تهدید هاشمی رفسنجانی به استعفا در صورت بازداشت کروبی

تهدید هاشمی رفسنجانی به استعفا در صورت بازداشت کروبی

سحام نیوز : به دنبال انتشار اخباری درباره بازداشت مهدی کروبی که بازتاب های بسیاری داشته است شنیده ها حاکی است که اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرده که در صورت بازداشت وی از تمام سمت هایش استعفا خواهد داد .
در همین راستا سایت های خبری داخلی و خارجی بخشی از خبرهای خود را به این موضوع اختصاص می دهند این درحالی است که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز این روزها هجمه بسیاری را به مهدی کروبی آغاز کرده است و بازداشت وی را در برخی از بخش های خبری پیگیری می کند . اما در همین راستا شنیده شده که شبکه العربیه به نقل از منابع خبری خود در تهران و گزارش نجاح محمد علی اعلام کرد ، اخباری مبنی بر صدور دستور بازدداشت شیخ مهدی کروبی یکی از رهبران اصلاح طلب ، دریافت کرده است .
در همین حال آیت الله هاشمی رفسنجانی تهدید کرده است در صورت بازداشت مهدی کروبی از تمام مناصب خود استعفا خواهد داد .
menush - امرپکا - هوستون
همشون سرو ته پگ گرباسن..... مرگ بر همشونا
دوشنبه 23 شهریور 1388

Fernando - آمریکا - یوتا
در اینکه تمام آخوند ها دزدن شکی نیست مخصوصا رفسنجانی و کروبی.. اما برای اولین بار ناچارا با مردم همراه شدن و ما هم فعلا از آنها استقبال میکنیم اما بعد از پیروزیبر علی چلاقه و مفت خوران سپاه هرگز نباید دوباره در دام اسلام و مخصوصا آخوند بیفتیم. آدم عاقل هرگز از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشود
دوشنبه 23 شهریور 1388

dj_farham - کره - سیول
سلام . یه خبر دسته اول بهتون بدم..الان فرودگاهم پرواز ایران ایر لاین حدود 9 ساعت تاخیر داره!!!!شاید این زیاد جالب نباشه ولی جالبه بدونید پرواز تهران - سیول 2 ساعت بعد از پرواز از نزدیکیهای مرز ازبکستان بر می گرده تهران که به علت نقص فنی هواپیما رو عوض کنند!!!!. زنگ زدم می گم این چه وضعش اول تعمیر کنید بعدا راه بیافتید یا حداقل موقعی که رو هوایید اعلام کنید تاخیر دارید نه اینکه بعد از چهار ساعت اعلام کنید که پرواز 9 ساعت تاخیر داره...میدونید جوابم رو چی داده؟. گفت برای سلامتی جان مسافرین راهی به غیر از این نبود... بگید احمد بده بابا اگه دولت دهم نبود که الان کلی هموطن رو باز از دست داده بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. بابا اینا اصلا طرز رفتار و گفتار بلد نیستند یه جور صحبت میکرد انگار می گفت برید خداتون رو شکر کنید که مسافراتون نمردند! معذرت خواهی که جای خود داره بی شرفها!!!.
دوشنبه 23 شهریور 1388

impudent - ونکوور - کانادا
ایا با استعفا هاشمی نتیجه ای حاصل خواهد شد ؟ یا با دستگیر ی موسوی و کروبی نتیجه ای مثبت در روند این موج پیش خواهد امد ؟ ن که فکر نمی کنم . پس مردم ما خودشان باید فکری اساسی کنند همیشه تاریخ ما این را نشان دا ده که ما باید توسط یک نفر ( رهبر ) به جلو هول داده شویم ما هیچ وقت از خودمان عکس العملی نداشته ایم .موسوی وکروبی را فرموش نکنیم که اینها فرزندان این رژیم بودند و هستند و اینها خو استه خودشان بودن جمهوری اسلامی است و فقط تغییر افراد را دم میزند . فراموش نکنیم که در این سی سال چه ظلم هائ و چه جنایتها ئ بر مردم رفته است . پس ما باید فکر اساسی بکنیم و سر نوشت خودمان فرزندانمان و کشور عزیزمان برای همیشه و برای بهتر بودن و بهتر زیستن مشخص کنیم .پس بودن و نبودن این افراد مهم نیست .زنده باد ایران و ایرانی و پاینده باد کشور عزیزمانو پرچم سه رنگ شیر و خورشید....
دوشنبه 23 شهریور 1388

