احمدی نژاد:شبیه قتل ندا آقا سلطان در ونزوئلا هم اتفاق افتاده

احمدی نژاد:شبیه قتل ندا آقا سلطان در ونزوئلا هم اتفاق افتاده

ندا آقاسلطان در روز 30 خرداد در جریان اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری به ضرب گلوله کشته شد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران در گفتگو با کانال دو تلویزیون فرانسه گفته است داستان قتل ندا آقا سلطان دقیقا شبیه داستانی است که در ونزوئلا اتفاق افتاده است.

به گفته آقای احمدی نژاد، داستان قتل ندا آقاسطان داستان مشکوکی است و کسانی که در داخل و خارج از کشور به آشوب تحریک کرده اند باید پاسخگوی آن باشند.

ندا آقا سلطان روز شنبه 30 خرداد همزمان با سرکوب شدید اعتراضات خیابانی توسط نیروهای دولتی در منطقه کارگر شمالی به ضرب گلوله کشته شد.

صحنه مرگ ندا توسط فردی که در کنار او بود با تلفن همراه ضبط شد و او را به نماد معترضان بدل کرد. هرچند قاتل دستگیر نشده است اما برخی از حاضران در صحنه یک بسیجی یا "لباس شخصی" را مظنون اصلی می دانند.

آقای احمدی نژاد که اکنون برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سر می برد، گفته است:"کسانی در تلویزیون صدای امریکا، بی بی سی فارسی و حتی وزیر خارجه فرانسه عده ای را به اغتشاش تحریک کردند و باعث شدند تعدادی از هموطنان ما آسیب ببینند."

رئیس جمهوری ایران در گفتگو با کانال دو تلویزیون فرانسه سخنان پیشین خود در باره هولوکاست را تکرار کرده و گفته است که اگر هولوکاست در اروپا اتفاق افتاده دولت های اروپایی مسئول هستند چرا مردم فلسطین باید تاوان آن را بدهند.

آقای احمدی نژاد در انتقاد از سخنان نیکلا ساکوزی رئیس جمهور فرانسه گفته است "اگر فرانسه دلش برای صهیونیست ها می سوزد چرا حاضر نیست یک تکه زمین در فرانسه به آنها بدهد."

bache gorgan - ایران - گرگان
عجب دلیلایی ردیف کرده این محمود مشنگ . اگه اینجوریه تمام شهدای انقلاب 57 هم زیر سر آقای خمینیه و شهدای کربلا هم خونشون گردن امام حسینه !
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

pireghorbat - کره - سئول
یکی به این ممولی بگه که تو اگه بیل زنی ..........اره....مرتیکه کوتوله چپول کی تو رو ادم میدونه ..تو هنوز مملکت داری رو نمیدونی با چه میم ایی مینویسن ...ادم عقب افتاده ..!!!حالا داری ملکت داری یاد اینواون بدی....اقای احمقی نژادددد
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

bache gorgan - ایران - گرگان
خوب ماهم که همینو میگیم . مرگ بر آدمکش چه تهران . چه کاراکاس . واقعا بنازم به این منطق و استدلال !
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

ladan irani - کانادا - تورنتو
خدایا، آخه این کوتوله چرا اینقدر نفهم و ابله، دیگه آبرویی برای خود جنایتکارشون هم باقی‌ نگذاشته، الحق که این جرثومه فساد خوب چهره اهریمنی این رژیم را که سالها سعی‌ در پنهان داشتن آن‌ داشت به جهان نشان میدهد.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

armin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم
اصلاٌ این دختر چرا اون روز تو خیابونا ولو بوده؟ پرسه میزده؟
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
کثافتی حرومزاده انتر انتری نژاد تف به روت دروغگو
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
اگر این مردم ( مردم ایران ) نخواهند دلشان برای کسی بسوزد چکار باید کنند؟ باید به کی بگن ؟ اگر بگن اصلا کسی گوش میکنه ؟
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
تف توی رویت بیاید احمدی کثافت امیدوارم خون این دختر معصوم حلقومت را بگیرد
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

bahareiran - ایران - ایران
مرگ بر این میمون پررو
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

juvel - نروژ - اسلو
فقط میتونم بگم که خیلی بیشعوری. مرگ بر تو و اون رئیس چلاقت خامنه ای .
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
واااااای دهنشو که باز میکنه کهیر میزنم!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

hana-shiraz - ایران - شیراز
آقای احمدی نژاد در انتقاد از سخنان نیکلا ساکوزی رئیس جمهور فرانسه گفته است "اگر فرانسه دلش برای صهیونیست ها می سوزد چرا حاضر نیست یک تکه زمین در فرانسه به آنها بدهد.". پس به زودی آقای احمدی نژاد که دلسوز مردم فلسطین هست می خواهد قسمتی از زمین ایران را به فلسطینی ها بدهد. و از اونجایی که احمدی نژآد بسیار سخاوتمند هست کل ایران را تقدیم فلسطینی ها می کنه تا حسن نیتش رو نشون بده. شما غیر از این فکر میکنید؟.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

