فراخوان هاشمی رفسنجانی برای شرکت مردم در روز جهانی قدس : فجر صادق همیشه بعد از تیره ترین زمان شب طلوع می کند

فراخوان هاشمی رفسنجانی برای شرکت مردم در روز جهانی قدس : فجر صادق همیشه بعد از تیره ترین زمان شب طلوع می کند

آیت الله هاشمی رفسنجانی مسلمانان ایران و جهان را به شرکت درراهپیمایی روز قدس فراخواند.


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیانیه ای به مناسبت روز قدس با بیان اینکه «فجر صادق همیشه بعد از تیره ترین زمان شب طلوع می کند» ، نسبت به غفلت مسلمانان کشورهای اسلامی نسبت به روز قدس هشدار دادو مردم ایران و کشورهای اسلامی و غیر اسلامی را به شرکت در راهپیمایی این روز فراخوند.


متن بیانیه آیت الله هاشمی رفسنجانی به این شرح است :
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
سی سال است که آزاداندیشان و عدالتخواهان درست کردار در سراسر جهان به ابتکار اعجازآمیز امام راحل جمعه آخر ماه مبارک رمضان در محکومیت اشغالگری قدس شریف که نمادی از مظلومیت و اسارت در دست یک دولت سراسر نامشروع، جعلی و غاصب می باشد به خیابانها می آیند و برائت خویش را از جنایات و تمامیت خواهی های بین المللی یک اقلیت محدود، فریاد می زنند و شاهدیم که این حضور معنادار هر ساله چون زلزله ای پایدار، پایه های عنکبوتی استبداد و استعمار را می لرزاند و روح مقاومت را بر تن مجروح این بقعه شریف اسلامی می دمد.


مردم مسلمان ایران اسلامی واقصی نقاط جهان اسلام !


امسال در حالی به استقبال این روز شریف می رویم که سردمداران جهانی با سواستفاده از غفلت و تفرقه مسلمانان و بخصوص اختلافات در داخل مجاهدان خود فلسطینی دندان طمع را برای تعمیق جنایات خویش ، تیز کرده اند و با القای تفرقه و دامن زدن به اختلافات مذهبی و پرهیز از بیان اشتراکات، مطامع استکباری و استعماری خویش را در آستانه تحقق، نامشروع می بینند.
نکند خدایی نکرده تدبیر پیر فرزانه این انقلاب را که روز قدس را روز بیداری اسلام نامید، در اثر این اختلافات به فراموشی سپرده شود و آب در آسیاب دشمن بریزد که سالهای سال در آرزوی حذف هویت اصیل اسلامی بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین است.


انشاءالله حضور غیورانه شما در راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور های اسلامی و غیر اسلامی و در روستاها و شهرهای ایران عزیز، بیدار بیدارباشی جاودانه به غفلت زدگان باشد که فکر می کنند گذشت زمان، غبار فراموشی بر آرمان فلسطین نشانده است و شما نیز مطمئن باشید که فجر صادق همیشه بعد از تیره ترین زمان شب طلوع می نماید.

اکبر هاشمی رفسنجانی

رییس مجلس خبرگان رهبری

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
نامه به سازمان ملل. دوستان با امضا این نامه از اعضای سارمان ملل می خواهیم هنگام سخنر انی احمدی نژاد جلسه را ترک کنند. برای امضای بیشتر دوستانمان را خبر کنیم. https://www.PetitionOnline.com/UNno2AN
دوشنبه 23 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این مردک هم خوب میدونه چیکار کنه . ولی بهرصورت خیلی خوبه . ملت شریف ایران با شعار مرگ بر خامنه ای و خامنه ای حیا کن این ملت را رها کن میان تو خیابانها . ملت شریف ایرانی روز جمعه بهترین فرصت هست. تکلیف این حرامزادها را مشخص کنید یه دفعه برای همیشه درس خوبی به خامنه ای حرامزاده بدهید و اون لباس شخصیهای حرامزاده
دوشنبه 23 شهریور 1388

