کروبی:اگر آیت‌الله خمینی زنده بود، انتخابات اخیر را باطل اعلام می‌کرد

کروبی:اگر آیت‌الله خمینی زنده بود، انتخابات اخیر را باطل اعلام می‌کرد

مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، در مصاحبه‌ای با یک روزنامه ایتالیایی گفته است که اگر آیت‌الله خمینی زنده بود، نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد را باطل اعلام می‌کرد.

مهدی کروبی در مصاحبه با روزنامه «لا استمپا» گفت: «آنچه بلافاصله پس از انتخابات اتفاق افتاد، یعنی دستگیری هزاران نفر از مخالفان، کشته شدن دهها نفر از مردم و اعمال خشونت، یک کودتای واقعی بود.»

این نامزد اصلاح‌طلب انتخابات ریاست جمهوری دهم، اخیرا با اشاره به موج دستگیری و مهر و موم شدن دفتر کمیته پی‌گیری امور بازداشت‌شدگان و همچنین حزب اعتماد ملی گفت: «متعجبم؛ نه از آن رو که چرا با مهدی کروبی چنین می‌کنند، بلکه از آن رو که چگونه عده‌ای متوهمانه تصور می‌کنند مهدی کروبی فرزند احمد با این بگیروببندها از میدان به در می‌رود و صدایش خفه می‌شود.»

آریامهرسبز - ایران - ایران
انقلاب سبز برای آزادی ایران:. نوشته ای که در زیر میخوانید ایمیلی است دریافتی از یکی از دوستان مبارزان جوان جنبش سبز:. از همان روز 25 خرداد که در تظاهرات شرکت کردم و قساوت رژیم را در برخورد با مردمی که، با شعور و تمدن بالا به خیابان ها ریختند و در میدان آزادی چون رودی روان بهم پیوستند ، و در کامل آرامش و بدون درگیری به تقلب فاحش و نادیده گرفتن رایشان اعتراض نمودند، دیدم دیگر نتوانستم ساکت بنشینم!. وقتی خود یا چشمان خود دیدم که چگونه مردم را از پایگاه بسیج به گلوله بستند و مردم گویی که ارتش بعثی عراق با آنها روبه روست به کف خیابان خوابیدند!و چگونه بسیاری کشته شدند و آمبولانسهایی نظامی اجساد را قاپیدند و به جای نا معلوم بردند و درین میان جوانان شجاعی که به آن پایگاه شیطانی بسیج حمله بردند و با دست خالی به رگبار بسته شدند!رگ غیرتم چنان بالا زد که عزم کردم تا این سقوط این نظام یا شهادت خود از مبارزه دست بر ندارم!.
یکشنبه 22 شهریور 1388

آریامهرسبز - ایران - ایران
گو اینکه من 18 سال بیشتر نداشتم واین نخستین تجربه من در شرکت در انتخاب بود ولی چنان ازین بی شرفی و حق خوری کودتاچیان سرخورده شدم که طاقت نیاوردم و حتی دین راه من خواهرم که 5 سال از خودم بزرگتر بود را روشن کردم و با خود همراه نمودم!. خدا به من لطف کرد و هنوز که هنوزه زنده مانده ام و دست جلادان به من نرسیده با این حال در جریان بهشت زهرا (جریان چهلم شهدا) خواهرم توسطدستگیر شد و خودم کتک مفصلی با باتوم از بسیجیان بی شرف خوردم!. ولی باز خدا رو شکر که خواهرم همان شب بواسطه آشنای پدرم در نیروی انتظامی پیدا شد و صبح زود به خانه برگشت...حال بماند در همان 10-12 ساعت بازداشت چه بر او گذشته و چه کارها با ناموس من نکردند که هنوز در بستر بیماری جسمی و روحی است!ولی حال اوست که مرا تشویق مرده مضاف بر آنکه عطش انتقام مرا ساکت نمی گذارد!.
یکشنبه 22 شهریور 1388

green_irann - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است. جنبش سبز ملت اماده قیام است........رهبری که قاتله ولایتش باطله.......تشنه خون ملت بسیجی بی غیرت........ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه ما میگیم مرگ بر دیکتاتور دادستان عوض میشه... چراغ صدا و سیما خاموش باید گردد بسیجی بی غیرت تا واجبی نخورده اعدام باید گردد.......نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.......دیه ندای ایران دیه سراب اعرابی استقلال ازادی جمهوری ایرانی..........وای اگر منتظری حکم جهادم دهد..... وعده ایرانیها یاران دبستانی روز قدس روز میدان ازادی
یکشنبه 22 شهریور 1388

