیرد ، پخته میشود . به نظر میرسد که با توجه به آثار سوء این امواج که در دراز مدت باعث ایجاد انواع ناراحتیهای پوستی ، سرطان و خون میگردد ، تنها مسئله ای که کوچکترین اهمیتی برای دست اندرکاران این تهاجم الکترونیک ندارد ، جان و سلامت شهروندان تهران است .

منبع : وبلاگ کاوه آهنگر


آژیر قرمز در تهران ! روز شنبه سپاه سیستم جدید ارسال پارازیت خود را با قدرت بالای 1 گیگاهرتز در تهران تست میکند

خبرهای موثق رسیده از یکی از کارمندان شرکت مخابراتی صا ایران ( وابسته به سپاه ) حاکی از آن است که سیستم مجهز روسی ارسال پارازیت که اغلب در جنگ های مدرن الکترونیک برای اختلال در رادارها استفاده می شود با تغییرات غیر استاندارد صاایران به قدرت بالایی برای ارسال امواج دست یافته است . در این سیستم اسیلاتورهایی در پهنای باند مایکروویو استفاده شده که تمامی کانال های ماهواره ای را دچار اختلال میکند قدرت باندهای ارسال شده بالاتر از قدرت امواج مایکروویو یعنی از 1 تا چند گیگا هرتز است ! که اثرات سوء برای بدن انسان و موجودات زنده دارد . از بین رفتن تعادل دمای بدن، برای انسان مرگ آور است و بیشتر از یک بمب اتمی برای افراد خطرناک است . یادآور میشود که این کارمند صا ایران درباره مضرات این امواج و جلوگیری از آسیبهای مرگ آور که منجر به سرطانهای خونی و هورمونی ( عقیم شدن ) انسان میشود . اعلام کرد که این تست از ساعت 11 صبح روز شنبه قرار است در یکی از مناطق جنوبی تهران که محل دقیق آن به ما هنوز اعلام نشده به مدت 15 ساعت انجام میشود . که تنها راه جلوگیری از عوارض این تشعشعات خروج از منطقه تست یعنی جنوب شهر است .

منبع : وبلاگ وطن ای هستی من

iran-azad - ایران - تهران
ملت کارشون رو خوب بلدند برای امتحان زنگ بزنید به یکی از شرکت های خدمات adsl مخصوصا در شمال شهر جواب خواهید شنید ظرفیت منطقه تکمیله می دونید چرا؟ چون ملت برای تماشای شبکه های تلویزیونی با خبر شدن از اخبار هجوم آوردند به سمت اینترنت پر سرعت
سه‌شنبه 7 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
اگاهی مردم= نابودی حکومت اسلامی
سه‌شنبه 7 مهر 1388

world - ایران - تهران
منم که ساکن شرق تهران هستم هم چند روزی هست که کل کانالها پارازیت داره. مثلا جند دقیقه میاد و بعد قطع میشه. لعنت به این رژیم
سه‌شنبه 7 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
اینا خودشون پارازیتن دیگه به دستگاه احتیاج ندارن
سه‌شنبه 7 مهر 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
اینا دیگه نفس های اخره اگر غیرت دارن سپاهی ها برای جنگ اماده بشن که محمود چی توز براشون اشی خوبی تو نیویورک پخت و حالا تا گردن فرورفته تو لجن.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
یکی از قدیمی ها میگفت قبلا روی دیوارها شعار مینوشتن بعد مخالفان می اومدن اون شعارها رو با رنگ پاک میکردن ( روی آن رنگ می کشیدند ). باز دوباره مردم می اومدن می نوشتن که ننگ با رنگ پاک نمی شود. حالا هم این ننگی که مسئولان به وجود آوردن با پارازیت انداختن از بین نمی رود!
سه‌شنبه 7 مهر 1388

sarbaz007 - المان - المان
اینها همش سرطان زاست خدا لغنت تون کنه مردم سرطان بگیرن مهم نیست اسلام زنده بماند
سه‌شنبه 7 مهر 1388

mah1 - ایران - تهران
الهی بمیرم برایه این مردم.. چه زندانه بزرگیه ایران
سه‌شنبه 7 مهر 1388

