مردان دو برابر زنان دروغ می‌گویند

مردان دو برابر زنان دروغ می‌گویند

تحقیقات جدید نشان می‌دهد: مردان دو برابر زنان به همسر، همکاران و رؤسای خود در محل کارشان دروغ می‌گویند.

روزنامه دیلی اکسپرس در این باره نوشت: مردان هر روز 6 بار دروغ می‌گویند که این رقم به 42 دروغ در هفته، 2 هزار و 184 دروغ در سال و 126 هزارو 720 دروغ در دوران زندگیشان می‌رسد.

زنان نیز هر روز 3 بار دروغ می‌گویند که این رقم به21 دروغ در هفته، هزار و 92 دروغ در سال و 68 هزار و 876 دروغ در دوران زندگیشان می‌رسد.

از میان هر 5 نفر که در این تحقیق شرکت کرده‌اند، 4 نفر گفتند که می‌توانند به راحتی بفهمند که طرف مقابلشان دروغ می‌گوید. همچنین نیمی از زنان و مردانی که در این تحقیق شرکت کرده‌اند، گفتند: زمانی که به همسران خود دروغ می‌گفتند، همسرانشان متوجه موضوع شده‌اند.

25 درصد از افراد متأهلی که در این تحقیق شرکت کردند، گفتند: در خانه به خاطر دروغ گفتن با همسرانشان مشاجره کرده‌اند. همچنین 7 درصد متأهلان نیز گفتند: دروغ باعث فاصله افتادن میان همسران و جدایی زوجین می‌شود.

دروغ‌هایی که بیشتر در میان مردان شایع است با جملات «هیچ مشکلی نیست و من خوب هستم» یا «به خاطر ترافیک دیر کردم» گفته می‌شود. همچنین دروغ‌هایی که بیشتر در میان زنان شایع است با جملات «او الان نیست و سرم درد می‌کند»، «نمی‌توانم پاسخ بدهم، چون تلفن همراهم باتری ندارد» و «من الان در راه هستم» گفته می‌شود.

دیلی اکسپرس/ 15 سپتامبر

kamia1 - المان - کلن
ما که هر روز روزئ 10 بار از دولت اسلامئ مدت 30 ساله داریم دروغ میشنویم, تکلیف چیه? در ماه 300 بار 30 سال میشه108000 بار..اوه اوه
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

leyla203 - امارات - دبی
سلام. من موافقم در مورد تحقیقاتی که انجام دادند.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

Ezhaq - ایران - تهران
تا جایی که من می دانم زن ها دست مرد ها را در دروغ از پشت بستن البته این آمار قبل از کشف این (میمون نژاد و پینو کیو) صادق بوده. دوستان فردا روز بزرگیه که این دروغگو ها را نشان بدهیم نه لبنا نه غزه جانم فدای ایران زنده باد این سر زمین
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

farshad711 - امریکا - سن دیگو -کالیفرنیا
هر کس گفته غلط کرده
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
احمدی نژاد اگه اینو میدونست وزیر بهداشت رو هم عوض میکرد و ترجیح میداد مرد باشه .که کابینه دروغ گو کم نیارن. ولی این خانم سابقه زندان اوین داره واز دروغگوئی کم نمیاره.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

experthoney - بحرین - بحرین
kamia1 - المان - کلن . حتما این آمار رو از حرفهای انتر گرفتی وگرنه دولت و 10 دروغ در روز؟ بابا نوبره والله بگو روزی 124 هزار تا، تا بگیم ها حالا شد.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

zorro.ir - ایران - تهران
این مطلب درست نیست اگه دقت کنید میبینید تعداد زنانی که دروغ گفتن و دماغشون دراز شده بیشتر از مردهاست و بعد مجبور شدن عمل کنند الان دماغ محمود رو ببینین اندازه قابلمه شده اینها نشانه دروغ گفتن است
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

