خادم قلابی مساجد از روستاییان اخاذی می کرد

خادم قلابی مساجد از روستاییان اخاذی می کرد

کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان خادم مساجد از روستاییان اخاذی می کرد در بندر ترکمن دستگیر شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان با شکایت تعدادی از روستاییان مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود تحت عنوان خادم مساجد به بهانه کمک به اماکن مذهبی از آنها اخاذی کرده است، متهم با تشکیل پرونده قضایی تحت تعقیب پلیس بندر ترکمن استان گلستان قرار گرفت. با چهره نگاری از متهم که خود را غفور 49ساله معرفی کرده بود تصویر فرضی وی در اختیار تمامی کلانتری های منطقه قرار گرفت تا اینکه در نهایت او شناسایی و دستگیر شد. پلیس حین تحقیق از متهم متوجه جعلی بودن هویت وی شد. در ادامه متهم پس از معرفی خود به نام کریم گفت؛ با معرفی خود به عنوان خادم مساجد و داشتن مهر تقلبی به منازل افراد روستایی مراجعه و تحت عنوان کمک به تعمیر و مخارج مساجد از آنها کلاهبرداری می کردم. در بازرسی از منزل متهم سه میلیون و 750 هزار ریال وجه نقد کشف و ضبط شد و مرد کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
blueberry64 - ایران - تهران
خاک تو سرش که روستاییهای بیچاره رو میچاپیده!! واقعا که! تازه عقلش نرسیده حالا که داره دزدی و کلاهبرداری میکنه یه کار درست و حسابی بکنه.. بی عرضه
یکشنبه 29 شهریور 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
اینکه چیزی نیست رهبرشون که در شهر اخاذی میکنه اون خامنه ای دزد این بدبخت هم رفته دهات ذردی میکنه چه فرقی بین اینهاست هردوتاشون دزد چه این چه اون
یکشنبه 29 شهریور 1388

omid var - کانادا - تورنتو
اینها چرا از پائین شروع کردن و جلو کلاهبرداری را میخوان بگیرن؟ .... باید از بالا شرروع کنند و اول باید خامنه ای را محاکمه کنند بعد این بیچاره را که برای امرار زندگیش از ترفندهای رهبرش استفاده میکنه را.
یکشنبه 29 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
مرگ بر این مساجدی ها. زنده باد زرتشت.
یکشنبه 29 شهریور 1388

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
این بدبخت آفتابه دزد فقط به یکی از این دلایل گیرافتاده، ١- با سید علی گدا رقابت صنفی کرده ٢- سهم امام و خمس و ذکات پرداخت نکرده ٣- عمّامه، عبا ، نعلین و ریش مناسب نداشته ٤- قوم و خویشی تو دستگاه نداشته!. اگه قرار بشه با این اتهام کسی رو بگیرن که دیگه جمهوری اسهالی یی باقی نمیمونه!.
یکشنبه 29 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
یکی از دلایلی که رژیم با علم و دانش مخالف است و به دانشگاهها و مؤسسات فرهنگی دیگر یورش می برد و افراد دانش پژوه را از تحصیل باز می دارد این است که بی سوادی را حربه مؤثری برای فریب مردم می داند. اگر دقت کرده باشید 99 درصد از کسانی که طرفدار این جانیان هستند روستائیان و افراد بی سوادند و به همین جهت است که وقتی وارد سیستم حکومتی می شوند مدارک قلابی برای خود درست می کنند تا از این طریق خود را تحصیل کرده جا بزنند اما وقتی ذات اصلی خود را نشان می دهند و عملکردهایشان را می بیند به این موضوع بیشتر پی می برید.
یکشنبه 29 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
خوب گیرش اوردند الان یه پست مقام درست حسابی بهش میدهند شاید وزیر بشه اخه از قماش خودشونه
یکشنبه 29 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.