مراسم افتتاحیه ششمین اجلاس مجلس خبرگان: آیت الله هاشمی‌رفسنجانی: دلسوزان نظام متنی را برای برون رفت از وضعیت فعلی تدوین کرده‌اند

مراسم افتتاحیه ششمین اجلاس مجلس خبرگان:
آیت الله هاشمی‌رفسنجانی: دلسوزان نظام متنی را برای برون رفت از وضعیت فعلی تدوین کرده‌اند

ایلنا: رئیس مجلس خبرگان رهبری از تدوین متنی توسط دلسوزان نظام برای برون رفت از وضعیت فعلی خبر داد و گفت:گروهی از افراد خیر و خیر خواهان و دلسوزان نظام متنی را بر اساس مطالبی که از رهبری شنیدیم ودیدگاه های افراد صاحب نظر برای انتقال فضای فعلی جامعه به فضای نقادی صحیح در حال تنظیم کردن هستند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس مجلس خبرگان رهبری در مراسم افتتاحیه ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره چهارم، با اشاره به ترور ماموستا شیخ‌الاسلام نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان، تاکید کرد:‌ مسئولان امنیتی باید عاملان این جنایت را شناسایی کنند و جلوی این اقدامات گرفته شود. چرا که این اقدام تاثیر قابل ملاحظه ای در امنیت منطقه دارد.
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به مناسبت‌های روز قدس و هفته دفاع مقدس، و با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: این قطعه روشن تاریخ ایران (دفاع مقدس)، نباید هیچگاه فراموش شود. زیرا حاصل مجاهدت بهترین فرزندان این آب‌وخاک و صبر خانواده‌های معزز جانبازان و شهدا است. رزمندگان و خانواده‌های آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند که نباید اجازه دهیم هیچ‌گاه فراموش شوند و خداوند نیز جزای آن رزمندگی‌ها را دارد و لذا چند سال است که جنگ تمام شده و وعده خداوند تحقق یافته است.
وی افزود:‌ سرنوشت صدام،‌ منافقان و حامیانشان معلوم است و لذا می‌بینیم که هیچ‌کدام سرنوشت خوبی نیافتند و دنیا ما را به عنوان مظلوم و صدامیان را به عنوان متجاوز شناخت، البته ما هنوز تمام حقوق خود را دریافت نکرده‌ایم؛ ولی امیدواریم جزای مناسب را خداوند عطا فرماید.
**آمادگی شرط ایمنی ماست
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شرایط فعلی دنیا، اظهار داشت: استعمارگران انحصارطلب آتش تهیه‌ای ریخته‌اند که به ما هشدار می‌دهد خیلی مراقب باشید و خودمان آماده باشیم، ولی امیدواریم شرایط ناگواری پیش نیاید ولی آمادگی شرط ایمنی ماست.
هاشمی‌رفسنجانی ادامه داد: شما می‌بینید در خارج چه می‌گذرد و بین خودشان طراحی می‌کنند، گرچه این فعالیت‌ها بیشتر جنگ روانی است تا در آستانه مذاکرات ما را در انفعال قرار دهند. البته با دیپلماسی فعال می‌توانیم خوب عمل کنیم، همانطور که قبل از این هم توانستیم آثار شر آنها را کم کنیم. خداوند وعده داده کسانی را که در راه او صبر و استقامت می‌کنند، کمک کند و امام راحل که بنیانگذار این مسیر بود و در 30 سال آخر عمر نیز همواره در میدان حاضر بود میراث گرانب‌هایی داشت که همواره می‌توان از آنها بهره گرفت.
**درنگ و تامل مسائل را می‌تواند به سمت وضع خوبی ببرد
رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مسائل داخلی قابل ملاحظه است،‌ تصریح کرد: همه و به خصوص ما اعضای خبرگان که نماینده مورد اعتماد مردم و علمای با بصیرت، آشنا با شرایط و مسئولینی هستیم که سوگند خورده‌ایم باید تلاش کنیم تا وظیفه خود را ایفا نمائیم و شرایط را نیز همه می‌دانیم و به هوشیاری بیشتر نیاز داریم.
وی با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و جنگ روانی که بیگانگان دست‌اندرکار آن هستند، تاکید کرد: مقداری درنگ و تامل مسائل را می‌تواند به سمت وضع خوبی ببرد، مشروط بر این‌که هم شرایط را به خوبی ارزیابی کنیم و هم به موقع تصمیم بگیریم.
