انتقام پرستار خانه ، از عروس کارفرما

انتقام پرستار خانه ، از عروس کارفرما

پرستار خانه که به قصد انتقام از عروس کارفرمایش ، اموال خانه وی را با تبانی پسرخاله‌‌اش به سرقت برده بود ، همراه 2 همدستش در تهران دستگیر شد.

چندی پیش، مردی به شعبه 14 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران رفت و از پرستار خانگی به اتهام سرقت از منزلش شکایت کرد.

مرد شاکی در اظهاراتش به بازپرس جعفری‌نسب گفت: به خاطر بیماری مادر سالخورده‌ام، من و همسرم که کارمند بودیم، نمی‌توانستیم بدرستی از وی نگهداری کنیم.

به این ترتیب، با مراجعه به یک مرکز خدماتی، زن جوانی را استخدام کردیم که از صبح تا بعدازظهر نگهداری از مادر سالمندم را به عهده بگیرد.

روز گذشته در محل کارم بودم که زن پرستار با من تماس گرفت و عنوان کرد؛ هنگام مراجعه به خانه متوجه شده که در نیمه باز بوده و از خانه سرقت شده است.

پس از این تماس، من و همسرم به خانه بازگشتیم و متوجه شدیم پول و طلا به ارزش بیش از 10 میلیون تومان همراه مدارک شناسایی و اسناد خودرو و آپارتمان به سرقت رفته است.

با شنیدن حرف‌های زن پرستار، به اوضاع مشکوک شدم، چراکه تا پس از خروج از آپارتمان، سرقتی صورت نگرفته و همسایه‌ها هم فردی را مشاهده نکرده بودند که به خانه‌امان بیاید. گمان می‌برم زن پرستار سارق باشد.

پس از این شکایت، پرونده‌ای تشکیل و به اداره آگاهی تهران ارسال شد و ماموران، زن پرستار را برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس احضار کردند.

زن پرستار یلدا در بازجویی‌های پلیسی هر گونه سرقتی از خانه کارفرمایش را انکار کرد.

تحقیقات پلیسی همچنان از وی ادامه داشت تا این که 2 هفته قبل، یلدا به سرقت از خانه مرد کارفرما با تبانی پسرخاله‌اش اعتراف کرد.

یلدا زن سارق در اظهاراتش به پلیس گفت: در چند ماهی که به خانه زن سالمند راه یافته بودم، عروس خانواده مدام مرا تحقیر می‌کرد و تاکید داشت باید بهتر به نظافت و پرستاری از مادرشوهرش بپردازم و مدام بر سر همین موضوع، با من مشاجره می‌کرد و حتی می‌خواست عذر مرا بخواهد که شوهرش مانع شد، تا این که تصمیم گرفتم از عروس خانواده انتقام بگیرم. به این ترتیب، نقشه سرقت را با تبانی سعید پسرخاله‌ام طراحی کردم و روز حادثه مانند روزهای قبل برای انجام کارهای روزانه و نظافت از پیرزن بیمار به خانه وی رفتم و طلا، پول، سکه و اسناد و مدارک خانواده را به سرقت بردم و پس از تماس با پسرخاله‌ام، اموال مسروقه را در اختیار وی قرار دادم و پس از آن که به خانه آنها بازگشتم، با داد و فریاد همسایه‌ها را خبر کردم تا وانمود کنم منزل شاکی مورد سرقت قرار گرفته است و بعد به پسر وی اطلاع دادم.

دزد به دزد زد

زن سارق ادامه داد: آن شب وقتی به خانه پسرخاله‌ام رفتم، وی اسناد و مدارک هویتی را سوزاند و بعد طلا، پول، سکه‌ها و اسناد مالکیت خودرو و آپارتمان را به مغازه مرغ‌فروشی پدرش برد و در صندوقچه‌ای پنهان کرد و قرار شد چند روز بعد، اموال مسروقه را با هم تقسیم کنیم. 2 روز قبل از دستگیری من، وقتی همراه پسرخاله‌ام به مغازه پدری‌اش رفتیم، متوجه شدیم پسرخاله دیگرم، از ماجرا اطلاع یافته و با سرقت طلا و سکه‌ها، آن محل را ترک کرده است. دو نفری به خانه پسرخاله معتادم رفتیم که متوجه شدیم سرقت کار وی بوده و اموال مسروقه نزد اوست.

به دنبال اظهارات وی، پسرخاله‌های زن سارق تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و چند روز قبل دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند و اموال مسروقه از منازل آنها کشف شد.

بنا بر این گزارش، برای این 3 متهم قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

iran-azad - ایران - تهران
حیف از این همه استعداد که داره در امور خانه داری و مرغ فروشی هدر می ره این طایفه با این همه خلاقیت الان باید از فرماندهان ارشد بسیج باشند
یکشنبه 29 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
عجب ادمهای نادانی که لوازم گراقیمت وباارزش خودشونو در دسترس پرستار گذاشتن
یکشنبه 29 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
iran-azad - ایران - تهران, ابول کلئ خندیدم
یکشنبه 29 شهریور 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
iran-azad - ایران - تهران . . دمت گرم زدی تو خال
دوشنبه 30 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.