استقلال ابومسلم را گلباران کرد

استقلال ابومسلم را گلباران کرد

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال تهران در شروع هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، عصر امروز (پنج‌شنبه) در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف تیم ابومسلم خراسان رفت و توانست میزبان بحران‌زده خود را با نتیجه چهار بر صفر شکست دهد.

گل‌های تیم استقلال را فرهاد مجیدی (54)، آرش برهانی (64)، حسین کاظمی (68)، سیدمهدی سیدصالحی (90) و سیاوش اکبرپور (93) به ثمر رساندند.

در این بازی که با قضاوت یدا... جهانبازی از ساعت 15 آغاز شد تیم استقلال با ترکیب وحید طالب‌لو، حسین کاظمی، پژمان منتظری، هاشم بیگ‌زاده، مهدی امیرآبادی، هادی شکوری، فابیو جانواریو، خسرو حیدری، سیدمهدی سیدصالحی، فرهاد مجیدی و آرش برهانی به میدان رفت.

عبدالصمد مرفاوی سرمربی استقلال در نیمه دوم آرش برهانی، فرهاد مجیدی و فابیو جانواریو را به ترتیب به رضا عنایتی، رینالدو و سیاوش اکبرپور تعویض کرد. برهانی بلافاصله پس از به ثمر رسادن گل اول بازی تعویض شد که به شدت نسبت به این اقدام مرفاوی اعتراض کرد.

برهانی دربی را از دست داد

در این مسابقه آرش برهانی و هاشم بیگ‌زاده از تیم استقلال با گرفتن کارت زرد از داور مسابقه، سه اخطاره شده و بازی داربی مقابل پرسپولیس را از دست دادند.

برهانی در دقیقه 16 به دلیل تمارض به خطای پنالتی در محوطه جریمه تیم حریف و بیگ‌زاده در دقیقه 19 به دلیل خطا بر روی مهاجم ابومسلم از جهانبازی کارت زرد دریافت کردند.

این بازی در نیمه نخست با حملات بیشتر تیم استقلال که بیشتر از جناح راست خط دفاع حریف تدارک طراحی شد، همراه بود که ثمری برای این تیم نداشت. در مقابل تیم ابوسلم نیز در ضدحملات خطرناک ظاهر شد و در پنج دقیقه پایانی نیز بازیکنان این تیم با تسلط بیشتری بازی کردند و صاحب چندین موقعیت گلزنی روی دروازه استقلال شدند.

قدرت‌نمایی استقلال در نیمه دوم

اما در نیمه دوم تیم ابومسلم شروع احساسی داشت و برخلاف این تیم، استقلال توانست با تغییراتی در نوع حملات به سمت دروازه حریف صاحب اولین گل بازی شود. در ادامه شاکله تیم ابومسلم با دریافت این گل از هم پاشید و آنها تا پایان مسابقه در فواصل مختلف چهارگل دیگر را از تیم میهمان دریافت کردند.

پس از این بازی تیم استقلال با 18 امتیاز، بالاتر از پیکان 16 امتیازی، به طور موقت صدرنشین جدول لیگ شد و ابومسلم همچنان با 4 امتیاز در رتبه شانزدهم باقی ماند.

bluestar - ایران - تهران
هفته بعد نوبت لنگه
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
هفته ای دیگر این تیتر روی این سایت خواهید دید/ استقلال پرسپولیس را گلباران کرد و لتو پار کرد
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

zoroye iran - اتریش - وین
من پرسپولیسیم شدید ولی حالم از فوتبال سیاسی ایران بهم میخوره فوتبالی که درش جادو و رشوه و باند بازی و سیاسی باشه و رئیساش اطلاعاتی و مدیران تیمها سرداران سپاه باشه لذتی نداره .الان هم دربی رو از بالا دستور میاد مساوی میکنن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
استقلال امسال تیمه منسجم تری داره نسبت به سال قبل.نبود برهانی و بیگ زاده نمیتونه تو بازی روان بچه ها واسه بازی بعد تاثیر بزاره.خدا به داد قرمزها برسه اگه بخوان با این تیمشون جلوی این استقلال بازی کنن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

شب قطبی - امارات - دبی
بیخودی خودشونو خسته کردند.این ابومسلم که این همه زدن نمیخواست.اون هم قبل از داربی بزرگ تهران.مرفاوی مربی ترسوییه.ترسو بودن تو ذات مرفاویه.این بازی میتونست بازی دست گرمی خوبی بشه ولی نشد؟میدونین چرا؟واسه اینکه بازیکنان استقلال خسته شدن .برهانی سه اخطلره شد.ترکیب و تاکتیک استقلال هم واسه داربی تقریبا لو رفت......استقلال یادت باشه پزسپولیس سرورته.فقط پرسپولیس.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