fatemeh shin - انگلیس - لندن
شغال بیشه مازندران را نگیردجزسگ مازندرانی
دوشنبه 23 شهریور 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
ازتمام ایرانیانی که به نیویورک میروند جهت شعاردادن بر علیه احمدی نژاد در زمان حضور او میخواهم هرکدام یک کفش به سوی او پرتاب کنند که ابنقدر برایشان جالب نباشد که یک روزنامه نگار عراقی به بوش کفش پرتاب کرده
دوشنبه 23 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
اونها از خداشونه که رفسنجانی استفعا بده با دمشون گردو میشکنند بعد خود او را هم با خونواده اش میگیرند
دوشنبه 23 شهریور 1388

aidin_karaj - ایران - کرج
چه آخوند کشونی راه انداختن نسل همه این آخوندها باید از روی کره زمین برداشته بشه ُ به امید آن روز سبز باشید و پیروز
دوشنبه 23 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
روز قدس روز تپیدن قلبهای سبز ، روز تجلی دوباره حضور پر امید همه هستیم تا آخرین نفس
دوشنبه 23 شهریور 1388

tara555 - ایران - تهران
اگه کروبی دستگیر بشه مثل این می مونه که احمدی بوزینه و علی گدا با دست خودشون گور خودشونو بکنن.
دوشنبه 23 شهریور 1388

dj_farham - کره - سیول
بسته پستی فرستادم 20 روز نگهش داشتند بعد از پی گیریهای خانوادم تحویلشون دادند.. دلیل عدم تحویل -->آدرس گیرنده انگلیسی بوده<-- بابا الفبای انگلیسی رو بلد نیستی بخونی من که شماره تلفون 2 تا نوشتم زنگ میزدی خوب (بر پدرتون لعنت). خلاصه تو فرودگاه گیر کردیم راهی هم جز انتظار نیست حال ندام 2 ساعت بکوبم بیام سیول که عصری دوباره بیام.... خداوکیلی درد غربت جلوی این مثلا مسلمونهای خدمت گذار(از در عقب) هیچه واسه همینه هر کی میره بیرون از ایران فکر می کنه دنیا رو بهش دادن!
دوشنبه 23 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
ما اهل کوفه نیستیم https://sobhefardaa.wordpress.com/2009/09/14/ashoora_lesson_1/
دوشنبه 23 شهریور 1388

90min - ایران - ابادان
. محض اطلاع دوستان عزیز قاتل سریالی زنهای ماهشهر بنام حاج حکیم حیدری که 10/6/88 دستگیر شده بود ابتدا به قتل 3 نفر اعتراف کرد ولی بعد از چند روز بازداشت به قتل دختر دیگری که جنازه ان هنوز پیدا نشده اعتراف و سپس در 16/6 /88 در زندان مرد/لازم به ذکر است که ان دختر دانشجو و از فعالان دانشگاه ازاد ماهشهر بوده است. پیدا کنید پرتغال فروش را. 100٪ واقعی .
دوشنبه 23 شهریور 1388

green mile - ایران - مشهد
ballotak - انگلستان - لندن و wildpiony - هند - بمبیی من ساکن ایران هستم و سوالهای مهمی دارم لذا در صورت تمایل خواهش می کنم به این کامنت من در همین صفحه پاسخ دهید و برایم آدرس ایمیلتان را بفرستید . خیلی مهمه . هموطنای دیگه هم همینطور.
دوشنبه 23 شهریور 1388

wetraco - المان - اخن
مرگ بر کفتار پیر سید علی گدا تروریست و احمقی نژاد
دوشنبه 23 شهریور 1388

