احضار کروبی به دادگاه: در دادگاه جنایاتی که روی شاه را سفید کرد را بازگو می کنم

 احضار کروبی به دادگاه:
در دادگاه جنایاتی که روی شاه را سفید کرد را بازگومی کنم

جمعی از پزشکان و دندانپزشکان عضو هیات علمی دانشگاه بعدازظهر پنج شنبه با حضور در منزل حجه الاسلام و المسلمین کروبی با وی دیدار کردند.

به گزارش موج سبز آزادی، این عده از جامعۀ پزشکی که نوعآً از مسئولان و فعالان دانشگاهی در دوران اصلاحات بودند هدف خود را از این دیدار اظهار تشکر از ایستادگی آقای کروبی بر مواضع بحق و مردمی وی در جهت استیفای حقوق آسیب دیدگان و بازداشت شدگان پس از انتخابات و رساندن صدای مظلومیت آنان به گوش مسئولان و جامعه بیان کردند. این جمع خود را نمایندگانی از طرف ملت نامیدند که اراده کرده است نگذارد حقوق اساسی اش که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده و در راس آنها حق حاکمیت بر سرنوشتشان است پایمال شود و از اینکه رهبران جنبش سبز ملت آنان را در این مسیر همراهی و هماهنگ می کنند سپاسگزاری کردند.

سپس آقای کروبی با اشاره به صحبت های مطرح شده گفت: من هر کاری را که وظیفه تشخیص بدهم انجام می دهم و هر پیامدی هم داشته باشد تحمل می کنم. ما چیزهایی را در روند انتخابات احتمال می دادیم ولی این میزان تقلب و این گونه برخوردهای خشن با اعتراضات مردمی را پیش بینی نکرده بودیم. فضا را بیش از حد سنگین کرده اند. ما در مبارزات پیش از انقلاب این شدت برخورد و بعضی از این رفتارها را نمی دیدیم. هر حدی از مبارزه، حدی از برخورد را بدنبال داشت ولی الان اصلاً معلوم نیست چرا می گیرند و چرا می زنند. حرمت خانمها خیلی بیشتر رعایت می شد. الآن دختر را جلوی مادرش کتک زده اند و بعد برده اند. ما این کارها را نمی فهمیم.

وی دیدار و ارائۀ اسناد به کمیتۀ ویژۀ قوۀ قضائیه در مورد وقوع تجاوز در بازداشتگاهها را بی فایده دانست و با تشریح روند کار، گزارش فوری، بدون بررسی واقعی و جهت دار این کمیته را ناشی از دستور از بیرون برآورد کرد و گفت آنها به سندهایی که من به آنها ارائه کردم توجه نکردند و حرف خودشان را زدند.

وی با اشاره به ملاقاتهایی که برخی از سران جناح مقابل با او داشته اند گفت آنها به من می گویند تو تند رفته ای اما با این حال نگران این نوع برخوردها با ما و مردم هستند و به همین دلیل توصیه می کنند پیگیر نباشیم تا اوضاع آرام شود گفت: کسانی که الآن در طرف مقابل تصمیم گیر هستند و حتی موجب نگرانی این افراد نیز شده اند چندان دگم و تنگ نظر هستند که قادر به دیدن واقعیت ها نیستند و ما را دست خالی حساب می کنند در حالی که طرف اصلی آنها مردم هستند که خودشان در صحنه اند و ما به پشتوانۀ حمایت مردم و از طرف آنها پیگیر رأی و حقوق قانونی شان هستیم.

کروبی با اعلام اینکه برای او پرونده ای تشکیل داده اند تا به دادگاه بفرستند گفت وقتی خواستند برگۀ ابلاغیه را به رویت من برسانند زیر آن نوشتم: برای من فرصت خوبی خواهد بود تا در دادگاه جنایت هایی که روی شاه را هم سفید کرد بازگو کنم و بعد امضا کردم. وی پیش بینی کرد این دولت به این گونه دوام نخواهد داشت و تأکید کرد ما باید بر هویت خودمان ایستادگی کنیم و بگوئیم خط امامی واقعی ما هستیم و خواهان جمهوری اسلامی به معنای کامل آن می باشیم. وی سپس تأکید کرد باید در راهپیمائی روز قدس شرکت کرده و آن را با شکوه تمام برگزار کنیم.

sajadbj - آلمان - هامبورگ
کروبی اگه زندان بره تهران قیامت میشه
یکشنبه 29 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
زنده باد کروبی.
یکشنبه 29 شهریور 1388

ام فردیس - ایران - کرج
درود بر شیخ شجاع ایران . امروز امید موج سبز مردم به شجاعانی مثل تو است . امیدوارم با درایت و شجاعتت تشت بی آبروپیشان را بیش از پیش بیفکنی.
یکشنبه 29 شهریور 1388

mehditm - ایران - تهران
درود همه ایرانیان بر شیخ شجاع اصلاحات اقای مهدی کروبی عزیز. زنده باد خاتمی و درود بر کروبی و مهندس موسوی
یکشنبه 29 شهریور 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
درود بر کروبى مبارز، مرگ بر على سگ دست....
یکشنبه 29 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
درود بر شیخ اصلاحات مرد اول ایران
یکشنبه 29 شهریور 1388

