انصاری فرد: فردوسی‌پور را مجبور به عذرخواهی می‌کنم

انصاری فرد: فردوسی‌پور را مجبور به عذرخواهی می‌کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اگر تا پایان فصل در پرسپولیس ماندم جواب فردوسی‌پور را می‌دهم و او را مجبور می‌کنم که از باشگاه عذرخواهی کند.

عباس انصاری فرد در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: دوست نداشتم در برنامه 90 حضور پیدا کنم چون می‌دانستم این برنامه به دنبال چه هدفی است. با وجود احترام خاصی که برای مسئولان شبکه 3 قائل هستم اما متاسفانه برنامه 90 به یک شوی تلویزیونی تبدیل شده است که بیگانه‌ها از آن استفاده می‌کنند.

وی افزود: باید این برنامه به فوتبال ما کمک کند نه این که به ورزش ما ضربه بزند. اگر در این برنامه شرکت نمی‌کردم می‌گفتند ترسو و فراری هستم به همین دلیل سعی کردم با مردم صحبت کنم که با حرکت عجیب و غریب مجری برنامه مواجه شدم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد:‌ همه این برنامه را دیدند. من مورد تمسخر مجری قرار گرفته بودم که هر وقت برنامه‌‌های من را می‌شنوید صحبت از پول می‌کرد. آیا واقعا این درست بود؟ من با این اتفاقات نگران فوتبال ایران هستم چرا که نود و فردوسی پور با این کارها فوتبال را تخریب می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نظرخواهی برنامه 90 گفت: هیچ اشکالی ندارد. هر که را دوست دارند می‌توانند در مقابل من قرار دهند اما در آخر فصل اگر در پرسپولیس ماندم جواب فردوسی‌پور را می‌دهم و مجبورش می‌کنم که از باشگاه عذرخواهی کند. در آستانه دربی از هواداران و بازیکنان می‌خواهم که مراقب این افراد و حاشیه‌ها باشند.

وی تاکید کرد: لبخندها و کارهای فردوسی پور می‌توانست به تیم ما ضربه بزند و خوشبختانه در برنامه شب گذشته 90 اجازه خودنمایی زیاد به فردوسی‌پور ندادم.

انصاری‌فرد در خصوص هشدار به کرانچار اظهار داشت: من هرگز نگفتم که کرانچار یک بازی دیگر فرصت دارد. او باید با تمرکز بیشتر و استفاده از پتانسیل پرسپولیس تیم را به جایگاه مناسب برساند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص دیدار با علی سعیدلو عنوان کرد: دیدار بسیار خوبی داشتیم. سعیدلو به من گفت با قدرت به کارت ادامه بده و به حواشی‌ کاری نداشته باش.

وی یادآور شد: برخی از افرادی که در جریان دیدار فوتسال ایران و برزیل خط می‌گرفتند و علیه من شعار می‌دادند در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی دستگیر شدند. آنها خودشان اعلام کردند برخی‌ها به من گفتند علیه شما شعار دهیم.

انصاری‌فرد ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که در بازی فوتسال ایران و برزیل که به دعوت ترابیان و کفاشیان به ورزشگاه رفته بودم چرا باید این بی‌احترامی‌ها به من شود. فکر می‌کنم همه متوجه شدند آقایان برای من نقشه کشیده‌اند.

وی در خصوص دیدار با حبیب کاشانی گفت: دیدار بسیار خوبی با کاشانی داشتم و سعی کردم درباره مسائل مختلف با او صحبت کنم مخصوصا شرایط حساس دربی برای من بسیار مهم بود. خوشبختانه کاشانی با خلوص نیت در این جلسه به من کمک کرد و امیدوارم در آینده ارتباط ما نزدیک‌تر شود.

انصاری‌فرد در پایان در خصوص بازی روز جمعه مقابل پیکان گفت: ‌می‌توانیم با 3 امتیاز شیرین به صدر جدول نزدیک شویم. من هنوز به این تیم امیدوار هستم و می‌دانم اگر بخواهیم می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم.
 
