علی مطهری : استراتژی احمدی نژاد، تنش زایی در جامعه است و رمز پیروزی او همین است

علی مطهری : استراتژی احمدی نژاد، تنش زایی در جامعه است
و رمز پیروزی او همین است

فرزند شهید مطهری با اعتقاد بر اینکه به نظر می‌رسد پیشرفت کار دولت در گرو ایجاد تضاد‌هایی در جامعه است، خاطرنشان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز او از ایجاد همین تنش‌ها در جامعه که هنوز آثارش وجود دارد، استفاده کرد و به پیروزی رسید.

علی مطهری نماینده تهران انتصاب محمدرضا رحیمی به عنوان معاون اول رئیس‌جمهور را نوعی بدسلیقگی از سوی احمدی‌نژاد خواند و افزود: البته چنین اقدامی از ایشان دور از انتظار نبود. چرا معمولا وقتی به او اصرار شود که فلان کس را در فلان جا منصوب نکنید، او حتما این انتصاب را انجام می‌دهد.

وی با ابراز تاسف از آنچه که حالت‌های لجاج در احمدی‌نژاد می‌خواند، ادامه داد: او خودش می‌دانست که رحیمی، فرد مساله داری است و مدرک تحصیلی‌اش که شبیه مدرک تحصیلی کردان است، مشکل دارد.

مطهری با اشاره به اینکه رحیمی در جریان استیضاح کردان نیز متهم به توزیع چک پول بین برخی از نمایندگان مجلس و تلاش برای تطمیع آنها شده بود، ادامه داد: بهتر بود که رئیس‌جمهور او را به عنوان معاون اول خود انتخاب نمی‌کرد.

نماینده تهران ادامه داد: احساس می‌کنم که برخی عمدا تنش‌هایی را در کشور ایجاد می‌کنند تا از وجود تضادها بین ارکان و نهادهای کشور به نحو اهداف خودشان استفاده کنند.در حال حاضر نیز در نظر دارند تا از تضاد تعداد زیادی از نمایندگان با رحیمی، به نحو اهدافشان بهره ببرند.

مطهری با اعتقاد بر اینکه پیشرفت کار برخی در گرو همین تضاد‌هاست خاطرنشان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز از ایجاد همین تنش‌ها در جامعه که هنوز آثارش وجود دارد، استفاده شد.

وی این را یک روش از سوی دولت دانست و افزود: من روش بهره جستن از ایجاد تنش‌ها را روش بدی می‌دانم و امیدوارم که آقای احمدی‌نژاد این روش را اصلاح کن
emperatur - اکراین - پلتاوا
درد بر کروبی. مرگ بر خامنه ای
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خفه خون بگیر عنتر اسلام ننگین با اون بابای کثافتت که گور به گور شد.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

Ezhaq - ایران - تهران
همشان آشغالند فقط رنگاشان فرق می کنه.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

salar123 - هلنذ - روتردام
روز 27 شهریور روزی است که این رژیم کثیف هیچ گاه فراموش نخواهد کرد مثل تمام چیزهای که یک زمان باعث افتخارش بود ولی حالا از ان میترسد /رنگ سبز/روزقدس/الله اکبر شبانه/نماز جمعه/راهپیمایی/............اینها تمام بخاطر شجاعت عزیزانمان در داخل ایران است درود بر شما
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو // خیلی دوست دارم جنابعالی رو از نزدیک ببینم . نظراتت رو خیلی وقته دنبال می کنم . به کاربردن این ادبیات از یک خانم ( اونم محقق ! ) واقعا برام جالبه .
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
فقط نابودی جمهوری کثیف متجاوز جانی اسلامی ایران.احمدی نژاد که بگفته خودش عددی نیست. ولی من فکر میکنم عددی هست. عدد صفر.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
ک........م........ح......ه......اگه راست میگی.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
بینوایان - ایران - تهران . مردک بی همه ....بینوای بدبخت هیچی ندار بازم پیدات شد تو? چرا وجود اینو نداری که جواب کامنتای منو بدی.شرط میبندم که بعد از ابطال اسمهای سابقت مثل اعتراض , اسودگی و یا خانوم ماری دیگه میخوای به بقای تعفن اورت با همین اسم بینوایان ادامه بدی ;) .. میدونم وجود نداری,میدونم غیرت نداری ولی بازم میخوام سرت خراب بشم با این گفتار: ننگ و نفرین به تو ,دینت اسلام و همه طرفداران همجنس باز احمدی نژاد و این حکومت اسهالی...که تو هم مثل لنکرانی یه هلو برای اون دروغگوی پ...ت خائن هستی البته از نوع گندیدش!....اعتراض حیا کن...ایرانین یو کی رو رها کن
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
اگر سر سپردگی خود احمدی نژاد به مصباح نبود فکر میکنید که اون هم سواد ورود به علم وصنعت را داشت ؟. استفاده از سهمیه مصباح پای خیلی ها راکه الان جان نثار ولی نعمت خودشان هستند به دانشگاه ها باز کرده است.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
ایرانی دلیر " به احترام ستار خانها و باقر خانها و تمامی کسانی که پیش از این در راه آزادی این سرزمین خون دادند " روز قدس را با حضور خود سبز کن
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست عزیز و گرامی من بینوایان - ایران - تهران . این افراد معلوم الحال با اسامی جعلی را قبلا هم در این سایت دیده ایم. کسی که هنوز اصول اولیه ادب و ادبیات گفتگو را نمیداند و یا میداند و قطعا با هدف دیگری وارد شده است.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

