ماموران دختر جوانی را از شکنجه گاه چهار پسر نجات دادند

ماموران دختر جوانی را از شکنجه گاه چهار پسر نجات دادند

صدای فریاد های دختر جوان او را از تله چهار پسر متجاوز نجات داد.

به گزارش خبرنگار ما، یک هفته پیش زنی به ماموران پلیس خبر داد صدای فریاد و کمک خواهی فردی را می شنود که به نظر می رسد در یکی از واحد های ساختمان محل زندگی او گیر افتاده است. این زن گفت؛ صدایی که به گوش می رسد، صدای دختر جوانی است که به نظر می رسد در برابر عده یی مقاومت می کند. این صدا دقایقی است که شنیده می شود و من فکر می کنم اتفاق بدی برای این دختر در حال رخ دادن است. هنوز چند دقیقه یی از این تماس تلفنی نگذشته بود که ماموران پلیس وارد ساختمان شدند و واحدی را که صدای فریاد از آن شنیده می شد، تحت نظر گرفتند. صدا همچنان به گوش می رسید. ماموران بعد از اینکه موفق شدند وارد آن خانه شوند، تمامی اتاق ها را بازرسی کرده و دختر جوانی را که فریاد می زد، پیدا کردند. این دختر که به شدت ترسیده بود و بریده بریده صحبت می کرد، ادعا کرد چهار پسر جوانی که در خانه حضور دارند، می خواستند به او تعرض کنند.

بعد از دستگیری چهار پسر جوان و انتقال آنها به پلیس آگاهی ماموران از شاکی خواستند درباره ماجرا توضیح بدهد. دختر جوان گفت؛ چند ماه قبل صادق یکی از متهمان با من تماس گرفت و گفت شماره من را از گوشی دوستم درآورده است. او ادعا کرد قصد دارد با دوست من ازدواج کند اما از آنجایی که مدتی است با هم اختلاف پیدا کرده اند، دوستم حاضر نیست به عقد او درآید. صادق از من خواست به او کمک کنم. من هم قبول کردم.

دختر جوان ادامه داد؛ چندین بار صادق را دیدم و با هم صحبت کردیم تا اینکه روز حادثه از من خواست برای گفت وگو در مورد مساله مهمی سر قرار حاضر شوم. من هم قبول کردم. سر قرار که رفتم صادق و یکی از دوستانش در محل بودند. آنها من را سوار ماشین کردند و به خانه یی بردند. من فکر کردم خانواده صادق در خانه هستند اما همین که وارد منزل شدم سه جوان به اتفاق صادق به من حمله کردند. آنها قصد داشتند به من تعرض کنند.

وی ادامه داد؛ سعی کردم مقاومت کنم اما از دست هر کدام که فرار می کردم دیگری به من حمله می کرد. تا جایی که می توانستم فریاد می کشیدم و کمک می خواستم. آنها مرا به اتاقی برده بودند تا مورد آزار قرار دهند که پلیس وارد خانه شد و من را نجات داد.

در ادامه صادق مورد بازجویی قرار گرفت. وی گفت؛ مدتی قبل خواهرم کلید خانه اش را به من داد تا برای رفت و آمد مشکلی نداشته باشم. من با خواهرم زندگی می کردم و به همین خاطر هم کلید خانه را در اختیار داشتم. چند روز قبل از حادثه خواهرم به همراه خانواده اش به مسافرت رفتند. من هم تصمیم گرفتم دختر مورد علاقه ام را به خانه بیاورم. سعید یکی از پسران فامیل را هم در جریان قرار دادم. او در خانه بود و قرار شد من و دو دوستم دخترک را به خانه بیاورم. ما به او گفته بودیم در خانه میهمانی داریم. به همین خاطر هم قبول کرد بیاید. زمانی که او را به منزل آوردیم متوجه هدف مان شد به همین خاطر هم با داد و فریاد سعی کرد مقاومت کند. ما مشروب خورده بودیم و حال درستی نداشتیم.

وی گفت؛ دختر را به داخل اتاق بردیم. او دست و پا می زد و اجازه نمی داد نزدیکش شویم تا اینکه پلیس سر رسید و ما را بازداشت کرد. ماموران به دستور بازپرس، دختر جوان را به پزشکی قانونی بردند. در معاینه انجام شده آثار کبودی روی بازوی چپ، مچ دست چپ، تورم در ناحیه سر و خراشیدگی پلک چشم چپ ناشی از ضرب و جرح تایید شد. در حال حاضر چهار پسر جوان بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت؛ متاسفانه برخی از جوانان با ایجاد دوستی های خیابانی با جنس مخالف، خود را به صورت ناخواسته در شرایطی قرار می دهند که امکان برخی سوءاستفاده های مالی و اخلاقی از آنها را افزایش می دهد. در حالی که اگر در خصوص چنین ارتباطاتی حساسیت بیشتری از سوی افراد به ویژه دختران جوان وجود داشته باشد، ما شاهد بروز حوادث کمتری از این دست خواهیم بود.

