بازداشت علی پیرحسینلو و فاطمه ستوده

بازداشت علی پیرحسینلو و فاطمه ستوده

علی پیرحسینلو به همراه همسرش فاطمه ستوده در منزلشان بازداشت شده است

در ادامه بازداشت فعالان سیاسی مخالف دولت در ایران، روز پنجشنبه 26 شهریور 1388 خبر رسید که علی پیرحسینلو، عضو جبهه مشارکت و از فعالان ستاد میرحسین موسوی، به همراه همسرش فاطمه ستوده بازداشت شده است.

پایگاه های خبری وابسته به مخالفان دولت در ایران خبر داده اند که ماموران امنیتی روز پنجشنبه به خانه آقای پیرحسینلو رفته و بعد از سه ساعت تفتیش منزل، او را به همراه همسرش خانم ستوده بازداشت کرده اند.

به گزارش این پایگاه های خبری، ماموران بازداشت کننده، اتهام آقای پیرحسینلو را اقدام علیه امنیت ملی و اتهام خانم ستوده را معاونت در اقدام علیه امنیت ملی ذکر کرده اند.

در یکی دو روز گذشته موج جدیدی از بازداشت چهره های عموما جوان نزدیک به جبهه مشارکت آغاز شده است. چهارشنبه شب حسین نورانی نژاد، رئیس کمیته اطلاع رسانی جبهه مشارکت، و بامداد پنجشنبه مهدی میردامادی، پسر محسن میردامادی دبیرکل زندانی جبهه مشارکت، بازداشت شده بودند.

همچنین روز پنجشنبه خبر بازداشت مهدی موسوی نژاد، برادر همسر محمدعلی ابطحی، و مهدی محمودیان، عضو کمیته اطلاع رسانی جبهه مشارکت و از فعالان حقوق بشر، منتشر شده بود.

در روزهای گذشته همچنین سه نوه ایت الله منتظری و پسر حسن موسوی تبریزی، دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، به همراه فرزندان دو نفر دیگر از روحانیون اصلاح طلب در شهر قم بازداشت شده بودند.

احمد منتظری، فرزند آقای منتظری، در گفتگو با بی بی سی فارسی دلیل بازداشت پسرانش را دلیل شرکت در تجمعی در مقابل بیت آیت الله صانعی در شب قدر اعلام کرد.

فیاض زاهد، از اعضای حزب اعتمادملی به دبیرکلی مهدی کروبی، یکی دیگر از بازداشت شدگان روزهای اخیر است.

Reza1981 - آلمان - هانوفر
اگر بچه هم داشتند به جرم همراهی با اقدام کننده علیه امنیت ملی‌ و معاونش بازداشت میشد...جمهوری اسلامی بد به ریپ زدن افتاده...
جمعه 27 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
لعنت به این کودتا چی ها به سرکردگی عمر سعد
جمعه 27 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
با تشکر از حضور ایرانیان غیور باید به اطلاع دوستانی که در شهرشان این مراسم شکل نگرفت برسانم برای بثمر نشستن مبازره با دیکتاتوری هر کسی باید کار خودش را بکند. در چنین شهرهای که هنوز اهالیش به آگاهی لازمه نرسیده اند باید هر کدام از دوستان حداقل یک نفر فقط یک نفر از اهالی شهرشان را نسبت به مسائل روشن کنند. یا دوستانی که در خارج کشورند اگر یکبار هنگام حضور تیمهای ورزشی ایرانی و یا در زمان حضور یکی از سران دروغین تجمع اعتراض آمیز داشته باشند ثمرش بسیار بزرگ است. پس همه دست به دست هم دهیم و با دیکتاتوری مبارزه کنیم.
شنبه 28 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.