سیاوش ایرانی - ایران - ایران
بابا اینها همه دیوانه هستند همگی رو توهم توطیه گرفته همه فکر میکنن که مخالفشون عامل بیگانه و مشخصا صهیونستها هستند. بابا اینها همشون از اون رهبر چلاق(دوستان سایت که اجازه میدن از این فحشهای محترمانه بدیم؟) تا این مسپولان ورزشی چون دنبال مال و منال و قدرت هستند فکر میکنن که مخالفشونُ مخالف حکومت هست. البته از یک نظر هم راست میگن. چون تمام پستهای حساس و کلیدی این مملکت دست اقوام و فک و فامیلهای آخوندهاست. چند وقت دیگه میگن: مخالف فوتبال ایران مخالف پیامبر است
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
انصاری فرد و امثال اون فکر میکنند که هر جا بروند باید مردم تا زانو برایشان خم شوند . اقای عزیز شماها دزدید و باید به مردم جواب پس بدید ..عادل کم نیار پته همه رو بریز روی اب ...
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

zoroye iran - اتریش - وین
انصاری فر=انترینژاد هر دو پرو و دروغگو و بی لیاقت
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

eshgh azad - سنگاپور - سنگاپور
چقدر هم این انصاری فرد راست میگه. اینا که تو سالن دستگیر شدن حتما اعتراف کردن که از طرف اسراییل،رادیو فردا و بی بی سی ماموریت داشتن که بر علیه تو شعار بدن. اصلا همش تقصیر دشمن هست.کار کار انگلیسی هاست.!!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

shahsavar - ایران - تهران
برو بمیر انصاریفر که پرسپولیس را نابود کردی و دنبال بهانه میگردی.متاسفانه اینها عادت کردند که همه فقط ازشون تعریف کنند
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جناب انصاری فرد دیگه فکر نکنم هوادارهای پرسپولیس به شما فرصت اینو بدن که عادل خان رو مجبور به عذرخواهی بکنید...توباید دمت رو بزاری روکولت واز پرسپولیس بری..میدونی گند زدی به حیثیت پرسپولیس..نیازی نیست که شما حرفی بزنید از چهرتون معلومه که چیکاره اید..شما چه تیمی رو سراغ دارید که در یه فصل همه مهر هاشو تغییر بده
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

BEST_LIFE1364 - ایران - عسلویه
به امید قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

sama128 - ایران - شیراز
خواستم به این آدم که روی اصل پارتی بازی و باند بازی هی هرزگاهی مدیر عامل پرسپولیس میشه و میره و دوباره میاد مثل بقیه بی سوادهای بدور از فوتبال مثل خودش بگم همانقدر که توی استادیوم در بازی با راه اهن ملت داد می زدن انصاری فر حیا کن پرسپولیس را رها کن و کل ایران این را شنیدند از طریق رادیو و تلویزیون برای هفت پشت دزدت بسه جیره خوار علی آبادی سوپور .
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
اگر کریمی مچ بند سبز نبسته بود الان تو پرسپولیس بود پس نتیجه میگیریم انصاری فر مزدور رژیمه و دلش به پرسپولیس نمیسوزه . متاسفم برای کسانی که گول این ادم دروغگو را خوردن ومیخورن و علی کریمی را پولکی لقب دادن . نقطه ضعف رژیم و انصاری فر علی کریمی است پس بیایم تو ورزشگاهها از کریمی حمایت کنیم تا لرزه بر اندام این خائنان بیفته.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
. ببخشید! بله، ما اشتباه کردیم! ببخشید که ما رسانه‌ها مردم را علیه تو شوراندیم! ببخشید که تلفن همراه عضو کمیته فنی‌ات ناگهان خاموش شد! ببخشید که در پرسپولیس بدهکار دم از زیرساخت می‌زنی و خنده‌مان می‌گیرد! ببخشید که رابطه شما و هدایتی هیچ ربطی به ما ندارد! ببخشید که علی کریمی را نپسندیدی! ببخشید که یک هفته مهلت دادی و حالا زدی زیرش! ببخشید که در مسابقه پیامک واژه «ناموفق» اینقدر آزاردهنده است! اعتراف می‌کنیم همه‌چیز زیر سر ما بود. انصاری‌فرد از خودش دفاع می‌کند و واعظی‌‌آشتیانی به قائم‌مقامی سازمان تربیت‌بدنی می‌رسد. بله، همه‌چیز تقصیر ماست استاد! . و ببخشید که دروغگو گفتنهات مثل روز روشنه.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
این بیگانه کیه؟ جنابعالی ای؟... هر کس از مسولان نظام چه توالت شور چه رهبر انتقاد کنه یا بگه تو. از منافقین و دست نشانده دشمن هستش و می برنش کهریزک. از این در مخالف میری داخل از اون در موافق میای بیرون چه زنده چه مرده. خونه دار و بچه دار زنبیل و بردار بیار...
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
چه غلطا!!! فردوسی پور را مجبور به عذرخواهی می‌کنم. زررشک!!!
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