هاشمی‌رفسنجانی در ادامه با تاکید بر اینکه مهم‌ترین نیاز امروز کشور اتحاد است،‌ اظهار داشت: اتحاد ملت ما امروز بزرگترین وسیله دفع شرها و جلو بردن امور کشور است و باید ابزار این اتحاد را به خوبی آماده کرده و زمینه‌های آن و عوامل ایجاد نشاط در جامعه به خصوص در جوانان و تحصیل‌کردگان را فراهم کنیم.
**ان شاءالله در آینده هم مشکلی در ارتباط مراجع با نظام نداشته باشیم
رئیس مجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان این‌که ارتباط بین حوزه و دانشگاه بسیار مهم است، ‌ادامه داد : خیلی‌ها تلاش می‌کنند بین این دو نهاد انسان‌ساز فاصله بیندازند. اما همکاری حوزه‌ها و مراجع با کل نظام بسیار مهم است که در طول 30 سال گذشته هیچ‌گاه در این زمینه مشکل نداشتیم و انشاءالله در آینده هم نخواهیم داشت. باید تهدیدات رفع شده و مشکلات کوچک که باعث شکاف بیشتر بین آنها نشود که علما و روحانیون نیز به این امر توجه دارند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که با اشاره به راه‌های پیدا کردن همدلی بیشتر بین اقشار مردم و کسانی که در چارچوب قانون اساسی و قوانین موضوعه مایل به همکاری با هم هستند، اظهار داشت: در اظهارات اخیر رهبری به اندازه کافی در این زمینه‌ محورهایی را می‌بینیم که اگر در جامعه به آنها توجه شود و همه اطراف اعتراضات و مشاجرات و نیز دست‌اندرکاران آنها را در نظر گیرند؛ فکر می‌کنم مشکلی که نگران آن باشیم، پیش نیاید. البته در یک جامعه زنده مباحثات همواره می‌تواند وجود داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه یکی از محورهای سخنان رهبری ابراز رضایت از راهپیمایی روز قدس است که ملت به طور یکپارچه در آن حضور یافت، ادامه داد: این حضور نیاز به زمان و نشانه علاقه‌مندی به آرمان‌های امام در مورد ملت مظلوم فلسطین است که غذا، دارو و .... در اختیار ندارند و این حضور مردم وفاداری مردم را نشان داد.
**رهبری فضای تهمت و مشاجرات را محکوم کردند
هاشمی‌رفسنجانی با اشاره به فراز دیگری از سخنان رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر تصریح کرد: ایشان فضای تهمت و مشاجرات را محکوم کردند که نشانه توجه به نقطه چرکینی است که باعث می‌شود دل‌ها را دور کند. همه توجه کنند که فضای تهمت و ایجاد ناامنی فکری برای دیگران و آلوده کردن فضا به بدبینی منجر می‌شود که مانند خوره همه چیز را می‌خورد. همه ما، مسئولان و تریبون‌داران باید به این موارد توجه کنیم تا فضا بیش از این آلوده نشود.
رییس مجلس خبرگان رهبری از تدوین متنی توسط خیرخواهان و دلسوزان نظام برای برون رفت از وضعیت فعلی خبر داد و گفت: افراد خیرخواه و با تجربه در حال تنظیم متنی برای برون رفت از وضعیت فعلی هستند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در ادامه سخنان خود در افتتاحیه ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره چهارم، به یکی دیگر از محورهای سخنان اخیر رهبری اشاره کرد و آن را توجه به قانون دانست و گفت: رهبری به لزوم توجه به قانون تاکید داشتند، از این رو چه آنهایی که دست اندارکار هستند، باید مقید به قانون باشند و چه معترضان باید در چارچوب قانون عمل کنند. مجریان و معترضان توقع نداشته باشند که در صورت عمل نکردن در چارچوب قانون، نسبت به آنها بی‌تفاوت باشند؛ زیرا بی قانونی یعنی هرج و مرج در جامعه.
**باید با رسانه‌های متخلف در پخش اعترافات متهمان برخورد کرد
وی یکی دیگر از محورهای مهم سخنان رهبری را ممنوع کردن پخش اعترافات متهمان در رسانه‌ها بیان کرد و گفت: اگر اعتراف متهمان نسبت به دیگران پخش شده باید با متخلف برخورد شود و باید ایستاد و با آنها برخورد کرد. این که هر رسانه هرچه دلش خواست بنویسد و آن را منتشر کند درست نیست و باید به آن برخورد کرد. این تذکر رهبری اهمیت فوق العادهای دارد.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدارای حداکثری و برخورد و حداقلی با مخالفان در چارچوب قانون را یکی دیگر از محورهای مهم سخنان رهبری اعلام کرد و خواستار توجه مسوولان به این قسمت از صحبت‌های ایشان شد.
