احمدی نژاد: توطئه نیویورک خنثی شد

احمدی نژاد: توطئه نیویورک خنثی شد

فرارو: احمدی نژاد با بیان اینکه "بزرگترین رسانه های عمومی جهان با ما مصاحبه کردند" گفت: ما اکنون نسبت به چهار سال گذشته از موضع بالاتری در نظر افکار عمومی قرار گرفته ایم. 

محمود احمدی نژاد پس از بازگشت از مجمع عمومی سالیانه سازمان ملل متحد در فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در خصوص چگونگی این سفر اظهار داشت: «مجموعه برنامه هایی که پیش بینی شده بود دو هدف معین را دنبال می کرد، در این سفر سه اتفاق مهم روی داد که دو برنامه را ما دنبال می کردیم و یک برنامه هم از سوی دولت اوباما اتفاق افتاد.»

وی افزود: «به مدت 4 سال بود که ما بطور مشخص در مجمع عمومی اعلام می کردیم که شرایط موجود جهان امکان ادامه ندارد و چالش های بزرگی پیش رو است، این شیوه مدیریت جهان غلط است و حتما باید تغییری در نگاه و ساختارهای شورای امنیت و سازمان ملل ایجاد شود . چرا که این ساختار از بی عدالتی فریاد می زند.»

وی ادامه داد: «در این نشست همه سخنرانان و روسای دولت ها این موضوع را مورد تایید قرار دادند و در تمام سخنرانی ها اعتراض به وضع موجود در سازمان ملل مشهود بود.»

رئیس جمهور همچنین گفت: «این موضوع برای دنیا جا افتاده است که وضع امروز جهان ناعادلانه و به ضرر بشریت و فاقد مبانی انسانی است و باید حتما تغییر کند. لذا در تمامی سخنرانی ها تاکید جدی بر عدالت به وضوح خود را نشان می داد.»

احمدی نژاد تصریح کرد: «حتی آنهایی که پایه گذار بی عدالتی هستند یک فصل از سخنرانی خود را به عدالت اختصاص دادند لذا ذهنیت مشترکی درمدیران جهان مبنی بر ضرورت تغییرات اساسی و اجرای عدالت در جهان بوجودآمده است که می توان او را یک اتفاق مهم ارزیابی کرد که شاید در گذشته در خصوص نابسامان بودن اوضاع جهان وایجاد تغییرات اساسی کمتر واکنشی مشاهده شده باشد.»

وی اضافه کرد: «ما پیش بینی می کردیم که تقریبا همه به این نقطه نظر مشترک رسیده باشند اما شاید تعریف مبانی و ابعاد تغییر در مسیر درستی اتفاق نیفتد و یا پس از چند سال ببینیم که مردم از چاله درآمده و به چاه افتاده اند. به این ترتیب هدف و نقطه پایانی بدتر از وضعیت فعلی باشد. بنابراین سعی کردیم مبانی ، فلسفه و روش های تغییر را در مجمع عمومی و در دیدار با سران کشورها و همچنین رسانه ها مطرح کنیم.»

رئیس جمهور همچنین گفت: «مجموعه هیئت و نمایندگان مجلس که در این سفر حضور داشتند با دانشجویان، استادان و صاحب نظران بخش های گوناگون این خط را دنبال کردند.»

وی در ادامه توضیح داد: «نکته دومی که برای شکستن هیئت ما طراحی شده بود، تبلیغات ناصحیح و ناجوانمردانه علیه ملت ایران بود که با بررسی رسانه ها و جهت گیری های برخی قدرت های سلطه گر انجام می شود و دریافت ما این بود که می خواهند فضای نامطلوبی را علیه ملت ایران شکل دهند و بگویند بعد از انتخابات کم نظیر و باشکوه 22 خرداد، ایران وارد دوران بی ثباتی شده و از موضع فعال در پیگیری اهداف انقلابی و انسانی دست برداشته اند.»

احمدی نژاد افزود: «آنان سعی می کردند این موضوع را بیش از گذشته به ما القا کنند و به هزار زبان این موضوع را بیان می کردند. چرا که آنان از یک سو می خواستند تظاهرات و هجوم رسانه ای راه بیاندازند و از سوی دیگر موضوع هسته ای ایران در قم را که از مدت ها قبل به اطلاع آژانس رسیده بود، به عنوان تیر خلاص بزنند و هدایت کنند که این موضوع هم با هوشمندی هدایت شد.»