فاتح - ایران - تهران
امیدوارم هر چه زودتر از زندگی هم استعفا بدی چون با خاندان نحست ایران را ویران کردی .
دوشنبه 23 شهریور 1388

nahiliتهران - ایران - تهران
می دونید چیه من خودم تو همه تظاهرات ها شرکت کردم اما حالا دیگه برای موسوی و کروبی تظاهرات نمی کنم بلکه برای تغییر نظام تظاهرات می کنم . همین رفسنجانی بود که در سال 69 دستور اعدام زندانی های سیاسی رو داد حالا خودش رو انداخته طرفه ما . همشون یکی از یکی بدترند فقط باید نظام عوض بشه و همشون اعدام شوند.
دوشنبه 23 شهریور 1388

ugh2008 - ایران - تهران
مردم ایران چوب خودخواهی مردم تهران رومیخورن سی سال پیش همشریهای تهرانی انقلاب کردند چهارسال پیش هم مردم تهران احمدینژاد رو سرکاراوردند حالاهم گه گیردادن به موسوئ والا هیچکدام از اینا ارزش حتی ک تار مو ی این شهیدا رو ندارن
دوشنبه 23 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
بچه ها کسی میدونه که چطوری از یوتوب فقط موزیک یک کلیپ رو دانلود کرد؟ مرسی
دوشنبه 23 شهریور 1388

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
زهی توفیق.
دوشنبه 23 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
اگه مردی با این پول و قدرتی که داری مبارزه کن,نه اینکه استعفا بدی. ترسو........
دوشنبه 23 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
باید به این خائنه ای و عنتری نژاد ابله که رژیم را از درون پاره پاره کردند مدال بلاهت درجه اول اعطا کرد! بقول دکتر سروش یکی از همان نظریه پردازان اسلامی که اکنون از همه درسهایی که میداد پشیمان شده،‌ بزودی زوال استبداد دینی را در ایران جشن خواهیم گرفت! بزودی فرزندان کوروش طاعون اسلام را از سرزمین آریایی ایران برای همیشه ریشه کن خواهند کرد. نه غزه،‌ نه لبنان، ‌جانم فدای ایران - استقلال، آزادی، ‌جمهوری ایرانی!
دوشنبه 23 شهریور 1388

ایران سرافراز - ایران - اصفهان
ای ول رفسنجانی حلا رفسنجانی هم برایمان فردین بازی در میاره؟؟؟
دوشنبه 23 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
وای اگر کروبی حکم جهادم دهد،در صورت دستگیری کروبی،شهرستان رشت امنیت خود را از دست خواهد داد
دوشنبه 23 شهریور 1388

seiied - ایران - یزد
درود بر هاشمی دلاور مرگ بر استبداد مرگ بر دیکتاتور درود بر هاشمی درود برهاشمی
دوشنبه 23 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
از گردانندگان محترم سایت خواهشمندم به اعتبار خبری بیشتر از این اهمیت بدهند. اخه به چه استنادی از قول هاشمی یه همچین ادعایی میکنید ؟! دقت کنید:شنیده ها حاکی است که اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرده که در صورت بازداشت وی از تمام سمت هایش استعفا خواهد داد ..! عنوان شنیده ها حاکیست هم شد منبع خبر ؟! این کار شما به اشاعه ی شایعه کمک میکنه ! در هر صورت از هاشمی بسیار بعیده که به تمام منافعش پشت کنه و دست به چنین ریسکی بزنه . از لحاظ منطقی خیلی بعیده . امیدوارم نقد پذیر باشید . خسته ام اما امیدوار..
دوشنبه 23 شهریور 1388

azerila1407 - ایران - اصفهان
سلام. ای کاش همشون استعفا بدن دم پسا از بالا تا پاپین که چارتا آدم حسابی بیاند به مردم حکومت کنند. *خوش باشید*
دوشنبه 23 شهریور 1388

azerila1407 - ایران - اصفهان
سلام. ای کاش همشون استعفا بدن دم پسا از بالا تا پاپین که چارتا آدم حسابی بیاند به مردم حکومت کنند. *خوش باشید*
دوشنبه 23 شهریور 1388