آریامهرسبز - ایران - ایران
پدرم که تقریبا فردی مذهبی است بسیار عصبانی است و تا میفهمد فلان روز قرار برنامه ای جنبش ترتیب بدهد در خانه را قفل نموده و خودش هم در خانه مینشیند که نگذارد من از خانه پام بیرون بره!. هر بار هم کلی باهم جر وبحث میکنیم و من به او میگویم((شما پدر و مادران کم خرد ما با انقلاب مسخرتون آینده ما رو تباه کردید!زمان شاه در جوانیتان بهترین لذت ها را بردید و حال برای ما سد ایجاد میکنید!این همون جمهوری اسلامی است که شما آنرا به ارمغان آورده اید!ببینید چگونه جنایت میکند!و با اشک و آه میگویم ببین با دختر تو که خواهر و ناموس من است تو 12 ساعت بازداشت چه کرده اند!حال ببین با آنها که ماههاست در اسارت دارند و پدران و مادران بدبختشان بی خبرند از حال دلبندانشان ، چه کرده و میکنند!؟. زمان شاه خدا بیامرز کدوم یک ازین جنایتها را با مردم کردند!شما با خیال راحت بدون ترس از کشت و کشتار ریختید بیرون و اون بیچاره چون نمیتونست ببینه دستش بیشتر به خون مردم آلوده میشه گذاشت رفت!ولی اینها چی؟؟؟؟!اینها که اگه بتوانند همه 70میلیون ایرانی رو هم میکشن تا باز قدرتو ثروت ایران رو 4 چنگولی از دست ندهند!
یکشنبه 22 شهریور 1388

آریامهرسبز - ایران - ایران
این جنایتها رو همون اسراییل که اینقدر اخبار این تلویزیون سرتا پا دروغ ایران ازش بد میگه تا حالا انجام داده!به کدوم زن یا دختر فلسطینی تجاوز شده؟!ولی اینها به زنان و دختران هموطن خودشون هم رحم نمیکنند!این رفتار جز از حرامزادگان بر میاید!بابا بگو ببینم کجای اسلام تو گفته تجاوز یه زندانی که تازه غیر مسلمان هم باشه جایز هست!؟در حالیکه اون تمساح یزدی(مصباح یزدی منظورم بوده)فتوا داده که تجاوز جایزه وتازه ثواب هم داره! :((. پس دیگه برای آینده من که یا انقلاب شما تباه شد و ما شدیم نسل سوخته حق تصمیم گیری نداری!خیالت هم راحت باشه که اگه منو گرفتند بخدا از تو هیچ توقعی ندارم!چون نمیخوام نسل بعد من بدبختی و نکبت داشتن این بی شرفا رو بکشه!یا توام با من بیا یا اگه فکر میکنی این نظام ایده آل برای توست بشین توی خونه و فقط برام دعا کن!. نترس از مرگ من چون ترس همون هدفی بوده که اینها با جنایتهاشون خواستن پدرومادرا رو بترسونن و جوونا رو که دیگه سرد بشن و بشینن تو خونه هاشون تا بتونن یکه تازی کنن و هر غلطی خواستند انجام بدهند~X(.
یکشنبه 22 شهریور 1388

آریامهرسبز - ایران - ایران
اینها چکیده حرفایی هست که بعد از اون واقعه پدرم هربار منو تو خونه زندانی کرده باهاش جر و بحث کردم!. گرچه به هر نحوی شده من در راهپیمایی روز 27 شهریور شرکت میکنم و امیدوارم همه مردم و جوونای هم نسل من بفهمن ضرورت حضور درین همایش بزرگ رو برای روشن کردن دوباره موتور انقلاب رو برای آزادی میهنم ایران که دیگر آینده ای روشن در آن نمیتوانم تصور کنم!. گو اینکه همچنان به فعالیتهایی با دوستانم ادامه میدهم همچون شعار نویسی روی دیوارها و ترجیحا دیوار مساجد که بجای خانه دین شده پایگاه برنامه ریزی جنایات بسیج خونریز!و پخش اعلامیه هایی بعد افطار در هنگام افطار در صندوقهای پستی خانه ها!. برایم دعا کنید و برای آزادی ایرانمون تورو خدا غیرت کنید تا دیر نشده!(همه باهم دست در دست هم با خانواده هایمان متحد در راهپیمایی روز 27 شهریور میبینمتان )
یکشنبه 22 شهریور 1388

