لغو ضیافت احمدی‌نژاد در نیویورک به علت کنسل کردن رزرواسیون توسط هتل + عکس

لغو ضیافت احمدی‌نژاد در نیویورک به علت کنسل کردن رزرواسیون توسط هتل

آینده نیوز : خبرگزاری فرانسه به نقل از روزنامه نیویورک پست نوشت: مسئولان هتل هلم اسلی در نیویورک اعلام کردند: به محض اطلاع از راه‌اندازی یک ضیافت در محل این هتل، به مناسبت حضور احمدی‌نژاد در هفته آتی برای شرکت در نشست سالانه سازمان ملل، دستور ابطال این رزرواسیون را صادر کرده‌اند.

به گزارش سرویس بین الملل «آینده»، به گفته مسئولان این هتل، روز پنج شنبه یک گروه فشار آمریکایی موسوم به اتحاد علیه ایران اتمی به این هتل اطلاع داده که میهمان سالن ضیافت سالن رزروشده از چهار ماه پیش به وسیله انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی، احمدی نژاد، رییس جمهور ایران می‌باشد.

در پی این اطلاع رسانی، هووار روذبنستن، سخنگوی هتل ضمن ابطال این ضیافت گفت: "نه هیئت ایرانی و نه رئیس جمهور ایران، جایی در ساختمانهای متعلق به هلم اسلی ندارند."

به گزارش نیویورک پست این تصمیم بعد از صحبت‌های محمود احمدی‌نژاد در مورد انکار هولوکاست در روز قدس، توسط این هتل گرفته شد.

اصرار دکتر احمدی نژاد بر سفر هر ساله به نیویورک، در شرایط فعلی که به دلیل فضای پس از انتخابات ابهامات زیادی درباره حوادث اخیر ایران در افکار عمومی جهان مطرح است، این نگرانی را مطرح کرده که به طور کلی برنامه‌های رییس دولت دهم در آمریکا با اختلال همراه گردد.

حضور احتمالی هزاران تن از جمعیت میلیونی ایرانیان ساکن آمریکا در برابر سازمان ملل و محل اقامت احمدی‌نژاد و سوالهای چالشی خبرنگاران خارجی از وی در مصاحبه‌های عمومی و اختصاصی که احتمالا با پخش بخشهایی از چندهزار فیلم آماتوری که توسط شهروندان از حوادث پس از انتخابات گرفته شده، در مقابل احمدی نژاد، وی را در شرایط دشواری قرار خواهد داد.

این در حالی است که روز گذشته خبرنگار شبکه آمریکایی ان.بی.سی با تکرار چندین باره سوال خود درباره دزدیده شدن انتخابات به معرکه ‌گیری پرداخت و البته احمدی‌نژاد هم از پاسخ دادن به پرسش وی طفره رفت.

با توجه به فعالیت قوی سازمانهای غیردولتی نظیر اتحادیه گزارشگران بدون مرز، عفو بین الملل و دیگر تشکلهای بین المللی، حضور چند روزه دکتر احمدی‌نژاد در نیویورک، احتمالا یکی از دشوارترین سفرهای وی طی 4سال اخیر خواهد بود و حضور ده‌ها زندانی مشهور از چهره های سیاسی ومطبوعاتی در بازداشتگاهها بر دشواری فعالیتهای احمدی نژاد در نیویورک خواهد افزود.

در این شرایط به نظر می رسد بهتر است یا با نظر مقامات عالی‌رتبه نظام در سفر دکتر احمدی‌نژاد به نیویورک تجدیدنظر شده و یا با درخواست ریاست دولت دهم، جمعی از زندانیان سیاسی و مطبوعاتی به مناسبت عید فطر آزاد شوند تا در نتیجه تا حدودی به کاهش تنش در فضای موجود و بهبود تصویر بین‌المللی دکتر احمدی نژاد کمک کند.


هتل لوکس هلمسلی در نیویورک از پذیرش محمود احمدی نژاد
رئیس جمهور ایران خودداری کرد

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از روزنامه حریت، مسئولان هتل وقتی متوجه شدند رزرو هتل از سوی ایرانیان به قصد اقامت محمود احمدی نژاد صورت گرفته است در آخرین لحظه این رزرواسیون را لغو کردند.