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: البته با مدیریت خوب هیئت و نمایندگان مجلس این توطئه خنثی شد و ما نسبت به 4 سال قبل از موضع بالاتری در نظر افکار عمومی قرار گرفتیم. به گونه ای که بزرگترین رسانه های عمومی جهان با ما مصاحبه کردند و هیچ رسانه ای باقی نماند.

وی افزود: موضوع جالب این بود که سئوالات رسانه های آمریکایی همه یکسان و معلوم بود که همه از یک نقطه هدایت می شوند اما با برنامه ریزی پاسخ های دقیقی به آنان داده شد.

احمدی نژاد همچنین گفت: در موضوع انتخابات آنان باید بدانند که شرایط داخلی کشور ما اکنون متحد و منسجم است و به مراتب ملت ما هوشمند تر ، آگاهتر و متحد از سالهای قبل هستند، به نحوی که برای ایجاد تحولات اساسی مصمم تر شده اند.

رئیس جمهور در ادامه سخنانش تصریح کرد: طراحی تبلیغاتی برای فعالیت های هسته ای ایران در قم صورت گرفته بود و آنان سر و صدای زیادی در این خصوص راه انداختند ولی این موضوع آنچنان خنثی شد که مااحساس می کنیم آنان اکنون از این اقدام خود پشیمان هستند و این امر به یک ضربه قاطع علیه همه سیاست های استکباری تبدیل شد.

وی گفت : این سفر تا حد ممکن با هدایت الهی و امام عصر (عج) به خوبی انجام شد.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: اتفاق دیگری که حاصل ایستادگی ملت ایران است مواضع آقای اوباما است ، چرا که وی در نطق خود در سازمان ملل دو موضوع مشخص را اعلام کرد، موضوع اول اینکه وی به اشتباهات گذشته دولت های قبلی آمریکا اعتراف کرد.

وی ادامه داد: انتقادی که ملت ایران در طی 30 سال نسبت به عملکرد آمریکاداشت اوباما همه آنها را با ادبیات خود بیان کرد که این موضوع یک اتفاق تاریخی است.

رئیس جمهوراضافه کرد: ما می گفتیم که آمریکا قانون را رعایت نمی کند و دنبال بسط سلطه و استکبار است و می خواهد سلیقه خود را به ملت ها تحمیل کند که البته آقای اوباما به همه این مسائل اعتراف کرد.

احمدی نژاد موضوع دومی که در سخنرانی اوباما مطرح شد را تعهدات بسیار سنگین او ارزیابی کرد و گفت: وی متعهد شد این رفتارها تکرار نشود و به ملت ها احترام بگذارد و سلیقه خود را به دیگران تحمیل نکند. لذا این موضوع را می توان یک پیروزی برای ملت ها دانست چرا که ضرورتی برای ایجاد تغییر بود.

رئیس جمهور همچنین گفت: البته اختلاف نظر در آمریکا بسیار زیاد است و قدرت هایی که سلطه طلبان متصل هستند ، با هر حرکتی که به نفع عدالت باشد مخالف هستند و ما نمی دانیم به چه میزان اوباما برای اجرای تغییرات مصمم است.

وی افزود: سخنان اوباما در بالاترین مرجع جهان ثبت شده و اوباما به این مسائل به صراحت اعتراف کرد.

احمدی نژاد اظهار امیدواری کرد اوباما بتواند اصلاحاتی را ایجاد کند.

رئیس جمهور تصریح کرد: اما شرط ایجاد این اصلاح آن است که آنان صادق باشند و اراده لازم را برای این کار مهیا کرده باشند و آن را دنبال کنند.

وی گفت: اگر قرار باشد ادبیات بوش دنبال شود دولتمردان آمریکا نیز عمری کوتاه تر از بوش و سرنوشتی به مراتب بدتر از او در انتظارشان خواهد بود چرا که دنیا دیگر نمی پذیرد که عده ای بخواهند سیاست های سلطه طلبانه را در لباس های جدید ارائه کنند و امروز ملت ها خودباوری، عدالت و ایمان به خدا را می پسندند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: کسانی در گذشته فضا را برای انتقاد از دولت آمریکا مناسب نمی دیدند اما امروز مشاهده کردیم که بسیاری از دولت ها انتقادات خود را بیان کردند، لذا بازگشت به گذشته محال است و اگر کسی بخواهد وجهه دولت آمریکا را احیا کند بهترین کمک این است که به مبانی انسانی بازگردد و ادعای رهبری جهان را نداشته باشد و از قوانین بین المللی نیز تبعیت کند.

