فال روز یکشنبه ۲۰ سپتامبر - ۲۹ شهریور

فال روز یکشنبه 20 سپتامبر - 29 شهریور

فروردین

یک دیدار در انتظار شماست، بگذارید همه چیز روال عادی خود را سپری کند. مجرد یا متاهل که باشید به هر حال برای یک فروردین ماهی نمره ی رابطه ی احساسی شما در این روزها 20 ارزیابی شده است.

اردیبهشت

اطرافیان متولد این ماه را دو گروه متفاوت تشکیل میدهند، آدم هایی که قدرشناس و رفیق و همراه هستند و آدم هایی که فقط به جنبه های مادی و برداشت شخصی خود اهمیت میدهند و در اصل این گروه دارای خصوصیات یک همراه، شریک و همکار خوب نیستند و باید تنها به همکاری موقت با آنها اندیشید. درصدی از متولدین این ماه در زندگی زناشوئی باشانس بلندی همراهند و برخی نیز در سالهای پیری با نامرادی و شکست عاطفی روبرو میشوند. امروز خبر سفری که به زودی برای شما به وقوع خواهد پیوست را میشونید.

خرداد

آمده است عشق هایی بر آمده از احساسات نمایان، قول و قرارهای اشک آور، نه تنها مرد متولد خرداد ماه را تحت تاثیر قرار نمیدهد، بلکه باعث وحشت و گریز او نیز میشود، اما انگار شما یک استثناء هستید چرا که رفت و آمدهای امروز میتواند دست و پای شما را درست و حسابی بند کند، البته کمی هم نگران کننده خواهد بود.

تیر

خیلی از متولدین این ماه بدلیل کسالت و تکرار، باید از شغل خود و یا حداقل در فضای آن تغییرات تازه ای پدید آورند و باصطلاح با این کار تغییر روحیه بدهند. دختر خانمهایی که عاشق هستند باید در عین حال منطقی نیز به مسائل نگاه کنند تا خدای نکرده به بن بست نرسند.

مرداد

میگویند اگر گونه های یک متولد مرداد به رنگ گل سرخ درآید و بدرخشد، به این خاطر است که عشق زندگی اش لحظه قبل از کنار او گذر کرده است. پنهان کاری فایده ای ندارد، اگر شما از جمله مرد ی هایی هستید که دوست دارید سرخی صورتتان را پنهان کنید، بدانید که قرار است دستتان رو شود. چرا که در یک جشن خانوادگی، با کسی روبرو میشوید که به یک باره تمام خاطرات عاشقانه شما برایتان زنده خواهد شد.

شهریور

امروز، به نوعی پایتان به بیمارستان کشیده میشود که در این رهگذر، امکان دارد خود شما بستری شوید، بسیار اندک است. ضمن این که بیمار میتواند یکی از نزدیکان باشد که به زودی سلامت خود را باز خواهد یافت.

مهر

شرایط کنونی شما از نظر حرفه ای و خانوادگی به گونه ایست که برای رسیدن به تعادل با مشکل روبرو هستید. در این رهگذر، نسبت به برخی تصمیمها، روابط و دگرگونی های رفتاری خود در محیط کار و درون خانواده، در امروز و روزهای آتی نیاز به دقت و بردباری بیشتری دارد که باید به خرج دهید.

آبان

با پیش آمدن بعضی حوادث، عده ای از متولدین این ماه دچار پشیمانی شده و خود را در ایجاد این حوادث مقصر میدانند. در حالیکه در اصل چنین نیست و باید این را بپذیرند که این مسائل در هر حال پیش میاید. هدیه ایی را از اقوام نزدیکتان دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان خواهد نمود.

آذر

چرا میخواهید خود را از نعمت بزرگ شادابی که بسیار هم گرانقدر است محروم سازید؟ منظور همان شادابی خ ایست، باور کنید تمام مردم دنیا برای رسیدن به این نشاط شبانه روز تلاش میکنند. حیف است در چنین روزی خود را از آن بی بهره بگذارید. با نشاط خود میتوانید در محیط کاری خود جو دلنشینی به وجود آورید.

دی

در رویارویی با فردی که میتواند در کنارتان قرار گیرد، هرگز قادر نخواهید بود، احساس درونی و تمایل عاطفی خود و هیجانات ناشی از آن را نادیده بگیرید. ادامه تلاش شما، سرانجام عشق را از قلبتان دور میکند. بگذارید که رها باشد. یک پیشنهاد عالی و تعیین کننده از نظر کاری به شما خواهد شد.

بهمن

توقع عزیزان و دوستان و آشنایان از متولدین این ماه همیشه زیاد است، البته چنین روحیه ای تنها بدلیل امکانات و فداکاریهای متولدین این ماه بوجود آمده است، بسیاری از پدر و مادرها که فرزندی متولد این ماه دارند خوشبخت هستند و درضمن فرزندانی هم که پدارانی متولد این ماه دارند در صف خوشبخت ها قرار دارند.

اسفند

شما تمام راه ها را بسته میبینید، در این زمان از سوی اعضای خانواده دوباره مورد لطف و بخشش قرار خواهید گرفت و این فرصت خوبیست که کلید درهای بسته را بدست بگیرید. صلاح بر اینست که چشمان خود را خوب بگشایید و از فرصتهای بدست آمده نهایت استفاده را ببرید. برخی از لحظه ها تکرار نشدنیست.

nahid amid - فرانسه - پاریس
منکه خودم را هرگز محروم نمی سازم ، برای یک اذر ماهی محرومیت مفهومی ندارد!!! صد مرسی برای فال!!!
یکشنبه 29 شهریور 1388

hamid,harderwijk - هلند - نراق
من که از فال شهریور سر در نیاوردم
یکشنبه 29 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.