بنا به این گزارش، این رزرواسیون چهار ماه قبل از سوی یک انجمن دانشجویی ایرانی صورت گرفته بود و به دنبال گزارش UNIS به مسئولان هتل، آنان متوجه شدند این رزرواسیون در واقع برای اقامت احمدی نژاد صورت گرفته است.

هوارد روبنستین سخنگوی هتل لوکس هلمسلی گفته است "نه رئیس جمهور و نه هیچیک از هیأت های ایرانی نمی توانند در هتل اقامت کنند."

هتل هلمسلی از لوکس ترین هتلهای نیویورک است که در منطقه مرکزی این شهر در منهتن قرار دارد.

عکسهایی از این هتل را در زیر می بینید:


رزرو هتل محل ضیافت احمدی نژاد در نیویورک لغو شد

رادیو دویچه وله : به گزارش خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ایرنا)، هتل هلم‌اسلی نیویورک رزرو یکی از سالن‌هایش را لغو کرد. قرار بود در این سالن ضیافت شامی با حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار شود. "ایرنا" خبر خود را از خبرگزاری فرانسه و "نیویورک پست" نقل کرده است. "ایرنا" ادعا کرده، این اقدام به دنبال کارشکنی و نامه‌نگاری‌های مشاوران رئیس جمهور آمریکا که جزو موسسین گروه "اتحاد بر ضد ایران هسته‌ای" هستند، صورت گرفته است.

NAZANIN 2009 - ایران - ارومیه
وای خبر بهترازین نمیشه ایوللل
یکشنبه 29 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
ادرس یک قهوه خونه اونجا بهش میدم شاید اونجا راش بدن و بتونه غذا بخوره پاتوق الکحولیاس و معتادای نیویورک / ابگوشت بائنون اضافه و چای وقلیون همش 2 دلار /عنتری جون بخور و برای خامنه ای تعریف کن
یکشنبه 29 شهریور 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
ای بابا حالا مجبوره دوستاش را هم ببره قفسش توی باغ وحش نیویورک. دوستان نیویورکی دیدن میمونمون با لنگه کفش برید گناه داره!!
یکشنبه 29 شهریور 1388

Ezhaq - ایران - تهران
زنده باد ایران آزاد مرگ بر جمهوری (اسلامی) عجب هتله زبیایی نباید با امثال نجاست نژاد کثیف بشه.
یکشنبه 29 شهریور 1388

pashmakjon - مریکا‌ - عالم
مرتیکه تورو چه به هتل تو باید تو طویله کپتو بذاری
یکشنبه 29 شهریور 1388

karlos - فنلاند - هلسینکی
همه ایرانی های مقیم خارج کشور مزه تلخ تحقیر شدن را چشیده اند یا دور و نزدیک با این خوره اشنا هستند .. می خواهند به احمدی نژادبگویند در امریکا دموکراسی چنان وسیع است که حتی هتل دارهایمان نیز حق دارند رزرو رئیس جمهور کشور دیگر را کنسل کنند و به جای ان مثلا کنسرت متال واسه فلان هیپی بزارن..با این اوضاع واحوال سخت اقتصادی انتظار همچین حرکتی را از عموسام و وال استریت نداشتم.
یکشنبه 29 شهریور 1388

madrid - ایران - قزوین
چه عجب این ادمی که ادعای ساده زیستی داره چرا همچین هتلی میره. پس اینه که هر سال باید بره نیویورک میخواد حالی ببره
یکشنبه 29 شهریور 1388

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
https://www.youtube.com/watch?v=4tOniow9it0
یکشنبه 29 شهریور 1388

palmera - ایران - اصفهان
دیگه این بابا رو تو خلام راش نمیدن!
یکشنبه 29 شهریور 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
حیف این هتل نیست ، که این شپشو را توش راه بدن. اونو باید تو طویله بزارن که بیشتر بهش میاد، روی. کاه و الف راحتر میخوابه ، چون عادت داره.مثل قورباغه. بخوابه، اونو رو سنگ مرده شور خانه ببینیمش، کثافت. حمال عوضی‌، مرگ بر خامنه‌ای دجال و طرفدارانش.
یکشنبه 29 شهریور 1388