vezveznazi - ایران - ایران
انصاری فرد حیا کن پرسپولیس رو رها کن.هم بی سوادی هم بی ادب
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
BEST_LIFE1364 - ایران - عسلویه فعلا که استقلال قهرمانه این فصل هم قهرمان میشه پس تو وامثال تو دلتون صابون نزنید اس اس اث میلان
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خوب معلوم که تا صحبت پول میشد فردوسی پور میخندید مثل اینکه یادت رفته که چند سال پیش چقدر از پرسپولیس دزدی کردی . و بخاطر همین انداختنت بیرون . بعد از چند سال دوباره برگشتی و فکر کردی همه فراموش کردن . نه آقای انصاری فرد هیچ کس فراموش نکرده . حالا خیلی زورت گرفته. که واقعیت را میگن و پوزخند بت میزنند
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

nima-pars - ایران - تهران
آدمی که دزد باشه تو برنامه 90 همینجوری ضایع می شه مدیر عامل فقط کاشانی انصاریفرد پرسپولیسو به گند کشوند
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

kaveh52 - ایران - تهران
انصاری فر احمدی نژادی اگر تونستی هم هنری نکرده ای کپک
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
تو چقدر خنده داری پیرمرد
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
بروگم شو پرسپولیس رو داغون کردی اینا فکر کنم زنشاشون اگه بداشپزی کنند می بندنش به عامل بیگانه.....
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
هیچکس نیست به این بگه ساکت عجب رویی داره یه تیم به اون بزرگی رو چند ماه نشده به گند کشیده حالا یه چیزی هم میخواد پلید تو که همه رو بازیچه قرار دادی مسخرخه گرفتیشون نباید عذرخواهی کنی
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
من استقلالیم ولی واقعا جای تاسف داره که یه همچین ادمی تیمی مثله پرسپولیسو اداه کنه.کسئ که بجائ پرداختن به امورات باشگاه فقط در حال تبرئه کردن خودشه .امیدوارم کسائی مثله این از صحنه فوتبال هرچه زودتر کنار گذاشته شن البته بعد از دربی.لوووووووول.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

madrid - ایران - قزوین
برنامه 90 همه طرفدارهاش به خاطر انتقاد فردوسی پور از ورزشه نمی شه که همش بگیم به به عجب فوتبالی ! ما دیگه هیچ مشکلی نداریم همه چیز عالیه ! و چشممون رو به روی حقایق ببندیم معمولا انتقاد باعث پیشرفته ولی تو ایران برعکسه و باعث دعوا می شه
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
مرتیکه فکر میکنه پرسپولیس ارث باباش حالا یکی پیدا میشه در دزدیهاش را رو میکنه میخواد کثافتکاریهاش را به پرسپولیس بچسبونه در قالب تعصب و حمایت از باشگاه
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

سکوت - ایران - تهران
یاد ایران عزیزم و چاه‌های نفتش می‌افتم این جمله ورد زبونم میشه=(خرما دهن خر افتاده). به تیلم‌ملی و فدراسیون فوتبال نگاه می‌کنم=(خرما دهن خر افتاده). به پرسپولیس قشنگ و محبوب نگاه می‌کنم=(خرما دهن خر افتاده). فقط شرافت و انسانیت که از دهن خر دور افتاده که چون گنده تر از دهنش هی لگد می‌زنه و چماغ پرت می‌کنه و .ر مفت می‌زنه. ت.ف تو ذات هر چی بی‌..ف دروغ‌گو (بشمممممممممار). زنده باد و پاینده و پرانرژی ایرانی انسان و با شرافت و آزاداندیش .
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.