زوج مسن‌برای‌گرین‌کارت‌ازهم جدا شدند

زوج مسن‌برای‌گرین‌کارت‌ازهم جدا شدند

به گزارش فارس، زوج مسن با حضور در شعبه 268 مجتمع قضائی خانواده و با اعلام توافق در طلاق درخواست طلاق خود را ارائه کردند.

مرد مسن که 76 ساله بود، در پاسخ به پرسش قاضی که دلیل ارائه درخواست طلاق بعد از 53 سال زندگی چیست، گفت: ما با هم تفاهم نداریم و دیگر نمی‌توانیم با هم زندگی کنیم.

قاضی عموزادی این‌بار سؤال خود را از همسر 70 ساله این مرد پرسید، زن مسن نیز در پاسخ به قاضی گفت: در حال حاضر زندگی مشترک ما معنایی ندارد و بعد از ازدواج دختران و پسرم دیگر توجیهی برای زندگی مشترک نداریم.

اظهارات این زوج مسن برای قاضی عموزادی قابل قبول نبود و وی سعی می‌کرد که این زوج را از این تصمیم منصرف کند و به زندگی مشترک بازگرداند.

در این لحظه زن جوانی که به همراه این زوج به دادگاه آمده بود و ادعا می‌کرد دختر آنها است، وارد ماجرا شد و دلیل اصلی این تصمیم والدین خود را برای قاضی تشریح کرد.

این دختر به قاضی گفت: والدین من برای خروج از کشور و اخذ گرین کارت از کشور آمریکا باید در ایران به صورت صوری از هم جدا شوند و در کشور آمریکا می‌توانند بار دیگر با هم ازدواج کنند.

مرد مسن که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت به قاضی عموزادی گفت: من همسرم را بی‌نهایت دوست دارم و تنها برای خروج از ایران و برای اینکه برای زندگی در کنار فرزندانم به آمریکا بروم این تصمیم را گرفتم.

همسر این مرد نیز با تأیید اظهارات همسرش و بیان اینکه به همسرش خیلی علاقه دارد، مهریه خود را که 2 هزار و 500 تومان بود، در قبال صدور رأی طلاق بخشید.

قاضی عموزادی نیز پس از شنیدن اظهارات دو طرف، حکم طلاق این زوج را صادر کرد.

dannni - سوئد - استکهلم
ولخرجی کرده/ 2500 تومان پول یک کیلو مرغ است
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

zoroye iran - اتریش - وین
خدا لعنت کنه اخوندا رو که همه رو اواره غربت کردن و بعضیها ناچارند از کشور خارج بشن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
آخه غربت چی داره جزء حسرت و آوارگی و غریبی و ..... اگه من چاره داشتم باور کنید یک لحظه اینجا نمی موندم :(
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

bahar miayad - المان - المان
می شه یک روزی همه برگردیم یعنی میشه ای خدا
جمعه 3 مهر 1388

mohsan260 - کره جنوبی - سول
با سلام میگن غربت سخت است جان به لب اید انستداوطلب ا
جمعه 3 مهر 1388

Tafakore Irani - آمریکا - تگزاس
اکثرا برای اومدن به امریکا ازدواج میکنند اینا می خوان جدا بشن!
جمعه 3 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
dannni - سوئد - استکهلم . دانی جان توجه کنی این خانم و اقا 53 سال هست که با هم زندگی می کنن اون 2500 تومان 53 سال پیش خیلی زیاد بوده .شاد باشی. bahar miayad - المان - المان . دوست عزیز ما هم برمی گردیم امیدوار باش.شادباشی
جمعه 3 مهر 1388

montaghed - آلمان - کلن
عزیز 2500 تومان 53 سال پیش حقوق 40 ماهه یه کازگر میشد.یعنی الان متوسط ماهی 500000 تومان در نظر بگیری میشه تفریبا 20 ملیون تومان الان.یا 23000 دلار یا 15000 بورو
جمعه 3 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم . فکر کنم بال مرغ کیلویی 2500 تومن باشه نه مرغ.
جمعه 3 مهر 1388

adnan shenses - تورکیه - ایستانبول
dannni - سوئد - استکهلم متاسفم برای هموطنام که خیلیاشون مثل تو عقده خارج دارن . تو که تو یافت آباد سیتی زندگی میکنی بره چی مینویسی استکهلم . متاسفم . کسی که تو سوید زندگی کنه از قیمت دقیق مواد غذایی تو ایران چطور مطلع می شه ؟ به امید الله .
یکشنبه 5 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
adnan shenses - تورکیه - ایستانبول/ چرا نه مگر اطلاع از قیمتها جرمه تازه دو ماه پیش ایران بودم و از کل قیمتها خبر دارم/قیمت هرچه بخواهی بهت میگم/ در ضمن جطور فهمیدی من در سوئد نیستم / شاید تو فکر میکنی ترکیه جزئ اورپا است/ ولی ما اینجا اینطور فکر نمیکنیم/دلتخوش کن اگر سوئدی بلدی بیا باهات سوئدی بنویسم/ ولی مردم رو دروغگو خطاب نکن
یکشنبه 5 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.