دوری از مکر و فریب و نیرنگ و دروغ در جامعه یکی دیگر از محورهای سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که در این خصوص تاکید کرد: صداقت و رفاقت و پرهیز از فریبکاری نیاز امروز جامعه است.
هاشمی رفسنجانی از دیگر موارد مهم سخنان رهبری را ”معالجه با دارو در حد ممکن، قبل از جراحی“ و ”قانونی عمل کردن همه اقشار جامعه“ دانست و در تبیین بخش دیگری از سخنان رهبری، تاکید کرد: مفید بودن انتقاد و توجه به نتایج دلسوزان در چارچوب اصول و مقررات و خودداری از مچ گیری، از محورهای مهم سخان رهبری بود که باید مورد توجه قرار گیرد.
رییس مجلس خبرگان رهبری لزوم رعایت حق افراد در دفاع از خود را از دیگر محورهای مهم سخنان رهبری دانست و خاطرنشان کرد: این موارد (محورهای سخنان رهبری) می‌تواند ملاک عمل قرار گیرد و یک وظیفه قانونی است واگر مباحث افراد صاحب نظر مورد عمل قرار گیرد می‌توان شرایط بهتری در جامعه پیش بیاید.
**افراد خیرخواه در حال تنظیم مطلبی هستند تا فضای نقادی صحیح شکل بگیرد
وی به سخنان خود در نماز جمعه بعد از انتخابات اشاره کرد و از تدوین متنی توسط دلسوزان نظام برای برون رفت از وضعیت فعلی خبر داد و گفت:گروهی از افراد خیر و خیر خواهان و دلسوزان نظام متنی را بر اساس مطالبی که از رهبری شنیدیم ودیدگاه های افراد صاحب نظر برای انتقال فضای فعلی جامعه به فضای نقادی صحیح در حال تنظیم کردن هستند.
هاشمی رفسنجانی به آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: در آغاز سال تحصیلی این اقدامات می‌تواند ارزشمند باشد و باید از مبهم بودن فضا جلوگیری کرد و از اقدامات مبهم خودداری ورزید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به فضای بین الملل اشاره کرد و با تاکید بر اینکه در صحنه جهانی، نیاز به دیپلماسی موثر داریم، گفت: امروز و فردا کردن و انتظار حادثه‌ای داشتن مسائل به پیش نمی‌رود و اتفاقی رخ نمی‌دهد. دشمنان ما فعال هستند، در حال مذاکره هستند، طراحی می‌کنند، جنگ روانی ایجاد می‌کنند و ما باید آمادگی داشته باشیم و این اقدامات را خنثی کنیم، ما در پی حق خود هستیم. ما از حق خود بیشتر چیزی نمی‌خواهیم و ان‌شاءالله همان‌طور که خداوند تاکنون توفیق داده است، ادامه خواهیم داد.
**واردات بی‌رویه مشکلات نگران کننده‌ای ایجاد کرده است
رییس مجلس خبرگان رهبری به وضعیت فعلی جامعه به خصوص مسایل اقتصادی اشاره کرد و خطاب به مسولان ذیربط مسوولان ذیربط گفت: باید بیش از پیش کار کنید، ما مشکلات زیادی در کشور به خصوص در عرصه اقتصادی داریم و باید این مسایل حل شود.
وی با انتقاد واردات بی رویه به کشور، خاطرنشان کرد: واردات فوق العاده، مشکلات زیادی را برای ما و به خصوص مولدها ایجاد کرده که جای نگرانی دارد و با افت 50 درصد درآمد نفتی مشکلات ما اضافه می‌شود.
هاشمی رفسنجانی در پایان سخنان خود مجددا بر عمل به قانون که مورد تاکید رهبری بود، تاکید کرد و گفت: با توجه به استقرار دولت و رکود بوجود آمده در جامعه، باید با توجه به قانون برای حل این مسائل اقدام کرد. زیرا عمل به قانون موجب می‌شود مردم با نشاط در عرصه حضور یابند و مسایلی که اکنون مردم را رنج می‌دهد پایان می‌پذیرد.
گفتنی است ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان دوره چهارم صبح امروز درمحل قدیم مجلس شورای اسلامی و با قرائت آیاتی از قرآن مجید
آغاز شد. در جایگاه هیات رئیسه مجلس خبرگان، در سمت راست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، هاشمی شاهرودی و احمد خاتمی نشسته‌اند، اما در سمت چپ، صندلی خالی آیت‌الله یزدی قرار دارد که در کنار این صندلی، دری‌نجف‌آبادی، دیگر عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان حضور دارد.
این اجلاس سه روزه است و موضوع هسته‌ای ایران نیز یکی از دستورکارهای اجلاس اعلام شده است.

