عکس های حاشیه سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل : وقتی حتی لبنان هم سالن را ترک میکند

عکس های حاشیه سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل
وقتی حتی لبنان هم سالن را ترک می کند

خبرگزاری فارس: هنگام سخنرانی احمدی نژاد،
نمایندگان امریکا،انگلیس،کاناداوآلمان جلسه را ترک کردند

ادای احترام سران برخی کشورهای شرکت کننده در مجمع عمومی سازمان ملل به احمدی‌نژاد قابل توجه بود اما هنگام سخنرانی وی، نمایندگان برخی کشورهای سلطه‌گر جلسه را ترک کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نیویورک، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در ساعت 2:55 بامداد پنج شنبه دوم مهر ماه به وقت تهران و 19 و 20 دقیقه به وقت نیویورک به مجمع ملل سازمان ملل متحد به ایراد سخنرانی پرداخت.
هنگامی که وی به عنوان یازدهمین سخنران مجمع عمومی شصت و چهارم سازمان ملل لحظاتی پشت تریبون قرار گرفت تا دیدگاه و مواضع روز دنیا را بیان کند، نماینده رژیم صهیونیستی و کانادا محل اجلاس را ترک کردند و هنگامی که در بین سخنان خود به موضوع فلسطین پرداخت و از لزوم احقاق حق ملت های آزادی خواه و تحت ستم نظام سلطه سخن گفت، نمایندگان آمریکا، انگلیس آلمان نیز تاب سخنان وی را نیاوردند و مجبور به ترک محل اجلاس شدند.
ادای احترام سران برخی کشورها و بویژه هیئت سوری شرکت کننده در اجلاس شصت و چهارم مجمع عمومی سازمان ملل هنگام حرکت احمدی نژاد به سمت جایگاه سخنرانی قابل توجه بود و هیئت یاد شده به سمت وی آمدند و با او مصاحفه و خوش و بش کردند.

منبع : خبرگزاری فارس


رئیس دولت کودتا به جنایات خود اقرار کرد!


رئیس دولت کودتا، بالاخره بعد از صد روز به تجاوزها، شکنجه‌ها و سرکوب‌های سه ماهه اخیر خود اعتراف کرد. او ترجیح داد از تریبون سازمان ملل این اعترافات را بکند تا صدایش رساتر به همه جهان برسد. شیوه اعتراف او هم طبق معمول با چرخاندن انگشت اتهام به سوی دیگری بود که البته بنا بر شناختی که همگان از این شخصیت دارند این امر به هیچ عنوان شگفت‌آور و غیر منتظره نبود. اصولا آنان که به دنبال پنهان کردن گناه و اشتباه خود هستند، می‌گردند تا کسی را پیدا کنند و همه چیز را به گردن او بیندازد و در این بین چه مقصری بهتر از یک مشت واژه موهوم از قبیل، استکبار، غاصبان، ظالمان، تروریست‌ها و کلمات قصاری از این دست که اصولا هیچ ضمیر معلوم و مشخصی هم ندارند!


دقایقی پیش سخنرانی رئیس دولت کودتا  در سازمان ملل در حالی پایان یافت که سالن تقریبا از جمعیت خالی شده بود. به نظر می‌رسد ترک سالن در حین سخنرانی احمدی‌نژاد از دو حالت خارج نباشد: یا ترجمه حرف‌های او به انگلیسی برای بسیاری از کسانی که در سالن نشسته بودند قابل فهم نبود که الیته در این صورت باید حق را به آن مترجم بد اقبال داد که در برگرداندن مشتی عبارت مبهم و بی‌معنا که حتی در زبان مبدا هم معنای واضحی ندارند چه برسد به زبان مقصد(!) مجبور شد ثانیه‌هایی را سکوت کند. یا هم اینکه حضار به قدر کافی هوش و بصیرت داشتند که مصداقی جز خود احمدی‌نژاد و هم پالکی‌هایش را برای سخنانش نیابند و به دلیل وقوف به این امر ترجیح دادند سالن را ترک کنند.