yavar1355 - آمریکا - هستون
علتش اینه که آقایون مثل أدم دروغ میگن ولی خانومها مثل راست دروغ میگن. همینجور تو چشمای آدم نگاه می کنن و دروغ میگن حتی بین خودشون ! . واقعا تشخیص راست و دروغ از زبان خانمها کار سختیه. به نظر من اصلا خانمها دروغ نمیگن اگررررررر هم بگن چیز مهمی نبوده و در عوض این آفایون همشون دروغگو و بی تربیت و صد البته «روانی» هستن. خدا کنه زنم اینارو بخونه (لول)
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

iranisabz - سوید - هودیک
چه جالب ولی من که در روز کمتر از 3 باردروغ می گم یا شاید هم دروغ نگفتم
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
ای گفتی دستت درد نکند بلاخره یکی پیدا شد حرف دل ما را زد
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
اقایون دستتون رو شد
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

RajabRingo - سوپد - گوتنبرگ
دروغگو دشمن خدا و از انجاییکه اکثر مردان نماز خوان هستند و مومن پس نمیتوانند دشمن خدا باشندولی ازانجایی که زنها حجاب خود را رعایت نمیکنند مخصوصا درمسابقه والیبال که مرتکب فاجعه ای فراموش نشدنی در تاریخ عفت وعصمت بشریت شدند و ماتیک هم میمالند دشمنان خدا محسوب می شوند.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
یه چیز بگم برای خانمها اگر صحبت پول شد بدونید اقا میخواهد دروغ بگه!. حالا یه چیز بگم برای اقایان اگر صحبت طلا شد بدونید خانم می خواهد دروغ بگه !. خلاصه دنیایییییییییییه!
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

darya_r - انگلستان - لیورپول
ای شارلاتانهــــــــــــــــــــــــــــا!!!!!! لووووووووووول
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
experthoney - بحرین - بحرین, 124000 تا هم میشه گفت, چون اینم رقم دروغئ اسلام, که گفته این تعداد پیغمبر هست!!
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
بخدا راست میگه مردها اینقد رراحت دروغ میگن واینقده دروغ هاشون بزرگه که ادم تصور نمیکنه دورغ باشه
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

FarTaj - کانادا - مونترال
دوست پسر من اینجا نسیت ولی‌ خداش هست ، هرگز دروغ نمیگه, ولی‌ تا دلتون بخواد، من دروغگو و خائن هستم :( از حق نباید گذشت :(
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
بیشتر از هر دوی اونها صدا و سیما دروغ میگه.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

reza_armin2004 - ایران - عسلویه
دروغه زنها بیشتر دروغ میگن بخصوص تو دوستی
جمعه 27 شهریور 1388

zolfaghar.ghar.ghar - ایران اسلامی - طهران شهیدپرور
این امارگیری اشکال فنی داره. احمدی نزاد و اگه از جماعت مردان خارج کنیم که خارج هست. اونوقت خواهیم دید که مرد و زن باهم مساوی میشوند در راستی. و من الات التوفیق
جمعه 27 شهریور 1388

marjanrasool - آلمان - هانوفر
با سلام. شاید گفته من مردها رو عصبانی کند ولئ مردها باید بدونند خیلی دروغگوهائ ماهری هستند (خوشحال نشید) چون با دروغاتون زندگیتون وسریع به هم می زنید ولی ما زنها دروغ هم بگیم هواسمان هست اوضاع و خراب نکنیم.
جمعه 27 شهریور 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
من نمیگم این آمار صدرصد درسته ولی حتی اگه یک درصدم دست باشه خداوکیلی آقایون یک مقدار به خودشون بیان..
جمعه 27 شهریور 1388

khonnas - امارات - ابوظبى
دروغه دروغه دروغه دروغه دروغه دروغه دروغه
جمعه 27 شهریور 1388

valentine - ایران - تهران
روزی دروغ به حقیقت گفت : میل داری با هم به دریا برویم و شنا کنیم ؟ حقیقت ساده لوح پذیرفت و گول خورد . آن دو با هم به کنار ساحل رفتند ، وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباس هایش را درآورد . دروغ حیله گر لباس های او را پوشید و رفت . از آن روز همیشه حقیقت ، عریان و زشت است ، اما دروغ در لباس حقیقت با ظاهری آراسته نمایان می شود-جبران خلیل جبران
یکشنبه 29 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.