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . دوست من عجب ضرب المثل بجایی بود!!!!!!!!!!! زنده باشی.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
این دولت بیچاره از سایه خودش هم وحشت دارد چه رسد به برنامه های افشاگرانه تلویزیونهای خارج از کشور.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
خیلی نادونن تا کی فیلتر تا کی پارازیت? کسی دنبال اخبار باشه که الان بیشتر مردم ایران هستند با این کارها نمی شه جلوشونو گرفت.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مرگ بر سپاه.مرگ بر آخوند.مرگ بر ولایت وقیح.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

oldboy - انگلیس - لندن
این سپاه شده طاعون و سرطان ایران.امیدوارم اسراییل هرچه زودتر خوب از خجالت این جانیهای سپاهی دربیاد.(آمریکا بعدی میدونم).به امید اون روز.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
اینها ماهیت حقیقی اسلام را نشان میدهند. اسلام در طول تاریخ همواره با دگر اندیشان مبارزه کرده و صداها را در گلو خفه و نفسهای مخالفان را بریده است. اسلام ضد علم و مروج خرافات است. اساس کار دین بر تحمیق مردم استوار است و هر جا که مردم در صدد کسب آگاهی برآیند حاکمان دینی را عصبانی میکنند چرا که دین و خصوصا دین فلاکت بار اسلام فقط با خون و جهل و تزویر زنده است.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
آیا کسی‌ محل این انتنهای پارازیت را میدونه کجاست ؟؟ اگه کسی‌ میدون بگه قول میدم ترتیبشو بدم. ما همه مرد جنگیم بجنگ تا بجنگیم. .
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
اسلام دین ضد بشر و انسان ستیز است که همواره با با آزادی و دگر اندیشی مخالف بوده و هست و همیشه از زمان اون محمد حالا چنین بوده وقتی محمد دروغ پرداز از دست قریش فرار کرده و به شهر یهودی نشین مدینه (یثرب) پناه برد یهودیان با وی مهمانوازی کردند و برایش جا و مکان دادند اما دوسال نگذشت که کعب پیرمرد 120 ساله یهودی را بخاطر اینکه به محمد قداره بند نمیخواست پول زور بدهد کشتند و هزاران فجایع دیگر آفریدند - خمینی کفتار جماران هم در موقع آمدن به ایران قول و وعده های سرخرمن داد اما یکسال نگذشت که چهره پلید خود را آشکار کرد و الان این شیادان تخم و ترکه همان هستند پس انتظاری نباید داشت .  
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
بعضی از بیخردان عقده ای از امواج مایکروویو هم بهانه ای برای اسلام ستیزی می تراشند. کاش حداقل مطالعه می کردند تا با نظرات کودکانه اینطور خود را تحقیر نکنند.الَّذِینَ یسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُولَئِکَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
razmandeh - سوئد - استکهلم ! از سوئد چطورئ میخوائ ترتیبش رو بدئ؟ خیلئ دلم میخواد بدونم
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
bluestar - ایران - تهران! دوست عزیز هر چند من به اسلام اعتقاد ندارم و بیش از 15 ساله بودیست هستم . حاضر به توهین هم نیستم ولئ یه سوال برام همیشه پیش میاد که چرا در این دین همیشه کشت و کشتار بوده؟ مگه نه اینکه زندگئ و مرگ در دست خداست ؟ پس اینهمه جنگ و خونریزئ از بدو تا الان ؟
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

adib - ایران - ایران
مرگ بر سپاه طاعون
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

yasamangoleziba - تهران - ایران
تو که دم از اسلام میزنی بیسواد و عقده ای هستی که هیچ مطالعه ای نداشتی برو کتاب الله اکبر از کسروی رو بخون بعد نظر بده.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