حاشیه‌های ششمین اجلاس خبرگان رهبری؛
سخنان هاشمی و یادداشت‌‌برداری اعضای خبرگان
پارلمان‌نیوز: ششمین اجلاس دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری صبح امروز با سخنان آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، این مراسم حاشیه هایی نیز داشت که جالب توجه است:

تعداد خبرنگاران داخلی و خارجی که برای این دوره از اجلاس خبرگان رهبری به ساختمان سابق مجلس آمده بودند بسیار بیشتر از دوره های قبلی بود.

-درب قسمت تماشاچیان هنگامی به روی خبرنگاران گشوده شد که هاشمی رفسنجانی سخنان خود را آغاز کرده بود و این موضوع موجب گلایه نمایندگان اصحاب رسانه شده بود.

- جای محمد یزدی نایب رئیس مجلس خبرگان در سمت چپ هاشمی رفسنجانی بسیار جالب توجه بود و ناخودآگاه اختلافات بین این دو نفر پس از خطبه های نماز جمعه هاشمی در 26 تیرماه را به یاد می آورد هر چند یکی از مسئولان مجلس خبرگان گفت که علت غیبت نایب رئیس مجلس خبرگان بیماری وی می باشد.
-هنگام سخنان رئیس مجلس خبرگان سکوت کامل بر جلسه حکمفرما بود و بسیاری از نمایندگان از روی سخنان وی یادداشت برداری می‌کردند.

- آیت الله مهدوی کنی، موحدی کرمانی، مقتدایی و امامی کاشانی در ردیف جلو نشسته بودند و آیت الله صادق لاریجانی و احمد جنتی در ردیف‌های میانی حضور داشتند. آیت الله مصباح یزدی نیز در یکی از صندلی های گوشه سالن نشسته بود.

-آیت الله واعظ طبسی در میان صحبتهای هاشمی وارد جلسه شد و بلافاصله پس از اتمام آن نیز جلسه را ترک گفت.

-یک بنر تسلیت نیز به مناسبت شهادت ماموستا شیخ الاسلام نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در سالن نصب شده بود.

- برخی ازنمایندگان مجلس خبرگان رهبری بدون اتومبیل شخصی و با تاکسی به محل اجلاس آمده بودند.