ایهان - ایران - همدان
حالا اکبر دزد خجالت نمیکشه تهدید هم میکنه خوب برو به جهنم اصلا هدف از دستگیری اون کروبی دهن لق اینه تو رو دستگیر کنن همه ی پسرا و دخترات دزدو کلاه بردارین اصلا همین تو بودی که آبروی هر چی آخونده رو بردی.....
دوشنبه 23 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
برو گورتو گم کن مرتیکه کثافت آشغال تو خیلی بی ناموس تر و منفور از این حرفها هستی. موجودیت منحوس کثیف تو تماما بسته به وجود نامشروع این حکومت ننگین اسلامیه. تو تنها با همین کثافتهاریهایت می توانی به حیات انگلیت ادامه دهی. تو مرد استعفا نیستی و این گ.ه ریها به تو نیامده بی خودی عرعر نکن یابوی عمامه به سر.
دوشنبه 23 شهریور 1388

hasrat-takey - انگلیس - بریستول
ایول به این سیاست. خودش میدونه که بعد از کهروبی نوبت خودش میشه داره یک دستی میزنه تا حداقل با احترام بره بیرون
دوشنبه 23 شهریور 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
چه کسانی به مردم ایران خیانت کرده اند? لطفا کمی با صبر و درایت روی این موضوع فکر کنید. چه کسانی جیب خود را از مال مردم پر کردند?. چه کسانی وحشیانه هموطنان ما را به گلوله بستند?. چه کسانی ب دختر و پسر ایرانی در سیاه چالهای وحشت انگیز تجاوز جنسی کرده اند?
دوشنبه 23 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
هر کسی با موج سبز پیوند پیدا کند و همراه باشه باید استقبال کرد مخصوصا افرادی مثل رفسنجانی.البته یک بار این فرصت را از دست داد ولی امیدوارم این دفعه کار را یکسره کند و تکلیفش را روشن کند .رفسنجانی یکی از ریشه های اصلی رژیم اسهال بوده و چنانچه جدا شود یکی از ستونهای اصلی رژیم اسهالی فرو ریخته و کار را تمام شده باید دانست.البته اگر هم نیامد باز مشکلی نیست چون خواه تا خواه اتحاد ملی و موج سبز آزادی رژیم اسهال را ریشه کن میکند.بهتر است بملت بپیوندند.
دوشنبه 23 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این مردک هم از ترس خودش هست که خانوادش را بگیرن نه اینکه دلش برای ملت و آقای کروبی بسوزد
دوشنبه 23 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
اگه کروبی رو دستگیر کنن مردم حکومت ولایت وقیح را با خاک یکسان می کنن. هر روز مردم می رن تو خیابونا.
دوشنبه 23 شهریور 1388

مانیا - ایران - تهران
بهترشون هم میشه. اصلا حالا که اینطور شد حتما دستگیرش میکنن که شما از تمام مناسبت استعفا بدی...به امید روزهای سبز
دوشنبه 23 شهریور 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها بیایید یک بار دیگر به تمام این سردمداران نظام دیکتاتوری بگیم که جنبش سبز هنوز هم زنده است بچه ها اطمینان داشته باشید که از ترس روز جمعه و 25 خردادی دیگر بر اندام دیکتاتورها لرزه افتاده است بهترین نمونه کاریکاتور شیر لرزان بود که به نظر من بهترین کاریکاتور در این مدت بود و گویای تمام پشت پرده کودتا چیان است بچه ها ما به کروبی و موسوی کاری نداریم ما برای خودمان و بخاطر ایران و فرزندانمان هست که 25 خرداد را آفریدیم یک بار دیگر در روز جمعه 27 شهریور حضور سبز داشته باشیم یا الان یا هیچ وقت دیگر ! خوب توجه کنید یا الان یا هیچ وقت دیگر . این توپ و تشرهای قبل از جمعه هم برای ترساندن جنبش سبزه . نترس ای ایرانی ای جوان دلاور ایرانی همه با هم با بلندترین فریادمان که همان سکوت است.
دوشنبه 23 شهریور 1388