naslesookhteh - ایران - تهران
لطفا پتیشن زیر را برای درخواست ترک شورای ملل توسط نمایندگان موقع وراجی احمدی نژاد امضا کنید. ممنمون. https://www.petitiononline.com/UNno2AN
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

naghshe eshgh - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران و جالبتر اینکه همه کلمات نازیبای این عضو در تالار درج میشه-بدون نقطه چین !!
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

wildpiony - هند - بمبیی
بینوایان-ایران-تهران به نظرم بهتره ما به نحوه ی نظر دادن دیگران دخالت نکنیم.. منم کامنتای شما رو دنبال میکنم..........
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها بیایید یک بار دیگر به تمام این سردمداران نظام دیکتاتوری بگیم که جنبش سبز هنوز هم زنده است بچه ها اطمینان داشته باشید که از ترس روز جمعه و 25 خردادی دیگر بر اندام دیکتاتورها لرزه افتاده است بهترین نمونه کاریکاتور شیر لرزان بود که به نظر من بهترین کاریکاتور در این مدت بود و گویای تمام پشت پرده کودتا چیان است بچه ها ما به کروبی و موسوی کاری نداریم ما برای خودمان و بخاطر ایران و فرزندانمان هست که 25 خرداد را آفریدیم یک بار دیگر در روز جمعه 27 شهریور حضور سبز داشته باشیم یا الان یا هیچ وقت دیگر ! خوب توجه کنید یا الان یا هیچ وقت دیگر . این توپ و تشرهای قبل از جمعه هم برای ترساندن جنبش سبزه . نترس ای ایرانی ای جوان دلاور ایرانی همه با هم با بلندترین فریادمان که همان سکوت است
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو لطفاْ ادبیاد گفتاری خود را اصلاح کن و مانند آدم و یک ایرانی نظر بده (باتشکر ////). آقای رحیمی بدبخت دنبال قدرت و ثروت است . ایشان در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی نماینده مردم قروه در مجلس بود و بعد از اینکه دوره بعد رای نیاورد چقدر پول خرج کرد و چه کارها که نکرد تا توانست استاندار کردستان رفسنجانی شود . بعد به مرور با خوش خدمتی توانست از استان به تهران بیاید و جایگاههای مختلفی را در دوره خاتمی و احمدی نژاد تصاحب کند.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
. آقای رحیمی در زمانی که استاندار کردستان بود بدلیل سوء مدیریت و مدیریت خانوادگی استانداری و عدم توجه به شهرهای استان چندین بار مردم می خواستند وی را در مراکز عمومی بزنند و یک بار هم زدند. در تهران هم نقش وی کار چاق کنی برای آقا زاده ها بود و پول دلالی را از دو طرف می گرفت. حالا این شهرستانی بدبخت دید در دولت احمدی نژاد مشایی همه کاره است سعی کرد زیر چتر آقای مشایی سینه بزند و یک بار هم نهایت پاچه خواری را کرد و گفت: (در سفر خارج که بودم مردم به من مراجعه می کردند و می گفتند احمدی نژاد امام زمان است ) . ایشان با این ادبیات توانستند به این جایگاه برسند و خلاصه می توان گفت واقعاْ متاسف هستیم که با وجود افراد شایسته در کشور برخی افراد بی لیاقت و پول پرست متملق در مناسب عالی حکومتی منصوب می شوند. ( ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست----- عرض خود می بری و زحمت ما می داری) .
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
قیافه رو مثل موش صحرائی است.بقول اقا یون لاتا احمقی نژادسپورچیان صهونیست تیر خلاصزن ری............ده.بزودی کو دتاچیان مثل صدام ویاران او بایددنبال سوراخ بگردن وبعد هم محاکمه صددرصد مردمی درانتظارتان است.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بینوایان - ایران - تهران . تو مرا نخواهی دید چرا که پرده ی استتار دین ننگینت نمی گذارد..((((((.ارتمیس در یاسالار)))))) زن قبل از اسلام پر از جنایت را ببینی.!!!! چرا که خون او..ماندانا ها..رکسانه ها در رگهایم جاریست. فریدون رخشان - ایران - تهران. مثل ادم نظر دهم؟؟؟؟؟؟ ادم هستم ولی وحوش و بهائم اسلامی مرا نمی بینند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران - هیچ وقت چیز بد آرزو نکن. به هر حال قبل از زیارت این خانم فسیل حتما کفاره آماده کن
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