-بعد از اتمام سخنان هاشمی رفسنجانی نمایندگان مجلس خبرگان به نوبت در جایگاه حاضر شدند و به بیان مطالب مورد نظر پرداختند.البته بعد از اتمام سخنرانی هاشمی ،دری نجف آبادی از خبرنگاران خواست از صحن مجلس خارج شوند.
sma2009 - المان - المان
لعنت خدا برهمه تان برید از این مملکت اشغالهای هار
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
بجنبید یک تکونی به خودتون بدید بابا. این همه جوون رو ندیدید شهید شدند ؟
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
آخه روباه مکار راه حل "دلسوزان نظام" پشیزی نزد "دلسوزان مردم" ارزش ندارد
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
در کنار این اجلاس بزرگترین گردهمایی شپش های دنیا نیز برگزار شد!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
همزمان با این اجلاس بزرگترین گردهمایی شپش های دنیا نیز برگزار شد!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

sheyvar - ایران - تبریز
جلسه تعریف از رهبری بوده یا آنالیز رفتار وحشیانه اش ؟. عمرا اگر این خبرگان بتونه با رهبر کاری بکند.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
اظهارات خمینی در پاریس و چرخش صدوهشتاد درجه ای او در تهران نشان داد که مغز او بیشتر از این که در کنترل خودش باشد در فرغون اطرافیانش به این طرف و اون طرف می رود با ورود ایشان به تهران همه درسهایی که قطب زده و یزدی و بنی صدر به این طوطی سخنگو یاد داده بودند به یکباره فراموش کرد و شروع کرد به تکرار حرفهای رفسنجانی و خامنه ای و بهشتی فراموش نکنید اگر امروز به خاک سیاه نشسته ایم نتیجه اغکار بیمار افرادی مثل رفسنجانی است که دیروز به پابوس رهبر رفته و پشت پرده معامله کرده اند و غنایم تقسیم کرده اند غافل از این که جنبش سبز بر سر خون ندا و سهراب و .. با احدی معامله نمی کند و نهضت ادامه دارد
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

kooye daneshgah - ایران - تهران
. امسال کسی در کوی دانشگاه تهران پذیرش نخواهد شد و همه خوابگاهی های دانشگاه تهران در سطح شهر پخش خواهند شد از طرفی دیگر تهدیدها هم شروع شد. لینک زیر رو ببینید. تصویر آگهی که همه جا زدند. https://www.autnews.mobi/node/2926. بدبخت ها مثل سگ می ترسند ، یه دفعه رسما اعلام حکومت نظامی کن و خلاص
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

nasernaseri - ایران - تهران
مجلس خبرگانِ (پی گیری فرمایشات مقام معظم) رهبری!!!!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

fard - انگلیس - لندن
این رفسنجانی خائن فقط فکر خودش است و بس این روباه فهمیده که مردم نظام را نمی خواهند. وای که اگر این آخوندها با هم آشتی کنند وای به حال مردم . البته جنبش دیگر خاموشی ندارد.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این رفسن جانی دزد...میدانست بین ملت با اون حرامزاده های بدتر از خودش جا نداره و بهتره هر جوری شده بره زیر عبای همون چلاغعلی و تخم بوس اون جنایتکار بیناموس دزد..باشه.خوب دکی چیز مغز هم با مزدوراهای دیگه خامنه ای به رفسن جانی نشون دادن همه کاره چلاغعلیست و اکبر شاه در ایران مرده چون نه جایگاه مردمی داره و نه جایگاهی در رژیم اسهال.پس بهتره خفه شه و هرچی گدا علی میگه اطاعت کنه.این خیانت آشکار بملت موجب میشه برای بقای خود باید باج هم بده چون گدا علی راحت خودش و سگ توله هاش را با یک اشاره میندازه جلو ملت ترتیبش بدن و این دفعه نیاز نداره خوشون را بزحمت بندازن!!!!در این بازی رفسن جانی بازنده شد و تکلیف ملت هم روشن.اما کار تمام نشده و در این مرحله رژیم کارش سختتر شده چون نتنها جنایتکارن و مزدوران و وطنفروشان و....بلکه دزدان هم با رژیم تجدید عهد کرده و ملت ایران(موج سبز آزادی)هم سریعتر میتواند با هدف(سرنگونی رژیم اسهال)کار همه را یکسره کند.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
اخه این مارمولک زندگئ خودش بسته به این نظام. در ضمن دوست عزیز iran-azad - ایران - تهران !! این خمینئ بود که سر قطب زده و یزدی و بنی صدر رو کلاه گذاشت, نه بلعکس...میینئ که عاقبت اونا چئ شد, و الا که خمینئ خودش گور بگور شد....
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

bache mahal - بلژیک - هاممه
حالا گیریم اینا رهبر را برداشتند حالا فکر اونجا رو کردید کی رهبر بعدی ... زمانی ایران ایرانه که اینها نباشند....تا هستند باورکنید ویرانه.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