رئیس جمهور همچنین گفت: هیئت ایرانی با چند گروه آمریکایی و ایرانی ملاقات داشتند و در آنجا بحث های مختلفی مبادله شد البته حجم بیشتر کار بنده بر روی مصاحبه با رسانه های مختلف متمرکز بود.

وی تصریح کرد: به فضل الهی در مجموع سفر خوب بود و امیدواریم خداوند عنایت کند که به سمت کمال حرکت کنیم و وضع بنیادین جهان روشنتر و بهتر ادامه یابد و شاهد اصلاح حقیقی وضع جهان باشیم.

mahmood2009 - ایران - یزد
ریس جمهور غلط کرد...
یکشنبه 5 مهر 1388

keykhosro - ایران - شیراز
والا چی بگم هر جمله این یارو یه جکه طرف خودشو جزء مدیران جهان میبینه از طرفی انتقاد به دولتو انتقاد به ملت ایران میدونه دست آخر هم راهنمای اون تو نیویورک امام زمان بوده من که مخم سوت کشید .... دوستان فکر میکنید این واقعا مریضه یا خودشو زده به .....
یکشنبه 5 مهر 1388

arian1 - ایران - ابادان
جای تاسف دارد که موجود احمق وبی سوادی که دستهایش بخون جوانان اغشته است باید نماینده کشورمان در سازمان ملل باشد وخود ازعدالت صحبت کند.
یکشنبه 5 مهر 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
کت وشلوار هاکوپیان چه کلاسی به احمدی نژاد داده. یه دست هم برا چاوز ما باید خرید .
یکشنبه 5 مهر 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
خدا اگه هیچی به این فرد نداده عوضش « رو » زیاد داده...
یکشنبه 5 مهر 1388

masih - ایران - تهران
بیمار بیمار بیمار البته از نوع روانی
یکشنبه 5 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
ا.ن به ارباب و رهبر خودش خامنه ای : تا گفتم بسم الله همهء آدم ها تبدیل به صندلی شدن و به قدری محو سخنرانی من شده بودن که تا آخر سخنرانی من کوچکترین تکانی نخوردن. وقیح..کثیف..دروغگو..رزل..عوام فریب. هرچی آدم بگه کمته.
یکشنبه 5 مهر 1388

shahsavar - ایران - تهران
آفرین محمود.گل کاشتی.بازم شنیدم عکس نشون دادی.خلاصه خیلی اعتماد به نفس داری که هنوز اینجوری صحبت میکنی
یکشنبه 5 مهر 1388

Aso_Pas - ایران - تهران
فیلمی تکان دهند از قاتل ندا آقا سلطان درست بعد از انجام قتل.اگر دقت کنید، تمامی لحظه‌های این فیلم با توضیحات آرش حجازی و چهرهٔ این فرد با عکسهای روی کارت‌هایش مطابقت کامل دارد. عزیزان لطفا فیلم را ببینید و پخش کنید! . https://www.youtube.com/watch?v=gieisrQhwc4
یکشنبه 5 مهر 1388

god_of_bluelove - ایران - تهران
این آدم روانیه.دسته هرچی شارلاتان و دروغ گورو از پشت قپانی بسته.یکی نیست تو این دنیا به داد ما برسه!!!!!!
یکشنبه 5 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا این روانی هستش فکر میکنه داره دنیا رو رهبری میکنه ...هر اتفاقی می افته میگه با دستور من بودّّّّ!!!!!!...آخه آدم روانی اگه به خاطر حرف تو کشورها درباره عدالت حرف زدند پس چرا وقتی حرف میزدی همه سالن رو ترک کردند.....
یکشنبه 5 مهر 1388

mah1 - ایران - تهران
اییییییی بمیری نکبت! کفر ادمو در میاره..
یکشنبه 5 مهر 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
ای بی پدر و مادر. آخه عوضی تو فکر میکنی مردم کور و کرند. آشغال مرگ بر تو باد. ما که دیدیم و شنیدیم که هیچ کس برا تو و حرفات ارزش قایل نبود. مردک ما سالن خالی رو موقع سخنرانی تو دیدیم مواضع ملتها رو هم شنیدیم. بی همه چیز تو دم از عدالت نزن.
یکشنبه 5 مهر 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
بیچاره ملت ایران که گرفتار این موجود کاملا روانی شدن. مشت نمونه خروار است. ببین بقیه دیگه چی هستن.یکی از یکی مریض تر. به امید ازادیه ملت ایران از دست این دیوانگان درنده خو.
یکشنبه 5 مهر 1388