aghozdar - ایران - تهران
اون سپاهی که خودشو سردار فرهنگی معرفی کرده و اعلام کرده بود که اگر روزی حمایت جنوب شهری ها را از دست بدهد باید بنشیند و خون گریه کند کجاست که ببیند بمب اتم با مرگ خاموش را در محله محبوب و بد بختش ازمایش میکنند انهم نه برای بهبود زندگی انها بلکه برای ساکت کردن کسانی که مدافعین واقعی انها هستند. اهای ملت شریف جنوب شهر ارام ننشینید که فردا مجبور بشید دست بچه های بیگناه سرطانی تان را بگیرید و از این بیمارستان به اون بیمارستان برید.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
sara-j - سوید - استگهلم . جواب کامنتهای قبلیت . ببین چرا میپیچونی کاری که از عهده ات برنمیاد چرا زور الکی میزنی یک . دو اینکه وقتی فرق حکومت و دولت رو با دین نمیدونی بیجا نزن اخه دین اسلام چه ربطی به این اخوندها داره تو که این حرفو میزنی یکی مثل این حکومتیها هستی چون اینها هم از اسلام چیزی نمیدونن اسلامشون اسلام یزیدی نه محمدی اینکه برای اونها جر میدم دلم میخواد حداقل 1400 سال سابقه و هویت دارن تو برای چی خودت رو جر میدی اینکه فکر میکنی اگه بگی لاییکی میگن وای عجب ادم روشنفکری . در مورد توهین هم حداقل ادعاش رو نمیکنم که توهین رو به این دلیل کردم که مثلا تو با ادب مزه اشو بفهمی نه خیر . در مورد کنجکاوی من که کنجکاو نشدم فقط خواستم بگم تهدید اطلاعاتی نکن و..نزن یه جور دیگه بهش حالی کن نرو دنبال تخیلات .
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

Alhan - ایران - تهران
هر کار کنن با تقدیر نابودیشون مبارزه نمی تونن بکنن!!!
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
وقتی که سپاه مخابرات را بخرد بهتر از این نمی شود. bluestar - ایران - تهران . این ایه ها را کیلوئی چند و از گدام بقالی میخری.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

ادیب - ایران - تهران
خدا لعنتتون کنه جون مردم رو به بازی گرفتید
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

aparnian110 - ایران - تهران
نکات فنی این مطلب اینقدر ناشیانه و خنده دار است که بیشتر به یک جوک شبیهه که یک آدم بی سواد از ماهواره و مخابرات و تعلق صا ایران به سژاه می گه().
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
kamia1 - المان - کلن :من هر وقت بخوام وارد ایران میشم. من متاسفانه سربازی را اجباری در سپاه گذراندم و ۵ سال در جنگ ایران و عراق داوطلبانه در گروه تخریب بودم . یک بار جان ناقابلم را در اختیار حفاظت ار وطنم گذاشتم .و دوباره این کار را خواهم کرد . تخریب کاریست بسیار آسان. البته (بدون آسیب زدن به انسانها و اموال عمومی).باید بدونید که بچهای زمان جنگ همگی‌ از بزرگترین مخالفان رژیم دیکتاتوری هستند . وهیچ ترسی از این جلادان نداریم. هرچی‌ باشه ما مرد جنگیم بجنگ تا بجنگیم . "مرگ بر هرچی‌ آخونده ". .
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس احتمال زیاد خودت فرق اسلام ناب محمدی و آخوند رو نمیدونی!!اسلام آخوندا صد پله از اسلام ناب بهتره(یعنی مجبورند!)وگرنه اسلام ناب همون طالبان و القاعدست. bluestar - ایران - تهران . تو هم همینطور!!. و اما اصل مطلب اینها نشانه های یک حکومت فاشیسم و دیکتاتور هستش:سانسور خبری،خشونت،ترور،حماقت
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
vahid22 - آلمان - هامبورگ . خوب منظور ندونیم خوبه که تو میدونی . kamia1 - المان - کلن این کلمه کشت و کشتار دیگه خیلی خز شده از یه کلمه دیگه استفاده کن میشه بگی طرفدارهای مسیح و موسی چرا اینقدر جنگ و خونریزی دارن چرا یهودیها دست از سر فلسطینیها برنمیدارن افتادن بجونشون خجالت بکش فعلا که تو افغانستان و فلسطین و عراق وووو اینها با دینها و بی دینهای غربی دارن مسلمون کشی میکنن . سوالت دمده شده . .
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