سارا-دوبلین ایرلند - ایرلند - دوبلین
kaveh52 - ایران - تهران. عزیز اینا سی ساله نهایت سعیشونو کردن یه ؛تکونی؛ به خودشون بدن اما هنوز مرحله ی (ت) ش تموم نشده؛ بقیشو دادن!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
شاید بعض از دوستان با خود بگویند که اقای رفسنجانی جنبش سبز را به، قولی فروخت ولی واقعیت این است که جنبش سبز چیزی دست اقای رفسنجانی نداده بود که او بخواهد آن را بفروشد چیزی که رفسنجانی فروخت اندکی اعتباری بود که از قِبَل نزدیکی با جنبش سبز بدست اورده بود . رفسنجانی تتمۀ ابروی خود را فروخت او نشان داد که نمیشود به او اعتماد کرد جنبش نشان داده است که هر که خالصانه در کنار او بایستد از او حمایت میکند و هرکه در مقابل او بایستد زیر پا له میکند حالا تصمیم با اقای رفسنجانی است که میخواهد در کنار جنبش باشد یا در زیر پای آن.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

sabz 1 - مجارستان - بوداپست
اقای رفسنجانی دوباره در پی معامله پشت پرده است تا با ساکت کردن مردم امتیاز بگیرد و هم حکومت و هم خاندان خودشان را حفظ کند.مردم سبز ایران باید به ایشان هم نه بگویند.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
یه مشت مفتخور با حقوق های چندین میلیونی / تا بحال چه کار مثبتی انجام دادند / اصلا چه کاری انجام دادند / مثبتش رو هم نخواستیم.... فقط یه گوشه نشستن و هاف هاف کردند.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
punisher - ایران - شیراز. من به آخوند و غیر آخوند کار ندارم و فقط به فکر مملکت هستم . تو این بهم ریختگی اوضاع و نابسامانی اگر این چارتا پیرمرد بتونن تصمیم عالمانه بگیرند برای مملکت خیلی خوبه!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

Neda02 - کانادا - تورونتو
این باز جفنگ گفت. اه. این مردک کپی دوم قاضی شارع سریال سربدارانه. یه سور زده به چرچیل.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

always - انگلیس - لستر
شریک دزد و رفیق قافله . کاسه . کوزه هاشون رو به هم کوفتند . زور بازوی همدیگه رو محک زدند. حالا هم به فکر دلسوزی مملکت افتادند. بزن وبکش وببند و تجاوز هم دیدید .ندیدید
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

123esfand - ایران - نتهران
این بار دیگر مثل دفعات قبل نیست اقای هاشمی همه مردم در نظر داشتند اگر از وطن فروشی وخود فروشی توبه کنی وبه اغوش مردم باز گردی از همه گناه هانت بگزرند ولی گویا توبه گرگ مرگ است اگر اینم بار به اعتماد مردم خیانت کنی ملت ایران با تو همان کنند لایق ان هستی
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

louisette - فرانسه - مارسی
هرچه میکشیم ار دست رفسنجانیه.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
این مجلس نیست یک طویله است که بجای گاو و گوسفند بی ازار ..کروکودیل و ماهیهای پیرانای اسلام را در خود جمع کرده این اشغالها هه ضد ایرانی هستند و به علت عدم دسترسی به قدرت بجان هم می افتند یکی از دیگری کثیفتر و رذل تر.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
با کشتن نماینده کردستان سعی کردنند به تعدادی از نمایندگان آزاده مانند آیت الله دستغیب و .. که در این جمع حضور دارند پیغام بدهند. راه سبزمان را باید با مبارزات مدنی در تمامی حوزه ها ادامه دهیم. از مسئولین محترم سایت میخواهم جایگاهی برای گردآوری این راهکار را تعبیه ببینند.
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

