کیهان : شهره آغداشلو موظف به استفاده از مچ بند سبز شده بود

کیهان : شهره آغداشلو موظف به استفاده از مچ بند سبز شده بود

روزنامه کیهان : یک بازیگر بهایی و ضدانقلاب و همکار هنری صهیونیست های یهودی مقیم آمریکا به خاطر خوش خدمتی هایش به نظام سلطه جهانی، جایزه ای (اسکار تلویزیون) را در لس آنجلس آمریکا دریافت کرد. شهره وزیری تبار (آغداشلو) که پیش از این در برخی فیلم های ضداسلامی به ایفای نقش پرداخته، جایزه نقش مکمل زن را به خاطر بازی در نقش همسر صدام در مجموعه «خانه صدام» دریافت کرد. طی هفته های اخیر عناصری نظیر شیرین نشاط دختر سرلشگر نشاط رئیس گارد ویژه شاهنشاهی و حنا مخملباف، هم جایزه های مشابهی را با شال و مچ بندهای سبز دریافت کرده بودند. وزیری تبار (آغداشلو) نیز به هنگام دریافت جایزه موظف شده بود از مچ بند سبز استفاده کند. وی در جمع خبرنگاران از نافرمانی مدنی در ایران حمایت کرد و اقدام آشوبگران را تکان دهنده خواند.
طاطا - ایران - ایران
نکنه باید توی امریکا فیلم های اسلامی بازی میکرد؟ بابااین شریعتمداری هم خوب خریه بخدا.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
من که باورم نمیشه مگر بچه های کیهان ماهواره دارن؟!!!!!!!!!! انوقت این بچه های کیهان از کجا فهمیدن مجبور شده ؟ !!!!!!!!!!! ولی با یک حرفش موافقم این اقدام اشوبگران که به همه حمله میکنند و حتی پلیس و اگاهی و وزارت امنیت ملی هم نمیتونن پیداشون کنن باید یک فکری براشون کرد . فکر کنم پیدا کردن اسامه بن لادن اسانتر از پیدا کردن اینها است .
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
میگم این شریعتمداری چه چهره کریهی داره. خیلی شباهت داره به نقش ابن ملجم تو سریال امام علی. هرچند اکثر مقامات ایران چهره های عبوس و وحشتناکی دارن.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
بازیگر بهایی ، ضد انقلاب ، همکار صهیونیستهای یهودی ،مزدور، جاسوس و الی اخر............بابا یکی جلوی این حسین شریعتمداری را بگیرد دیگه رسمأ تعادل روحی خود را از دست داده است اگر کسی نداند فکر میکنند این اتهامات متعلق به یکی از سران احزاب است من نمیدانم این اتهامات را این مردک روانی از کجایش در میاورد. متأسفانه همین اتهامات واهی این مردک روان پریش بعدأ تبدیل به کیفر خواست بر علیه بیگناهان میشود .باید نماینده آن رهبر معلوم الحال این مردک بی ریشه باشد ای کاش میشد این روزنامه . را که حقیقتأ مایع ننگ جامعه روزنامه نگاری است را بر سر این حرام نطفه خراب کرد.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
در این ادعانامه نفهمیدیم جرم چیست یا کجاست؟!! رخت بستن و محو شدن ادبیات کیهان و حسین بازجوی شریعتمداری را از روی زمین و اذهان همه انسانها ارزومندم. شاد باشید.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

arash88 - آمریکا - اورنج
حسین بازجوی شریعتمداری.لطفا شما کسانی رو که قبول دارید اسمهاشون رو بنویسید.بقیه ماها ضد انقلاب ، همکار صهیونیستها ،مزدور، جاسوس .تا تکلیف همه روشن بشه و شما کمتر ماتحت خود را (حرف رکیک).. کنید.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
نه تنها حسین اره٬ گوینده و صدای ولی قبیح در روزنامه کیهان٬ بلکه همه ی ذوب شدگان ولایت معجونی از دروغند. بانو شیرین نشاط سازنده ی فیلم زنان بدون مرد ..دخت روانشاد نشاط رئیس گارد شاهنشاهی نیست که.. بماند که هر دو برای مردم ایران عزیزند. زنده باد شیرزنان ایران زمین (از شهره آغداشلو ی عزیز و هر دو بانوی گرامی شیرین نشاط ها گرفته تا حنا مخملباف گل و گلشیفته فراهانی نازنین و..) پاینده باد ایــــران .
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
!!!!!!. Emmy Award بوده نه اسکار تلویزیون!!!!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

kaveh52 - ایران - تهران
دوستان الان تلویزیون میگفت که سارکوزی یه خاطر فشار اسراییل از سران 1+5 خواسته که سر سخنرانی ا.ن بیرون بیایند . اینها از حالا می خواهند زحمات جنبش سبز را در این مورد به گند بکشند . اگر احمدی نژاد ضایع شد می گویند تقصیر اسراییله . اگر نشد می گویند جنبش سبز با همکاری اسراییل هیچکاری نتونست انجام بده ولی کور خوانده اند . دیگران اگر کمکی به ما کردند چه بهتر اگر نتونستند ما خودمون بلدیم حقمون رو بگیریم . لعنت به شربعتمداری
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
یک خر جدید : خر متحجر ( شریعتمداری) لطفا به لیست خران اضافه نمایید. زنده باشی بانو افتخار ایرانی
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
ننگ بر سیستم ملایی و لش ها (لباس شخصی ها) و هر چه ذوب شده است / امیدوارم که پس از ذوب شدن بخار بشن....
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

razm - ایران - ایران
کیهان میخواد بگه بابا ما هم می فهمیم هنر یعنی چی؛سینما کدومه تلویزیون چیه؛جایزه کدومه؛ولی زده به کادون!فکر کرده تو دادگاهه.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
اخه یکی نیست به این بی سوادها بگه که در کشوری دموکراتیک هر شخص موظف است بانچه اعتقاد دارد عمل کند .اظهار نظر کند .فکرکند. بپوشد و رابطه برقرار کند. فقط در ایران است که کسی را موظف کنند که بر خلاف میل باطنی سخنی بگوید یا کاری انجام دهد. کیهان از موضع چرند گوئی صحبت میکنه و واقعا دلم برای اوضاع و احوال این بی شعوران میسوزه.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
الهى هر چى درد و بلاى آغداشلو داره بخوره تو ملاج کچل شریعتمدارى و بعدش هم سنکوپ کند و به اسفل السافلین واصل گردد
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

سنجاقک - انگلیس - امریکا
قابل تقدیر هستش چون فوق العاده خوب بازی کرد واقعا باید تقدیر و تحسین بشه
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
این هم اتهامات حسین شریعتمداری:. مسلمان شیعه دوازده امامی-انقلابی- همکار فرهنگی جمهوری اسلامی- که بخاطر خوش خدمتی هایش به سید علی بودجه یک سال یک استان را به چاه ویل موسسه خویش سرازیر می کند...انصافا اتهامات کدام یک سنگین تر است؟ .
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

kaveh52 - ایران - تهران
i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش . دوست عزیز یک چند وقتی نبودی . امیدوارم که خوب و خوش باشی
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
تا چشم روزنامه کیهان و شریعتمداری در بیاد قاتل
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
کاوه 52 بزرگوار و عزیز از تهران: زنده باشی نازنین. نیاز من به سکوت و تنهایی؛ بین من و همه چیز فاصله میندازه. شاد و سرخوش باشی.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.