Johnny Daller - انگلستان - لندن
این بابا کله اش بوی قرمه سبزی میده. ادم عوضی تو را چه به سیاست. برو خودت را اماده کن برای رسیدن خشم ملت یا فرار به ونزوئلا پیش چاوز جونت. دنیا برای تو و مثال تو بسیار کوچک خواهد شد. زنده باد مبارزه بحق ملت ایران
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
به این میگن توجیه کردن قتل!!! چاوز براش تعریف کرده لابد! تازه مطلب مهمتری که گفت این بود که برای ازاد کردن کلاریس باید قاتلین شاپور بختیار را ازاد کنید. این حرف را حتی مصاحبه گر فرانسوی (شانتاژ)-(سو استفاده!) دانست. احمدی نژاد باید جواب میداد که ما در ایران کمبود قاتل و ادمکش داریم و به همین علت باید کمی سواستفاده کنیم!!! که این جمله با تکبیر مصاحبه گر فرانسوی مورد تائید قرار گرفت. تاریخ و ساعت بعله برون متعاقبن اعلام میگردد!!! شاد باشید.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
جالبه اشوبگران زدن ندارو کشتن مموتی بیگناهه هیچ تخصیری نداره بیچاه؟!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

نیما60 - ایران - ایران
(صحنه مرگ ندا توسط فردی که در کنار او بود با تلفن همراه ضبط شد و او را به نماد معترضان بدل کرد). چرا نمیگید که فردی که از او فیلم گرفت و سپس در رسانه های دنیا منتشر کرد یک هفته ی پیش از آن حادثه غم انگیز از انگلیس به ایران آمده بود و بعد از قتل ندا بلافاصله به انگلستان باز گشت و خوراک رسانه های غربی رو تا مدتها فراهم کرد. بیچاره این دختر مظلوم که طعمه ای بود برای برافروختن آتش اعتراضات در ایران.طعمه ای بود برای تبدیل اعتراض به اغتشاش. بچه ها من خودم از حامیان آقای احمدی نژادم.اگه شب انتخابات آقای احمدی نژاد در مصاحبه ای مطبوعاتی خود را پیروز انتخابات اعلام میکرد و فردای آن روز پس از شکست در انتخابات اعلام می کرد که آی مردم تقلب شده بیاین بریزید تو خیابون من هم جزو کسانی بودم که می آمدم.اما اگر مدارکی منطقی و دروغ بودن همه ی حرفهای افرادی که حامیشان بودم بر من مشخص میشد آن هنگام احمدی نژاد برای من موجودی بی ارزش میشد که خواهان محاکمه ی او میشدم. متاسفانه دروغ ها و فتنه ها و قدرت طلبی آقای موسوی امروز بر کسی پوشیده نیست و مردم هم از او فاصله ای به اندازه ی همه ی تاریخ گرفته اند.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

madrid - ایران - قزوین
پس معلوم شد که چاوز و ا.ن از هم الگو برداری می کنند
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
یکئ نیست به این مرتیکه بگه فلسطین به تو چه - اگه راست میگئ مملکت خودتو درست کن ملیجک
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
دروغگوی رزل. مرگ بر دیکتاتورترین فرد تاریخ.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

شب قطبی - امارات - دبی
معلومه حسابی تاریخ معاصر ونزویلا رو خونده این احمدینزاد....و چقدر هم جزییات تاریخ ونزویلا رو میدونه.....و فرانسه هم از ترس اینکه بلایی که سر فلسطین اومده سر خودش نیاد داره طرفداری از اسراییل میکنه...یعنی حسابی از صهونیستها میترسه و حسابی ازشون حرف شنوی داره..بیچاره جیره خوار اوناست دیگه...غربی های ترسو و پول پرست.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
احمدی نژاد چرا دختر بی تقصیر مردم باید بدست ارذل اوباشت کشته شود چرا توله های ریشو و زشتت که همانند توی زشت میمون میباشند نباید کشته شوند -حیون ریشو عامل ارتجاع و فساد عرب در ایران -ایرانی را با گوساله های رقاص ونزوئلائی مقایسه میکنی که اگر بود ونبودشان برای این دنیا تاثیری ندارد – اگر دنیا این جوری نبود که هست (نفت از جان ایرانیان ارزشمندتر باشد) دنیا هم اجازه نمیداد که تو وامثال تو در سر قدرت بنشینند و عربده زنان مال و ناموس و افتخار بیش از پنچ هزار سال تاریخ تمدن ایران را بار دیگر پایمال کنند
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

بینوایان - ایران - تهران
نمی دونم جناب آقای آرش حجازی چگونه با عذاب وجدان کشتن خانم آقاسلطان می تونه کنار بیاد . آقای حجازی شما چگونه حاضر شدی برای مبارزه با جمهوری اسلامی یه دختر بی گناه رو اینگونه بی رحمانه به قتل برسونی ؟
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاهان
شما توجه نکنین. بچه اس دیگه !! حالا یه چیزی واسه خودش گفته...!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

nasernaseri - ایران - تهران
در ونزوئلا هم شب روشن است، در ونزوئلا هم سیاه، سفید است، در ونزوئلا هم رای گیری هوگو در سالمترین انتخابات انتخاب شد، ...
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

nahid amid - فرانسه - پاریس
جناب رئیس جمهور ایران !!! ایکاش از سیاست چیزی سرت می شد ، حداقل دلمان کمتر می سوخت، جمعیت یهودیانی که در فرانسه زندگی می کنند میشه گفت تقریبا همان تعداد است که در اسرائیل می باشد، اینطور که تخمین زدند ، جمعیت اسرائیل حدود ۷ میلیون نفر است که تقریبا ۵ میلیون انها یهودیان هستند و بقیه اعراب. در ممالک پیشرفته که دین را وارد سیاست نمی کنند ، حق و حقوق همه برابر است و ادیان نقشی در زندگی اجتماعی افراد ندارد/ اگر عقل و منطق در سر اکبند شده اتان داشتید، عوض سرکوب کردن و خوار کردن و اعدام کردن اقلیت ها از هوش و استعداد انها برای پیشرفت و ابادانی کشور استفاده می کردید. در ضمن ، تو اگر ایرانی بودی دلت برای مملکت و هموطن خودت می سوخت ، برای صهیونیست ها (خوبه جد و ابادت از این طایفه است ) که اظهار نظر می کنی، مگه سر پیازی یا ته پیاز!!!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

