فال روز پنج شنبه ۲۴ سپتامبر - ۲ مهر ماه

فال روز پنج شنبه 24 سپتامبر - 2 مهر ماه

فروردین

مسافری از راه نسبتا دور برای شما خواهد رسید که از دیدن او خوشحال خواهید شد . نامه ای بدستتان میرسد که از یک مرجع اداریست و انجام کاری را به اطلاع شما میرساند که مدتهاست منتظرش بوده اید.

اردیبهشت

سفری برای شما پیش بینی میشود که نتایج آن بسیار مطلوب است. چنانچه در صدد اسباب کشی و تغییر محل اقامت خود هستید میتوانید هر چه زودتر نسبت بآن اقدام کنید که در طالع شما هرگونه نقل و انتقال و مسافرت خوب آمده است .

خرداد

دوست جدیدی پیدا خواهید کرد که از آشنائی با او خوشحال خواهید شد. این دوست برای شما قدم خواهد داشت و وجودش میتواند بسیاری از مشکلات شما را از میان بردارد بدون اینکه خودش مستقیما در حل مشکلات شما دخیل باشد. منتظر نامه ای از راه دور باشید.

تیر

اگر در صدد خرید یا فروش ملک هستید کمی تامل کنید و صبور باشید. یک پیغام یا یک دیدار غیر منتظره با یک دوست قدیمی شما را متعجب خواهد کرد. آنرا بفال نیک بگیرید. دو مورد نامه احتمالا از راه دور در طالع شما دیده میشود.

مرداد

مشارکت و شانس یا اقبال، پول و نامه احتمالا از راه دور و مسائل خانوادگی در طالع شما دیده میشود. متولدین مرداد که صاحب فرزند میباشند ممکن است در رابطه خواسته های فرزندانشان یا احیانا کنترل کردنشان مشکلاتی پیدا کنند. سیاره ی شما در زمینه های ملکی از هر نوع و از هر طریق فواید بسیار مطلوبی برایتان ایجاد خواهد کرد. تندرستی در طالع شما دیده میشود .

شهریور

اگر در گذشته فعالیتهائی کرده اید در آینده پاداش زحمات خود را یکی پس از دیگری خواهید گرفت. سیاره ونوس مهمان شما خواهد بود و شرایطی ایجاد خواهد کرد که طی آن به موفقیتهای چشمگیر نایل گردید.

مهر

در روزهای آینده نامه و پول و مشارکت در طالع شما دیده میشود. اگر احساس میکنید که دیگران بعضی چیزها را از شما پنهان میکنند، نگران نباشید چون مسائل بنفع شما و در کوتاه مدت برملا خواهند شد.

آبان

از آنجا که ونوس نیز در طالع شما خودنمائی میکند، امکان آشنائی مجردها با زوج آینده وجود دارد. میزان اتکای بنفس و قدرتی که در درون شما نهفته است، افزایش چشمگیری می یابد بنابراین از فرصت استفاده کنید و در برقراری ارتباط با دیگران پیشگام شوید.

آذر

عطارد در قسمت فوقانی طالع شما در حال حرکت است و قوای فکری شما را در برخورد با مسائل و یا اهدافی که دارید تامین میکند. این خاصیت همراه با تاثیرات اورانوس بشما فرصتی خواهد تا بتوانید در خلال این روز به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه و یا زندگی خود بگیرید .

دی

از اینرو امکان وقوع مسافرت برای شما پیش بینی میشود. همچنین یک رابطه قابل توجه بین مسافرت و دوستیابی خودنمائی میکند و برای آنها که مجرد هستند امکان آشنائی با زوج آینده بسیار محتمل دیده میشود .

بهمن

به شما مژده ای در ارتباط با یکسری تسهیلات مالی و یا ساخته شدن یک منبع مالی جدید میدهد از اینرو هرگونه پیشنهادی که بشما در زمینه های شغلی میشود را جدی تلقی کرده و نسبت به اجام آن فکر کنید.

اسفند

مسائل را عجالتا ساده بگیرید تا خود بخود حل شوند. زندگی خصوصی و روابط عشقی با عاطفی شما در با بازیگری مریخ و اورانوس به نقطه اوج و شکوفائی غیر منتظره ای خواهد رسید. برای آنها که مجرد هستند و بدنبال زوج آینده خود میگردند عشق با یک نگاه پیش بینی میشود .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.