sheyvar - ایران - تبریز
هاشمی جان . امسال در حالی به استقبال این روز شریف می رویم که سردمداران رژیم به ظاهر اسلامی دیدید چی کردند شما خودت که از نزدیک این اعمال را می بینی و به روی مبارک نمیاوری حالا شدی کاسه داغتر از آش برای فلسطینیها ؟ و برای مسلمانان نسخه می پیچی ؟. بگذار این ملت فلک زده در این روز بر علیه این رژیم دیکتاتور بپا خیزند. شما که با این بیانیه ها پاتون را کردین تو حکومت دیگر بسه تون هست.
دوشنبه 23 شهریور 1388

baas - هلند - روتردام
اسراییل هر جنایتی که مرتکب شده .حداقل به مردم خودش تجاوز نمیکنه.
دوشنبه 23 شهریور 1388

taiis - آلمان - برلین
به جهنم که قدس اشغال.لعنت به ارن.ما ایرونی هستیم آخوند عوضی
دوشنبه 23 شهریور 1388

hosseinih - ایران - تهران
. اسراییل هر جنایتی که مرتکب شده .حداقل به مردم خودش تجاوز نمیکنه.
دوشنبه 23 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
جداکه برو بمیر هاشمی نمیخواد کاسه داغتر از اش باشی .دلت واسه دسته گلهای خودمون بسوزه نه واسه فلسطینی ها که هرروز دارن پرپر میشنن.الحق که اخوندی وبدرد لای جرز میخوری.
دوشنبه 23 شهریور 1388

khatat - المان - المان
هوا دلپذیر شد گل از خاک بر دمید
دوشنبه 23 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
تا جایی که میدونم زمانی که عیسی ظهور کرد در اورشلیم؛ بیت المقدس و تمام آن مناطق در دست قوم یهود بود و آن زمان عربی نبود حالا نمیدونم این اعراب از کجا آمده و ادعای مالکیت میکنند ؟ دقیقا مثل خمینی و دار و دستش که از کجا این تخم عربها آوار شدند در ایران ؟ خلاصه یه جورایی زوریه دیگه ! حالا پر رو پر رو روز قدس هم درست کردن ؟ واقعا من چه قدر پر رو هستم ..............ای حرام زاده
دوشنبه 23 شهریور 1388

abbas tabrizy - ایران - تبریز
جناب اقای هاشمی به خدا سوگند که شما مظلوم تر از شهروندان فلسطین هستید،
دوشنبه 23 شهریور 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
رسمن جانی بدان و آگاه باش که: تو چه فراخوان بدهی و چه ندهی، مردم روز جمعه بیرون خواهند امد منتهی نه بخاطر فلسطین و عربها بلکه بخاطر ایران و نجات ایران از دست هر چه آخوند و کلم به سره!. در این 1400 سال هر چی از این مملکت دزدیدید و به یغما بردید، دیگر بس است. گورتان را از سرزمین آریائی ما گم کنید و ایران و ایرانی را به حال خودش بگذارید. مرده شور هم خودتان را ببرد و هم این دین سراسر خشونت و متحجرتان را!. شعار در این روز این است: نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران!
دوشنبه 23 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
خفه شو پیر سگ کثافت تو نگران اعراب کثیف فلسطینی نباش اگر مردی بودی و شرافت داشتی کمی از ظلم و جنایات رژیم کثیف اسلامیتان که اینروزها به اوج رسیده سخن می گفتی و مردم را برای شرکت بر علیه ظلم و جنایت دعوت به قیام می کردی. گور پدر پفیوز و گور به گور شده تو و اون ملت تروریست فلسطین.
دوشنبه 23 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اینم یکی به میخ میزنه یکی به نغل . جنگ زرگری راه انداختن بین هودشون تا فقط خوی وحشیگریشون رو با کشتار و تجاوز ارضا کنن و این وسط فقط مردم بدبخت و بیچاره هستن که باید بها بدن و آقایون در قصر خودشون سر سهم میجنگند . پس همه با هم برای کندن ریشه این رژیم جنایتکار از خاک ایران اقدام کنیم نه با جنبش اصلاحات . مرگ بر جمهوری اسلامی و همه عواملش .
دوشنبه 23 شهریور 1388