مهرتابان - ایران - تهران
خدایا نمی دانم چرا نگاه لحظه آخر ندا اینقدر مرا به هم می ریزد.ندا جان با نگاهت حرفهای زیادی به ما گفتی و مرگت نیز چیزهای زیادی به ما آموخت می دانم که جانم از تو ارزشمندتر نیست و خونم از تو رنگینتر نمی باشد راهت را تا پیروزی و سبزی ایران ادامه خواهیم داد.امیدوارم روح تو و همه کشتگان راه سبز آزادی شاد و در آرامش باشد.آمین.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
این ادم مصروع و هذیانگو مرتبن میگوید: اگر فلان کشور دلش برای صهیونیستها میسوزد چرا تکه ایی از خاکش به انها نمیدهد. با همین منطق هذیانی به این ادم نمیگویند: تو که دلسوز فلسطین هستی چرا نمیروی در غزه یا رام الله زندگی کنی؟! و با خالد مشعل اله کلنگ بازی کنی؟! یا تو که اینقدر سینه چاک و دلتنگ اقا امام زمانی چرا نمیروی در چاه جمکران در جوار حضرتش زندگی کرده و مستفیظ شوی؟! ادم جعلق و خزعبل باف! شاد باشید.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
hana shiraz ایران شیراز دوست عزیز رژیم منحوس جمهوری اسهالی هم دقیقا 30 ساله داره همین کارو میکنه منتها به شکل دلار وطلا واسلحه.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

easy_busy - مالزی - کوالالامپور
نیما60 - ایران - ایران یکم از تلویزیون داخل ایران فاصله بگیرید دوست عزیز. همه دروغ میگن و ا.ن راست می گه؟‌خودت قاضی شو! این حرفات در حده یه آدم فهمیده نیست که به اینترنت دسترسی داره
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

zolfaghar.ghar.ghar - ایران اسلامی - طهران شهیدپرور
بوزینه هی فلسطین فلسطین میکنه. 3500 سال از زمان موسی اسرایل و فلسطین با همند. به ما چه. 2500 سال پیشم کوروش کبیر به عنوان مسیح خدا در حق اسراییل محبتی کرد از اسارت نجاتشون داد. ولی از گلوی ایرانی نزد براشون که. حضرت کوروش (ع) کجا و این بوزینه کجا.عجب پدرانمون فریب اون خمینی را خوردند و طمع کردند سرزمین پدریمونو به باد دادند که امروز این بربرها بهمون بخندند. ومن اللات التوفیق
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
خب ما که میدونستیم چاوز هم یک سرکوبگر مثل تو. ولی نه به احمقی تو
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

sabze sabzam - بلژیک - بروکسل
لعنت به احمقی نژاد با این سواد وشعور پایینش ابروی ایران و ایرانی را در همه جا با این قیافه ونظراتش برده
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

beomidepirozi - ایران - تهران
حرومزاده
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

kooye daneshgah - ایران - تهران
چه بگویم؟ سخنی نیست. می وزد از سر امید، نسیمی؛. لیک تا زمزمه ای ساز کند. در همه خلوت صحرا.. Read More. به روش. نارونی نیست. چه بگویم؟ سخنی نیست. ***. پشت درهای فرو بسته. شب از دشنه دشمنی پر. به کنج اندیشی. خاموش. نشسته ست. بام ها. زیرفشار شب. کج،. کوچه. از آمدو رفت شب بد چشم سمج. خسته ست. ***. چه بگویم ؟ سخنی نیست. در همه خلوت این شهر،آوا. جز زموشی که دراند کفنی. نیست. ونذر این ظلمت جا. جزسیا نوحه شو مرده زنی. نیست. ورنسیمی جنبد. به رهش نجوا را. نارونی نیست. چه بگویم؟. سخنی نیست... . این لینک رو هم ببینید. https://www.autnews.mobi/node/2985.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
چه رویی داره این مرتیکه ، سنگ پای قزوینه. اونهمه آدم رو تو خیابون با تفنگ جلوی چشم همه ( تازه مدرک و فیلمش هم هست ) و حدود 500 نفر رو تو زندان اوین کشتید ( که اعلام شد حدود 70 نفر بوده بعد گفتن نه 36 نفر بودن ) حالا اومدی میگی کاره آمریکا و . هست؟ اخه . تو هاله نورت ، میمون دروغگو.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

omidi2006 - ایران - تهران
نیما60 - ایران - ایران . فقط میگم بمیر بابا تو هم یه مثل بقیه.نوبت شما هم میرسه به موقش
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
نیما60 - ایران - ایران خجالت نمی کشی دروغگو مثل احمدی عنترت. دار ی سناریو میبافی برو دیگر خریدار ی نیست حرفاتون چاخان رو رو نست سنک پای قزوین هرچند روشو سپید کردین. مرگ بر جمهوری اسلامی اسهالی
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

sibzaminirani - ایران - ایران
توی ونزوپلا کهریزک هم دارند؟
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاک
نیما60 - ایران - ایران خجالت نمی کشی دروغگو مثل احمدی عنترت. دار ی سناریو میبافی برو دیگر خریدار ی نیست حرفاتون چاخان رو رو نست سنک پای قزوین هرچند روشو سپید کردین. مرگ بر جمهوری اسلامی اسهالی
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