احمدی‌نژاد در حالی پشت تریبون سازمان ملل، به عنوان نماینده غیرقانونی هفتاد میلیون ایرانی لب به سخن گشود که هزاران ایرانی معترض سبزپوش در مقابل سازمان ملل و در اعتراض به حضور وی در نیویورک تجمع کرده بودند. همچنین رئیس دولت کودتا در حالی به خود اجازه داد از لفظ تجاوز و زندان‌های غیرقانونی صهیونیست‌ها و شکنجه فلسطینیان به دست آنان سخن بگوید که هنوز آثار شکنجه بر تن و روح صدها جوان ایرانی معترض به کودتای انتخاباتی آشکار است و عده‌ای نیز تنها به جرم بازپس گرفتن رایشان بازداشتگاه‌های غیرقانونی و مخفی مورد تجاوز واقع شده‌اند.

احمدی‌نژاد در حالی به خود اجازه داد از لفظ صداقت و عدالت سخن بگوید که یک شبه طی سرکوبی گسترده و کم‌نظیر و خشونتی بی‌پرده، رای ملت  را بالا کشید و در مسند قدرت نشست و بر پیکر عدالت و جمهوریت نظام نماز میت گذارد. احمدی‌نژاد در حالی به خود اجازه داد از حدیث معروف الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم سخن بگوید که ظالمانه‌ترین رفتارها را نه نسبت به قومی دیگر، چنان که صهیونیست‌ها مرتکبش شدند که نسبت به قوم و مردم خودش روا داشت تا در قدرت باقی بماند. بی‌خود نبود که در میان آن همه صندلی خالی آبی رنگ، حتی صندلی نماینده لبنان هم خالی ماند!  او در حالی به خود اجازه داد، نام زیبای حضرت محمد (ص) و سایر پیام‌آوران را بر زبان جاری کند که با اعمال و رفتار چهار ساله خود و جنایات صد روزه اخیر عرض و آبروی دین را برده است.

شایسته است اکر بر این کراهت و جسارت بی‌پایان فریاد وااسلاما بلند شود! آنچه امروز رئیس دولت کودتا در سازمان ملل قرائت کرد در واقع سند اعترافات وی به تجاوزها، شکنجه‌ها، دستگیری‌ها و بازداشت‌های غیرقانونی‌ای بود که در سه ماهه اخیر در ایران صورت گرفته است. او وقیحانه تمام این کلمات را بر زبان جاری ساخت تا انگشت اتهام را از خود به سوی استکبار و تروریسم و هزاران واژه موهوم دیگر برگرداند غافل از اینکه موج سبز همچون شبهی بر زندگی او سایه گسترده است و نمی‌گذارد به این راحتی‌ها از زیر بار خون‌های بیگناه ریخته شده فرار کند.
منبع : پژواک

خالی شدن صندلی های نمایندگان کشور لبنان در هنگام سخنرانی رئیس جمهور

تشویق رئس جمهور توسط هیات ایرانی حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

تصاویر صندلی های مجمع عمومی سازمان ملل در هنگام سخنرانی احمدی نژاد که شبکه سی ان ان پخش کرد

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
همون مگه فقط هیت خودش ا.ن را تشویق کنند!! وقتی اوباما سخنرانی میکرد را ببینید بعد این انتر!بعد می خواهد دنیا را عوض کنه!! نمیدانم وقتی خدا داشت شانس تقسیم می کرد این ایرانیهای بدبخت کجا بودند!!!
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