salar123 - هلنذ - روتردام
روز 27 شهریور روزی است که این رژیم کثیف هیچ گاه فراموش نخواهد کرد مثل تمام چیزهای که یک زمان باعث افتخارش بود ولی حالا از ان میترسد /رنگ سبز/روزقدس/الله اکبر شبانه/نماز جمعه/راهپیمایی/............اینها تمام بخاطر شجاعت عزیزانمان در داخل ایران است درود بر شما
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

salar123 - هلنذ - روتردام
روز 27 شهریور روزی است که این رژیم کثیف هیچ گاه فراموش نخواهد کرد مثل تمام چیزهای که یک زمان باعث افتخارش بود ولی حالا از ان میترسد /رنگ سبز/روزقدس/الله اکبر شبانه/نماز جمعه/راهپیمایی/............اینها تمام بخاطر شجاعت عزیزانمان در داخل ایران است درود بر شما
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
اشغال رفسنجانی مردم ایران در خون خود غوطه می خورند و تو به فکر فلسطین هستی.مرده شور انتری و علی گدا و اکبر دزده ببرند
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ali_esf - ایران - اصف
درود بر سبز اندیشان . درود بر موسوی و کروبی عزیز
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

sobhanjan - امارات - ابوظبی
تمام این کثافت کاری ها تقصیر این مرتیکه کوسه هستش که این دی...ها را اورد سرکار حالا تو کار خودش مونده
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

arsene lupin - ایران - ایران
هاشمی همشیه در لفافه صحبت می کنه. به ظاهر صحبتاش دقت نکنید. به باطنش توجه کنید. همون یک جمله برای رساندن منظورش کافیه: فجر صادق...
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

youme - ایران - اصفهان
ماشالا همه یک صدا دارن می تازن به هاشمی.. فکر می کنم باید دوستان کمی تجدید نظر کنند. هاشمی به وضوح با این نامه و فراخوان در جهت احیا و تهییج جنبش سبز عمل کرده. در جایی که حکومتیا نمی خوان مردم بیان به صراحت و ظرافت مردم رو به حضور حداکثری دعوت کرده. تصور می کنم کسانی که این ظرافتها رو نمی بینن یا نمی خوان که ببینند یا وابستگی به حکومتند یا با جنبش سبز دوستی خاله خرسه دارند.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

گاگولی - مالزی - سایبر
این یکی از پر ایهام ترین و کنایی ترین و قشنگ ترین نامه های بامزه ای بود که تو این 3 ماهه خوندم. دوستانه خنگ لطفا تمام واژه های فلسطین را با ایران عوض کنین بعد بخونین . به رمز نوشته شده . این همه هم با بیسوادی خودتون و اینکه چراغی به خانه رواست و .. خودتونو ضاییع نکنین .که این دفعه هاشمی برای مردم ایران نامه نوشته. هرچند که خاک تو سر همشون ولی باز به نفع ماست.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
روز قدس روز تپیدن قلبهای سبز ، روز تجلی دوباره حضور پر امید همه هستیم تا آخرین نفس. ایرانی دلیر " به احترام ستار خانها و باقر خانها و تمامی کسانی که پیش از این در راه آزادی این سرزمین خون دادند " روز قدس را با حضور خود سبز کن.... گام بعدی صبح عید فطر.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

