فال روز چهارشنبه ۲۳ سپتامبر - ۱ مهر ماه

فال روز چهارشنبه 23 سپتامبر - 1 مهر ماه

فروردین

بعضی از دخترها از نامزدیهای طولانی و یا عشق بظاهر پرشور ولی بدون آینده دچار ترس و بی امیدی شده اند در حالیکه براحتی می توانند این مسائل را به بحث و تصمیم گیری جدی بکشند و خیال خود را راحت نمایند. در ضمن بعضی از پسرها و دختران متولد این ماه در صدد جدا شدن از کانون خانواده و تشکیل یک زندگی مستقل هستند این گروه باید حسابگرانه و صبورانه تصمیم بگیرند، چرا که گاه همراه شدن با بعضی دوستان، افتادن به مسیری است که گاهی بازگشت از آن امکان پذیر نیست .

اردیبهشت

قابل اعتماد و صادق هستید. اما اگر دوست نداشته باشید، به هر دلیلی جایی بروید و یا کاری انجام دهید، گاه ممکن است حقایق را جور دیگری بگویید و یا بهانه بیاورید اما این بار در ارتباط با مسائل خانوادی بر خلاف میل شما رخ خواهد و باید بر خلاف میلتان در یک جلسه ی کاری حضور پیدا کنید. عدم حضور شما میتواند پیامد نابهنجاری در پیش داشته باشد.

خرداد

دوری عزیزان خیلیها را افسرده ساخته، در حالیکه می توانند با ارتباطات تازه، با یک گفتگوی تلفنی کوتاه آرام شوند و بهر حال باید زندگی تازه و سرنوشت تازه را به نوعی پذیرفت.

تیر

با پیش آمدن بعضی حرفها و مسائل در جمع خانوادگی متولدین این ماه، کدورتهایی پیش آمده که اگر بموقع در رفع آن اقدام نشود احتمالا" بصورت یک مشکل درخواهد آمد. همبستگیهای فامیلی و خانوادگی در میان این گروه بسیار محکم و قوی است و نباید بدلایلی از هم بپاشد.

مرداد

در زمینه مسائل احساسی و عاطفی برای متولد این ماه خبرهای خوشی در راه است چه آنهایی که در آستانه ازدواج هستند و چه آنها که با وسواس و یا سختگیری مرتب ایراد میگیرند. آن دسته از خانمها که بدلیلی زندگی زناشوئی خود را یکنواخت میبینند باید هر چه زودتر به فکر چاره باشند، چاره تغییرات در ظواهر زندگی، تدارک یک سفر کوتاه، حتی تغییر آرایش و لباس خود در ضمن گفتگو با همراه زندگی خود در راه رفع مشکلات و مسائل و بزودی در زمینه کاری برای این افراد شانس پدید میاید .

شهریور

عشق برای بسیاری از متولدین این ماه در مسیری قرار گرفته که باید کار ساز و مثبت باشد، حالا اگر بعضی ها با ندانم کاریها، این مسیر را تغییر میدهند گناه بر گردن خودشان است، خیلیها که به بن بستهایی رسیده در مراحل جدائی بودند، راههایی برای آشتی و تفاهم پیدا میکنند و باصطلاح به آرامش میرسند.

مهر

در اطراف متولدین این ماه همیشه گروهی آدم غیبت گو و دو بهم زن هستند که اگر بموقع شناسائی نشده و کنار گذاشته نشوند، دردسرهای فراوانی گریبانشان را میگیرد. آن دسته از متولدین این ماه که عزیزی را از دست داده اند باید صبورانه برخورد کنند چرا که عکس العمل های شدید و غم انگیز آنها، به کوچکترها و اطرافیان لطمه میزند و حتی تاثیرات منفی اش ماهها خواهد ماند.

آبان

نوعی جابجایی در طالع شما دیده میشود، چه بسا یک طرح قدیمی مربوط به آن سوی مرزها، کلیدش امروز برای شما رقم خواهد خورد. با آنکه متولدین آبان، یا زندگی بیشتر آنها، نوعی نشاط و سرخوشی هیجان انگیز وجود دارد، بدون خود نمایی بروز میکند، شما نیز از این نعمت برخوردارید و به عنوان یک آبان ماهی کامل امروز مورد توجه بسیاری برای اطرافیان قرار خواهید گرفت.

آذر

خوشبختانه اکثریت متولدین این ماه آدمهای غیر مادی و بسیار منطقی هستند و حتی گاه در برابر یک مسئولیت مهم و یک مسئله احساسی چشم بروی امتیازات مادی میبندند. قهر و آشتی در جمع بعضی خانواده ها سبب کدروت شده و آن احترام متقابل را از هم گرفته، بهتر اینست که کمی جدی تر به مسائل خود بپردازند و خود را اسیر این فراز و نشیب بیهوده نسازند .

دی

میانسالان و بزرگسالان در دنیای پاک معنوی خود غرق هستند و به رابطه های مادی امروز مردم میخندند، براستی دلبستگی به مادیات رشته های آرامش، عشق، امید و پیوندهای خانوادگی را دچار تزلزل میکنند.

بهمن

هرگونه پاسخ مثبت در رابطه با انتخاب همکاران باید با وسواس و دقت صورت گیرد. در رابطه عاطفی زندگیتان در گذشته دچار اشتباهات زیادی شده اید، که گاها پیامد مسموم آن در امروز شما هم نمایانگر خواهد بود، امروز روزیست که میتوانید انرژی های مثبت را وارد زندگی خود کنید و آینده را از نو بسازید.

اسفند

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی، خیلیها در شرایطی قرار دارند که همه چیز را ایده آل می بینند ولی بهتر است در تحکیم آن نیز بکوشند. رقابت عاشقانه ای میان معدودی از متولدین این ماه پیش آمده که در صلاح هیچکدام نیست و باید هر چه زودتر در پایان ن به این مشکل گام بردارند و سر و سامان بخشند .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.