TNTTNT59 - ایران - تهران
عالیه. ا.ن تو طویله هم راه نمیدن
یکشنبه 29 شهریور 1388

samanz63 - ایران - تهران
حالا نوبت اون دوستانیه که موقع درگیریها از آمریکا مردم داخل ایران رو تهییج میکردند...با تظاهراتتون کاری کنیید که دیگه فکر نیویورک رفتن از سرش بپره...
یکشنبه 29 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
مردک را تو طویله راه نمیدادند سراغ هتل هیلتون را میگرفت ...... این وجود منحوس که به هر جا و مکانی که سفر میکند جز فلاکت و بیماری و پلیدی. چیزی برای ان مردمان به بار نمی اورد حالا قصد اقامت در این هتل زیبا را کرده است بدبخت وزارت بهداشت امریکا که باید مواظب باشد این ویروس کشنده آسیبی به مردم نزند ظاهرأ به علت وجود اقای ا.ن.در امریکا وزارت بهداشت امریکا اعلام کرده مردم امریکا به مدت ده روز از خانه هایشان بیرون نیایند....**** عزیزانی که در شهرهای مختلف امریکا هستید اینک نوبت شما است که به پشتیبانی از مردم داخل قدرت خود را به کودتاگران نشان بدهید فارغ از هر نگاه سیاسی و منش حزبی و اندیشه گروهی، چشم امیدمردم داخل به شما است . خدا به همراهتان.... صدای مظلومیت این مردم را به دنیا برسانید و استقبالی در شأن یک جنایتکار ازاقای ا.ن. بکنید...
یکشنبه 29 شهریور 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
دستش درد نکنه و مرسی.این هتل جای ال کاپن و دروغگویان و پدرسوخته ها . نیست.میمون
یکشنبه 29 شهریور 1388

for a good iran - انگلستان - منچستر
شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لاف لاف خورد گه دانه دانه
یکشنبه 29 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
احمدی نژاد به نظرت ارزش و ابرویی واست مونده؟؟؟
یکشنبه 29 شهریور 1388

RajabRingo - سوپد - گوتنبرگ
ادم کر و کور بشه - بیفته تو جوب - انفلونزا خوکی بگیره - زیر درشکه بره ولی کنف نشه .
یکشنبه 29 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
عیبی نداره ایرنیان مقیم امریکا جبران میکنند...چنان ضیافتی براش بگیرن که اون سرش ناپیدا ...امیدوارم
یکشنبه 29 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
اخرش کارتن خواب میشه...
یکشنبه 29 شهریور 1388

sara1983 - ایران - تهران
فاطی جونم (فاطمه رجبی)رو می بره یا نه
یکشنبه 29 شهریور 1388

ufo - دانمارک - وایله
حق این نجاست در این هتل نیست.پیروز باشید بچه ها همه جا حال این تخم حرام را میگرید واقعا نشون دادید هنوز با غیرت هستید .همیشه باید سبز باشید تا دگر بار ناپاکان چشم به مام وطن نتوانند.به امید ازادی
یکشنبه 29 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
باغ وحش نیویورک هم قرار داد کار با بوزینه احمدی بینژاد را لغو کرد ولی سیرک نیویورک گفت در حال حاضر مجبور به ادامه کار با این بوزینه ای زشت و بو گندو هست .
یکشنبه 29 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
خداییش فقط تصور کنید که ا.ن توی اون تخت خواب توی عکس سوم بخوابه. بعدا برای ضدعفونی کردن باید کل تخت رو با تشکهاش بسوزونن. درضمن ایول به ایرانیهای آمریکایی و همینطور آمریکایی های آزادی خواه پشتیبان ملت ایران که دارن داغ یک سفر راحت رو به دل سیاه ا.ن میگذارند. اون دوستانی که پپیشنهاد داده بودند ا.ن بره توی کارتن بخوابه باید در نظر داشته باشند که اتحادیه بی خانمانهای نیویورک با صدور اعلامیه ای از امکان خوابیدن ا.ن در کارتن و کنار بی خانمان ها شدیدا اظهار نگرانی و طرح این موضوع رو بدلیل علاقه بعضی ها به مبتلا نمودن بی خانمانهای نیویورک به انواع بیماریهای میکروبی مبروط دانسته و آنرا شدیدا محکوم کرده
یکشنبه 29 شهریور 1388