mahyar1212 - ایران - تهران
من فدات شم شیر مرد خطه لرستان هنوز غیرت نو رگات هست با اینکه از اخوند جماعت بدم میاد ولی تو داری یوش یواش نظرمو عوض میکنی
یکشنبه 29 شهریور 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
کربی با غیرت حمایتت میکنیم . این انقلاب چه دوام داشته باشه چه نداشته باشه و کربی هم چه بماند و چه برود جای خودش را در دل مردم و نام خودش را در تاریخ به عنوان یک معتقد راستین و به عنوان یک مرد آسمانی ثبت کرده است و نماد کامل یک آخوند ولی انسان است که در تاریخ نایاب است .
یکشنبه 29 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اگر مردند این حماقت را انجام دهند تا ببیند که چطور ملت سر همشون را از گدا علی تا دکی و هر چی مزدور است یک روزه میبرن بالای دار. این بیناموسهای متجاوز جنایتکار دزد ......فکر میکنند ملت با گدا علی شوخی میکنه وقتی داد میزنند (کروبی دستگیر بشه ایران قیامت میشه)
یکشنبه 29 شهریور 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آقای کروبی چند روز قبل از انتخابات شیراز که اومده بود از نزدیک دیدمش، معلوم بود که ادم شجاع و نترسیه.زنده باد کروبی
یکشنبه 29 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
زنده باد کروبی مرگر بر علی سگ دست . ایران آزاد ازهامبورگ حال کردم از این لقب علی سگ دست ابته سگ صورت هم خوبه بهش میاد البته نه انتر نژاد بهتر میاد
یکشنبه 29 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
توجه توجه: کروبى کاندید جایزه صلح نوبل شده. خبر بسیار خوب براى طرفداران جنبش سبز.
یکشنبه 29 شهریور 1388

hbahadori1983 - ایران - خوزستان
مردم ایران با هر دیدگاه و عقیده ای به امثال آقای مهدی کروبی افتخار می کنند . آقای کروبی بدان که نام تو در تاریخ در کنار بزرگانی همچون دکتر محمد مصدق ، دکتر علی شریعتی ، آیت الله منتظری و .......... خواهد ماند.
یکشنبه 29 شهریور 1388

hosseinih - ایران - تهران
زنده باد کروبی.
یکشنبه 29 شهریور 1388

ir1234 - انگلستان - لندن
چقدر بوقلمون صفتند بعضی از هموطنان.همونائیکه تا قبل از انتخابات هزاران فحش و بد بیراه به کروبی میدادند حالا ..خجالت داره.کروبیم بیشرفیاشو قدیمیا دیدند حالا هم از پدرسوختگیش این حرفها را میزنه بخاطر محبوب کردن خودش میان مردم وگنه یکی از سران جمهوری اسهالی بوده.تا حماقتمان را کنار نگذاریم حالا حالاها بدبختیم.ضمنا مگر در زمان قدرت شیخ شجاعتون تجاوز.شکنجه.زندان و اعدام نبود؟کی میخواهید بفهمید که همشون بیشرفند.کی کی کی؟
دوشنبه 30 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
ir1234 - انگلستان - لندن . دوست عزیز مهم اینه که الان جلوی رژیم ایستاده و مردم به پشتوانه اون ریختن تو خیابونا الان باید به آینده فکر کنیم گذشته ها گذشته .
دوشنبه 30 شهریور 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
وقتی که خواهر همون شهید باکری خودتون به شاه میگه خدا رحمتش کنه خواهشا شماها دیگه طوری صحبت نکنید که انگار شاه یک هیولای آدمخوار بوده و شما هر چی ظلم و فساد خودتون رو با اون میتونید مقایسه کنید. به نظر من این قیاس مع الفارقه و واقعا چقدر خوب میشد حداقل اسم اون دوران دیگه برده نمیشد که شاید از حافظه مردم زدوده بشه و به هر بهانه ای داغ حماقتهای این ملت از نو تازه نشه..
دوشنبه 30 شهریور 1388

ramin1365 - انگلستان - لندن
نازت برم کروبئ
دوشنبه 30 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
جنگ جنگ گرگهاست خوب زدن به تیپ هم. مرگ بر خامنه ای و جمهوری اسهالی ایران. اگر این اسلام بود که سی سال در ایران دیدیم عطایتان را به لقایتان بخشیدیم و اسلامتون پیشکشتون. زنده باد ایران ازاد و جمهوری ایرانی
دوشنبه 30 شهریور 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
رژیم اسهالی خدائیش جرات دارین به کروبی و موسوی و خاتمی صدمه بزنید انموقع خودتون را دفن کردین این کار هر چه زودتر بکنید بعد منتظر قیام عمومی باشید
دوشنبه 30 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
زنده باد کروبی مرگبرخامنه ای
دوشنبه 30 شهریور 1388

soroushesherosharab - فرانسه - پاریس
ای شیخ یزرگوار کروبی. من شیخ ندیده ام به این خوبی!. چون مردم با کروبی اند هیچ کس نمی تونه آسیبی بهش برسونه. البته حقیقت و آزادی و نجات مردم و وطن اهداف بزرگی هستند که هزینه می خواهند و هم کروبی و هم معتقدان به این راه آن هزینه ها را به جان خریده اند!
دوشنبه 30 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
زنده باشی کروبی شجاع . امیدوارم جایزه صلح نوبل رو ببری و یک تو دهنی بخوره تو دهن ا.ن و حامیانش
دوشنبه 30 شهریور 1388

farhad_uk - انگلستان - - لندن
شاه رو سیاه نبوده که کسی بخواد رو سفیدش کنه
دوشنبه 30 شهریور 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
کسی که دولت قانونی دکتر مصدق را با کودتای آمریکائی28 مرداد 32 سرنگون کرد و دکتر حسین فاطمی را در طب 40 درجه به جوخه اعدام سپرد . همان شاه رو سیاه بود . وهم او بود که زمینه آمدن آخوند های قرون وسطائی را به سر گردگی خمینی دجال ضد بشر به مردم ایران تحمیل کرد. و مردم ایران از شاه وشیخ هر دو متنفرند .به امید ایرانی آزاد بدون شاه وشیخ.
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.