در اقدامی عجیب , مایلی کهن تیم گل‌محمدی را از زمین بیرون کرد

در اقدامی عجیب , مایلی کهن تیم گل‌محمدی را از زمین بیرون کرد

سرمربی تیم فوتبال سایپا در تازه‌ترین اقدام خود تیم امید این باشگاه و بازیکنان تربیت یزد را از زمین بیرون کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم فوتبال امید سایپا و تربیت یزد عصر دوشنبه در دیداری تدارکاتی که در زمین ایران تایر برگزار شد به مصاف هم رفتند.

در دقایق پایانی این دیدار محمد مایلی کهن که ظاهرا از هماهنگی مسئولان این دو تیم با مسولان باشگاه سایپا برای برگزاری این بازی خبر نداشت، با حالتی عصبانی وارد زمین شد و با اعتراض نسبت به برگزاری دیدار این دو تیم در زمین ایران تایر(زمین اختصاصی سایپا)، خواستار ترک زمین از سوی دو تیم شد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال تربیت یزد نیز که مورد بی توجهی مایلی کهن هم قرار گرفته بود بدون آنکه اعتراضی کند تیمش را از زمین بیرون کشید. یزدیها تا دقیقه 80 این دیدار 2 بر صفر از حریف خود پیش بودند.

به گفته مسئولان تیم تربیت یزد هماهنگی های لازم برای برگزاری این دیدار در زمین ایران تایر با مسئولان باشگاه سایپا انجام شده بود اما مشخص نشد چرا مایلی کهن چنین رفتاری را از خود بروز داد.

تیم فوتبال تربیت یزد از تیم های دسته اول لیگ آزادگان است که یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی و مجتبی حسینی را به عنوان مربی در اختیار دارد.

شب قطبی - امارات - دبی
فقط این مونده که بیاد بگه من برادر حافظ شیرازی هستم.این مایلی دیگه با همه چیز مشکل داره.مربی روز فوتبال ایران از بهتر نمیشه.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
فکر کرد دستمال مموتی بشه دسته کم رئیس فدراسیون میشه چون نشده باز داره پاچه میگیره ....( این مرتیکه اخر ....ماله )
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
خوب پشتش پره.از طرف انتری نژاد
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
خب طرفدار احمدی نژاده دیگه. ازش انتظار داید مثل آدمیزاد رفتار کنه؟
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

hasrat-takey - انگلیس - بریستول
مگه این کارش تعجب داره؟ خوب از دارو دسته برنده انتخابات هست دیگه. کی به کیه خر تو خره
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