(mohammad) - ایران - ایران
ما هر کاری تونستیم توی ایران کردیم , حالا دیکه نوبت شما ایرانیان عزیز ساکن امریکاست که یک پذیرایی توپ از ا.ن بکنید
یکشنبه 29 شهریور 1388

IRan204 - امریکا - نشویل
سلام دوستان قبلا یک طبقه از بهترین هتلهای نیویورک را رزرو کرده بود که ایرانیان مقیم امریکا همه با تلفن وایمیل خواستند که مدیریت هتل آنرا لغو کند که آنها هم همکاری کردند وبعد سراغ این هتل رفتند فکر کنم عاقبت مجبوربشه دم در سازمان ملل بخوابه .بی پدرمادر یادش رفته کحا بزرک شده.زنده باد ایران آزاد.
یکشنبه 29 شهریور 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
بره چادر بزنه از سرش هم زیاده(مثل قذافی) البته اگه اجازه بدن!
یکشنبه 29 شهریور 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
احمدى نژاد به مناسبتى مهمان یکى از روساى جمهورى بود و یکى از آن اتاق هاى بزرگ آینه کارى شده با سقف شیشه اى که ستارگان آسمان از وراى آن ملاحظه مى شد براى او اختصاص داده شده بود. نیمه هاى شب از خواب بیدار مى شود و به قصد توالت قصد خارج شدن از اتاق را مى کند ( ظاهرا بنا به دلائلى اتاق فاقد دستشوئى و توالت بوده) . از انجاٸىکه ا.ن. خیلى هول بوده هرچه تلاش مى کند که در اتاق را باز کند نمى تواند ( بنا به دلائل شاید امنیتى درب قفل بوده یا اینکه ایشان مى بایستى درب را بر خلاف جهتى که فشار مى داده آن را باز مى کرده ) به هر جهت نا امید مى شود و به فکر فرو مى رود که چه خاکى به سرش بریزد چرا که بدجورى تحت فشار بوده در این اثنا چشمش به سقف و آسمان مهتابى مى افتد و فکرى به خاطرش مى نشیند....... صبح زود خدمتکار که به اتاق او مى آید ا.ن. مجبور مى شود که انعام کلانى به او بدهد تا هر چه زودتر سقف را به نحوى ممکن تمیز کند چرا که به فکرش نرسیده بود که شیشه داشته است
یکشنبه 29 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
هتل های آمریکا "پول های آلوده به خون" احمدی نژاد را نمی گیرند
یکشنبه 29 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
به خبری که هم اکنون به دست من رسیده گوش فرا دهید:رییس سازمان کارتون خوابان نیویورک اعلام کرد که در پی شنیدن شایعاتی مبنی بر اینکه موجودی بسیار پلید که گویا در ایران او را ا.ن(احمدی نژاد) نامیده اند قصد دارد شب را در کارتون های این شهر به صبح برساند , اعلام کرد که نه داداش از این خبرا نیست . او با افزودن این که مگه کارتونامون رو از سر راه پیدا کردیم مراتب انزجار خود رو از این موجود منفور به استحضار ما رسانید
یکشنبه 29 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
لیاقت چنین هتلی رو نداره .
یکشنبه 29 شهریور 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
پپپپپس چی!!! حیف اون پتوهای خوشششگل نیست که اون میمون بوگندو بخواد بره زیرش؟
یکشنبه 29 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
karlos - فنلاند - هلسینکی. حساب مردم با رئیس دولت ایران جدا شده ٫ آنها با این حرکت بسیار خوب و سنجیده در استانه سفر عنتری ٫ نشان دادند که جایی برای سران رژیم دیکتاتور و غیر منتخب حتی در هتل وجود ندارد ٫ ای کاش سازمان ملل هم میتوانست از ورود این احمق جلوگیری کند.
یکشنبه 29 شهریور 1388