قلدر - ایران - تهران
فکر نکنید رژیم به این زودی ها می ره خمینی از سال 1345 با شاه مخالفت میکرد ولی سال 1357 انقلاب شد الانم مخالفت ها شروع شده و حتما 9یا 12 سال دیگه انقلاب میشه.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
نیما60 - ایران - ایران . سناریوی تهوع اورت را به فیضیه بفرست یک سفر کربلا جایزه می گیری برای زیارت گور قاتلان ما ایرانیها...
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

mare lang - هند - بنگلور
من یکی که با این حرفا قانع شدم! این مرتیکه خودش احمقه مارو هم مثل خودش فرض میکنه البته از این ای کیو بیشتر از این نباید انتظارداشت
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

nationalist - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران. شب قطبی - امارات - دبی . منم با شما موافقم. من هم معتقدم که حادثه قتل ندا مشکوک است.چراکه فردی که همراه ندا بود(آرش حجازی)چگونه توانسته که با وجود تیر خوردن ندا خونسردی خود را حفظ کند و با خونسردی کامل بوسیله .تلفن همراهش از او فیلمبرداری کند.در حالی که طبق معمول باید او را به بیمارستان می رساند و یا لااقل بر بالین او حاضر می شد!!!دلیل دوم:فردی که ندا را کشته چرا بدون اینکه از او بازجویی شود آزاد شده است؟البته من طرفدار رژیم نیستم بلکه طرفدار روشن شدن قضیه هستم.زیرا این قضیه مشکوک بنظر میرسد.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
روت بیاد ارمین از کره جنوبی که اینقدر سنگ دلی بیرحم چطور دلت میاد مزدور در مورد ندا اینجوری حرف بزنی ولو مادر وخواهرته که پرسه میزنن نامرد.شرمت باد.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
از دیدمن هرکی که به این ارمیناز کره شمالی چیزی نگه خائن به خون ندا. این عوضی چیزهای که لیاقت مادر و خواهرشه را به ندا مظلوم گفتو کسی هم جوابشونداد ننگت باد ارمین.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
نیما60 - ایران - ایران تو یکی راستی یه سئوال ازت داشتم احمقی نژاد کوتوله انتر چقدر در روز بهت پول میده که میکشی تجاوز میکنی بسیجی حروم لقمه...armin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم میخواسته ببینه کیه که یکیش تویی
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
نیما60 - ایران - ایران . شما بسیجیها خجالت نمیکشید؟ هر روز با یک ایدی میای نظر میدید که چی بشه؟ مردم دیگه از بسیج و سپاهی بدشون میاد. دیگه وقتتون تموم شده و رژیم هم که رفتنی هست. دیگه این دستمال دست گرفتنها وقتش تمومه عزیز ، فکر در رفتن از ایران باش. (برو حال کن چون کسی توی این سایت نمیتونه فحشت بده)
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
شبیه محمود احمدی نژاد هم در باغ وحش و درقفس تولدش اتفاق افتاده. مطمپنم آدمی که همه چیز را انکار میکند تعداد پدران خویش را نیز انکار میکند . این مهرهء گمشدهء داروین چون سواد و معلوماتی نداره همه چیز بنظرش نا شناس میاد و ازاینرو راحت ترین راه براش انکار مسپله است . تنها چیزی را که خوب در حافظه دارد وجود هیولاپی در چاه جمکران است که قرار است از چاه که در بیاد عین اژدها سه چهارم مردم دنیا را هورت بکشه و بخاک و خون بکشه واین تنها قصه ایه که مامانش و باباهاش پای کرسی واسش تکرار میکردن . چون اوناهم یه چند در صدی ازاین جونور بیشتر معلومات حماقت داشتن .این جونور اونقدر این قصه را باورکرده که وقتی میره خلا یک آفتابه هم اضافی میبره تو خلا واسه آقاهیولا که یه وقت از زور نفق دل درد نگیره .
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
بر عکس همه عوام که فکر می کنند ندا را خامنه ای و احمدی نژاد و . ودارو دسته اش کشتن من نظری دیگر مبتنی منطق و واقعیت دارم . ندا را کسی که نماز میخواند روزه می گیرد نوحه و روضه دعای کمیل. نزر ونیاز دارد کسی که برای فرزندش قران و حدیث می خواند .صحبت. ازشریعت اسلام می کند کشته .گلوله ای که قلب ندا را شکافت. از زیر چادر یک مادر مسلمان شلیک شد. نه از یک بسیجی.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

arman_keyvan - کانادا - کالگری
حتما اینها رو هم هر شب چوز براش تعریف میکرده که بتونه بخوابه ! D:
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

nahid amid - فرانسه - پاریس
METRADAT انگلستان - لیدز. یکی از اون خرها رو از پشت این صفحه بیار اینجا ، باقلی بارش کن!!! بالام جان تو دیگه کی هستی/ اخر شبی هذیون میگی!!!
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
METRADAT - انگلستان - لیدز . عزیزم وقتی ندا شهید شد تو اونجا بودی؟ اگه بودی و دیدی با چشمهای خودت حرفت درسته.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

