محمد‏جواد لاریجانی، میر‏حسین موسوی را با مسعود رجوی مقایسه کرد

محمد‏جواد لاریجانی، میر‏حسین موسوی را با مسعود رجوی مقایسه کرد

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: "میرحسین موسوی آینده بسیار خوب سیاسی را از دست داد و ادبیات بیانیه‏های وی با ادبیات مسعود رجوی هیچ فرقی ندارد. این افراد در بیت آیت‏الله منتظری به وحدت تاکتیکی رسیدند و این مسئله یکی از اشتباهات بسیار بزرگ جبهه اصلاحات بود."

به گزارش موج سبز آزادی، در ادامه تلاش‏های همه جانبه اقتدارگرایان در نفی ماهیت اصلاح‏طلبانه جنبش سبز، چهره‏های به اصطلاح میانه‏رو این جناح موج جدیدی از توهین و تهمت را بر علیه میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی شروع کرده‏اند. پس از گذشت چند روز از نامه احمد‏ توکلی به میرحسین موسوی و سیدمحمد خاتمی که با واکنش مردم و سیاستمداران آگاه کشور روبرو شد، این بار محمدجواد لاریجانی وارد عرصه شده و موهومات جدیدی را به اصلاح‏طلبان و به خصوص میرحسین موسوی نسبت داده است.

به گزارش خبرگزاری حامی کودتا، فارس؛ محمد جواد لاریجانی امروز یکشنبه و در حاشیه بازدید از نمایشگاه نجوم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وحدت در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: "وحدت باید حول دفاع از نظام باشد و میر حسین موسوی یکی از خطاهای بسیار بزرگ را در تاریخ انقلاب مرتکب شد. جناح اصلاح طلب با حمایت از میر حسین موسوی او را به حرکت در راه معارض با نظام هدایت کرد. میر حسین موسوی باید فکر کند که به راستی چه کرده که منافقان ، آمریکا، اسرائیل و برخی از کشورهای غربی از او حمایت می‏کنند و برای وی کف می‏زنند."

محمد جواد لاریجانی با بیان اینکه وحدت حول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید باشد، ادعا کرد: "این آقایان باید سر عقل بیایند دست از معارضه با نظام بردارند و قواعد رقابت دموکراتیک را یاد بگیرند. میرحسین موسوی آینده بسیار خوب سیاسی را از دست داد و ادبیات بیانیه ‌های وی با ادبیات مسعود رجوی هیچ فرقی ندارد و و خط نفاق جدید لیبرال است و این افراد در بیت آیت الله منتظری به وحدت تاکتیکی رسیدن و این مسئله یکی از اشتباهات بسیار بزرگ جبهه اصلاحات بود. موسوی حتی از تشابه ادبیاتی با رجوی نیز فراتر رفته و به بیت منتظری رسیده است."

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در ادامه شبیه‏سازی‏های هدف‏دار خود اظهار داشت: "میر حسین موسوی در جریان انتخابات به خود نظام، و جوانان کشور همان ظلمی را کرد که مسعود رجوی به آنان کرد. هیچ کس حق ندارد مقابل نظام بایستد و این کار یک گناه بسیار بزرگ و غیر قابل بخشش است. گروهی در جریان انتخابات علیه نظام و به بهانه تخلف در انتخابات قیام کردند و مقابل نظام ایستادند."

وی که تهمت‏هایی خود به میرحسین موسوی را در این مصاحبه کافی ندیده بود در ادامه به حمایت سیدحسن خمینی از میرحسین موسوی در جریانات انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: "حسن خمینی نوه حضرت امام (ره) در جریان انتخابات به طور وسیع از میرحسین موسوی حمایت کرد و زمانی که رئیس جمهور ما برای تجدید میثاق با بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به مرقد امام خمینی (ره) رفته بود حضور نداشت که این مسئله خارج از اصول است."

این اظهارات که در ادامه خط سیاسی "اموی" حامیان کودتا قرار دارد، سعی می‏کند افرادی را که سال‏ها بار انقلاب و جمهوری اسلامی را در سخت‏ترین شرایط بر دوش داشتند مورد هتاکی و تهمت قرار دهد و به جریان‏های معاند، سلطنت‏طلب و منافق مرتبط و متصل سازد. در عین حال اگر چه این حرکات در هفته‏های اخیر شدت بیشتری یافته، اما با آگاهی عمیق اقشار ملت ایران و تاکید رهبران جنبش سبز بر مواضع اصولی و اصلاح‏طلبانه خود چنین سیاست‏هایی محکوم به شکست است و در واقع از استیصال حامیان کودتا در رسیدن به اهداف خود خبر می‏دهد.‏