رئیس پلیس آگاهی تهران افزود؛ به والدین توصیه می شود با نظارت مناسب بر رفتارهای اجتماعی و خصوصی فرزندان شان ارتباطی دوستانه با آنها ایجاد کنند و در خصوص حضور فرزندان شان در میهمانی ها، به ویژه میهمانی هایی که خود در آن حضور ندارند، اطلاع کافی کسب کنند و با ارائه مشاوره به فرزندان خود در خصوص آسیب های اجتماعی حاصل از ارتباطات ناصحیح خیابانی، خطرات ناشی از این گونه سوءرفتارها را به آنها متذکر شوند.

blueberry64 - ایران - تهران
وای خدا بهش رحم کرده .. واقعا خوش شانس بوده. خدارو شکر که ناکام موندن عوضیا.
دوشنبه 6 مهر 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
از دست چهار نفر نجات پیدا میکنه و به کلانتری برده میشه و در دام چهل نفر در کلانتری گرفتار میشه
دوشنبه 6 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
لطفا تیتر رو عوض کنید چون او زن همسایه بوده که دختر رو نجات داده
دوشنبه 6 مهر 1388

Peyman101 - بلژیک - بروکسل
والا ما که سه تا بیشتر نمیبینیم.
دوشنبه 6 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
گرانی و بیکاریو هزینه روزافزون مخارج زندگی و کرایه منزل گران امکان تشکیل زندگی را به خیلی از جوان ها و یا پیر جوان ها نمی دهد-مرد ویا زن نمی توانند خواسته بدنی که امری طبیعی در موجودات زنده است پنهان کنند و با شعله ور شدن انگیزه های بدنی عدهای از روی ناچاری رو به نوع ارزانش می آورند که روزنامه های ایران هر روز قطره ای از این تجاوزات را منتشر می کنند- ملاهای ایران و اراذلان مفتخور رژیم این عمل ها را از طریق دینی و نوع مجاز شده اش با زنان چه در اداره جات و یا در زندان ها و یا بصورت صیغه ای انجام میدهند
دوشنبه 6 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
انگار در این مملکت اثاری از تمدن دیده نمشود گویی این مردان در تمام عمرشان زن ندیدن هر چند فشار و خفقان وجود دارد ولی پس وجدان و انسانیت چی میشه ؟
دوشنبه 6 مهر 1388

شیدای تو - هندوستان - بنگلور
بارک الله به ماموران!!!
دوشنبه 6 مهر 1388

شیدای تو - هندوستان - بنگلور
Peyman101 - بلژیک - بروکسل / خوب اون داره از این سه تا عکس یادگاری میگیره...
دوشنبه 6 مهر 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
Peyman101 - بلژیک - بروکسل .چهارمی بسیحی بوده.یا شاید هم نیروی انتظامی.
دوشنبه 6 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خفقان عدم روابط سالم بین جوانان محیط بیمارگونه ی اسلام ننگین و نزول صفات انسانی عامل این حوادث کجای ان عجیب است!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 6 مهر 1388

negin135 - اسراپیل - تل اویو
به ترتیب قد ازاشون عکس گرفتن مثل فیلمهای هندی منظم و با سلیقه راستی دختره عجب قلدری بود ها ولی داستانش چه کلاسیک بود سه مرد به یه دختر قصد تجاوز داشتن دخترجیغ میکشه زن همسایه میشنوه به فردین اوه ببخشید گشتاپو اه ه چی دارم تایپ میکنم پلیس مهربان ایران خبر میده و زرو میاد سر بزنگاه ه ه اصلا بیخیال قاط زدیم ....تقصیر شماهاست دیگه ما که اینجا دست این جک و جهودا اسیریم شمائیدکه یه بار میگین پلیس شیشه ماشینای مردم رو میشکنه و ندا کشون راه میندازه ویه بار میگین متجاوزین رو دستگیر میکنه ومیگه پس ما چی ...
دوشنبه 6 مهر 1388

anne - المان - کلن
من فکر کنم 4 جوان دختری رو از دست ماموران نجات دادن. چون اگه برعکس باشه که خدا به داد دختره برسه
دوشنبه 6 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
خوب این 4تا رو تو زندان نگه میدارند بعد خوب پرورششون میدند که دفعه دیگه به زندانیان سیاسی تجاوز کنند بشند مثل سردار رادان کثافت توی کهریزک
دوشنبه 6 مهر 1388

bahareiran - ایران - ایران
پسرهای ایران حریص ودخترها نترس شدن اون هم از برکت انقلابه اسلامیه عزیزان اخه بگو دختر ندیده نشناخته کجا رفتی؟.
دوشنبه 6 مهر 1388

star63 - ایران - تهران
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ/تمدن مال کشورای که هر چیزی جای خودش داره. وقتی تو کشور ما حتی یک جای مخصوص این کارا وجود ندارد تا جوان بیچاره که توان ازدواج نداره مشکلش حل بشه هر روز باید منتظره این اتفاقات باشیم.
دوشنبه 6 مهر 1388

zolook - ایران - تهران
ما آخر نفهمیدیم تجاوز خوبه یا بده ؟
دوشنبه 6 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
و به شکنجه گاه جمهوری اسلامی منتقل کردند.
سه‌شنبه 7 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.