علیرضاــ ارشیا ژاپن GUNMA - ژاپن - گنما
armin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم....برو بمیر هنوز نمیدونی برای چی در خیابان بوده ..برای آزادی ایران از دست متجاوزان دینی تازینژادان
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
armin_taroos گره-خاگ بر سر خودتو اون طایفه نفهمت.اون دختر اگر برای اعتراض به رژیم هم به خیابان نرفته باشه برای انحام گارهای شخصی می تونه بیرون یره.مگه تو گتاب شما اینحور نوشته هر گی از خونه بیاد بیرون می گشنش؟
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

masih - ایران - تهران
احمدی جوووووووووووووووووووگیرشد
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
armin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم . شرممممم بر تو وحشی اسلامی که مرگ ندا هم تو را ارام نکرده..صد عالم به سرت.
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست خوبم nationalist - ایران - تهران . از اینکه دنبال حقیقت هستی به تو تبریک میگویم. ولی در حقیقت وقایع اخیر و کشتار بیرحمانه با توجه به آنچه در اینترنت دیده ای شک نکن. باشد روزی که حقیقت این موضوع هم برای همگان روشن شود.
جمعه 3 مهر 1388

salar_20 - ایران - همدان
قابل توجه ایرانیان عزیز برای راحتی مزاجتان لطفا عکسی از احمدی نژاد در توالتهای خود قرار دهید.تا اثر شگفت انگیز این کار ا بینید.
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . کودن و .کسانی که تو به آنها توهین می کنی مثل ندا اقاسلطان هموطنت هستند.شرم بر تو باد که همانند افغانی ها از توهین به هموطنان ایرانی ابایی نداری.تو که در شمال سوئد و در آب و هوای قطبی زندگی میکنی معلومه که آفتاب بهت نخورده که اینطوری روانی ببار آمده ای و براحتی به دیگران توهین میکنی.بگو ببینم زمانی که ما به موسوی رای دادیم شما کجا بودید؟حالا هم چرا همه چیز را به نفع خود سواستفاده می کنید؟شما وطن فروشانی خودفروخته هستید که جز نوکری آمریکا و اسراییل چیز دیگری بلد نیستید.حتما جیره و مواجب شما دیر رسیده که اینقدر شر می رسانید.من با دیدن کامنت های تو حالم بهم خورد.تو اگر به هموطنان ایرانی توهین میکنی ایرانی نیستی بلکه یک خارجی هستی که در پوشش مخالفان به ایرانی ها توهین می کنی.شرمت باد.تو اگر واقعا دلت برای ندا و سایر ایرانیان کشته شده میسوزد پس چطور حاضر میشوی که به بقیه ایرانیان توهین کنی؟شیطان.
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . تحمل نکردن نظرات دیگران در تضاد با دموکراسی و اصل چند صدایی و مصداق بارز دیکتاتوری است.در حالیکه در دنیا چند صدایی و چند حزبی امری پذیرفته شده است شما افراد بی تمدن و بی فرهنگ باید ریشه تان خشکانده شود.شما در دیکتاتوری هیچ فرقی هم با آخوند ندارید.با این کار دیکتاتور ماآبانه نه تنها کاری از پیش نمی بری بلکه آبروی جنبش سبز با تندروی تو و افرادی همانند تو از دست خواهد رفت.زیرا کسی که تندخویی می کند مردم از اطراف او پراکنده می شوند.بنابراین کارهای احمقانه و دیکتاتور گونه تو هیچ سودی نخواهد بخشید بلکه دیگران را نیز از جنبش سبز فراری خواهد داد.در حقیقت تو با این تندروی ها و حرفهای مزخرف ات آبروی جنبش سبز را میبری.پس بهتر است که لال شوی و گورت را گم کنی.این به نفع خودت نیز هست.پس برو ملخ ات را سرو کن تا سرد نشه.
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
از سایت ایرانین یوکی شدیدا درخواست میگردد که نظرات این فرد ملحد(ارتمیس)را نگذارد در غیراینصورت باید عواقب آنرا پاسخگو باشد.بخصوص کامنت های این ملحد باعث ترویج فرهنگ نفرت و خشونت در بین ایرانیان می شود.ضمنا در صورتی که به درخواست ما ترتیب اثر داده نشود سایت را برای همیشه می گذاریم و می رویم و دیگر هم بر نمی گردیم.با تشکر .
جمعه 3 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
persepolis2 - ایران - تهران . چرا اسمتو عوض کردیarmin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم بعدشم مگه تو وکیل وصی دیگرانی بابا با همین اسم مینوشتی دیگه .مرگ بر انتری مرگ بر علی گدا و تمام طرفداران دروغگو و قاتلش
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
niyusha - امریکا - لس انجلس. نخیر.من آن کاربر مورد نظر نیستم.بلکه تو همان ارتمیس وطن فروش هستی که با نام کاربری جدید اینجا کامنت می گذاری.
