فال روز دوشنبه ۲۱ سپتامبر - ۳۰ شهریور

فال روز دوشنبه 21 سپتامبر - 30 شهریور

فروردین

با توجه به اینکه شهامت در ذات شما نهادینه شده است باد بدون کمترین هراس، به جنگ گرفتاریها و مشکلات خانوادگی بروید. روی تازه ای در ارتباط با مشکل شما مورد بحث رو در رو قرار میگیرد که به راستی مانند این است که یک آدم برفی بخواهد مقابل شعله آتش ایستادگی نماید، اما بدانید چون صاحب حق هستید، نیرویی فرا زمینی پشتیبان شما خواهد بود.

اردیبهشت

موفقیت چشمگیر اجتماعی، در راه است و شما که در عین آرمانگرایی، واقع بین هم هستید، اگر بر احساسات ظاهری غلبه کنید، بلیط برنده در دستان شماست. این یعنی کامیابی و پیروزی.

خرداد

به طرف جنس مخالف کشش عجیبی در خود احساس میکنید اما از سماجت و پیگیری برای ایجاد رابطه دوستی، دوری میکنید. در مورد شما باید گفت که فرد مناسبی را پیدا کرده اید نباید امروز را از دست بدهید و به انتظار فرصت مناسب، کل فرصت را از بین ببرید.

تیر

انرژی سازنده درونی را به جای سرکوب کردن، در مسیر مناسب قرار بدهید و بدانید که حساب احتمالات هم به یاریتان میآید. یک ملاقات تعریف نشده و نامنتظره در راه است و در این ملاقات این شما هستید که باید سفره ی دل بگشایید.

مرداد

شما برای رویایی با مشکلات به گونه ای طبیعی از توانایی فراوان برخوردارید و این در حالیست که اطرافیان بی خیال در پی راحتی خود هستند. با بحرانی روبه روی میشود که تنها قدرت تصمیمگیری شما کمکتان خواهد کرد. بدون درنگ تصمیم بگیرید و بر تصمیم خود قاطع باشید.

شهریور

امور عادی و برنامه های تفریحی را برای چند روز به فراموشی بسپارید و در عوض به فکر تامین، منابع مالی باشید تا در برخورد با مشکلات، دست و پا بسته، تسلیم نشوید.

 مهر

از لحاظ عاطفی به همدردی و هم صحبتی نیاز پیدا کردید و در این رهگذر، یک دوست قدیمی که فکر میکنید و نسبت به بی تفاوت است، به سراغتان میآید. اما مواظب باشید شخصیت دوگانه، دوباره بروز نکند، چرا که او را فراری خواهید .

آبان

ستاره ها میگویند اگر درنگ کنید به نفع شما خواهد بود اما این به این معنا نیست که شما هیچگاه پیش قدم نشوید. گاه لازم است بجای واسطه تراشی و بجای عقب و جلو رفتن و دور خود چرخیدن، خود شما حرف دل را بزنید تا نتیجه ی مطلوب را ببینید.

آذر

فردی آرام و آسیب پذیر به نظر میآیید. از طرف دیگر، کامیابی، عاملی است که دل شوره های درونی شما را اگر نه تمام اما، به هر حال به آرامش تبدیل میکند. به همین خاطر برای از میان بردن مشکلات کاری و درگیریهای درون گروهی با مدیران و برخی از شرکا، پیشنهاد تازه ای در زمینه ی سهام واگذاری برخی از امکانات شرکت دریافت خواهید کرد.

دی

برخی از متولدین دی، آدمهای احساساتی و رمانتیک هستند. اما همین افراد به گونه ای ذاتی اجازه نمیدهند، احساسات مانع از دیدن حقایق شود. در مورد شما نیز همین اصل میتواند و باید وجود داشته باشد. متاسفانه حادثه ای رخ میدهد تا در یک جمع کم و بیش آشنا، از یک دسیسه خانوادگی، پرده بر داشته شود که پی آمد مثبتی برای شما خواهد داشت.

بهمن

گاهی اوقات، گردش ستارگان و لطف و عنایت خداوندی، شما را به گونه ای در کانون خوش اقتبالی قرار میدهد که به قول معروف انگشت به دهان میمانید! خورشدی مشا در حال درخشیدن است و با خود، نوری سرشار از شادی، کامیابی و سخاوت را می پراکند.

اسفند

پول و موقعیت اجتماعی را مانند اکثریت بالای آدمها، شما هم دوست دارید. اما بدانید، تن به ازدواج ن تنها به خاطر این دو دلیل -صد البته بسیار مهم- حتی اگر یا نقشه قبلی هم باشد، دردسر ساز خواهد بود. در طالع شما و در حرکت ستاره ها، هرگز این نوع ازدواج با شادکامی قرین نخواهد بود.

musicjet - ایران - تهران
تو رو خدا متن نوشته شده رو قبل از ارسال چک کنین، هر دفعه پر از غلط های املایی و کلمات نامفهوم و نصفه نیمه‌ است که نمیشه خوند. مثل بهمن امروز یا بهمن و اسفند و شهریور دیروز و روزهای قبل. با تشکر
دوشنبه 30 شهریور 1388

maryamafghan - اتریش - سالزب٫
نمیدونم باید باور کنم
دوشنبه 30 شهریور 1388

z.pink - ایران - تهران
با نظر musicjet - ایران - تهران موافقم...فال متولدین مهر هم غلط املایی و نصفه بود و درست متوجه منظورش نشدم
دوشنبه 30 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.