فال روز دوشنبه ۲۸ سپتامبر - ۶ مهر ماه

فال روز دوشنبه 28 سپتامبر - 6 مهر ماه

فروردین

در زمینه مسائل احساسی و عاطفی یک نوع یکدندگی و لجاجت در میان متولدین این ماه موج میزند و با این عادت گاه کدورت و دشمنی موقت اطرافیان را هم برمی انگیزد ولی در پایان به نقطه روشن و مثبت میرسند.

اردیبهشت

روحیه در خانه نشستن و یا انزواطلبی و در زندگی ساده و آرام غرق شدن با روحیه متولدین اردیبهشت آنها هماهنگ نیست. بزودی با رسیدن یک گروه تازه، تحولات جدیدی در زندگی و کار متولدین اردیبهشت رخ میدهد. خبر خوشحال کننده ای به شما میرسد.

خرداد

زمان برای آغاز یک کار مستقل پیش آمده است. مجرد های این ماه باید به فکر آینده خود باشند. گروهی که بدلایلی سرگرم مسائل نه چندان مهم هستند، موقع آن رسیده که با دید بهتری به زندگی نگاه کنن.

تیر

شما در واقع از سالهای خوب و خوش خود بهره کافی برده اید و هنوز فرصت استفاده از لحظات خوش خود را دارید. تصمیم به یک نقل و انتقال بزرگ گرفته اید اما باید با احتیاط قدم بردارید. روز خوبی در پیش است .

مرداد

خانمهای متولدین این ماه اغلب اسرار خود را با آدمهائی در میان میگذارند که چون حربه علیه شان بکار میرود. تصمیم خوبی برای یک مسافرت کوتاه خواهید رفت .

شهریور

در محیط کار میان متولدین این ماه و همکاران اختلاف نظرهایی پیش میآید که باید با حوصله حل شود، چرا که محبوبیت آنها باید پایدار بماند. امروز برای همه ی متولدین این روز سرآغاز تمام خوبیهاست.

مهر

بگومگو و بحث و جدل در بعضی از خانواده های متولد این ماه بروز کرده که باید باسیاست و گذشت در رفع آن کوشش شود چرا که ادامه آن سبب میشود خیلی از پیوندهای دیرین ازهم بپاشند. در این ضمن معدودی در زندگی زناشوئی خود به بن بست کامل رسیده اند که بهتر است حداقل مدتی از هم دور بمانند.

آبان

گروهی از متولدین این ماه که مرتب قر میزنند و از همه چیز و همه کس ایراد میگیرند باید در رفتار و کردار خود تجدید نظر سریع بعمل آورند چرا که تقریبا" همه دوستان و آشنایان از دوروبرشان کنار میروند .در مورد مسائل عاطفی نیز اینگونه است.

آذر

خیلی از مجردها بعد از اختلاف نظر با خانواده تصمیم به زندگی مستقل گرفته اند که باید این اقدام با حسابگری و دور اندایشی عمل شود چرا که ممکن است از هر دو طرف باناکامی و شکست روبرو بشوند . ازدواج های مصلحتی و تحت فشار سبب روی هائی شده که متولدین این ماه را امروز پکر ساخته است .

دی

خانمهای متولد این ماه که بسیار احساساتی، وفادار و در عین حال تودار هستند، همه عمر را بااحساس زندگی میکنند و اصولا" نفس را با یاد عشق و عاطفه میکشند. همین روحیه سبب شده ، اغلب شان تا پایان عمر در هاله ای از عشق قرار داشته باشند.

بهمن

متولد این ماه باید تا قدرت دارند شادی و امید را به زندگی خود راه بدهند و اجازه ندهند یاس و افسردگی و ناامیدی از در و دیوارها خود را به درون زندگی آنها بکشند. آن دسته از متولدین این ماه که دچار لغزشی شده اند باید با پذیرش آن زندگی خود را به پیش ببرند .

اسفند

برای متولدین این ماه پیام، تلفن و یا نامه ای در راه است که در تحول زندگیشان نقش بسیار مهمی خواهد داشت. به اکثر متولدین این ماه توصیه میشود برای هماهنگی سلامت جسم و روح خود حتما" به پزشک مراجعه کنند

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.