جمعه 3 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
persepolis2 - ایران - تهران . مردک ابله و بیسواد خودت را رسوا کردی با کلمه ی//...ملحد..//از اسلام ننگینت!!من به کسی که به ندای عزیزم تو هین کرد جواب دادم و تعدادی رژیمی مثل خودت!! فکر کردی با ای دی..پرسپولیس میتوانی افکار کثیفت راپنهان کنی یکی از همان دیوانه ها ی مطرود این سایت هستی با یک ای دی جدید!!!!این حقه ها کهنه شده در ضمن جنبش سبز یک جنبش سکولار و ایرانیست ولی چون در میان وحوش اسلامی...چون توهستند!!!!! مجبورند یا حسین بگو یند.. شما جنایتکاران زیر پرچم سبز و پرسپولیس مخفی می شوید برای بیراهه کشیدن همه و حتی همین سایت را می خواهید یکی از سایت های تبلیغ افکار کثیفتان نمائید. کور خوانده ای تازیزاده افتخار می کنم ملحد!!!!!!!!!!!!!!!! هستم یک اسلامی عقب افتاده چون تو نیستم. گورت را گم کن ملخ و سوسمار هم خوراک خانوادگی توست..1400 سال کشتید تجاوز کردید دیگر کافیست. من جواب این فرد رژیمی را که ندا را تمسخر کرد دادم. ببیید . armin_taroos - کره جنوبی - سونگ نم . اصلاٌ این دختر چرا اون روز تو خیابونا ولو بوده؟ پرسه میزده؟
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . مردک بیسواد.ملحد یعنی کافر شیطان پرست.تو حتی تا کلاس اول ابتدایی هم درس نخواندی.تو کور خواندی که همه مردم مانند تو کافر نیستند و 90 درصد از مردم ایران مسلمان هستند.تو با کفر زندگی خواهی کرد و با کفر خواهی مرد.تو فردی هستی که در ایران بدهی مالی داشته ای و از ترس بازداشت به خارج از کشور فرار کرده ای.مرگ بر تو.شما در روز قیامت چه جوابی درباره توهین به وطن اصلی خود دارید؟البته ایران وطن شما نیست.شما افرادی رانده شده از وطن و در به در هستید.ننگ بر شما.ضمنا نوشتن کامنت در این سایت برای من افتخاری ندارد..پیرمرد بی وطن.
جمعه 3 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ارتمیس-پیرمرد بیسواد و جلاد.مگر چه مرگت است که اینقدر وحشی شده ای؟.نادان هم خودتی.اگر هم اسلام 1400 سال در ایران دوام آورده بخاطر مقبولیت آن در بین مردم است.و تنها مردم ایران نیستند بلکه مردم ترکیه.جمهوری آذربایجان و قزاقستان و شمالغرب چین و یک میلیارد نفر در سراسر جهان مسلمان هستند.بکوری چشم تو مسلمان باقی خواهند ماند.زیرا اسلام دین صلح است.و این خاری در چشم شما کافران خواهد بود.شما کافران پست و زبون همواره مورد لعن و نفرین خداوند هستید و بعد از مرگ.غذاب سوزان الهی در انتظار شماست.البته شما با این سن و سالی که داری بزودی جهنم خداوند را ملاقات خواهی کرد.توهینی هم که به کاربران ایرانی می کنی خداوند آنرا نثار تو خواهد کرد.زیرا خداوند کار هیچ خلافکاری را بی جواب نمی گذارد.مرگ بر تو.البته کامنت هایی که تو میگذاری بخوبی نشان میدهد که تو در خانواده خوبی تربیت نشده ای و در زندگی ات تاکنون هم به کسی احترام نگذاشته ای چه برسد که در این سایت به دیگران بی احترامی نکنی.البته نصیحت شما کوردلان وطن فروش فایده ی ندارد.لطفا شو.
جمعه 3 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بدبخت بی سواد تو که نمی دانی ارتمیس زن شجاع تاریخ باستان است و من یک زن هستم معلوم است از بیت رهبری و از اعوان انصارهمین اسلام ننگین هستی به کوری چشم تو من یک روزنامه نگار و یک مبارز برای حقوق زنان هستم مشاور خانواده و تحقیقات طولانی در مورد مذاهب چه سامی و چه مذاهب نیو ایج و بودیسم در تبت و هند دارم همچنین تحصیلاتی در مورد هنجار و نا هنجاریهای جنسی...در مطالعات من اسلام ننگینترین دین تاریخ بشر بوده و روان پریشان کم سوادها و ایرانیانی که پارگی هویتی دارند پیرو ان.
جمعه 3 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
من حاضرم شیطان پرست بودیست ..هندوئیست.یهودی.مسیحی زردشتی. و هر دین دیگری باشم ولی ننگ اسلام بر دامنم نباشد دینی که تروریست انتحاری با وعده ی حوریان می سازد کثیفترین بیماری جنسی پدوفیلیا در ان پذیرفته و خدائی که انسان ازاد و برده می افریند این دین ارزانی مغز بیمار تو و دیگر خل و چلهای اسلامی که تو را تحریک کرده اند صذای مرا خاموش کنی برو این دام بر مرغ دگر نه. و ننگ بر تو که قاتلین اجداد ایرانی را می پرستی...تو ایرانی نیستی برو وطن اجدادیت عربستان..بیجامی کنی تخت جمشید را به سیاهی اسلام می چسبانی..خفه خون بگیر جانی اسلامی..
جمعه 3 مهر 1388

