جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه : کروبی و موسوی دیگر تایید صلاحیت نمی شوند

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :
کروبی و موسوی دیگر تایید صلاحیت نمی شوند

مهر: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تحلیل وقایع بعد از انتخابات ، در مورد مشائی گفت: مشایی یکی از اشتباهات بارز احمدی نژاد بود .

مجتبی ذوالنور ظهر در نشست سیاسی بسیج فرهنگیان نواحی چهارگانه آموزش و پرورش کرج با بررسی و برشمردن عوامل ایجاد اغتشاشات و آشوبهای اخیر در برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری اظهار داشت: یکی از اهداف فتنه های اخیر هتک حرمت و تجاوز به خط قرمزها و حریمها بود که در این راستا هم اکنون یکی از راهبردهای جدی فنته گران استمرار عملیات آغاز شده از چند ماه اخیر است که به بهانه های مختلف سعی در ادامه اجرای آن دارند و به هیچ وجه نشانه عقب نشینی در آنها مشهود نیست.

وی افزود: سران عامل ایجاد این اغتشاشات هم اکنون نیز در بین خودشان درگیری جدی دارند. ذوالنور خاطرنشان کرد: سران اغتشاشات و آشوبهای اخیر با انجام این کارها به طور قطع در هیچ انتخاباتی دیگر تایید نمی شوند.

ذوالنور درادامه بیان داشت: این افراد که در انتخابات شکست خوردند، اعلام کرده اند که "آب از سر ما گذشته" که این اقدامات را انجام می دهیم، آنها در اصل می خواهند که عقده گشایی کنند اما در بخش دیگری نگرانند و در پی استمرار حیات سیاسی خود هستند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: این چند نفر که سردمدار اصلی هستند مسیر را طوری پیش می برند که حیات سیاسی خود را از دست ندهند و راهبردهای متعددی را در این زمینه پیش بینی کردند.

وی ادامه داد: استفاده از مناسبتها به خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از دیگر برنامه های این افراد است به نحوی که از آقای موسوی پرسیدند "که چرا ساکت نشسته اید و اقدامی انجام نمی دهید؟ گفت که تا اول مهرماه صبر کنید اوضاع یکسره می شود"، این آقایان به این مناسبتها امید بسته اند تا برنامه های خود را عملی کنند، همچنین از هم اکنون نیز برای روز 16 آذر به شدت کار می کنند.

ذوالنور متذکر شد: تمامی این افراد می خواهند که طبل عدم مشروعیت دولت را به صدا در آورند و روی این بحث مانور داشته باشند.

وی بیان کرد: در جلسه روز 19 اردیبهشت ماه سال جاری قبل از برگزاری انتخابات آقایی در جلسه ای اعلام کرد که باید بحث تقلب پررنگ تر مطرح شود چون نظرسنجی ها نشان می دهد که آقای احمدی نژاد برنده است. اما ما باید بحث تقلب و ابطال را مطرح کنیم تا بتوانیم رای احمدی نژاد را رای کثیف اعلام کنیم.

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در مجموع این آقایان و سران اغتشاشات و آشوبها مسیر را به بهانه های مختلف ادامه می دهند و به طور مرتب کارها و اقدامات دولت را رسد می کنند تا دولت گاف ندهد، در این راستا بحث انتخاب وزیران زن را مطرح کردند و با تشکیل تیمها و اکیپهای متعدد و اعزام به دفاتر مراجع مختلف، خواستار برخورد مراجع با این حرکت رئیس جمهور شدند و به تحریک آنها پرداختند.

این مسئول گفت: درست است که مشایی یکی از اشتباهات بارز احمدی نژاد بود و این افراد مدام در پی این بودند که با مطرح کردن این موضوع از اعتبار دولت بکاهند. قبول داریم که در دولت احمدی نژاد یک مشایی بود اما دولتهای قبل خود مشایی بودند و یا بیش از ده ها نفر مانند مشایی و بدتر از آن داشتند.

ذوالنور اظهار داشت: این افراد مانند خوارج عمل می کنند و هدف آنها از مطرح کردن موضوعات مربوط به مشایی چیز دیگری است. حتی در این راستا تیمی را به منظور رصد کردن دولت فعال کردند تا ضعفها را برجسته و نقاط قوت را مخدوش و مردم را دچار تردید کنند.