شیدای تو - هندوستان - بنگلور
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس / شما هم که فلسطین فلسطین میکنی.. هموطن دشمن ما که خودیه نه غریبه!!! آیا فلسطینی ها همدیگه رو میکشن؟
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . چه خبر بابا شهر رو شلوغ کردی با این کامنتت. معلومه کی‌ خودشو جر میده.به پا سکته نکنی‌.خواستم باهات مودبانه رفتار کنم ولی‌ انگار نمیشه.فقط پیشنهاد می‌کنم از این به بد خواستی‌ کامنت‌های منو بخونی یک سطل آب یخ بذار کنار دستت.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس! اوکئ از یه کلمه دیگه استفاده میکنم که در فرهنگ تو مدرن و رایج... قتل عام خوبه?
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
اینها خودشان هم بالاخره در یکی از مناطق تهران زندگی میکنند. با آن چه میکنند؟
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران// چیه؟ چطور شما می تونید بیایید در مورد طرز تهیه ترش کباب یا علل اسهال برامون یک ایه بیارید و اونو به هم ربط بدهید، ولی حرفهای بحق بقیه در مورد علم ستیزی اسلام، شد بهانه ای برای اسلام ستیزی و اونها هم شدند نابخرد و نظراتشون هم کودکانه؟؟؟
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما . سلام بهرام جان. حال شما خوبه؟ آقا ما ارادت خاصی به شما داریما. شما ما رو شرمنده میکنید. قابل شما رو نداشت. به پای کامنتهای قشنگ شما که نمیرسه. قربان شما. خدانگهدارت دوست عزیز
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

louisette - فرانسه - مارسی
مرگ بر چین وروسیه گدا که کلیه کارهای این قبیل رژیم را انجام میدهد.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