shd-yazd - ایرانی - یزد
اگه تا حالا شک داشتند کروبی را بگیرند با این تهدید هاشمی حتما می گیرند.
دوشنبه 23 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
پس چرا جرات ندارند آقای کروبی را بگیرن . چون میدانند اگر آقای کروبی و آقای موسوی را بگیرن دیگه اون موقع آخر عمرشون هست
دوشنبه 23 شهریور 1388

world cup - ایران - تهران
درود بر کروبی و موسوی وعده ی ما روز قدس ساعت 10 صبح سراسر کشور و جهان این روز را در کل جهان سبز کنیم
دوشنبه 23 شهریور 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
فعلا فقط کروبی مردونه وایساده! پس باید باید باید حمایتش کرد. رفسنجانی هم کاراش رو اگه دقت کنید این اواخر به نفع مردم بوده. فراموش نکنیم که اوضاع ایران چطوره. مخصوصا تهران در فضای کامل امنیتی به سر می بره. تهرانی ها ا گر کمی دقت کنن می بیینن که پادگان های سپاه داخل شهر بیشتر شده. موتورسوارهای اطلاعاتی مسافران اطلاعاتی و .. بیشتر شدن. مطمپن باشید که تلفن ها رو کنترل می کنند و مطمپن باشید که کامنت های این سایت هم چک می کنن. فکر می کنید این همه پول خرج چی میشه؟ بیشترش خرج حفظ این نظام میشه...
دوشنبه 23 شهریور 1388

zendegi - المان - المان
الکی میگی..... دوروخ میگی ......اا
دوشنبه 23 شهریور 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
سید علی کج و کوله : اگه رفیق شفیقم و یار غارم استعفا کنه من هم از رهبری دست میکشم / البته دست که ندارم پا میکشم
دوشنبه 23 شهریور 1388

sabz 1 - مجارستان - بوداپست
برای گرفتن و محاکمه اقای کروبی و موسوی فقط منتظرند تا هیجان مردم و خطر انقلاب سبز کم بشه.فقط زمان ان هنوز نرسیده.
دوشنبه 23 شهریور 1388

sabz 1 - مجارستان - بوداپست
برای گرفتن و محاکمه اقای کروبی و موسوی فقط منتظرند تا هیجان مردم و خطر انقلاب سبز کم بشه.فقط زمان ان هنوز نرسیده. البته این شامل حال تمام مخالفان است. مردم سبز باید بدونند اینجا دیگر راه برگشت و سازش نیست.
دوشنبه 23 شهریور 1388

jamsil - کره - سئول
عمر ظالم رو به زوال است.هرچه که با ظلم پا بگیره با عدل هم نابود میشه .حیف خون جوانان وطن .صد افسوس به این قهرمانان به خون خفته.
دوشنبه 23 شهریور 1388

arash-20 - ایران - تهران
impudent - ونکوور - کانادا . تو ونکوور کانادا بشین و حرف گنده بزن. و به این فکر باش که مردم ما خودشون یه فکر اساسی بکنن آخه مردک اگه راست میگی تو هم بیا بین این مردم وا ز حقت دفاع کن.
دوشنبه 23 شهریور 1388

kasra persia - انگلستان - لندن
یادم میاد قبل از آن قلاب نو جوان بودم و میدیدم که خیلی‌ اوقات بیشتره مردم وقتی‌ از دور میدیدند یک اخن داره میاد میدویدند تا دست اونو ما چ کنند .اما الان خیلی‌ جالب شده این آقایان باید مسیرشون رو جوری انتخاب کنند که بیشترین امنیت رو داشته باشه.
دوشنبه 23 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
ای کاش استفعا زندگیشو بده یعنی گورشواز این دنیا بکنه.
دوشنبه 23 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
impudent - ونکوور - کانادا . باهات موافقم مردم ایران خیلی ساده ان فکر کردن اینها با گذشته اشون فرق کردن. ذات گرگ هرچقدر هم اهلی بشه بازم گرگه . فکر میکنن وضعشون بهتر میشه نه از چاله در میان میرن تو چاه اینها همه نون و خون با کفتار بزرگ خوردن اونم خون مردم ایرانو حالا میان پشت و دلگرمی بشن برای مردم من که باور نمیکنم
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.