baas - هلند - روتردام
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی . حتی بعد از مرگ مهدی حتی اگر خودت مردی خمینی را نگهدار .
یکشنبه 22 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
....ه. به گور همان آیت الشیطان خمینی دجال که این رژیم انسانستیز اسلامی را با این حرامزادگان وبال گردن مردم ایران کرد. مگر همان خمینی کثافت نبود که قبل و در ابتدای به قدرت رسیدن صدها قول پوچ و بی اساس به مردم ایران داد و به هیچکدام از آنها عمل نکرد؟. مگر قرار نبود ملاها بروند در مساجد و به کار دین بپردازند؟. مگر قرار نبود مردم آقا و سرور خودشان باشند؟. مگر قرار نبود ضلم نباشد؟. مگر قرار نبود شخص اول مملکت هم در برابر قانون با سایرین یکسان باشد؟. مگر قرار نبود میزان رای ملت باشد؟. مگر قرار نبود کسی خون ملت را به زمین نریزد؟. مگر قرار نبود پدران ما سرنوشت ما را تعیین نکنند؟ . حالا خمینی گور به گور شده را میزان قرار میدهید؟ تمام این آتش ها از گور همان خمینی فاشیست آدمکش بپا می شود تف به گورش.
یکشنبه 22 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
دمت گرم حاجئ
یکشنبه 22 شهریور 1388

green - فرانسه - پاریس
معلومه. خمینی خیلی سیاستمدارتر از این حرفها بود. حداقل بلد بود با حرف ملت رو خر کنه . دمت گرم کروبی که سفت وایسادی
یکشنبه 22 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
تنها مرد میدان تویی کروبی.چشم تمام مردم ایران به توست.
یکشنبه 22 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
مرگ بر استبداد اخوندی. اگه خمینی قدم نحسشو تو ایران نمیگذاشت اینهمه بدبختی که الان ایران گریبانگیرش است را نداشت و مردم این حرامزاده هایی که الان سر کارند و بمردم ظلم میکنند را هم نمیدیدند. لعنت به جد و اباد هر چی اخوند مزدور و ظالم عقب افتاده.مرگ بر جمهوری اسهالی و خامنه ای . زنده باد ایران ازاد بدون اخوند حرامزاده سفید وسیاه عمامه
یکشنبه 22 شهریور 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
جناب کروبی عزیز شما دیگر چرا؟ جمهوری این آقا با کمک و وعده و وعیدهای دول بزرگ بنا شد و خود ایشان بودند که رهبر کنونی و دیگران را بزور به مردم تحمیل کردند. ایشان اگر هم زنده بودند الان چیزی حدود صد سال سن داشتند. در چنین سنی انسان عقل شعور خود را (البته اگر از جوانی داشته باشد!) از دست می دهد و مانند بچه های هفت هشت ساله رفتار می کند و گفتارش با هیچ منطق و برهانی نمی خواند مگر آن که طبق معمول با خواندن چند آیه های قرآن به کمک ایشان می آمدند و از این طریق مردم را فریب می دادند. شاید شما بخاطر آن که شک و شبهه ای به علاقه وافرتان نسبت به جناب خمینی پیش نیاید نام ایشان را ذکر کردید که این هم نوعی عوامفریبی است. مقصود شما هرچه که بوده فکر نکنم تأثیر چندانی در اصل قضیه بحران مملک داشته باشد.
یکشنبه 22 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
آقای کروبی شما تا اینجا خوب استقامت کردید و تقریبا پشت مردم بودید اما کار خود را ضایع نکنید با این حرفها...... مگر خمینی که بود یک عرب زبان نفهم مزدور که در بدو ورود کشتار راه انداخت و.... تمام این جماعت مثل هم هستند و بین خمینی و خامنه ای هیچ تفاوتی نیست جز شباهت و مزدوری
یکشنبه 22 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
درود بر شیخ شجاع اصلاحات که به تنهائی جور عام و خاص را میکشد...موفق و پیروز باشی ای شیرمرد...
یکشنبه 22 شهریور 1388

Iraj Berlin - المان - ‌برلین
دوست دارم یه روزی خانم ها هر چی میخوان بپوشن دوست دارم یه روزی روزنامه ها هر جی میخوان بنویسن دوست دارم یه روزی هرکس هرجی دلش میخواد بگه دوست دارم یه روزی هرکس هرجی دلش میخواد ایمان داشنه باشه یا اینه نداشته باشه دوست دارم یه روزی ایرانی ها هرجا دلشون میخواد سفر کنن دوست دارم یه روزی هر کس هر شغلی که دوست داره انتخاب کنه دوست دارم یه روزی اداراه های پلیس پناه گاه مردم باشه دوست دارم یه روزی هرکس به هر زبونی که میل داره گفتگو و تحصیل کنه دوست دارم یه روزی طناب ها فقط برای تاب خوردن استفاده بشن دوست دارم یه روزی جرثقیل ها تنها برای ساختمون سازی موتورشون روشن بشه دوست دارم یه روزی..............................................
یکشنبه 22 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
کروبی نشان داد که چطور باید جلوی نظام دیکتاتوری ایستادگی کرد ..درود بر کروبی
یکشنبه 22 شهریور 1388