hares2 - هلند - استکهلم
بچه ها سلام..................بابا آرتمیس تو اول برو یه ذره مطالعه کن و بفهم مطهری کی بود و بعد بهش فحش بده............اون یه علام دهر بود و خودشو همیشه از اینا جدا میدونست..................مطهری باسوادترین آدم تو زمان خودش بود...................والسلام
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
توی آشغال به کابینه احمقی رای اعتماد دادی پس دهنت ببند که هرچی میکشیم از نادانی تو وپدرت است
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bluestar - ایران - تهران . . فسیل توی عقب مانده ی ذهنی هستی مردک بارها گفتم با من طرف صحبت نشو در حد من نیستی باز یک مشت .... اسلامی ریختند به سایت...به کوری چشم شما سادیستهای اسلام ننگین می مانم و می نویسم تا کور شود انکه نتواند دید.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
hares2 - هلند - استکهلم . بله مطهری گور بگور شده علامه ی دهر بود برای نابینایان بی سواد و بی هویت عربزاده...بله او همان بود که تمام رسوم ایرانیان را به سخره گفت و اصولا ایرانیت برایش مفهوم نداشت چون تو!!!!!تعجب نمی کنم چگونه ملا 30 سال است از امثال شما سواری می گیرد.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

Parsa.P - سوئد - استکهلم
خانم آرتمیس و دیگر دوستان عزیز،. فکر نمیکنید ادبیاتی که در باب مخالفت و یا اعتراض (از هر نوع آن) به کار می‌‌برید به خود شما به عنوان مخالف یا معترض لطمه میزند و فریاد اعتراضتان را ( فارغ از نوع اعتراض و به حق بودن یا نبودن) زیر سوال میبرد؟. اعتراض آگاهانه و محترمانه -هر چند مخاتبمان فرد محترمی نباشد- حکایت از درک و محترم بودن شخص معترض است. با آرزوی آگاهی‌ هر چه بیشتر همه فرزندان ایران عزیزمان.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو - بی تربیت بیچاره. تو هنوز نمیدونی آرتمیس ایرانی نبوده. اهل لیدی بوده. ترکیه فعلی. همون بهتر که خون هموطنهای اوجلان سگ سیبیل و ابراهیم تاتلیس تو رگت باشه. خوب شد خودت اقرار کردی ایرانی نیستی و ترکیه ای هستی. این آرتمیس انقدر عیاش بوده که به خشایارشاه پیشنهاد رفاقت میده. بدبخت عثمانی اول برو کامل تحقیق کن تا لیدی رو با ایران اشتباه نگیری.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
ارتمیس - سوئد -مالمو امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشید
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bluestar - ایران - تهران . اسلامی عقب افتاده و نوکر تازی اون عیاش روسپیان عرب چون فاطمه خدیجه عایشه بوده .....بگیر که روی تاریخ ایران لجن می ریزی که برای اسلام کثیف و ننگینت کردیت بخری.
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bluestar - ایران - تهران. در ضمن ..----- من نوشتم نفاق بین ترک بلوچ کرد و فارس نیندازید که هدف ملاست. چون این را نوشتم از ترکیه هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لمپن دیوانه
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
hares2 - هلند - استکهلم . این ویدئو این حرومزاده مطهری گور به گور شده رو ببین حتما!!. https://www.youtube.com/watch?v=SIApQDC9J0Yfeature=player_embedded#t=33
جمعه 27 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.