daneshjooye mobarez - ایران - تهران
persepolis2 - ایران - تهران. دوست بی سواد که یهو پریدی وسط زدی به صحرای کربلا ، کافر با شیطان پرست خیلی فرق داره . تو همون کتاب گل واژه اجداد عربت می گه هرکس که از دین ما نیست کافره پس یعنی مسیحی و یهودی و .. همه کافرن . در ضمن انسان هایی که به درجات بالای عقلانیت می رسن دیگه نیازی به دین که افیون توده ها و ابزار کنترل جامعه هست نیازی ندارن .
شنبه 4 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
nationalist - ایران - تهران. چرا هذیان می گید؟ وقتی ندا را کشتند رژیم اول گفت ساختگی بوده و الکی خودشو به مردن زده.و خون هاش ساختگیه.بعد گفت کار سیا و سفارت انگلستان است.بعد احمد خاتمی تو نماز جمعه ی مسخرشون گفت که یه خانمی کشته شده که کار مستکبران است.بعد گفتن کار اصلاح طلبان بوده که برای اینکه بگن این دولت بده این کار رو کردن.بعد هم انداختن گردن اون حجازی بدبخت.کی گفته کار اونه.شما مگه مدرکی داری؟ وقتی پلیس ایران تعقیبش کرد ناچار شد که فرار کنه.میموند دستگیر میشد.این رژیم تو این سی سال خیلی آدم کشته.بعید هم نیست که کار رژیم نباشه و مثل روز روشنه.حتا کارت کسی که ندا را کشت هم ازش عکس برداری کردند.یک پاسدار بسیجی مزدور بود.شما مگه چشاتو بسته بودی تو اون عکسهایی که پاسدارها تو جمعیت اسلحه و چاقو داشتند؟؟!! و از پشت بام تیر اندازی می کردند؟ جالب اینه که می گفتند تجاوز در زندان های رژیم هم کار اصلاح طلبان بوده!
شنبه 4 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
پیرزن.اگر تو روبروی من قرار داشتی من حتما با دستان نیرومندم تو را ..بگو ببینم که کجای سوید زندگی می کنی تا حسابت را برسم.در ضمن پیرزن.تو با این سن و سالت خودتو علاف کردی.من فکر نمی کنم که تو با این سن و سالت بتونی اینجا کامنت بگذاری.برو به کارت برس.نوکر اسراییل .ضمنا تمام مطالعاتی که تو داشته ای برای ما پشیزی هم ارزش ندارد.زیرا تنها به درد اهداف امپریالیستی آمریکا و اسراییل می خورد.که تو نوکرشان هستی.
شنبه 4 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
در ضمن خودم هم سایت شخصی دارم اما نه برای اهداف تبلیغی بلکه در اهداف تجاری از آن استفاده می کنم.در ضمن در موقعی که من میخواستم سایت ایرانین یوکی را برای همیشه ترک کنم که شما سادیست ها پاچه من را گرفتید.شما پیرزن سادیست چیزی به نان آزادی بیان نمی فهمید.خوشبختانه دوستانی مانند بلواستار با منطق جواب گزافه گویی های شما را میدهند.مرگ بر تو و افکار شیطانی ات.خدا غذاب دردناکی را برای شما کافران وعده داده است.اگر شما شیطان را همراه خود دارید ما خدا را داریم.
شنبه 4 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
پیرزن سادیست.من فکر میکنم که شما پیرزنی لاغر اندام و مردنی و جادوگر صفت هستید که در خانه راحت نشسته اید و برای دیگران کامنت های نفرت انگیز صادر می کنید.من پیش خودم خجالت میکشم که با افراد معلوم الحالی بحث میکنم..آخه توهین به ایرانی ها هم شد هنر و کارنامه درخشان؟!!!ثانیا:مگر سایت ایرانین یوکی مال پدری شما است که من باید از شما جهت نوشتن کامنت اجازه بگیرم؟برو پی کارت پیرزن سادیست.تو با این آیدی یونانی که اینجا آمده ای ایرانی هم نیستی.بلکه یونانی هستی.زیرا نام کاربری تو نام یکی از خدایان یونان است نه ایران.ننگ بر تو وطن فروش خائن.در ضمن مگر چه احتیاجی است که ما در این سایت تبلیغ اسلام کنیم؟بخصوص هزاران سایت اسلامی در اینترنت وجود دارند که تنها یکی از آنها(سایت ...)دارای 350 هزار بازدید کننده در روز است.چیزی که از نظر تعداد بازدیدکنندگان پا به پای سایت ایرانیان انگلستان می رسد.
شنبه 4 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
persepolis2 - ایران - تهران . ثابت کردی مثل الله محمد علی خونخوار هستی رذل تو از یک الوده و جنایتکار امده ای مطمئن باش ملت امثال تو قاتل و ملایت را به گور خواهند فرستاد همان بلو استار نمک بحرام هستی چون این ای دی قبلا نبود...فعلا به وظیفه ات در کهریزک و اوین برس تا بتوانی به سوئد بیائی و تو را در باغ وحش برای تماشا بگذارند مرگ بر تو دینت خدایت که از تو این متعفن را ساخت هر غلطی می خواهی بکن دیگر کامنت های بیمارگونه ات را جواب نمی دهم.بلو استار رذل با ای دی خودت بنویس موش ترسو.....مرگ بر اسلام..بسوز
شنبه 4 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
باز امشب این پیرزن شراب زیادی خورده که اینگونه میگوید. من کاری نکرده ام که مورد عجمه این پیرزن شیطانی قرار بگیرم و تنها به جرم اینکه از هموطنانم در برابر این پیرزن جادوگر دفاع کرده ام که اینگونه مورد عجمه بی رحمانه این پیرزن شیطان صفت قرار گرفته ام.برای خوش خدمتی برای اربابان اسرایلی اش هر روز پاچه ی ما را می گیرد ولی کور خوانده است که مگر چکاره است که به ما گیر میدهد؟مدیر سایت است؟عجب موجودی است که نظرات دیگران را ولو مورد پسند او نباشد مورد هجمه قرار می دهد.این بدتر از دیکتاتوری است و همین ارتمیس باعث شده است که من باور کنم که اگر کشور بدست افرادی مانند آرتمیس منافق و شیطان بیفتد چه که نمی کند .این مرد تابحال در عمرش به کسی احترام گذاشته است؟واضع است که نه!همین حرف های این فرهنگ و تربیت اش را نشان میدهد.گویا خوب تربیت نشده است ..البته ایرانی نیست بلکه یک اسراییلی بوده و در لباس ایرانی سعی دارد که عقده دل خود را سر ایرانیان خالی کند..
شنبه 4 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
ضمنا به پیرزن وحشی اخطار میکنم که بیش از این وقتم را برای آیات شیطانی اش نگیرد.زیرا من کارهای مهم تری دارم و باید خودم را برای مسابقات روبوتیک دانشگاه تهران آماده کنم.و وقت کافی جهت مسایل سیاسی ندارم.من این پیرزن شیطان (ارتمیس)را به خاک میسپارم.همین و تمام.لطفا خون بگیر پیرزن شیطان.انشا الله به همپالگی محبوبت همان شارون جنایتکار دچار خواهی شد.الهی آمین.ضمنا مرگ بر تو و طرفدارانت.
شنبه 4 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بلو استار 1. در ضمن اینکه می دانستی ارتمیس ای دی زن هست برای رد گم کردن مرا پیر مرد !!!!خطاب کردی و تمام کامنتهای تو همان کامنتهای پرس پلیس بود// در ضمن چون شما پدوفیلهای اسلامی از 9 سالگی از دختران استفاده ی جنسی می کنید طبیعی است که زن 40 ساله را پیر زن بنامید مثل پیغمبرتان...اری بهتر است گورتان را از ایران گم کنید روزی در اینده ی نزدیک ایران گور امثال تو و دین کثیفت خواهد بود...همین بسیجی .
یکشنبه 5 مهر 1388

