تصاویری از شکنجه گاه مخفی در خیابان مفتح جنوبی تهران

تصاویری از شکنجه گاه مخفی در خیابان مفتح جنوبی تهران

یکی از بازداشتگاه ها و شکنجه گاه های مخفی نیروهای حکومتی در خیابان مفتح جنوبی قرار دارد. یک ساختمان مصادره ای دوران قاجار به نام مبصرالدوله که توسط عوامل کودتا در یک ماه اخیر به صورت نیمه مخروبه درآمده است. در زیر این محوطه پارکینگ نصر قرار دارد که سالهاست تعطیل میباشد و اکنون تبدیل به بازداشتگاه و شکنجه گاه کودتاچیان حکومتی شده است.
نشانی دقیق این شکنجه گاه مخوف – پارکینگ نصر – خیابان مفتح جنوبی، روبروی دانشگاه تربیت معلم، جنب مجتمع تجاری شیرازی است. درب ورودی اصلی آن داخل کوچه واحدی (ضلع جنوبی بنا) می باشد و از داخل کوچه ثاقب ساختمان پلاک 8 (ضلع شمالی بنا) که یک ساختمان مصادره ای است نیز به آن راه دارد. همچنین ورودی های دیگری از داخل دانشگاه تربیت معلم و نیز از کوچه فریدکریمی (ضلع غربی بنا) –یک خانه مصادره ای دیگر- دارد.
درروزهای پس از دستگیری معترضان، خودروهای نظامی و اغلب غیرنظامی با شیشه های دودی و یا تاکسی های ون پس از ساعت 1 نیمه شب غالباً از ورودی کوچه واحدی به طرزی مشکوک به داخل این پارکینگ تردد می کنند و گاها صدای تیر نیز توسط همسایگان شنیده می شود.
شواهد حاکیست دفتر تاکسی سرویس شبانه روزی فجر ، طبقه سوم شرقی ساختمان پلاک 10 کوچه واحدی، از عوامل همدست این شکنجه گران به شمار می رود و تعداد دیگری از مغازه های مجتمع تجاری شیرازی و خانه های مشرف به این بنا نیز در اختیار عوامل وابسته به بازداشتگاه قرار دارد.

منبع : وبلاگ سبز باشی

Ezhaq - ایران - تهران
تشکر از اطلاع رسانی که کردید من هم جایی پیدا کرده ام هنوز شک دارم باید بیشتر تحقیق کنم.
جمعه 27 شهریور 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
شماره تلفن هاش هفت رقمیه فکر می کنم یه هشت جلوشون بذاریم حله، از فردا با تلفن میریم تو کارش، بزودی هم ترتیبشون رو میدیم، امروز هم بعد از یک استراحت یک ماهه دوباره استارت رو زدیم، روزگار همشون رو سیاه و خواب راحت رو به چشم همشون حروم میکنیم ؛ ما زنده به انیم که ارام نگیریم، موجیم که اسودگی ما عدم ماست.
جمعه 27 شهریور 1388

farjade shab - فرانسه - پاریس
mohsen_raja - ایران - تهران دمت گرم زنده باشی دلاور فقط مواظب خودت باش لو نری
جمعه 27 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
دمت گرم زنده باشی .کثافتها کارشان تمام است مرگ بر علی گدا و انتری و اکبر دزده
جمعه 27 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
به تمامی مبارزان سب خدا قوت همیشه شالم وپیروز باشید متاسفانه من فقط ارز تواینترنت میتونم اطلاع ر سانی کنم شهر ماکوچک است اینجا به کسی نمیتونم اعتماد کنم. دمتان گرم و عمرتان دراز باد یاوران جنبش سبر
جمعه 27 شهریور 1388

far - المان - بن
ما که کلی مزاحم تلفنئ شدیم.
جمعه 27 شهریور 1388

AHMADKASRA - ایران - تهران
با سلام به همه. تصویر دوم جایی که من با دوستام برای خوردن مشروب میرفتیم ولی چند ماهه که در رو از داخل با قفل بستن و نمیزارن که کسی بره اونجا واقعا نمب دونستم چرا. آدرسشم :دروازه دولت روبروی مجتمع تجاری بهار هست که آخرین کوچه ته کوچه هستش. عزیزان تهرانی میتونن برن ببینن.
جمعه 27 شهریور 1388