وی در پاسخ یکی از فرهنگیان حاضر مبنی بر اینکه "چرا با سران این آشوبها و اغتشاشات اخیر که از مسئولان نظام هستند و سمت اجرایی دارند، برخورد و آنها را عزل نمی کنید؟" خاطرنشان کرد: اهانت به رهبر معظم انقلاب از سوژه های این افراد و سیاسیون آشوبگر بود. در این بحث برخورد نتیجه عکس دارد و برای مظلوم نمایی، القای دیکتاتوری و اختناقی که آنها انجام می دهند باید در میان مردم روشنگری کرد. زد و خورد و برخورد فیزیکی و قضایی همیشه و به طور حتم بهترین گزینه نیست و نتیجه مثبت ندارد.

این مسئول بیان داشت: در این راستا اگر نظام با این افراد برخورد نمی کند دلیل بر عاجز بودن و عدم توانایی نیست، همچنین بعضی از برخوردها در برخی مقاطع خوب نیست، تمامی این آشوبها برای نظام روشن است و باید برای مردم روشن و شفاف شود.

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران ادامه داد: برای مسئولان نظام از ابتدا تا امروز ریشه های این فتنه و پشتیبانی از خارج مشخص و روشن بود، از رایزنی ابطحی گرفتن پول از کشورهای عربی و اروپایی به طور کامل واضح است که ابطحی مسئول گرفتن پول از کشورهای عربی و برادر خاتمی هم مسئول دریافت پول از کشورهای اروپایی بودند.

ذوالنور تصریح کرد: برخی افراد دوست دارند که با آنها و اعمالشان برخورد شود، آقای کروبی دلش غش کرده برای برخورد نظام و از خدا می خواهد که با افکار و اعمالش برخورد شود.

وی افزود: کروبی در شبهای قدر دست به دعا بود که شاید سندهایی برای ادعاهایش پیدا شود و بر اساس پیامکی که برای وی ساختند و ارسال شده است، کروبی در سه شب قدر تنها این قسمت از دعای جوشن کبیر "یا سند من لا سندله" را زمزمه می کرد تا شاید سندی برای ادعاهایش پیدا کند!

این مسئول گفت: نظام اگر بخواهد افراد را محاکمه کند، آنها به قهرمان تبدیل می شوند همان طوری که در قضیه بنی صدر، نظام به وی اجازه داد تا از کشور خارج شود، چون اگر وی را محاکمه می کرد تبدیل به قهرمان سیاسی می شد و پس از مرگش سالهای بعد برای برگزاری مراسمهای مرگ، عزل، رئیس جمهوری و ... مشکلاتی به وجود می آمد.

ذوالنور عنوان کرد: این افراد را باید به مرده سیاسی تبدیل کرد نه قهرمان سیاسی.

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در مجموع نظام از این جور افراد وحشت ندارد، هرچه می خواهند بگویند، این طوری نیست که نظام توان برخورد نداشته باشد.

وی در ادامه در پاسخ به سئوال یک فرهنگی دیگر مبنی بر اینکه " اقدامات لباس شخصیها را نمی شود انکار کرد، حضور آنان در برخی معابر مشاهده شد و بعضی از آنها در خوابگاه ها اقدام ضرب و شتم کردند، بدون اینکه آن افراد گناهی داشته باشند، این نیروها را چه کسانی پشتیبانی می کند چون وجود آنها ذهنیت مردم را نسبت به سپاه و رهبری مکدر می کند" ادامه داد: اصل این موضوع را نمی شود انکار کرد.

وی در این جلسه به اکثر سئوالات فرهنگیان در مورد انتخابات و حوادث پس از آن، پاسخ داد.

در این نشست بیش از هزار نفر از فرهنگیان خانم و آقا نواحی چهارگانه آموزش و پرورش کرج حضور داشتند.
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
تا ان موقع تو و اربابانت به درک نائل شدید ختم مجلس
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
هاها!!
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
مگر تا چهار سال یدیگر شماها هستید/که تاید صلاحیت کنید یا نه
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
بله بله.. می فرمودین...
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
تا یه سیب بیوفته پایین هزار چرخ میخوره تا 4 سال دیگه تو امثال تو اعدام شدین رفته.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
تو دیگه خفه هر بی سروپای ....واسه ما ادم شده اظهار فضل میکنه کی بشه سرتو بالای دار ببینم انشا...
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
لطفا به این حرامزاده بگید خفه شو کثافت حمال . تو و اون رهبر ....زاده تاریخ مصرفتان تمام شده . شما حالا مثل ا...ل در بدن جامعه هستید . باید شما را زودتر نابود کرد قبل از اینکه جامعه شریف ایران را نابود کنید . مرگ بر تو و اون رهبرت
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
شرط می بندم این جانی یا ترکه یا شمالی یایزدی یا اصفهانی. بیشتردارودسته رژیم اسهالی از این طیف اقوام هستن. البته جدای ازقشر روشن و میهن دوست.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