Anti Antar - سوئد - استکهلم
این روزها قیمت تخم مرغ در امریکا افزایش چشمگیری داشته دلیلش این است که ایرانیهای متمدن و میهن پرست ما از ماهها قبل شروع به خریدن تخم مرغ نموده تا برای استقبال از "پرزدینت" محبوب خود در تشریف فرمایی ایشان در نیویورک از تخم مرغها استفاده کرده تا بلکه هاله نور ایشان را رنگ و روی تازه ای بدهند! تف به جمهوری اسلامی و تمامی عواملش...
یکشنبه 29 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
هرگونه خدمت به احمدی نژاد خیانت است به "آخرین نگاه ندا"
یکشنبه 29 شهریور 1388

2tia - ایران - تهران
حالا نوبت شما ایرانیان خارج از وطن هستید تا از این مردک پذیرایی کنید و به تمام دنیا بگیدکه این انتر و صاحب برحقش منتخب این ملت نیستند . « مرگ بردیکتاتور »
یکشنبه 29 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
مرگ بر هر چی رییس جمهور مثل این مخمودی.....
یکشنبه 29 شهریور 1388

alitak - ایران - ایران
این مسئله توهین به تمام ایرانی هاست که این کار رو کردن.به جشم یک ایرانی نگاه کنید.
یکشنبه 29 شهریور 1388

artosh - ایران - تهران
خیلی خوشحال شدم. امیدوارم ایرانیان امریکا هم بلایی سر این حیوان کثیف بیارن که از خجالت بمیره. مرگ بر احمدی نژاد . مرگ بر دیکتاتور.
یکشنبه 29 شهریور 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
آخه حیف این تخت به اون تر وتمیزی نیست که این تاپاله بیاد اونجا بخوابه این .. باید جایش را توی طویله رزو میکرد نه توی هتل ...میایند اینجا نون نمک این امریکایی ها را میخورند اون وقت توهین هم میکنند آشغالهای حزب الهی ... به گور اون خمینی گور به گور شده با شما ها که نوچه های اون جهنمی هستید. وای خدا چقدر خوشحالم که زدی تو دهن این...
یکشنبه 29 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
تعجب میکنم چطوری دولت امریکا یه کسی رو که ملت ایران تشنه خونشند به کشورش راه میده ... این چه سازمان مللیست که به خودش اجازه میده این پشت کوهی دلاک رو دعوت کنه..به نظر من باید هر چه سریعتر اسم سازمان ملل را به سازمان دول یا دولتها تغییر بدهند
یکشنبه 29 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
دوستان ایرانی ساکن آمریکا ما واقغاً هر کاری تونستیم کردیم حالا دیگه نوبت شماست . اونجا نه لباس شخصی هست نه بسیجی نه نه سپاهی نه کسانی که فکر می کنند با کشتن شما بهشتی می شوند . لطفاً با 48 ساعت وقت بگذارید و کمک کنید این آدم را با اردنگی از آمریکا بیرون کنید . پیشاپیش از غیرت ایرانیتون ممنون
یکشنبه 29 شهریور 1388

پیامبر عشق - ایران - تهران
جناب alitak - ایران - ایران. شما درست می فرمایید که اینکار توهین به ایرانی ها است ولی یک نکته را فراموش کرده اید و آن اینکه ما در سال 2008 و یا قبل از آن نیستیم. اینک سال 2009 است و انتخاباتی صورت گرفته و مردمی به خیابانها آمده و احمدی را دیکتاتور و کودتاچی خوانده اند و همین دیروز هم با وجود اینهمه شکنجه و تجاوز و قتل و غارت و اعترافگیری و تهدید ولی فقیه ملت به خیابانها آمده و علیه کودتاچیان فریاد کشیدند. فراموش نکنید که اینک او نماینده ملت ایران نیست. تا قبل از این جریانات اگرچه او باز هم با تقلب سرکار آمده بود ولی در هرحال مردم سکوت کرده و او را طرد نکرده بودند. اینک تمام دنیا می داند که احمدی نماینده مردم ایران نیست و می دانند که اینکار اتفاقا به خواست مردم ایران صورت می گیرد. دوسال قبل کاری که در دانشگاه انجام گرفت می توانست توهینی به ملت ایران تلقی شود و من هم ناراحت شدم اما امسال هرکاری علیه او صورت گیرد دستی به سوی ملت بزرگ ایران است و من استقبال می کنم. مرگ بر دیکتاتور مرگ بر کودتاچی. زنده باد آزادی و خروش سبز ملت ایران
یکشنبه 29 شهریور 1388

safareza - ایران - تهران
احمدی نژاد رییس جمهور محبوب همه ایرانیان است.
یکشنبه 29 شهریور 1388