caspian_shore - انگلیس - لندن
keykhosro - ایران - شیراز. یعنی یک دانشجوی رشته ی روانشناسی یا روان پزشکی تو ایران گیر نمیاد که پروژه ی تحقیقاتی اش رو روی این مموتی انجام بده؟؟؟؟ راجع به حرف های اوباما شک ندارم که مترجم واسه این مموتی, کردان بوده که اینجوری ترجمه کرده.
یکشنبه 5 مهر 1388

caspian_shore - انگلیس - لندن
راستی, امسال شدت نور هــاله اونقدر زیاد بوده که تمامی مخالفان حاضر در سالن کنفرانس به صندلی خالی تبدیل شدند. بابا امام زمان!!!!!!!!!! گل کاشتی
یکشنبه 5 مهر 1388

نیما60 - ایران - ایران
مرد بزرگیه.خدا برامون حفظش کنه.نمیدونم بعد از این 4 سال ایران قراره بیفته دست کی اما خدا کنه دست یکی مثل خودش بیفته.ای کاش مردم گفتمان احمدی نژاد رو ادامه بدن.امروز با وجود تلویزیون و مناظره ها دیگه حجم تبلیغات تاثیر گذار در انتخابات نیست بلکه خود صلاحیتهای فردی تعیین کننده است.اشتباه مردم بعید به نظر میاد.
یکشنبه 5 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بیچاره مریضمون چه روحیه گرفته دوسه تا خبرنگار ازش مصاحبه کردند مموتی ندید بدیدم که هستی زالو؟!
یکشنبه 5 مهر 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
خداییش این مردک از کدام تیمارستان فرار کرده؟
یکشنبه 5 مهر 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
دمت گرم تا کور شود هر کس که طاقت عزت و افتخار ایران را ندارد
یکشنبه 5 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
میمون مثلا چه غلطی کردی که خنثی شد
یکشنبه 5 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
نیما60 - ایران - ایران . ///واقعا بزرگه نمیدونم بعد از هار سال به هوای چه بریم باغ وحش تا این عنتر بزرگوار بود میرفتیم باغ وحش یه کمی مارا شاد میکرد حال قفسش خالی عنتر جون برگرد قفست بخدا قول میدم هروقت بغوحش اومدم یکیلو موز میارم برات
یکشنبه 5 مهر 1388

kamangir - نروژ - اسلو
این روانی از تیمارستانی که خامنه ای توش بستریه فرار کرده . من دیگه نمی تونم این عوضی و تحمل کنم.امام زمان دهنتو پر از پهن میمون کنه.لال شی به حق خون جوانان پر پر شده که ابروی هر چی مسلمان و با این مزخرفات بردی.الهی به صبح نکشی تو و اون عوضی های دور و برت.(ببخشید که مثل مامان بزرگها نفرین کردم.بخدا دیگه تحمل این بی ابروی توهم زده رو ندارم بچه ها)
یکشنبه 5 مهر 1388

VEZVEZNAZI - ایران - ایران
امسال خبری از هاله نور نبود ؟
یکشنبه 5 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
نیما60 - ایران - ایران . کسی که از یک قاتل دفاع کند از او کثیفتر است. کسانیکه این شورش را پایه گذاشتند شرمنده نیستند این حشره ی موذی و متعفن به عنوان نماینده ی ایران به سازمان ملل برود؟؟؟؟
یکشنبه 5 مهر 1388

amir irani - انگلیس - بیرمنگام
لامسب روکه نیست is ass بیشرف
یکشنبه 5 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
احمدی نژاد خدای پرروییه تاریخ بشری است. نیما60 - ایران - ایران .نیما شل اگر محمود نباشه تو پاچه خواری کی رو می کنی و از کجا پول در میای بی سواد خودفروخته؟. .
یکشنبه 5 مهر 1388