soltan969 - انگلستان - لندن
اقا دمتون گرم هر کس اینجور جاهارو پیدا کرد به همه خبر بدید تا در روزهای تظاهرات مردم به انجا حمله کنند و زندانیهای سیاسی رو ازاد کنند.
شنبه 28 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
این بی شرف ها ببین بر سر ملت ما چه می اورند
شنبه 28 شهریور 1388

delfakar - ایران - مشهد
جدا باید گفت خوب خیال پردازی میکنید و میخواهید مردم با هم جنگ داشته باشند.
شنبه 28 شهریور 1388

jamsil - کره - سئول
خانه سردمداران.
شنبه 28 شهریور 1388

665+1 - امریکا - جهت
افرین ادامه بدید شیر دلان
شنبه 28 شهریور 1388

i.am.the.world - لوکزامبورگ - اش
خوب: شما که این همه تشکر کردید و سلامو صلوات فرستادید از کجا فهمیدید که این مطلب حقیقت داره؟ چطوری میشه که اینقدر زود شیرجه میزنید؟ همینطوری نبود که خمینی رو توی ماه دیدیم؟ اومدیمو این اقا رقیب این اژانسیه بود؟! اومدیمو با یکی خصومت داشت و و و.. من هم باید بع بع کنان دنبالش راه بیفتم؟؟ اینهمه شوتی مغز والا عجیبه. اصلن گیریم اونجا شکنجه گاهه. خوب بعد چی؟ شما میری میبندیش؟!! یا چون جاشون لو رفته دیگه جا گیرشون نمیاد شکنجه کنن؟؟! این همه مغز منگ میشه مگه؟ یکم اروم بشینید مغزتون اروم شه بابا. اینهمه قاتی؟؟؟
شنبه 28 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
یک....... لازم داره.
شنبه 28 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
i.am.the.world - لوکزامبورگ - اش! منهم با تو موافقم که نباید همه چیز رو کور کورانه قبول کرد, ولئ یه مطلب اینطورئ رو فکر نکنم که سایت قبل از تحقیق درج کنه
شنبه 28 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
یک نارنجک لازم داره
شنبه 28 شهریور 1388

ebrkhandan - هقشد - شظعسش
شیطان بایدازاین حرامزادهای شهرنوئی درس یادبگیرد. نا بودجمهوری کثیف اسلامی درکلیت و تمامیت ان.
یکشنبه 29 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
i.am.the.world - لوکزامبورگ - اش . مغز منگ بیش از این حرفهاست ادم ساده تا دلت بخواد تو ایران انگار یادشون رفته این موسوی و خاتمی و هاشمی و کروبی ووو اینها همونهایین که مردم رو 30 سال قبل بدبخت کردن که از گوسفند بدتر مثل . پشت سرشون عرعر میکنن این موسوی با اون محمود هیچ فرقی نداره هر دوشون و همه اینها سر سفره همون کفتار بزرگ ایرانی کشی رو یاد گرفتن به این ادمها که از روز اولی که اومدن کشتن مردم رو خودشونو بچه هاشون تو کشورهای دیگه با پول همین مردم میخوردن و میگشتن مردم بدبخت زیر بمب بارون و شکنجه عراقیها جون میدادن تو اون زمان جنگ خانم رهنورد که حالا با یه رژ لب و مانتو ابی لی دل همه رو برده دستور بریدن لبهای زنها رو میداد جیگر گوشه هاش هم با خود خانم بریتانیای کبیر یا همون انگلیس خونخوار روزگار میگذروندن به خوشی حالا شدن برای مردم امامزاده نمیدونن این با اون میمون مشهور هیچ تفاوتی نداره فقط تو مهمونیهاشون به این ملت ساده و بدبخت میخندن یه زهر چشم اساس هم گرفتن از مردم .
دوشنبه 30 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.