فال روز سه شنبه ۲۹ سپتامبر - ۷ مهر

فال روز سه شنبه 29 سپتامبر - 7 مهر

فروردین

پافشاری بیش از حد در مورد خواسته هایتان نکنید . بدهی خود را بپردازید و در صورت طلبکاربودن در وصول مطالبات خود اقدام کنید. بزودی هدیه ای از یک دوست دریافت خواهید کرد.

اردیبهشت

از نزدیکان خود زیاد متوقع نباشید و سعی کنید توقع آنها را حتی المقدور برآورده سازید و ارج بیشتری به خواسته هایشان بگذارید. موقیت شما در انجام کارهائیست که بصورت گروهی انجام میشود از اینرو از تک روی بپرهیزید.

خرداد

تدارک یک مسافرت را باید حتما ببینید. اگر پولی را برای منظور خاصی پس انداز کرده اید الآن بهترین موقع برای مصرف آن است ولی ریسک نکنید. الزامی ندارد که حتما و باید پس اندازتان در جهتی خرج شود که قبلا برایش برنامه ریزی شده است بلکه میتوان آنرا به بهترین نحو برای کاری که امروز پیش آمده است مصرف کرد.

تیر

مشکلات خود را سیاستمدارانه حل کنید و از بازگو کردن آنها بدیگران بپرهیزید. اطلاع یافتن سایرین از مسائل و مشکلات زندگی شما نه تنها کمکی در جهت رفع آن مشکلات بشما نخواهد کرد بلکه بی جهت مسائل خصوصی زندگی شما را فاش خواهد نمود.

مرداد

زود رنج و تودار هستید و سطح توقعتان از دیگران بالاست . کم حوصلگی را کنار بگذارید و سعی کنید با آنچه که آماده و مهیاست بسازید و در جهت بازدهی بیشتر باز هم کوشش کنید و از ادامه کار نهراسید.

شهریور

تغییراتی قابل توجه در سطح در آمدتان پیش خواهد آمد که توقعش را نداشتید و از این لحاظ خیلی خوشحال خواهید شد. دخالت اطرافیان در زمینه های کاری و یا حتی در زندگی خصوصیتان نه تنها باعث رنجش شماست بلکه امکان ایجاد اختلال نیز خواهد کرد از اینرو اجازه ندهید که دیگران بتوانند تا باین درجه خود را بشما نزدیک کرده یا تحلیل کنند.

مهر

توجه خود را معطوف به محیطی که در آن زندگی میکنید نمائید تا بتوانید از آنچه که در پیرامون شما میگذرد نتیجه گیری صحیح بعمل آورید. از بهمزدن مشکلات نه تنها نتیجه ای عاید شما نخواهد شد بلکه همواره مشکلات جدیدتری را ایجاد خواهید کرد.

آبان

چندان دلگرم به کار نیستید و این در نتیجه عوامل و شرایطی است که در اطراف شما میگذرد. مسائل مالی از عمده ترین مسائل شما میباشند و برنامه ریزی برای سرمایه گذاریهای درازمدت مانند خرید خانه و ملک از مهمترین اموریست که باید به آن توجه کنید چون این قبیل امور در ستاره ی شما خوب آمده است.

آذر

مشاجره ای با یک دوست خواهید داشت که احتمالا منشا آن از خود شماست. زیاد سخت نگیرید و از اینکه مشکلات سایرین را مشکلات خود بدانید پرهیز کنید.

دی

مدت نسبتا زیادیست که درگیر مسائل مالی هستید ولی نه برای احتیاجات روزمره زندگی بلکه برای سرمایه گذاری بلند مدتی که سالهاست بآن فکر میکنید. خرید خانه و یا ملک تجاری از مهمترین برنامه های شما محسوب میشوند و در صدر کارهای شما قرار دارند ولی ظاهرا هنوز موقع مناسب آن در طالع شما فرا نرسیده است.

بهمن

تغییراتی آهسته و بطنی در زندگی شما در حال وقوع است که نتایج مطلوبی برایتان خواهد آورد. ایده های جدیدی در زمینه های کاری و شغلی بدستتان میرسد که بسیار کارآمد اند و اگر از آنها استفاده کنید ثمره بسیار خوبی برای شما خواهد داشت.

اسفند

امکانات جدید و متنوعی در خصوص زندگی داخلی شما پیش خواهد آمد که باید از آنها حداکثر استفاده را بعمل آورید. اگر شاغل هستید و یا جویای کار ثمره جالبی را از زحمات و کوششهای خود بدست خواهید آورد که بمراتب بیش از آنچیزی خواهد بود که که انتظارش را داشته اید.

peaceable - ایران - تهران
رئیس جمهور محبوب والبته مظلومم (جناب اقای میر حسین موسوی )تولدتان مبارک . امیدوارم به زودیه زود با عنایت و لطف خداوند شما وهمه ما ایرانیان شاهد ازادی وسربلندی دوباره ایران وایرانی باشیم
سه‌شنبه 7 مهر 1388

sadafi - المان - مونیخ
peaceable - ایران - تهران چرا یادتون رفته همین موسوی دستور اعدام مردم مخالف با خمینی رو میداد؟. مظلوم کدومه؟ همشون باید تاوان بدن
سه‌شنبه 7 مهر 1388

siah pust - انگلیس - منچستر
من که هدییه ام رو گرفتم.....فروردین
سه‌شنبه 7 مهر 1388

musicjet - ایران - تهران
تولد میرحسین یازده اسفنده،‌ تو بیانیه ی شماره 13 به این شایعه اشاره کرده و گفته که تولدش 7 مهر نیست.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.