mardin8 - انگلستان - لندن
این اسلام همرو روانیکرده وبا نمایان شدن چهره وا قعی وتجاوزکارانش به زودی تو سرزمین مقدس اریایی نابود میشه.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
خب مایلی کهن باید ثابت کند که بی جهت به عنوان بااخلاق ترین سرمربی انتخاب شده است و همگان عملا اخلاق را از وی آموزش ببینند !!!.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
عذرخواهی رسمی باشگاه سایپا به دنبال اعتراض محمد مایلی کهن از مسئولان تربیت یزد . دکتر حمید سجادی مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی سایپا از آنچه که در جریان دیدار ناتمام دو تیم امید سایپا و تربیت یزد اتفاق افتاده بود از مسئولان تیم یزدی عذرخواهی کرد. سجادی دوشنبه شب با تماسی که با مسئولان تیم تربیت‌یزد داشت از یحیی گل‌محمدی ودیگر بازیکنان و مسئولان این تیم به خاطر اتفاق ناخواسته‌ای که رخ داده بود، عذرخواهی کرد. مدیر ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا هم از عذرخواهی رسمی این باشگاه از مسئولان تیم تربیت‌یزد به دلیل آنچه در حین بازی آن تیم با تیم امیدهای سایپا اتفاق افتاد خبر داد. سعید تقی‌زاده گفت: عدم هماهنگی لازم در خصوص زمان بازی امیدها باتمرین تیم بزرگسالان باعث بروز آن حادثه شد، که بعد از آن اتفاق ما با آقای محمد مایلی کهن صحبت کردیم و حرف‌های ایشان را هم شنیدیم. مدیر ورزشی باشگاه سایپا گفت: ما تقصیر را می‌پذیریم و از تمامی دوستان در تیم تربیت‌ عذرخواهی می‌کنیم.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
مایلی کهن- شریفی نیا....همه از یک قماش هستند.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
مرده شور اون دماغ درازش رو ببرن. اصولا گاو به دنیا اومد و خر هم از دنیا میره / البته اگه شانس بیاره بدست مردم جرواجر نشه....
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
تمام طرفدارای ا.ن دیر یا زود روانی بودنشون معلوم میشه . به خود ا.ن نگاه کنید حداقل 10 جور بیماری روانی مشخصه . مهمترینش خوددبزرگ بینیه . به ادعاهاش نگاه کنید همه اش می خواهد حرفهای بزرگ بزنه . چند نمونه اش . انرژی اتمی . کشتی اقیانوس پیما . هوا فضا . ماهواره . علوم بنیادین . تکنولوژی نوین
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
بلو استار - تهران - ایران. بسیجی مزدور کجایی؟ مایلی کلنگ اربابت بازم گند بالا آورد! یادت نرفته که در زمان سر مربی شدن مایلی کلنگ چقدر دم از این مربی ارزشی میزدی؟ تنها ارزشی که این بسیجی تا به حال عرضه کردن فرهنگ لات بازی اسلامی است که ویژگی تمام بسیجیها و لباس شخصیها و کلا طرفداران رژیم سراسر نکبت اسلامی است! حالا برو اربابت رو جمع و جورش کن تا گندش بیشتر بالا نیامده! این مردک باید در تیمارستان بستری بشه!
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

hashamdar - ایران - تهران
بالاخره باید یه جوری نشون بده داماد ناطق نوریه.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
معلم اخلاق روزنامه های باجگیر
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
مایلی بدبخت تو خیلی وقته مرده ای. اولین روزهای انتشار خبر ورزشی بود و خبر ورزشی ان روزها یک روزنامه سالم بود و هنوز به کثافت دروغ و باجگیری الوده نشده بود. فردای روز باخت به قطر بود که بهترین تیتر تاریخ این روزنامه زده شد.(مایلی نه نگو برو) و تو اخراج شدی و در واقع مردی. بعد چند سالی مشغول سقوط به دسته دو با تیمهای مختلف بودی و اخرین دسته گلت هم فولاد بود که دیگر هیچ احمقی به تو تیم نداد. بعد از ان الت دست روزنامه های باجگیر و دولتمردان تمامیت خواه شدی و کارت توهین هر روزه در روزنامه ها و تلویزیون به علی دایی بود که بدین طریق بتونی نفس بکشی. بعد توهین به محمد دادکان هم به وظایفت اضافه شد. و علی ابادی تونست با ابزارهای کثیفی مثل تو دادکان را اخراج کند. بالاخره با خوش خدمتی به سایپا رسیدی. پارسال اخر فصل با 7-8 باخت پشت سر هم که اوردی خوب تونستی با بیانیه و جنجال افکار را منحرف بکنی و حالا تیمت داره عادت به باخت میکنه و تنها راهت همون خایه مالی و جنحال هست .و یحیی گلمحمدی یک اقای تمام عیار است و تو کثیف تر از فردوسی پور یا همون (دایناسور عجیب و غریب) هستی.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
ENSAN-ZAMIN - هند - پونا . از اب گل الود ماهی نگیر تو هم هندی جون علی دایی هم یکی شبیه همین سگ زرد برادر شغاله همینقدر که از این میگی دو برابرش اونه که پدر تیم ایران رو تا قرنها همچین در اورده که هیچی کس نمیتونه اون تیمو جمع کنه .
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . حرف نزن.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
ENSAN-ZAMIN - هند - پونا . تو بزن میشه بگی دایی چه گلی بسرت زده که اینطور خودتو خفه میکنی براش چاپلوس اون اینجا رو نمیخونه که جایزه اول پاچه خواری رو بهت بده .
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . بدبخت.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.