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
poriyaye_vali - قطر - دوحه ......دوست عزیز فقط بدلیل اینکه دفتر سازمان ملل در نیویورک قرار گرفته آمریکا مجبوره به تمام سران کشور ها ویزا بده وگرنه این میشه پیراهن عثمان تو دست لات و لوت هایی مثل احمدی نژاد، خامنه ای، چاوز، کاسترو، پوتین، و بقیهء اراذل و اوباشی از این قماش که.........سازمان ملل رو منتقل کنید به....مثلاً........ بورکینا فاسو!!!. در ضمن محض اطلاع دوستان......آدرس وب سایت، نشانی هتل و شماره تلفن هتل حدود دو هفته است تو تمام سایت های ایرانی (فارسی) منعکس شده، من خودم حدود ٢٥ ایمیل فرستادم، تلفن هم زدم و تمام مشخصات رو برای هر کس که میشناختم فرستادم. ما هم کاری که از دستمون بر میاد میکنیم عزیزان هموطن. برگ سبزی ست تحفهء درویش چکند بینوا ندارد بیش.
یکشنبه 29 شهریور 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
هموطنان خارج کشور مخصوصا نیویورک به عنوان حداقل کاری که میتونیم برای هموطنانمون در داخل ایران کنیم ونشون بدیم شکنجه هاشون و خونشون به هدر نرفته اینه که هر روزی که دیکتاتور نژاد ضیافت یا سخنرانی داره یک راهپیمایی اعتراضی راه بندازیم و تا جاییکه امکانش هست سعی کنیم برنامشو به هم بزنیم
یکشنبه 29 شهریور 1388

danial_is_green - امارات - دبی
مرگ بر جمهوری اسلامی
یکشنبه 29 شهریور 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
سامان 63 ایران تهران. اطمینان داشته باش که همین کار را خواهیم کرد نه تنها منبلکه همه ایرانیا وطنپرستی که در اروپا و آمریکا هستن. من و یه عده دیگه از اروپا با هم هماهنگ کردیم که اگر احمدی نژا به آمریکا رفت ما هم به صف تظاهرکنندگان ایرانی در آمریکا بپیوندیم. ما ایرانیا در خارج همیشه بپا به پای شما بوده ایم و خواهیم ماند
یکشنبه 29 شهریور 1388

juvel - نروژ - اسلو
چه حالی داد این خبر / ولی اگه این پرروه که میره و یه جوری هم اقامت میکنه / اگه بشه تو این سفر ...... کنن مثلا هواپیماش نقصه فنی یا........چه جشنی بگیرم من تو اسلو / همه ایرانیها رو دعوت میکنم .
یکشنبه 29 شهریور 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. دوستان و یاران خارج از کشور ما در روز قدس یک بار دیگر صدای اعتراض و قدرت خودمون رو به کودتا گران نشان دادیم حالا نوبت شماست که در مجمع عمومی سازمان ملل کار خودتون رو بکنید و از مردم ایران حمایت کنیدو فجایع دولت کودتا رو محکوم کنید حالا نوبت شماست که نشون بدید شما خارج ازگود نیستید شماهم داخل گود هستید و میتونید مثل ما یا شاید هم بهتر از ما نقش خودتون رو در جنبش سبز ایرانیان نشان دهید .مگر نه این که همیشه بعضی از ایرانیهای داخل (توی خود این سایت) به شما میگن که رفتید خارج و از داخل خبر ندارید یا خارج گود هستید تو رو خدا به همه ما داخلی ها نشون بدید که قلبهامون بهم نزدیکه خیلی نزدیک ونشون بدید که ایرانی هستید و هنوز ایرانی ها توی غیرت و معرفت حرف اول رو میزنن دست تک تک شما رو می بوسم .
یکشنبه 29 شهریور 1388