سکوت - ایران - تهران
اینجا چرا انقدر توهین چرا انقدر تحقیر. هم‌وطنان عزیز چه در داخل ایران چه در خارج ایران. خوبان گرامی تا کی می‌خواهیم به خاطر ارا..ف این ا.ن حر..زا.ه به جون همدیگه بیفتیم. به خدا به جای این بحث و جدل‌ها بیایید برای احقاق خون‌های ریخته‌شده امثال ندا و ترانه و سهراب و محسن و مصطفی‌های ایران عزیز انرژی بزاریم. افکار عام رو روشن‌تر کنیم. نیویورک یکی از میدون‌هایی بود که باید این جرثومه‌های ف..د رو فیتیله ‌پیچشون می‌کردیم. باید از این موقعیت کلی استفاده می‌بردیم. ما در نزدیکترین زمان باید برای 13 آبان برنامه ریزی کنیم. و پیشنهادم برای روز کودک روز 16 مهر یه راهپیمایی بسیار آرام پدران و مادران با کودکانشون هست. فرزندان ما وارثان اصلی دو دهه آینده هستند. سال‌هایی که ما در حال حاضر داریم بابتش تاوان‌سنگینی میدیم متعلق به کودکانمون هست باید ذهن این نازنین‌هامون از الان و ریشه‌ای پیگیر جنبش سبز و جوانان و نوجوانان محق این حرکت باشند. امیدوارم این پیشنهاد یکی از راه‌های ادامه مسیر باشه. کامروا باشید آزاد مردان و زنان عدالت پیشه و آزاداندیش ایران سبز
یکشنبه 5 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
. persepolis2 - ایران - تهران. بیکاری با این عجوزه دربدر همصحبت میشی. این روانی ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو از تیمارستان کامنت میذاره یعنی خزعبل میبافه . حالا فحش بده به اسلام و خدا ووو بکجا میرسه جواب ابلهان دادن خموشی است فکر کرده با این حرفها مثلا دین اسلام نابود میشه بیخیال بذار این هم وزوزی بکنه شاید نونش از این راهه رفیق اخوندهاست این فولادزره افکارش و خداشناسیش به حد همونهاست چون تنها کسهای که خدا رو نمیشناسن این اخوندهای کثیفن . . .
یکشنبه 5 مهر 1388

persepolis2 - ایران - تهران
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . من میخواستم که به این پیرزن جواب درست و حسابی بدهم.حالا که شما فرمودید من سکوت پیشه می کنم.موفق باشید.
یکشنبه 5 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.