فال روز شنبه ۲۶ سپتامبر - ۴ مهر

فال روز شنبه 26 سپتامبر - 4 مهر

فروردین

اگر در صدد خرید یا فروش ملک هستید کمی تامل کنید و صبور باشید . در اواخر هفته یک پیغام یا یک دیدار غیر منتظره با یک دوست قدیمی شما را متعجب خواهد کرد . آنرا به فال نیک بگیرید . دو مورد نامه احتمالا از راه دور در طالع شما دیده میشود .

اردیبهشت

امروز خبر بهبودی و سلامت برای بیمار شما یا یکی از اطرافیان شما و مسافرت و مشاجره ، مسائل عشقی و عاطفی، مشارکت و شانس یا اقبال ، پول و نامه احتمالا از راه دور و مسائل خانوادگی در طالع شما دیده میشود.

خرداد

متولدین خرداد که صاحب فرزند میباشند ممکن است در رابطه خواسته های فرزندانشان یا احیانا" کنترل کردنشان مشکلاتی پیدا کنند. عطارد در زمینه های ملکی از هر نوع و از هر طریق فواید بسیار مطلوبی برایتان ایجاد خواهد کرد. تندرستی در طالع شما دیده میشود .

تیر

اگر روزهای گذشته فعالیتهائی کرده اید در امروز و آینده ی نزدیک پاداش زحمات خود را یکی پس از دیگری خواهید گرفت. سیاره ونوس نیز در قسمت اعظم هفته مهمان شما خواهد بود و شرایطی ایجاد خواهد کرد که طی آن به موفقیتهای چشمگیر نایل گردید .

مرداد

امروز برای برقراری ارتباط تماسهای دوستانه و یا شغلی بسیار مناسب است. تاثیر سیاره ی شماف شکفتگی در کارهاست و چنانچه منتظر رسیدن یک خبر یا یک نامه یا نتیجه یک کار هستید، امروز احتمالا" آنرا دریافت خواهید کرد .

شهریور

اگر احساس میکنید که دیگران بعضی چیزها را از شما پنهان میکنند، نگران نباشید چون مسائل بنفع شما و در کوتاه مدت برملا خواهند شد. پول و مشاجره، در طالع شما دیده میشود .

مهر

سیاره ی شانس شما در قسمت فوقانی طالع شما تقریبا در تمام روز در حال حرکت است و قوای فکری شما را در برخورد با مسائل و یا اهدافی که دارید تامین میکند.

آبان

از آنجا که ونوس نیز در طالع شما خودنمائی میکند، امکان آشنائی مجردها با زوج آینده بسیار زیاد است. میزان اتکای بنفس و قدرتی که در درون شما نهفته است، افزایش چشمگیری می یابد بنابراین از فرصت استفاده کنید و در برقراری ارتباط با دیگران پیشگام شوید.

 آذر

حرکت عطارد و عبور آن از بخشهای حساس طالع شما این فرصت را بشما خواهد تا از یکنواختی کارهای روزانه رها شوید. از اینرو امکان وقوع مسافرت برای شما پیش بینی میشود.

دی

یک رابطه قابل توجه بین مسافرت و دوستیابی خودنمائی میکند پس از همین امروز برنامه ی یک سفر را برای خود بچینید که تاثیر شگرفی در زندگی شما خواهد داشت. و برای آنها که مجرد هستند امکان آشنائی با زوج آینده بسیار محتمل دیده میشود.

بهمن

با پرهیز از عجله و شتاب زدگی میتوانید از آن جلوگیری کنید. همچنین حرکت عطارد بشما مژده هائی در ارتباط با یکسری تسهیلات مالی و یا ساخته شدن یک منبع مالی جدید میدهد از اینرو هرگونه پیشنهادی که بشما در زمینه های شغلی میشود را جدی تلقی کرده و به جوانب آن فکر کنید.

اسفند

مسائل را عجالتا" ساده بگیرید تا خود بخود حل شوند. گذشته از این مورد زندگی خصوصی و روابط عشقی با عاطفی شما با بازیگری مریخ و اورانوس به نقطه اوج و شکوفائی غیر منتظره ای خواهد رسید. برای آنها که مجرد هستند و بدنبال زوج آینده خود میگردند عشق با یک نگاه پیش بینی میشود .

z.pink - ایران - تهران
فکر کنم این فال تکراری بود . و چند روز پیش همین رو در سایت خوندم
شنبه 4 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.