zolm setiz - آلمان - کلن
آخه مموتی رو چه به این هتلها.ولی زیاد خوش بین نباشید هوشنگ امیر احمدی مزدور یه جا واسش جور میکنه.نیویورکی های عزیزلنگه کفش یادتون نره.
یکشنبه 29 شهریور 1388

atoosairan - بلژیک - کنوکه
safareza - ایران - تهران . . آره خب ولی از در عقب.
یکشنبه 29 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
amidjan - ایران - تهران - شما فکر می کنید صاحب هتل در این اوضاع بد اقتصادی همینطوری رزرواسیون را کنسل کرده مطمپن باش این نتیجه تلاش هموطنانی مانند Kaweh - آلمان - مونیخ و .. است قلب یک ایرانی در همه جا برای ایران می تپد چه در خارج چه در داخل
یکشنبه 29 شهریور 1388

baham valjtanha - سو ئد - گوتنبرگ
safareza - ایران - تهران م- ... ه
یکشنبه 29 شهریور 1388

شیدای تو - هندوستان - بنگلور
iran-azad - ایران - تهران . باهات موافقم!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 29 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دوستان داخل نشین! نگران نباشید چون تمام هماهنگیها انجام شده تا استقبالی کم نظیر از عنتری نژاد بعمل آید. من و 3 نفر از دوستان روز دوشنبه عازم نیویورک هستیم و ایرانیان از سراسر آمریکا و حتی اروپا برای نشان دادن همبستگی و انزجار از رژیم نکبت بار اسلامی به نیویورک خواهند آمد. این تظاهرات پر شکوه را حتما در اینترنت خواهید دید. به امید آزادی هر چه سریعتر سرزمین آریایی از چنگ اهریمن اسلامی!
یکشنبه 29 شهریور 1388

negaar - ایران - تهران
میرفت ضایع میشد تو هتل راهش نمیدادن خیلی خنده دارتر میشد!
یکشنبه 29 شهریور 1388

h1978 - سوید - گوتنبرگ
اخه حیف نیست این دروغگو کثیف بخواد بره تو این هتل والله حیف..........
یکشنبه 29 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
بچه های مقیم امریکا حالا نوبت شماست تا از انتری پذیرایی (البته با تخم مرغ گندیده)کنید.مرگ بر جمهوری اسهالی
یکشنبه 29 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
میریم نیویورک و براش یک صبحونه قشنگ با تخم مرغ درست میکنیم. چند تا از دوستان من برایخوشامد گفتن به تقلبی نژاد از اروپا میان. یک نکته جالب برای کسانی که باید پرواز کنن مستقیما به شرکت هواپیمایی تلفنی تماس بگیرید و بگید چرا به نیویورک میروید. بهتون تخفیف یدن.
یکشنبه 29 شهریور 1388

khoorkhootak - ایران - تهران
حق داشتن خوب. تمام مشتریاشو از دست میداد این هتله. به خاطر ترس از شیوع آنفولانزای خوکی در هتل
یکشنبه 29 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
یه مسافر خونه هم از سر این زیادئ,,
یکشنبه 29 شهریور 1388

hossein_oslo - نروژ - نروژ
حالا انگار هتل قعطه خوب میره جای دیگه
یکشنبه 29 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
safareza - ایران - تهران. از مزدوران رژیم و نوکران عرب ضد ایرانی آنها بیش از این انتظار نمیرود. امثال شما از نون چرک و خون و کثافت اسلامی که از دستان سید علی جانی و ملیجک بوزینه اش عنتری نژاد میگیرید ارتزاق میکنید و حاصل آنهم نوکری و وفاداری به جانیان است چون چاره دیگری ندارید. واقعا چه چیز عنتری نژاد باید باعث محبوبیت این مخبط شود؟ قیافه اش؟ حرفهای احمقانه اش؟ دروغهایش؟ سیاستهای نابخردانه و کتره ای و یک شبه اش؟ نابودی اقتصاد کشور؟ دشمن تراشیهای ابلهانه اش؟ از نکبتی بنام اسلام طرفدارانی این چنین مخبط و بیمار مثل تو دور از ذهن نیست! امثال شما ماهیت جانیان و سفاکان رژیم نشان میدهید و اینکه از چه قماش هستید! ننگ بر ذات ....ف شما بیماران روانی اسلامی و بسیجیان مزدور!
یکشنبه 29 شهریور 1388

