احمدی نژاد : علی آبادی هر کاری توانست انجام داد

احمدی نژاد : علی آبادی هر کاری توانست انجام داد

مراسم معارفه و تودیع علی سعیدلو و محمد علی آبادی روسای جدید و قدیم سازمان تربیت بدنی ظهر پنجشنبه در حالی برگزار شد که محمود احمدی نژاد یک بار دیگر به دفاع از عملکرد این نهاد در چهار سال گذشته پرداخت. احمدی نژاد با اشاره به دوستی 30ساله اش با علی آبادی او را مدیری دلسوز و فداکار خواند که در طول مدیریت اش بر سازمان ورزش هر کاری توانست انجام داد. رئیس دولت دهم در دفاع از دوست 30 ساله اش می گوید؛ «متاسفانه برخی فکر می کنند پیروزی فقط کسب مدال است. البته کسب مدال نیز مهم است ولی باید به تلاش ها و زحماتی که کشیده شده نیز توجه داشت.» احمدی نژاد همچنین کسب مدال را تنها یک «پیروزی ظاهری» دانست؛ «اینکه تصمیم گرفته شود با تمام وجود و توان به عرصه بیاییم و تلاش کنیم، یک پیروزی است و خداوند نیز در کنار این اراده و همت کمک می کند پیروزی ظاهری نیز کسب شود و ورزشکاران ما مدال بگیرند. ما اعتقاد داریم وقتی یک نفر یا جمع تصمیم بگیرد از اعماق وجود کاری را انجام دهد و اتفاقی بیفتد، خداوند متعال اسباب آن را نیز فراهم می کند. ممکن است در تجربه اول و دوم نتیجه نگیرد ولی در تجربه های بعدی نتیجه می گیرد و در واقع اگر همت از درون ایجاد شود، خداوند متعال اسباب آن را جاری می کند.»معارفه علی سعیدلو نیز از سوی احمدی نژاد با یک شوخی خطاب به جامعه ورزش همراه بود؛ «ما آقای سعیدلو را تحویل شما می دهیم و شما ان شاءالله بعد از چهار سال تحویل ما بدهید.»در بخش دیگری از مراسم محمد علی آبادی که به طور رسمی سکان هدایت سازمان ورزش را به دیگر دوست و یار قدیمی رئیس دولت تحویل می داد، از حضور «پرشمار» و «بی سابقه» احمدی نژاد در میادین ورزشی و همچنین حمایت های او قدردانی کرد. علی آبادی افتتاح روزانه 2 تا 5/2پروژه جدید ورزشی را به عنوان بخشی از فعالیت هایش در طول چهارسال گذشته خواند.علی سعیدلو هم در حاشیه مراسم معارفه خود با سوالات پرشمار خبرنگاران روبه رو شد. محور اصلی این سوالات بیش از هر چیز دیگر به موضوع تغییرات مدیریتی در سازمان تربیت بدنی ارتباط داشت. رئیس جدید سازمان تربیت بدنی با تایید تلویحی تغییرات می گوید؛ «من چند روزی است که در سازمان تربیت بدنی مستقر شده ام و همان طور که گفته ام تغییرات لازم را انجام خواهیم داد، البته باید دقت کنیم ورزش کار حساسی است. مدیران شاغل در این عرصه زحمتکش هستند و باید در این ارتباط دقیق فکر کنیم و ببینیم هماهنگی کامل کجا و چگونه رخ می دهد.»سعیدلو همچنین از گنجانده شدن بندی جدید در برنامه پنجم توسعه به سود ورزش کشور خبر داد. براساس بند گنجانده شده از این پس یک درصد از کل بودجه جاری و عمرانی کلیه دستگاه های کشور باید در امر ورزش هزینه شود. در صورت تصویب نهایی مجلس این بند لازم الاجرا خواهد بود.

iran-azad - ایران - تهران
راست می گه خیلی زور زد ولی حیف که اسهال داشت
شنبه 28 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
فکر می کنم منظور احمقی نژاد از این که رفیق دزد وشریک قافله اش هر کاری توانست انجام داد و حتماً ایشان هم مناظر کارهای ایشان بودند این است که هرچه توانست دزدید و غارت کرد. جناب این که تازگی ندارد شما با زبان مبارک خود عنوان می کنید همه مردم این موضوع را می دانند (البته بجز احمقانی مثل خودت که طرفدارت هستند). بنابراین وجدانت راحت باشد که در برابر خداوند بازخواست نمی شوی چون می گویند اگر کسی هنگام دعا به گناهان خود اعراف کند خدا او را می بخشد!!! حالا گور پدر ملت هم کرده.
شنبه 28 شهریور 1388

juvel - نروژ - اسلو
مرگ بر خودتو و تمامه دوروبریات ای میکروب / کثافت فیافش عینه انفولانزای خوکی میمونه .
شنبه 28 شهریور 1388

Telmira - ایران - تهران
شما که اینقدر از اعماق ته تون سعی و تلاش می کنید؛پس چرا خداوند متعال اینقدر اسباب بی آبروییتان را فراهم میکند؟!!!
شنبه 28 شهریور 1388

wetraco - المان - اخن
مرگ بر احمقی نژاد و علی‌ گدا چلاق
شنبه 28 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
راست میگه / حسابی فرچه کاری کرده .... میخوان اسمشو بذارن ((فرچه آبادی))....
شنبه 28 شهریور 1388

sara_m - نروژ - درامن
تورو خدا خفه شو احمقی نژاد کدوم ورزش بشگاها که همه خصوصی‌ شدن واسه بازی فوتبال ۳سالی ۸ملیون از بچه‌ها میگیرن اونم نقد اگه یکی‌ خوب بازی کنه ولی‌ پول نداشته باشه چی‌؟ورزش بانوان هم که هیچی‌ واسه شرکت تو مسابقاتی که خارج از ایران برگزار می‌شه نفری ۵میلیون واسه شرکت تو مسابقه میگیرن جز هزینهٔ بلیط خردخراک البته این آمار بانوان مال ۴ساله پیش که من ایران بودم هزینهٔ باشگاها هم که واسه کسی که نداره هیچی‌ مرگه لعنت به همتون.مرگ به این رژیم و همهٔ عربا
شنبه 28 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.