vandidad.iran - اران - کرمانشاهان
خودشون حرف می زنن- خودشونم خودشونو تشویق می کنن!!. ((خود گویی و خود خندی. عجب محموت هنرمندی!!!!))
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
این هم اخر عاقبت خریتت با رهبر که یک مشت در پیتی برات کف بزنند
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Azardokht.Sabz - ترکیه - آنکارا
حقت، تو که به این راحتی رای های ما را می دزدی باید با این ضایع بازی هایی هم روبرو بشی، ولی برای تو که فرقی نمی کنه، چون تو و دارودستت خیلی پرروتر از این حرفا هستند.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
این بدبخت هم میدونه که دیگه همه دنیا دستشونو خوندن و میدونن چه حکومت کثیفی دارن.از اونجایی که عقده خود بزرگ بینی شدیدی داره خیلی داره میسوزه که هیچکسی محلش نمیذاره. اینه که تا میتونه دروغ بهم میبافه تا تو تلویزیون سراسر دروغ ایران پخش بشه و مردم را به قول خودشون بیشتر بجزونن. هر چی باشه مردم ابرویی براشون تو دنیا نذاشتن و ماهیت واقعی همشون در جهان به تصویر کشیده شده. یه مشت مزدور هم ول کردن تو این سایتها که مثلا مردم رو بجزونن. اینها همش اخرین دست و پاهایی هست که میزنن مثل ادمی که داره غرق میشه.نمیدونن که زودتر خفه میشن.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
صندلی ها دارند با خودشون می گن : حیف که ما رو به زمین پیچ کردند
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بیچاره صداسیمای مرغابی تو اخبار ساعت 14 فقط زووم کرده بو د رو صورت تقلبی نژآدو چند تا نماینده کشورهای زاقارت اخه خیلی از صندلیا خالی بود ترسید صندلی خالیارو نشون بده طرفدارای معلوم الحالش متوجه بشن که محبوبشون چقدر در دنیا محبوب هست!
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

eloy - ایران - ایران
مرگ بر دیکتاتور هسته ای. مرگ بر دولت کودتا. زنده باد میر حسین و جنبش سبز ملت
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
اگر همه دزدان عالم برای کسی دست بزنن دلیلی بر خوب بودن اون دزد میتونه باشه؟ از این رفتار میشه فهمید که چقدر آدم خوب میتونه تنها باشه. ولی اون چیزی که مهمه اینه که آدم خوب خودش رو برای این چند روزه ی دنیا به اینو اون نفروشه. آقای احمدی نژاد بسیار عزیز و محترم و شجاع و دلیره. و این به خاطر اینه که با اعتقاداتش حرکت میکنه. حرفش رو محکم میزنه ولی کسانی که منطق ندارن از جلوی او فرار میکنند و یا به فحاشی روی می آورند.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
بی ابرو ورذل خجالت بکش حروم زاده.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
احمدی نژاد نماینده ماهیت کثیف رژیم جمهوری اسلامی است.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاهان
dadash88 - ایران - ایران. به صحبت هات اضافه کن که بخاطر اعتقاداتش آدم میکشه! مدرک جعل میکنه! دزدی میکنه ! وبسیار بسیار بسیار دروغ میگه!
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
خوب بشینن که چی بشه اراجیف یک دیوانه روانی را گوش کنن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
خاک برسر٬ مموت جان کمی شخصیت داشته باش آبروی هر چی دلقک سیرک را بردی تماشچی هم نداشتی میمون..
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
واقعا برای مملکتم متاسفم وقتی این گزارش ها را می خوانم. آیا می توانیم از دست این حکومت عرب صفت بزودی رهاپی دا کنیم
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

bidad - آمریکا - آتلانتا
dadash88 - ایران - ایران . موش کور بخوردت!!!. حتما میدونی چرا موش کور....
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

علیرضاــ ارشیا ژاپن GUNMA - ژاپن - گنما
dadash88 - ایران - ایران..تو برو درتو بذار.با اون احمقینژاد کثیف و عورضه. با خامنی جلاد.با تو مزدور وطن فروش.....
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
ما معمولا با ذهنیات خودمان زندگی میکنیم تا واقعیات. وقتی واقعیات را با خیالات خودمان مغایر ببینیم به عکس العمل می افتیم. از جمله این عکس العملها فحاشی کردن و ناسزا گویی است. احمدی نژاد نه دزد است نه قاتل نه دیکتاتور. دیکتاتور کسی است که مردم در مقابل او به خشوع می افتند ولی مردم در مقابل احمدی نژاد زبان باز دارند و قدرتمندان در مقابل او به لکنت می افتند.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
من در انتخابات نظری غیر از آنی که هست داشتم ولی از نزدیک شاهد بودم که مردم چه گونه از آقای احمدی نژاد نام میبردند و او را دوست داشتند. البته نباید از نظر دور داشت که تحلیلهای ما معمولا در جمع افرادی است که همه از یک فکر برخورداریم. این تحلیل خواه نا خواه در آن جمع مورد قبول واقع خواهد شد. باید به قاطبه‌ی مردم نگاه کرد. آقای احمدی نژاد را مردم انتخاب کردند و او حقیقتا با رای مردم انتخاب شده است. چرا ما از ذهن خود فاصله نمیگیرم و حقیقت را نمی پذیریم؟؟
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
تا درس عبرتی برای هر بی سر و پایی مانند ا.ن و پدر خوانده اش که دستشون آغشته به خون مردم ایران که جلوی چشمان جهان دروغ میبافند و عوامفریبی میکنند. این حکومت غاصب روزهای آخرشو داره سپری میکنه.. به امید آزادی و رهایی ایران از چنگ مزدوران و اهریمنان
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