ali perspolisi - امریکا - ذنور
به هم توهین نکنید.دشمن شما کسان دیگری هستند.اتحاد داشته باشید.
چهار‌شنبه 8 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
kamia1 - المان - کلن - جنگهای ابتدای اسلام همگی به پیامبر تحمیل شد. مگه کوروش کبیر جنگ نمی کرد؟ فکر میکنید کوروش بدون جنگ حکومت تشکیل داد؟ ادیان دیگه نمی جنگیدند؟ جنگهای صلیبی که چند قرن طول کشید که اسمش روشه. جنگ مذهبی مسیحیان با مسلمانان. جنگهای جهانی کار مسیحیان بوده. در دوره حاضر هم که حمله آمریکا به افغانستان و عراق...
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
سلام.متاسفانه بعضی از دوستان فقط توهین و فحش به اعتقادات و حتی همدیگر را رواج می دهند.هموطنان عزیز تا موقعی که ما یاد نگرفتیم به اعتقادات و شخصیت هم احترام بگذاریم اتحاد و یکدلی بین ما بوجود نخواهد امد.و این بدترین افتی است که باعث میشود نتوانیم با هم دیگر بر ضد دشمن واحد(اخوندهای خونخوار)متحد شده و ریشه انها را قطع کنیم.و تا وقتی قضیه به همین منوال است. نباید انتظار پیروزی داشت و این کار دقیقا ریختن اب در اسیاب دشمن (اخوندها و عوامل جنایتکار وجیره خواران انها است) حالا اگه دوست دارید به این کار خود ادامه بدهید. من که دیگه از توهین و فحش بعضی دوستان به یکدیگر خسته شدم .زنده باد ایران و ایرانی
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
باید کسانی که از مکان دقیق این آنتن ها خبر دارند(بخصوص کارمندان مخابرات ،بخاطر خدا) آدرس آن را در اینترنت و جاهای دیگر اعلام کنند تا مردم این آنتن ها را از بین ببرند.ali perspolisi - امریکا - دنور آفرین دوست عزیز مطلب خوبی را به همه یادآوری کردی.
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
ایا این یک هلوکاست واقعی نیست که جلو چشم ما دارد اتفاق می افتد ؟. آیا این یک جنایت جنگی مانند بمباران شیمیایی حلبچه توسط صدام نیست ؟. عاقبت این سپاه ایا همانند عاقبت سپاه عمر سعد نیست؟
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
شیدای تو - هندوستان - بنگلور . بحث سر اینکه دشمن ما کی هست ندارم این دوست عزیز میفرمایند که چرا مسلمونها کشت و کشتار دارن من هم میگم که یهودیها افتادن بجون مسلمونها حرف اینه نه طرفداری از فلسطین میگم که تنها اسلام کشت و کشتار نداره یعنی دین کشت و کشتار نداره این ادمهان که برای به قدرت رسیدن و یه وجب خاک بی ارزش و خلاصه این زندگی و دنیای بی ارزش وگرنه دین یه دستاویزی برای روزهای سخت زندگیه ادمها که میرن سراغش فرقی هم نمیکنه چه دینی داشته باشی . . .
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kamia1 - المان - کلن . قتل عام هم در همه جا صورت میگیره مگه صربستان مردم بوسنی هرزگوین رو قتل عام نکرد . در ضمن کارهای که تو زندان اینجا میشه همه جای دنیا همین خبره چون ادمهای روانی و عقده ای قدرت طلبن و از ازار دیگران لذت میبرن چون ذاتشون کثیفه . یه چیزی دیگران گفتن شما بی دلیل تکرارش نکن
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
sara-j - سوید - استگهلم سکته هم میکنم حداقل میدونم برای چی سکته میکنم تو چی که حتی نمیدونی واسه چی داری سکته میکنی و خودتو ببین اگه ادم نخواد چیزی رو قبول کنه خوب نمیکنه نیازی هم نیست که توهین کنه خوب از اسلام خوشت نمیاد دین دیگه ای انتخاب کن این که دست خودته اما فقط میخوام بدونم با توهین چی درست میشه چیزی حل میشه مشکلی از مشکلاتت کم میشه غیر از خسته کردن خودت و اینکه اعصاب خودتو بهم بریزی چیزی نداره روشنفکر بودن هم به این چیزها نیست که شما اداشو در میارین برای خودتون زندگی کنید چیکار دارید کی چی میگه به چی اعتقاد داره توهین نکنید تهمت نزنید سعی کنید خودتون در ارامش زندگی کنید و از داشته هاتون لذت ببرید باقی این مسایل رو بذارید برای بعد از مرگ اگه خدای باشه رسیدگی میکنه اگه نه که خوب خاک میشیم میریم دنبال کارمون بیخود خودتونو زجر کش نکنید برای چیزهای که نمیدونید اعتقادات دیگران رو هم بسخره نگیرید موفق باشید
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . من به شما توهین نکردم من با کس دیگه بحث کردم شما ی دفعه خودتو قاطی‌ کردی وگرنه من قصد توهین کردن رو ندارم و نداشتم شما که میگین با توهین کردن چیزی درست نمیشه پس چرا خودتون توهین می‌کنین .من کلا مسلمون نیستم پدر و مادر من زرتشتی هستن.اما من از کلمه دین خوشم نمیاد چون خودتون هم خوب میدونید هر چی‌ فساد و بدبختی هست زیر سر کلمه دین هستش.ادای روشن فکری هم در نیاوردم فقط نظر خودمو گفتم.شاد باشید
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

eceerken - ایران - تهران
باید بی بی سی وصدای امریکا روی تمام ماهواره ها باید فرکانس داشته باشند مثلا در هاتبرد اگر هزار تا کانال هست روی هر هزار کانال باشند . همین طور ماهواره های دیگر
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

eceerken - ایران - تهران
باید بی بی سی وصدای امریکا روی تمام ماهواره ها باید فرکانس داشته باشند مثلا در هاتبرد اگر هزار تا کانال هست روی هر هزار کانال باشند . همین طور ماهواره های دیگر
پنج‌شنبه 9 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.