بنجامین - ایران - اصفهان
اصلا بنده خودم دیدم که میر حسین با تیشه داشت ریشه های یک درخت تنومند را قطع می کرد.
یکشنبه 5 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
برو اول راجب حقوق بشر مطالعه کن بعد دبیر ستاد شو .
یکشنبه 5 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
این همان بزغالۀ است که در انتخابات دوم خرداد سال 76 دست به دامن انگلستان شده بود تا بتواند ناطق نوری را به ریاست جمهوری ایران برساند افشای آن مذاکرات پشت پرده ابروی جناح راست را برد والبته در دوم خرداد نیز تو دهنی محکمی از مردم خورد. البته با گفتن این اراجیف و مزخرفات نشان میدهد که آن تو دهنی کافی نبوده و نیاز به یک تودهنی محکمتری از مردم دارد . البته ایشان باید هم با توجه به در اختیار داشتن دو قوه از سه قوه کشور به دست برادان بی لیاقت تر از خودش اینگونه پابوسی حاکمیت را بکند .
یکشنبه 5 مهر 1388

VEZVEZNAZI - ایران - ایران
چهره کریهت مشخص میکند که چکاره هستی.دستمال بدست
یکشنبه 5 مهر 1388

amtin - آلمان - برلین
جدی نگیرید این یکی فقط همون حرف دوستاشو قشنگ با کلمات قلمبه سلمبه درهم می آمیزد. وای این کلمه آخریه چقدر سخت بود !!!!!!!!!
یکشنبه 5 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
اشکالی ندارد ما هم احمدی نژاد را با میمون و خامنه ای را با خر مقایسه کی کنیم.البته این افراد با مقایسه شوندگانشان هیچ وجه تمایزی ندارندو 100 در 100 شبیهند.
یکشنبه 5 مهر 1388

mamalporru - ایران - شیراز
.. اصلآ حقوق بشر در ایران وجود دارد ؟ ..که این مردک دبیر آن باشد ..یکی نیست به این نا مسلمان بگوید که بابا َ یک زمانی نظام قابل احترام بود امروز که تمام عوامل نظام به بی راهه رفته اند . آساسآ پیروی از آن ( نظام ) َ گناه کبیره است ....
یکشنبه 5 مهر 1388

amir irani - انگلیس - بیرمنگام
غلط کرد مرتیکه اشغال. پف.وز
یکشنبه 5 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
تو به قبر پدرت خندیدی وزق
یکشنبه 5 مهر 1388

123esfand - ایران - تهران
از یک عرب اواره که موهای زرد خود وبرادرانش بسیاری از نا گفتنیها را میگویند چه انتظاری مرد م ایرا ن می توانند داشته باشند ؟ این افراد بد بام که صدام انهار ا به نام اخراج ولی در اصل به عنوان جاسوس در تهیه وتدارک جنگی خونبار به ایران گسیل داشت وبا استفاده از حماقت سردمداران کشور اتفاقا پستهای مورد نظر وی را نیز اشغال نمودند از فرماندهی جنگ تا ریاست قوای سه گانه اگر حتی بیغیرت ترین ایرانی مانند محمد یزدی رییس قوه قضاییه بود اجازه میداد در کهریزک با جوانان هموطنش انگونه رفتار شود؟ ول میبینید که این تخمهای حرام انگلیس چگونه از کنار ان به سادگی میگزرند
یکشنبه 5 مهر 1388

karikatur - انگلستان - برایترن
منهم این مردکه عراقی را با بوزینه مقایسه میکنم
یکشنبه 5 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
خیلی این آقا خوری می کنه ...اتفاقا لاریجانی باید خودشون را با رجوی مقایسه کنه
یکشنبه 5 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
بازم این برادران متعلق به عصر سنگی حرف زدند. والله یکی دوتا هم که نیستند تا ازدست یکیشون راحت میشیم اون یکی فسیل به حرف میاد . شما زیاد جدی نگیرید. به روزهای خوش آزادی بیندیشید
یکشنبه 5 مهر 1388

greenw - ایران - تهران
منم اگر خودمو 4 برادرم مدیون سید علی چلاق و گرفتن انواع و اقسام پستهای کلیدی بودم این چرندیات که هیچی حتی لخت و---برهنه برای علی چلاق و نظام پشتک می زدم. بیجاره داره التماس می کنه نظامو ازشون نگیرند که انوقت توالت شوری هم بهشون نمی دند این 5 گوساله !
یکشنبه 5 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
آخه یکی نیست که به این مردک بگه اون موقع که رهبرت هم با موسوی درگیر شد خود امامت به رهبرت خامنه ای گفت خفه شو . پس خاکبرسر خمینی هم شما حرامزادها را میشناخت . پس میبینی که موسوی در همه شرایط بهتر از خامنه ای بهتر بوده . برو و فعلا خجالت بکش تا روزش که شما چهارتا برادر را سر چوبه ی دار میبینم و اون رهبرت
یکشنبه 5 مهر 1388