33pooles - المان - دورتموند
داداش 88 ایران- ایران . داداژ فکر کنم تو مصرف تریاکت بالاژ .داری هژیون میکی .
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

khaneyeh parsian - ایران - شیراز
پیش ...ران چه کاه بود چه زعفران. فکر کردید واسه این دلقک فرقی میکنه.بخدا اگه هیچی حالیش باشه...اگه به این چیزا بود باید خیلی وقت پیش از خجالت خودشو میکشت.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
اون عکس که نوشتید نمایندگان لبنان تابلوی گرانادا داره.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
اینقدر پرو هست مگر از رو میره
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
dadash88 - ایران - ایران . ارزش جواب دادن را ندارید. زیاد مصرف کردی هذیان گویی می کنی فقط بیاد داشته باش فلسفه اسلام کثرت نیست و این را باید در ابتدای تاریج این دین مرور کرد شما ارزش توهین را دارید ولی به احترام دوستان جواب شما را نمی دهم.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

khaneyeh parsian - ایران - شیراز
dadash88 - ایران - ایران اینقدر سفسطه نباف که احمدی نژاد و کلا نظام جمهوری اسلامی با همین سفسطه هاست که سر پا مونده تا الان.به اندازه ی یک جو مردانگی و شجاعت داشته باش و بگو از همون اول طرفدار احمدی نژاد بودی.من نمیدونم چرا بعضی از شما مزدورها اصرار دارید بگید ما موضعمون یه چیز دیگه بوده بعد عوض شده.کدوم ادم عاقلی بعد از این جریانات تلخ انتخابات موضعش عوض میشه؟اگه واقعا اینجوری هستی عقلت پاره سنگ بر میداره...من خیلی ها رو میشناسم بهش رای دادند حالا ازش متنفرند و واست متاسفم که از جمع مردم بریده شدی و رفتی پشت یه قاتل ایستادی.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

alind - عراق - اربیل
جلاد ملت ایران مرک بر ننک تو .تو نماینده کثیفترین نظام تروریستی جهان هستید زندباد ازادى
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
dadash88 - ایران - ایران ..ادم خوب وشجاع با یک ایدی میاد و نظر میده ...!!!!حتما این شجاعت و مردانگی را هم از ریس جمهور محبوبت ارث رفتی!!!!!
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
iran-azad - ایران - تهران . باهات موافقم وگرنه پایه صندلی بود که به صورت این مرتیکه پرتاب میشد. حقارت هم حدی داره این یارو از حقیر هم حقیرتر شده ولی هنوز پررو مونده . ولی بچه های ایران روشو کم میکنن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

arishta - فرانسه - پاریس
اینقدر پرو هست مگر از رو میره خاک بر سرای عوضی
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

mamat - ایران - ایلام
پس واسه کی سخنرانی کرده ؟؟. هاله نورو ندیدی؟
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