setayesh_azadi - ایران - تهران
جنبش سبز مردم پاک ایران از همون اولش هم روی این اقا حساب نکرده بود که حال ای حرفاش بخواد مردم رو دلسرد کنه. تازه این رفسنجانی بود که خودش رو به میر حسین و جنبش سبز چسپوند تا از خ.ر باج بگیره که اینجور که بو گندش میاد گرفته. اقای رفسنجانی، ما واسه این جنبش هزینه های زیادی دادیم. مطمئن باش که نه خودت و نه حرفات واسه مردم ایران زمین ارزشی نداره. تو هم رفتی تو صف مقابل. هیچ باکی نیست. از تو گنده ترش هم نتونست ما رو سر جامون بشونه. تو که الان مثل یه سگ ترسیده داری واسه اقا دم تکون میدی. زنده باد ایران و ایرانی. زنده باد کروبی و موسوی و خاتمی. زنده باد جنبش سبز ایران. در پناه ایزد یکتا
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها این رفسنجانی دجال وقتی که فهمید می خوان اون بچه های دزدش رو محاکمه کنن و براشون دارن پرونده می سازن سریعا تغییر موضع داد وبه سمت دیکتاتور بزرگ علی گدا رفت و به قول خودش به فرامین رهبری گوش داد من نظرم اینه که ایندفعه در تجمعات و راهپیمایی ها از خجالتش در بیاییم با شغار هاشمی دیکتاتور پیوندتان مبارک
چهار‌شنبه 1 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
مرگ بر علی اف خامنه ایوفسکی و محمود احمدی نژادف و اکبر روباه و همه وطن فروشان حکومتی و مردم فروشان زیر مجموعه حکومت. مردم در خوابند!!!.
شنبه 4 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
(بخش اول) ـ دوستان شاید بسیاری از شما از اسرار روی کار آمدن رژیم اسهالی ایران اطلاع نداشته باشید. نمی دانید که اینها با چه زد و بندهائی بر اریکه قدرت نشستند. چه خیانتهائی به ملت ایران روا داشته اند و چطور با کمک و تبلیغات دولتهای آمریکا، انگلیس و فرانسه، بعد از کنفرانس کوادلوپ، خود را وارث ملت و سرمایهای ایران دانستند. تأسیس رژیم دژخیمی آخوندها مرا به یاد دوران کودتای آمریکا بر علیه مصدق انداخت، که با کمک چماقدارانی به رهبری شعبان جعفری (شعبان بی مخ) و باند تبهکارش انجام گرفت. البته نقش آخوند خائنی مثل، آیت الله کاشانی، در این قضیه بی تأثیر نبود. در سال 57 تاریخ بار دیگر تکرار شد و ثابت کرد که مردم از همان شعور فکری سالهای سی برخوردار بودند. چماقداران حزب اللهی به خیابانها ریختند، گروهی ادعا کردند امام زمان وارد می شود، گروهی ترسیدند و گفتند، خیر ایشان نایب امام زمان هستند. گروهی هم شمایل ایشان را در ماه دیدند و سخنان ایشان را، که نه فاعل، نه فعل و نه مفعول داشت و فقط خودش و بادمجان دورقابچیهای او می فهمیدند، پیامبرگونه خواندند و تا توانستند در مدح ایشان سخن پراکنی کردند.
شنبه 4 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
(بخش دوم) ـ اما از قول و قرارهای قبل از تشریف فرمائیشان خبری نشد و دست مردم در پوست گردو ماند و تا خرخره کلاه سرشان رفت. ما دلمان را به چی خوش کرده بودیم؟ به کجا می خواستیم برسیم؟ هنگامی که ایشان در هواپیمای 747 جمبوجت ایر فرانس لم داده بودند و با تفکرات خاصشان از پنجره هواپیما به توده ابرها خیره شده بودند، مردم با شعارهای من در آوردی و پوچ خود حضور ایشان را طلب می کردند. وقتی خبرنگاری با سؤال تاریخی خود از ایشان پرسید، خُب، حالا که بعد از سالها به ایران می روید چه احساسی دارید. ایشان خیلی ساده گفت، "هیچی." سالها بعد مردم مفهوم واقعی این جمله را درک کردند. وطنپرستی و ملی گرائی ماکو. اگر این رژیم با سی هزار کشته (طبق آمار خودشان)، که دروغ محض بود و تعداد بسیار کمتری نشان می داد، به قدرت رسیدند، برای براندازی آنها باید به چندین میلیون فکر کرد.
شنبه 4 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.