movafeg - ایران - زوریخ
نیما60 - ایران - ایران. خودت هم نفهمیدی چی گفتی !!!!
یکشنبه 5 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
خوب شد تقلبی نژاد در این مجلسها شرکت کرد وگرنه تمام دنیا گیج بودن که چه طور مشکلات جهانی را حل کنند. در ظمن اگر تقلبی نژاد به نیویورک نیامده بود تمام ایرانی های عاشق این رژیم اسهالی گه به استقبال این مرد دانشمند اومده بودن نا امید برمیگشتن به خونه هاشون.
یکشنبه 5 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
خوب اونجا هو شدی و آبروت رفت و با صندلی های خالی ازت استقبال شد... نام تو باید به زباله دان تاریخ سپرده شود میمون.
یکشنبه 5 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
نیما60 - ایران - ایران . شرم کن -حیا کن- خجالت بکش ...آخه یه آدم چطور می تونه از یه میمون دروغگو/متقلب/آدم کش/بی شرف/دزد/بی شخصیت/ دیکتاتور/دری وری گو/ حمایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ توضیح بده!!!
یکشنبه 5 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . مزدور ننگین ملا باز برگشتی برای چرند نویسی؟؟؟
یکشنبه 5 مهر 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
یک نفر می میرد و به جهان آخرت می رود. در آنجا مقابل دروازه های بهشت می ایستد سپس دیوار بزرگی می بیند که ساعت های مختلفی روی آن قرار گرفته بود. از یکی از فرشتگان می پرسد “این ساعت ها برای چه اینجا قرار گرفته اند؟” فرشته پاسخ می دهد :”این ساعت ها ساعت های دروغ سنج هستند و هر کس روی زمین یک ساعت دروغ سنج دارد و هر بار آن فرد یک دروغ بگو ید عقربه ی ساعت یک درجه جلوتر میرود” مرد گفت :”چه جالب آن ساعت کیه؟!” فرشته پاسخ داد :”مادر ترزا او حتی یک دروغ هم نگفته بنابراین ساعتش اصلاٌ حرکت نکرده است وای باور کردنی نیست . خوب آن ساعت کیه؟” فرشته پاسخ داد :”ساعت آبراهام لینکلن(رئیس جمهور سابق آمر یکا) عقربه اش دوبار تکان خورد! خیلی جالبه راستی ساعت احمدی نژاد کجاست ؟ فرشته پاسخ داد : آن در اتاق کار سرپرست فرشتگان است و از آن به عنوان پنکه سقفی استفاده می کنند.
یکشنبه 5 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
چرند گفتن که دیگه از طرف این بی شرف عادیه.
یکشنبه 5 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران تجاوزاتت تمام شد دوبار برگشتی
یکشنبه 5 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ . من هم خواستم اینو بگم که شما گفتی.مرسی
یکشنبه 5 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . تا کور شود چشم محموت که بدجوری اونجا آبروش رفت...خوب دهنش رو سرویس کردن
دوشنبه 6 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
عجب کره خری ساخته این تمساح یزدی پر رو احمق بی شعور و یابو. محصول بزرگ حجتیه.
دوشنبه 6 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
غلط کردی توهم
دوشنبه 6 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
از حرفهای این دلقک مرغ مرده هم خندش میگیره!!!(ما میخواهیم جهان را مدیریت کنیم!!!!)ای خدا ما چه گناهی کردیم؟؟
دوشنبه 6 مهر 1388

amidjan - ایران - تهران
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . . عزیز من یک مدتی بود به نصیحت من گوش داده بودی و هم شما راحت بودی هم ما اما بازهم ظاهرا احساس کردی که میتونی یک چیزهایی بلغور کنی. باز هم همون ضرب المثل چینی رو بهت می گم بخواب
دوشنبه 6 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
مرگ بر الدنگی نژاد مرگ بر بوزینه خامنه ای و مرگ بر طرفدارانشان که همان قاتلهای زندانهاو خیابانها هستند.و جواب ابله هانی که طر فدار انتری نژاد هستند در این سایت خاموشیسد
دوشنبه 6 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
چه مرد بزرگی این ا.ن البته بزرگیش در جنایت و کشتن به همه دنیا ثابت شده امیدوارم نسل این مرد بزرگ الدنگی نژاد و تمام طرفدارهای نفهم ابله اش از بین بره خدا سایشو از سرمون کم کنه.مرگ بر انتری خامنه ای و بسیجیهای ادمکش که در این سایت هم وجود دارند و درود بر ندا سهراب کیانوش امیر جوادیفر رامین قهرمانی و ترانه موسوی و محمد کامرانی و بقیه جوانان گل که بدست این کثافتها شهید شدند.لس انجلس
دوشنبه 6 مهر 1388

kaveh52 - ایران - تهران
بابا اعتماد به نفس . روانی
دوشنبه 6 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.