mr.king - بلژیک - انتورپن
خیلی باحاله دمش گرم چ روحیه ای داره
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
dadash88 ایران - ایران- بابا مردم ایران نیاز دارن میخوام سر به تن فلسطین و لبنان نباشه میخوام اصلا سر به تن تو هم نباشه عوضی اصلا بیخود میکنی میای تو سایتهای مبتذل استکبار جهانی کامنت میذاری در شو بذار بوش کشتمون.یا نکنه تو هم فک و فامیل این میمونی نژادی ؟میمون 
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
dadash88 ایران - ایران-تو دهات شما به کسی که به ریز تا درشت زندگی مردم حتی لباس و موهای مردم کار داشته باشه و گیر بده چی میگن؟ به کسی که قبل از انتخاب یه حرف بزنه بعدش دقیقا برعکسشو عمل کنه میگن راستگو؟ به رییس جمهوری که بگن گوجه گرون شده بگه بقالی سر کوچه ما گوجه ارزون داره چی میگن ؟میگن ادم با منطق؟ مادر من از ابادان بلند شه بره سر کوچه احمقی نژاد گوجه بخره؟
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Tarantino - مالزی - سایبر جایا
بدبخت صندلی ها، اگر اونا هم پا داشتن حتما"جلسه رو ترک میکردن
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
. dadash88 - ایران - ایران . . خودتی همین.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

azad-Gent - بلژیک - گنت
dadash 88 , تو انگار حافظه خوبی نداری. دروقهای احمدینژاد رو یادت رفته. متعسفانه ما ایرانیها خیلی با صبر و حوصله هستیم و الاه تا حالا این دار و دسته رو از ایران بیرون کرده بودیم. در ضمن من تازه عضو این سایت شدم چون خیلی کفری شدم که این ابجی 88 این اراجیف رو گفت. با تشکر از همه سبزها
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

parang - سوید - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران. تصویر اول رونگاه کنین تابلو جلوییه ایرلند و پشتیه لبنانه
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
dadash88 - ایران - ایران. این به خاطر اینه که احمدی نژاد اینقدر پر رو هست و از رو نمیره که فقط باید فحش بشنوه.
جمعه 3 مهر 1388

masih - ایران - تهران
فردا میاد میگه من حماسه آفریدم.ضرغامی هم یه هفته واسش سنگ تموم میزاره. در حالی که هر کوری میفهمه گند زده
جمعه 3 مهر 1388

ali_esf - ایران - اصف
خاک تو سرت احمق بی شعور ببین حتی این عرب عای کثافت هم رفتن بیرون بازم میخای به اونا پول بدی و ازشون حمایت کنی ؟
جمعه 3 مهر 1388

ghost_rider - ایران - اصفهان
dadash 88 تو از کلمه ای مثل قاطبه استفاده کردی که یه کلمه عربی غیر مرسوم تو فارسیه که نشون میده یا درس حوزوی خوندی یا با این آدما خوب رابطه داری در هر صورت اینجا مردم حرف دلشونا میزنن نه حرفای از پیش اماده شده رو البته نمی خواد بگی از سوادته چون اگه داشتی از یه کلمه فارسی لستفاده میکردی و به اطرافت خوب نگاه میکردی
جمعه 3 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا پس این بیچاره برای کی داشت حرف میزد ...اون قذافی احمق 90 دقیقه حرف زده مگه کسی بیکار هست بشینه به حرفای چرت و پرت اینا گوش کنه....
جمعه 3 مهر 1388

A.salimi - ایران - کیش
باید به ملت با غیرت که در نیویورک تجمع کردند تبریک بگم به ملت ایران باید تبریک گفت که اثار افشاگری اونها در مبارزات بعد از خرداد ماه اولین میوه خودش رو داد و بی آبرویی احمدی نژاد و حکومت اسلامی و رو شدن دست پلید اونها برای اکثریت سیاستمداران دنیا رو به ارمغان اورد. حالا مردم دنیا به این ظالم ها دیگه اون نگاه چند سال پیش رو ندارن دیگه همه فهمیدن که حساب ملت و حکومت ایران حداست. و این اقوام و خویشان شامپانزه، نماینده ملت ایران نیستند. فکر میکنم که قدم بعدی ملت ایران چی میتونه باشه؟ چه شکست و ذلتی در انتظار این حکومت کثیفه؟ ضربه بعدی که ملت میتونه بزنه چیه؟
جمعه 3 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
parang - سوید - سوندسوال - ممنون
جمعه 3 مهر 1388