roya123 - ایران - ایران
مرتیکه خر تو مرده سیاسی هستی با اون قیافه ات
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
شما الانه پاهاتون لبه گوره...هرلحظه احتمال نابودی شما وجود داره انوقت توی بیشعور داری حرف از صلاحیت کروبی وموسوی میزنی
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

wetraco - المان - اخن
عجب رویی داره این یارو , حمال خان
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
ای نماینده خامنه ای خونخوار،آقایان موسوی و کروبی نیازی به تایید صلاحیت امثال شماها ندارند،این مردم ایران هستند که صلاحیت آنان را تایید کرده اند،آن خدای یکتاست که صلاحیت اینان را تایید میکند و مثلما این آقایان مورد تایید امام عصر(عج)هستند،انگار همه چیز وارونه شده و شما مظلوم را رد صلاحیت کرده و ظالم را تایید میکنید،حرفهای خنده داری میزنید که در هیچ کتاب دینی از آن نام برده نشده
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
دیوانه مفت خور مگر امام خمینی نگفت نیروهای نظامی نباید وارد کار سیاسی بشوند چرا مثل خوارج نهروان لجبازی می کنید
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
آخه بدبخت ببین تا چهار سال دیگه اصلا چیزی به نام جمهوری اسلامی وجود داره که اونوقت بخواد تپاله ای مثل تو مردم رو تعیین صلاحیت کنه تا چهار سال دیگه جمهوری اسلامی توی زباله دان تاریخ خواهد بود و تو و امثال تو توی دخمه های ونزوپلا و بولیوی باید لحظه شماری کنید که مثل صدام کی به سراغتون بیایم و اون کاکتوس شیار دار که مدتیه داریم آبیاری اش می کنیم رو نثارتان کنیم
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
ذوالنور خاطرنشان کرد: سران اغتشاشات و آشوبهای اخیر با انجام این کارها به طور قطع در هیچ انتخاباتی دیگر تایید نمی شوند. .......................................................... آره جون عمه خودت و اون رهبر چلاق و عنترش شما میمونید که بخواهید باز هم کسی رو تایید یا رد کنید. اینها قضیه همون کوری هست که چه حسابهایی واسه اونجاش میکرد
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
به اونجا ها نمیکشه / نکبت.....
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

marilyn_jam - امریکا - لوس آنجلس
چهار سال دیگه چیه. آخر هفته ...... احمدی رفته
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

arash88 - آمریکا - اورنج
یک سیم برق به ماتحتمان میکشیدیم و سپس این فرمایشات را میخواندیم چنان برقی از ما میپرید که از انرژی هسته ای بی نیاز میشدیم.نابغه است این ذوالنور
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
زیادم اینده نگری نکن چون ممکنه تا 4 سال دیگه همتونو بفرستیم تو سینه قبرستون
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
خود علی گدا هم دیگر تایید صلاحیت نمی شوند.ولایت اسلام در ایران دیگر تایید صلاحیت نمی شوند.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
تا 4ساله دیگه حکومت نابود شده. این آقا خواب دیده. ها ها ها
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
تا 4ساله دیگه حکومت نابود شده. این آقا خواب دیده. ها ها ها
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
اگه تا اون زمان این رژیم سرپا موند شما موسوی و کروبی را رد صلاحیت کنید.اونوقت می بینید که هیچ کس پای صندوق های رای نمیره.ولی نگران نباش.تا اونموقع شماها نیستید!
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

iranvash - ایران - تهران
این حرف مشکوک است وجائ فکر دارد. من احساس می کنم خامنه ای میخواهد احمدی نزاد را سر به نیست کند تا اوضاع ارام شود وبعد در انتخابات مجدد به موسوئ وکروبی اجازه کاندید شدن ندهد.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
به اونجائ بابات خندیدئ
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.