پسر ایران زمین - ایران - تهران
اس اس آریایی سرور آسیایی .... لنگی ها آماده شکست باشند
جمعه 3 مهر 1388

borj - ایران - لیان
بدبخت اونایی که منتظر بازی مزخرف لنگ و لگن حال بهم زن هستند.
جمعه 3 مهر 1388

havoo - ایران - تهران
لنگیا منتظر باشید.................
جمعه 3 مهر 1388

darius mis - انکلستان - لندن
شب قطبی عزیز .: ولی پرس پولیس یادش نمی ره که تنها هریف غدرش همان همیشه اســــتقلال است.م ر سى
جمعه 3 مهر 1388

manis - انگلیس - شفیلد
شما نوشتید چهار بر صفر ولی پنج نفر که گل زدن !!
جمعه 3 مهر 1388

kave2009 - هلند - روتردام
5 گل دوستان....یهو سوتی میگیرنا...از ما گفتن
جمعه 3 مهر 1388

yosef_small - قطر - دوحه
5 تا هم کنار گذاشتیم وسه هفته بعد بمیرم براتون لنگیهــــها
جمعه 3 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
بابا چکارمیکنه این ابی استقلال قهرمان ابیته اس استه
جمعه 3 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
شب قطبی - امارات - دبی . . تو دربی نشون تو و امثال تو میدیم لنگ و بازیکنانش با استقلال مقایسه میکنی بابا تو اگه خ قطبی هستی تو گرمای دوبی چطوری زندگی میکنی
جمعه 3 مهر 1388

BEST_LIFE1364 - ایران - عسلویه
به همین اندازه که این هفته گل زده هفته بعد گل میخوره منتظر باشید
جمعه 3 مهر 1388

iran100 - ایران - اهواز
حیف شد برهانی سه کارته شد.
جمعه 3 مهر 1388

iran100 - ایران - اهواز
حیف شد برانی سه کارته شد
جمعه 3 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خدمت 6 تایی ها عرض کنم که پرسپولیس ابومسلم نیست ////واین نکته رو هم بگم که دربی برنده نداره ودیگه برای همه روشن شده که ننتیجه مساویه. شیشششش تایی ها. تعجب میکنم چه جور میشه یه ادم عاقل از رنگ ابی که اصلا جزورنگها نیست خوشش بیاد....پرسپولیسوعشقه
جمعه 3 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
poriyaye_vali - قطر - دوحه . 2 Esteghlal 8 5 3 0 18 . 8 Perspolis 8 2 5 1 11 /ما کوجای جدولیم لنگیها اون پاینها چه خبره poriyaye_vali - قطر - دوحه .
جمعه 3 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه . بابا لنگتون که از ابومسلمم بدتره جون هرکسی دوست داری با این تیم پاره پوره دیگه برای ما خط و نشون نکش اس اس آسیایی سرور لنگیایی. شب قطبی - امارات - دبی . خسته نباشی لنگی تیم شمام کم خودش و خسته نکردا در به در دنبال گل مساوی جلویه هوادارها عجب تیم مضحکی دارید شما
شنبه 4 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
اس اس های سوراخ نتیجه ندیده 6 تایی چیه هول براتون داشته حالا انگار چه شق القمری کردن تابلو دارن ..میخرن اصلا این انصاریفرد یار نفوذی اس استقلول که پرسپولیس رو نابود کنه چون دولت ابیه و با پرسپولیس سرور ایران دشمن . برجو بوشهری خواهشا تو دیگه نپر وسط
شنبه 4 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس/نفوذی کیلو چنده پسر تووهم حرفهای الاغی نژاد میزنی میگه کشتن جونها تو زندان کار نفوذیهای اصلاح طلب / هفته دیکر بیا یکمی بخندیم به لنگیها
شنبه 4 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
dannni - سوئد - استکهلم . بشین دنی استکهلمی توهم یا هرچی این یارو انقلابی وابسته به استقلوله چون کارهاشو اسمش به تیم بزرگ و خوشنامی مثل پرسپولیس نمیخوره و نتیجه میگیریم که یه اس اسی سوراخ در لباس قرمز خوشرنگ . دنی جون اسم این عنتر و انتر و میبمون و جنبش سبز واخوندو رهبر بدرک واصل شده رهبر چ.ل.رو خواهشا نیار حالم از همه اشون بهم میخوره ادمهای پلید مثلشون هم پلیده .
یکشنبه 5 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.