sascha - امریکا - سن هوزه
dadash88 - ایران - ایران من خیلی وقته کامنت نمیدم ولی الان از بس شوکه شدم از حرفات که ........این جمله را که گفتی (ما معمولا با ذهنیات خودمان زندگی میکنیم تا واقعیات)چه گل گفتی .تو ذهن 70 میلیون طرفدار داره هاله نور داره صندلیهای پر از خالی مدرک دکترا 1000 دست کت شلوار شیکولی حیف ذهنیاته همش نه واقعیت... زرشک
جمعه 3 مهر 1388

pkasko20 - ایران - تهران
اونجا امریکا هست(نیویورک) به نظرم اون چندین نفری هم که تو سالنن خیلی زیادن وقتی اون اسراییلی حرف میزد ولی عجب سالن پر بودا !!! کم مونده بود گریه کنه!
جمعه 3 مهر 1388

roya123 - ایران - شیراز
dadash88 - ایران - . داداش یه سری برو پیش روان پزشک!!! نه مثل این که وضع مخیت خیلی خرابه حتما برو...
جمعه 3 مهر 1388

azari sevda1 - ایران - تبریز
dadash88 - ایران - ایران.بیچاره برو یه نگاهی به دوروبریات بنداز.اونایی هم که عقل نداشتنو به احمدی جمهور رای دادن از کارشون پشیمونن.همه ملت هرفشون یکیه.ننننمیییییییخخخخخوااااانننننششششششششششش.در ضمن نظر ندیو حرف نزنی سنگینتری
جمعه 3 مهر 1388

azari sevda1 - ایران - تبریز
بیا بریم شهر.کدوم شهر؟؟همون شهری که خل بسیار داره.آی بله!!!(دور از حضور همه ی دوستای سبز گلم).گشت ارشاد به من هم کار داره آی بله!!!حرفه زورش رو ببین.جاده ی دورش رو ببین.هاله ی نورش رو ببین.عمو محمود مگر آزار داره.آی بله!!!!!!!!!
جمعه 3 مهر 1388

tara555 - ایران - تهران
dadash88 - ایران - ایران . بچه بسیجی عزیز و محترم و شجاع و دلیر بودنتون رو تو خیابونهای ایران همه دیدن. آدمهایی که منطق نداشتن و فرار یا فحاشی می کردن رو هم همه دیدن. خودت که حتما اونجا با قمه و باتوم و شاید هم تفنگ رو دیوار مسجد بودی؟؟ پس برو بمیر لطفا
شنبه 4 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
من نمی دونم این سیاست چه صیغه ایه شاه که هم در داخل و هم در خارج طرفدار داشت به اون راحتی سرنگون شد ولی اینا که نه در خارج و نه در داخل طرفدار ندارن بازم حکومتشون وایستاده واقعا که نسل بدبخت ما د ایران یکی از بدشانسترین نسل هایه تاریخ ایرانه
شنبه 4 مهر 1388

tamre iran - ایران - ساوه
اونا طاقت شنیدن حرف حقو نداشتن دوت گرم محمودخان
شنبه 4 مهر 1388

ساتیار ساپرا - ایران - تهران
راس میگن.دقل باز با چند تا ادی میاد و زیادم میکشه تا بتونه شرو ور بگه.منم مثل شما با صندلیا هم دردی میکنم.چه گرفتاری شدن
شنبه 4 مهر 1388

aidin_karaj - ایران - کرج
انتر خاک بر سر تو و تمام کسانی که از این لبنان حمایت می کنند . مرگ بر تو و دیکتاتور و آن شیخ حسن پشم ا.. دبیر کل حزب ا... هر چند که خود لبنانی ها هم آن شیخ حسن را مثل تو هیچ پخی نمی دانند .
یکشنبه 5 مهر 1388

mehr_22 - ایران - خوزستان
امیدو ارم واقعیت بهتر بشه واقعا اعتبار و ارزش ایران که باید زبانزد جهان باشه باید اینجوری بشه که رومون نشه بگیم ایرانی هستیم .
یکشنبه 5 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
dadash88 - ایران - ایران بیش از یک میلیارد گوسفند وجود داره(از دید من همه) پس چه جای تعجب که احمقی حتی با تقلب بیش از 20 میلیون رای بیاره
دوشنبه 6 مهر 1388


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.