مجموعه ویدیوهای تظاهرات امروز دانشگاه تهران

مجموعه ویدیوهای تظاهرات امروز دانشگاه تهران


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=zIt23r9uzQw

mahdiye - مالزی - پیننگ
خداپشت و پناهتون خسته نباشید
سه‌شنبه 7 مهر 1388

bahar_n - امریکا - فلوریدا
زنده باشی هم وطن
سه‌شنبه 7 مهر 1388

bache mahal - بلژیک - هامه
بابا عیول ولی امیدوارم رژیم بعدی را با اگاهی کامل انتخاب کنیم غیرت و وفاداری شما پشت و پناه شما خواستن توانستن است با همین اتحاد پیش میرویم زنده باد ازادی فرزندان کوروش .
سه‌شنبه 7 مهر 1388

Ghooloo - ایران - آبادان
خرد گر سخن برگزیند همی همان را گزیند که بیند همی. موفقیت تمام ایرانیان وطن پرست را آرزومندم. ما در این راه بی چون و چرا پیروزیم.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
بامید تندرستی و پیروزیتان بر جهل وخرافات وتظاهروادمفروشی وجنایت و تجاوز ودروغ وفساد
سه‌شنبه 7 مهر 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
موفق و پیروز باشید عزیزان.اینها از اتحاد ملت وحشت دارن.30سال با نفاق بین ملت و چند دستگی و غافل از اینکه این نسل میتونه اینجوری با اتحاد و همدلی و عشق به وطن با اقتدار ملی به این زیبایی و با شکوه و عظمت موج سبزی بوجود بیارن و ریشه پوسیده حکومت ارتجاع را بکنند و نهال سبز آزادی را همون جوری که تو دلشون پرورش دادن در ایران بکارن.نسل جوان ایران را دیگر با عوامفریبی و چرندیات نمیشه خر کرد.مرگ بر گدا علی و رژیم اسهالی و دولت نکبت دیکتاتور دکی که کارش تمومه .بخدا ما نسل احمقها که گول ملا خمیبی را خوردیم بهتره هرچه زوتر از خواب بیدار شیم و با فرزندان و نوه هایمان هم گام بشیم .زنده باد آزادی و موج سبز آزادی در ایران و جهان.پدران و مادران عزیز بیاىید با اتحاد ملی فرزندانمان یاری کنیم تا با هزینه کمتر زودتر به نتیجه نهایی برسیم.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

farhad9821 - المان - برلین
دم همه شما گرم خدا نگهدار همهتون باشه
سه‌شنبه 7 مهر 1388

fighter - انگلیس - لندن
سلام دوستان من عضو جدید هستم ولی‌ مدتهاست که نظرهای شما رو می‌خونم و کمابیش بعضی‌ از شما رو میشناسم زنده با د ایران مرگ بر دیکتاتور.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

immigrant sea bird - انگلستان - وست ساسیسکس
واقعا لعنت به این رژیم اخوندی که ایرانیان را در کشورهای دیگه اواره کرد. دقیقا همین باید باشه. نباید دوباره طرفداری هیچ اخوند حالا به هر اسم و هیچ منصبی از حکومت دینی رو بکنند. دین باید به مساله شخصی تبدیل شود مگرنه دوباره همین وضعیت ادامه می یابد. وقتی ادم حق و حقوقی که جوانان در انگلیس دارن رو با حق و حقوق جوانانمون در ایران مقایسه می کنم گریم میگیره. دخترای ما به خاطر چند سانت کوتاهی مانتو یا ارایش باید توسط یهم شت زن امل دستگیر وسین جین شن و جریمه بدن. همین چند وقت بیش یک دختر دانشجوی پزشکی در اصفهان به خاطر حجاب توسط زنهای هرزه و امل پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شد و خودکشی کرد اما خوشبختانه نجات پیدا کرد. این که یه بخش وچیکه. تو مسایل سیاسی که دیگه .. نه ما دیگه حکومت دینی نمی وایم. ازادی ی ی ی ی ی می خوایم و دموکراسی
سه‌شنبه 7 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.