سنجاقک - انگلیس - انگلیس
safareza - ایران - تهران .........حتما احمدی نژاد عنتر جیب تو و فامیلاتو پر کرده که بهش عشق میورزی اگر شوهر هم داری حتما از این میمون بدتره که به احمدی نژاد راضی میشی آ....ل حزب الهی ...... خایین وطن فروش مرده شور خودت با این قومی که داری طرفداریشون را میکنی .....ت حتما از قبل این آخوند ها داره میخوره سیرایی که ندارید گدا کشنه ها ی بدقلب
یکشنبه 29 شهریور 1388

fran - ایران - تهران
به نام الله سلام به کوری چشم دشمنان خواهیددید که چگونه نماد واقعی اسلام در سرزمین کفر سرزمین جهنمیان خواهد درخشید همیشه کافران و مرتدان جزو بی ادب ترین هاو بدترین ها بوده اند .
یکشنبه 29 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
safareza - ایران - تهران/ این حرف تو رو قبول دارم وقعا محبوب مردم است /چون وقتی رفتم باغ وحش پارک ارم شلوغترین قفس مردم تجمع کردن قفس های عنتر و میمون بود از اون روز فهمیدم مردم چقدر این میمون دوست دارند/فقط یک کمی بی تربیت بود
یکشنبه 29 شهریور 1388

montaghed - آلمان - کلن
بنا بر شنیده ها : اصطبلی در داون تاون برای پذیرایی از احمدی نژاد و هیىت محترم همراه اعلام آمادگی کرد.
دوشنبه 30 شهریور 1388

elinaa - ایران - تهران
بعداز لغو برنامه احمدی نژاد در اینتر کانتیننتال و هلمسلی نوبت به تالار Gotham رسیده است . ظاهرا احمدی نژاد در این تالار برنامه سخنرانی خواهد داشت با این تالار تماس بگیرید ( اولویت با تلفن) و به آنها در مورد وقایع ایران توضیح دهید و هشدار دهید که در صورت پناه دادن به این قاتل سبز های ایران دست به اعتراض خواهند زد . مشخصات تالار :. Address. Gotham Hall. 1356 Broadway @ 36 th Street. New York, NY 10018. PHONE FAX. Phone: (212) 244- 4300. Fax: (212) 244- 2353
دوشنبه 30 شهریور 1388

flora - المان - بن
RajabRingo - سوپد - گوتنبرگ . وای ازدست تو خوب نوشتی موافقم باهات .
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

sama128 - ایران - شیراز
به خدا این هتل به این عظمت حق هم داره که ضیافت این میمون را کنسل کنه معمولا حیوان هایی مثل احمدی فشار در باغ وحش باید ضیافت بگیرن نه در این هتل به این عظمت .
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

hosein3456 - ایران - ایران
شما ها و اونایی که سنگشونو به سینه میزنید عقده این جور ضیافت ها را دارید و از کنسل شدنش اه و فغان می کنید . کسانی مثل دکتر احمدی نژاد زیاد براش مهم نیست چون شخصیتش به زرق و برق هتلی نیست که دعوتش کردن و حرفهای شما هم اثری روی شخصیت ایشان نزد ما نداره فقط نشون میده شما فقط دوست دارید مسخره کنید و القاب میمون و این چیزا به دیگران نسبت بدید . منظق جالبیه متاسفم
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
fran - ایران - تهران شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گه دانه دانه!!!
سه‌شنبه 31 شهریور 1388

pireghorbat - کره - سئول
اره مموتی جووون دیگه اون ممه رو لولو برد یا مثل عادات ابااجدادیت میری تو جوب میخوابی....یا ...این .که...هه..هه....شب بیا باغ...
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.