ساعت رسمى کشور پس فردا یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

ساعت رسمى کشور پس فردا یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

 بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 دوشنبه سی ام شهریور یک ساعت به عقب برمی گردد "

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی ساعت رسمی کشور در ساعت 24 دوشنبه سی ام شهریور یک ساعت به عقب برگردانده می شود.
احمدی نژاد رییس جمهور، مهر ماه سال 1386 قانون تغییر ساعت رسمی کشور که پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به تایید شورای نگهبان رسیده بود را برای اجرا به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.
بر اساس ماده واحده این قانون، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می شود و در ساعت 24 روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می شود.

black chador - امریکا - ولدن
یادم میاد وقتی شاه اینکار را کرد همین اخوندهای پدرسگ سرو صدا میکردند که شاه میخواد مردم راگیج کنه که نمازشون را بموقه نخونن.
شنبه 28 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
راستی از هلو چه خبر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 29 شهریور 1388

faryad318 - ایران - شیراز
تا ازادی چند ساعت مونده؟
یکشنبه 29 شهریور 1388

faryad318 - ایران - شیراز
تا طلوع انگور چند ساعت راه است ؟
یکشنبه 29 شهریور 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
این پدرسوخته ها اخوندها خیلی کثیفند و همیشه ضد شاه بودند و حالا کجاشو دیدید اینها به این راحتی دست از سر ایران بر نمی دارند.چونکه اگر بردارند میدونند. که باید مثل قدیم توی هر خانه برند و روزه بخوانند برای 50 ریال.
یکشنبه 29 شهریور 1388

blueberry64 - ایران - تهران
دیگه شما هم به همه چیز گیر میدینا! چیکار به این دارین چندین ساله که این کار انجام میشه. همه چیزو با هم قاطی نکنید تا اگه حرف حق زدین نگن چرت میگن و بهش توجه و عمل بشه.
یکشنبه 29 شهریور 1388

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
راستی اینو شنیدین؟. وقتی تو ایران برای اولین بار ساعتها رو تغییر دادن اول یکساعت کشیدن جلو و بعد نیمساعت کشیدن عقب!. تو قزوین اهالی ریختن تو خیابون و تظاهرات که...........چرا یکساعت جلو و فقط نیم ساعت عقب!.
یکشنبه 29 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
فقط یک ساعت.اینها ساعتشان 1400 سال عقب است
یکشنبه 29 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.