ugh2008 - ایران - تهران
روز قدس را بخصوص در کشورهای دیگر به روز سبز بدل کنید
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها بیایید یک بار دیگر به تمام این سردمداران نظام دیکتاتوری بگیم که جنبش سبز هنوز هم زنده است بچه ها اطمینان داشته باشید که از ترس روز جمعه و 25 خردادی دیگر بر اندام دیکتاتورها لرزه افتاده است بهترین نمونه کاریکاتور شیر لرزان بود که به نظر من بهترین کاریکاتور در این مدت بود و گویای تمام پشت پرده کودتا چیان است بچه ها ما به کروبی و موسوی کاری نداریم ما برای خودمان و بخاطر ایران و فرزندانمان هست که 25 خرداد را آفریدیم یک بار دیگر در روز جمعه 27 شهریور حضور سبز داشته باشیم یا الان یا هیچ وقت دیگر ! خوب توجه کنید یا الان یا هیچ وقت دیگر . این توپ و تشرهای قبل از جمعه هم برای ترساندن جنبش سبزه . نترس ای ایرانی ای جوان دلاور ایرانی همه با هم با بلندترین فریادمان که همان سکوت است
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ملت ایران در داخل و خارج از ایران با اتحاد و همدلی روز قدس را روز ایران و روز آزادی ملت ایران تبدیل کرده است.در این روز پیروزی ملت تا نابودی رژیم اسهال و دیکتاتوری رژیم و گدا علی شیره و دکی و ملاها و مزدوران تبدیل میگردد.پیشنهاد میکنم تا دیر نشده بیناموسهای وطنفروش و پست جنایتکار متجاوز ایران را ترک کنند چون اگر دست ملت به این پستفطرتهای.......بیافتد خدا داند چه اتفاقابی رخ خواهد داد و در صورت داشتن شانس زند ماندن باید داگاهی شوند.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
به این خاک بر سران باید نشون داد که ملت ایران بیشتر از هر قومی مورد ظلم قرار رفته و خون ریخته جانباختگان وقایع اخیر خیلی مهمتر از یک مشت عرب سودجو که از ثروت مردم ایران تغذیه می کنند و برای سرکوب مردم ایران اموزش می بینند.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

amin3006 - ایران - ایران
دوستانی که دارن به اقای هاشمی میتازند واقعا متاسفم براتون یعنی نفهمیدید که اقای هاشمی داره غیره مستقیم مردم به راه پیمایی سبز دعوت میکنه. این اقا که نمیتونه علنا بگه بیاد بریزید تو خیابونا داره فلسطینو بهونه میکنه. یکم هوشیار باشید رفسنجانی با ماست. «فجر صادق همیشه بعد از تیره ترین زمان شب طلوع می کند»
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

mahyar1212 - ایران - تهران
از دوستان خارج از ایران تقاضا دارم در این روز مپل ما به خیابانها بریزید یا جلوی سفارت ایران و تا میتونید خامنهای فش بدید
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
من نمی دانم شما چرا گول این دغلکاران را می خورید. بخدا قسم اینها ادعا می کنند همیار مردم علیه جنایات رژیم هستند. هیچکدام از اینها صریحاً و جدی جنایات رژیم را محکوم نکرده اند. طبیعت آخوند این است؛ فرصت طلبی، دست به عصا راه رفتن. اینها به قول معروف دیوار را کاملاً خراب نمی کنند همیشه یک خشت آن را برای آبادی نگه می دارند تا بتوانند راهی برای پیشبرد مقاصد شومشان داشته باشند. ما دل به اینها خوش کرده ایم اما باید کاملاً مراقب باشیم. این مبارزات برحق هنگامی به نتیجه مثبت می رسد که رهبران آن همه جا در کنار مردم باشند. در خانه نشستن و بیانه های جور و واجور صادر کردن و مجیز خمینی را گفتن طرفداری از مردم بی دفاع نیست. من مطمئنم به موقع این حضرات جا خالی خواهند کرد. زمان این مسأله را ثابت می کند. به امید آزادی کامل از دست جانیان رژیم اسهالی.
جمعه 27 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
این جناب رفسنجانی به تنها چیزی که فکر می کند حفظ سرمایه های چند میلیارد دلاری خود و باغهای پسته رفسنجان و مقام خود است. اینها همیشه اینطور بوده اند. به تاریخ نگاه کنید چه کسی باعث سقوط مصدق شد؟ چه کسی از پشت به او خنجر زد و سرنوشت و موقعیت اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی ایران را تغییر داد؟ آیت الله کاشانی. این علیا مخدره ها آنقدر هالو و احمق نیستند موقعیت خود را بعد از سی سال چپاول ثروتهای ایران و ایرانی بخطر بیاندازند و میدان را خالی کنند. خودشان هم می دانند. اگر به چشمهایشان خیره شوید حیله و نیرنگ را می توانید در آنها بخوانید. مرگ بر هرچه آخوند است. زنده باد ایران و ایرانی فهمیده.
جمعه 27 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.