great dariush - ایران - تهران
دوستان مبارز سبز اندیش همین الان با خبر شدم که فردا قراره رییس جمهور کودتا ا.ن برای باز گشایی دانشگاهها بره دانشگاه تهران. پس فردا دانشجویان سبز باید از ا.ن پذیرایی کنند . شش مهر، دانشگاه تهران را بر سر احمدی نژاد خراب کنیم
یکشنبه 5 مهر 1388

قلدر - ایران - تهران
موسوى آینده سیاسی خوبی داره چون با مردمه ولی شما چون از خط مردم خارج شدید آینده خوبی براتون نمیبینم.به امید اعدام همه خانواده شما.
یکشنبه 5 مهر 1388

azari sevda1 - ایران - تبریز
خاک تو سره همتون.نظامون ایشالا بخوره تو سرتون.نظام نظام نظام
یکشنبه 5 مهر 1388

Shebe Roshan - آلمان - آلمان
دو کلمه هم از مادر عروس. از قدیم گفته شده؛ اگر به مرده زیادی رو داده بشه ،، با کفن خود هم یک کارهایی خواهد کرد
یکشنبه 5 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
خودتونو ناراحت نکنید دوستان.. یه زری زد که یه زری زده باشه که یه وقت نگن این زر زرو چرا زری نزده که زری زده باشه (حق هر زر زروییه که زر بزنه)!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 5 مهر 1388

kamran1011 - آمریکا - سن فرانسیسکو
وقتی‌ شما حرام زادها مشغول خورد و خوراک بودید، موسوی داشت ایران رو در جنگ عراق رهبری میکرد ، و برا ایران جون میکند ، بعد شماها افتادید به بخور بخور و موسوی آمد کنار ، اقتصاد ایران در آن ۸ سال جنگ بهتر از این ۱۶ سال صلح بود ، چون یک قرون نگذشت دزدی بشود . آن روز میرسه که مردم خفتتونو بگیرن و دونه دونتونو اعدام کنند .
یکشنبه 5 مهر 1388

zolook - ایران - تهران
این بنده خدا رو چیکار دارین اخه. هرچی میگه بگین باشه - این طفلک هر چی میگه برعکس میشه کسی هم کاری به کارش نداره جنگ اول و دوم خلیج فارس - افغانستان .. از هر کی هم دفاع میکنه طرف کله میشه قیافشو بینید طفلک رو به من حق میدین
یکشنبه 5 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
سه تفنگدار این رژیم . این سه تا داداش لاریحانی هارو بگو که بزودی نسلشون کنده میشه. دولت دروغ و رژیم دروغ و جانی از این بهتر نمیشه.
یکشنبه 5 مهر 1388

koohkan - سوپد - مالمو
وای بحال انسان هایی که این رذل بی وطن این خائن خود فروش دبیر ستاد حقوق بشر باشد.
یکشنبه 5 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
اشتباه گفتی موسوی آینده سیاسی امثال شما رو نابود کرد و خودش عاقبت به خیر شد به همراه کروبی....
دوشنبه 6 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
قیافه رو نگاه کنید. ای اهورامزدا به داد خانه زرتشت برس.
دوشنبه 6 مهر 1388

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
این روزها تو سر سگ میزنی «لاریجانی» از آب در میاد! آخه مگه اینا چند نفرن؟ پنداری مثل خرگوش دارن زاد و ولد میکنن! چشم به هم بزنی ایران ٢٨ میلیون «لاریجانی» داره! مثل اینکه فقط میخورن و میخوابن و «لاریجانی» پس میندازن!.
دوشنبه 6 مهر 1388

zabhes - ایران - دماوند
خفه شوکثافت.
دوشنبه 6 مهر 1388

roozbehe - ایران - تهران
نمی دانید از این که در ایران با این حیوانها سر می کنم چقدر ناراحتم . کاش زودتر گورش را گم کنند. اینها اصلا انسان نیستند که بدانند حقوق بشر یعنی چی !!!
دوشنبه 6 مهر 1388

kaveh52 - ایران - تهران
خفه شو کپک بی خاصیت . مقایسه رهبر با هیتلر صحیح تره
دوشنبه 6 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
دهن کثیفتو ببند با اون قیافه کریهت بهت میاد چی کاره باشی مردیکه الدنگ
سه‌شنبه 7 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.