سایت فدراسیون فوتبال آرژانتین هک شد : مارادونا با پیراهن برزیل

سایت فدراسیون فوتبال آرژانتین هک شد : مارادونا با پیراهن برزیل

گروهی از طرفداران افراطی فوتبال آرژانتین ، به وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور( AFA ) حمله بردند و این وب سایت را هک کردند و عکسی را در صفحه اصلی این سایت قراردادند که عجیب و خنده دار به نظر می رسید.

به گزارش ایسنا، عکسی از دیه گو آرماندو مارادونا، در حالی که پیراهن زرد تیم ملی برزیل بر تن او خودنمایی می کند. در زیر این عکس نیز جمله ای نوشته شده که بخشی از جمله یک تبلیغ معروف است:« تصویری که ارزش آن از هزار کلمه بیشتر است.» در بالای عکس نیز نوشته شده که این اقدام توسط گروهی ملقب به KKR صورت گرفته است. گروه KKR با دسترسی به مسیر کاربری فدراسیون فوتبال آرژانتین این عکس را در صفحه اصلی این وب سایت قرار دادند.

این سومین باری است که چنین اتفاقی رخ می دهد، ولی دفعه اولی است که چنین تصویری در صفحه اصلی وب سایت فدراسیون فوتبال آرژانتین قرار می گیرد. پس از این حمله که در طول نیم ساعت صورت گرفته ، مسؤول طراحی این وب سایت، دسترسی به سایت فدراسیون فوتبال این کشور، ( www . afa . org . ar ) را محدود کرده و تنها پرچم این فدراسیون را برروی صفحه اصلی آن قرار داده است. این اقدام در حالی صورت گرفت که دقیقاً یک هفته پس از شکست دردناک تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل در شهر روساریو( که با نتیجه 1 - 3 رقم خورد) می گذرد.پس از آن« آلبی سلسته» (لقب آرژانتینی ها) یک بار دیگر و این بار با نتیجه یک بر صفر مغلوب پاراگوئه شدند تا امیدهای آرژانتینی ها برای صعود به جام جهانی کمرنگتر می شود.

borj - ایران - بوشهر
اگه ایرانیان یوکی هک بشه چی باید تو صفحه اولش بزارن؟
دوشنبه 23 شهریور 1388

invincible - آمریکا - مینهستا
رژیم ملاها می‌خواست از مارادونا استفاده بکنه و پارسال دعوتش کرد به ایران،ولیکن ایرانیهای وطندست بهش خبر دادن که میخوان از اون استفاده بکنن،و اون هم نرفت به ایران،و گفت که در کنار مردم ایران هست،درد به مارادونا!!!!
دوشنبه 23 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
روز قدس روز تپیدن قلبهای سبز ، روز تجلی دوباره حضور پر امید همه هستیم تا آخرین نفس
دوشنبه 23 شهریور 1388

huka - نیوزلند - ولینگتون
باید گفت که این سایت عزیز مطالب خیلی قدیمی را گاها می گذارد برای نمونه همین عکس مربوط به دوسال قبل می شود که مارادونا ماجرای خواب خودرا تعریف کرده بود که خواب دیده بود به عضویت تیم ملی فوتبال برزیل درآمده و دارد برای تیم برزیل بازی می کند که دو سال قبل این عکس را با فوتوشاپ درست کردند در راستای این خواب مارادونا در مجلات قرار دادند
دوشنبه 23 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.