bij - المان - المان
مسلمانان از نظر عقیدتی و پایبندی به ان چند نوعند: *- بعضی اسلام را در حد شنیده ها و برامده از سنت پدر و مادری با ایده الهای خود منطبق کرده و اسلام شخصی از ان میسازند و معمولن با بجا اوردن نماز و روزه خلاصه میشود که اکثریت را در جامعه تشکیل میدهند! *- نوع دیگر مسلمانانی هستند که با سواد نسبی تا دانشگاهی فجایع اسلام را مطالعه کرده اما جنایات صدر اسلام و حکومت اسلامی را برای تبهکاران میدانند اینان یا از حقوق بشر بویی نبرده اند یا معنی تبهکار را نمیدانند تا روزی که خود بعنوان غیرخودی تبهکار شناخته شوند!! *- مسلمان از نوع فاشیستی ان که با بی پروایی هر انچه با اسلام جور نیاید را همچون صدر اسلام به مسلخگاه (شکنجه و کشتار) می فرستند و خود را اصول گرا مینامند اینان معتقد به عدد 19 برای دایره تنگ خودیند که خدایشان بخشنده و مهربان است اگر چه در همان سوره تمامن با جنایت پند و دستور میدهد!!! اصول گرایان یا تابع فرهنگ نسبتن متجدد از نوع ایرانی ان یا شدیدن عقب افتاده از نوع افغانی ان میباشند! سیاستگذاری غیرمکتبی راهی است برای انکه دین دوباره شخصی شود و حقوق بشر برای *همه* به اجرا دراید!
یکشنبه 22 شهریور 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
بابا اون جلاد گ......از همه بود.
یکشنبه 22 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به جناب کروبی که میودونه چطور باید به رژیم خمینی پفیوز هندی و خامنه ای شیره ای جنایتکار و دکی بیناموس احمق و مزدوران بیشرف پست حمله کرد.
یکشنبه 22 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
درود بر شجاعترین شیخ اصلاحات طلب کروبی. نماد ایستادگی ملت ایران این حرف واقعا از شما بعید بود. آقای کروبی باش تا ما هم با تو باشیم پشت و پناه هم
یکشنبه 22 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
fredoparto - انگستان - آکسفورد -- arya generation - انگلستان - لندن -- دوستان بنظر میرسه تو فرنگ عقلتونو از دست دادید که اینطوری بی محابا حرف میزنید و انتظار دارید امثال کروبی و موسوی هم با این ادبیات سخن برانند ! رجال سیاسی و حتی مراجع تقلید و اساتید مطرح دانشگاهها دقیقا زیر کانون ذره بین دوجداره ی جمهوری اسلامی هستند . توقع اینکه اینها هم مانند شما با صراحت کامل صحبت کنند انتظار بیجا و احمقانه ایست . بیانیه سیاسی با کامنتی که شما میذارید خیلی فرق میکنه ! امیدوار بفهمید . امروز فقط روشنگری . خسته ام اما امیدوار ..
یکشنبه 22 شهریور 1388

bij - المان - المان
خامنه ای : آموزش علوم انسانی «منجر به ترویج شک و تردید در مبانی دینی و اعتقادی» می شود!!!!!
یکشنبه 22 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
آیت الله پسندیده برادر بزرگتر خمینی در نامه ای که به خمینی نوشته به شدت از تقلب او در انتخاباتی که منجر به پیروزی خامنه ای شده انتقاد کرده بود
یکشنبه 22 شهریور 1388

sabz 1 - مجارستان - بوداپست
اگر اقائ خمینئ بودند میگفتند که من این قلمها رو میشکنم......
یکشنبه 22 شهریور 1388

sabz 1 - مجارستان - بوداپست
ایا مردم خوب و سبز ما میدون که چه مخواهند. ایا کسئ مداند با این رژیم و یا بعد از این رژیم چه نوع حکومتئ دوست دارند داشته باشند.چرا از الان راه خود را مشخص نمی کنند.ایا اشتباه انقلاب قبلی رو تکرار میکنند.
یکشنبه 22 شهریور 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
اگه خمینی زنده بود دوباره می..د تو مملکت
یکشنبه 22 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
اگر خمینی زنده بود مردم ایران بخاطر این بلای اسهالی که اون بچه باز بسرشون اورده تیکه تیکه ش میکردند.
یکشنبه 22 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
گر آیت‌الله خمینی زنده بود، نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد را باطل اعلام می‌کرد. اقای کروبی شما خوب امام را میشناختید و من هم با شما موافقم اگر امام زدنده بود یقینا انتخابات را باطل اعلام میکرد چون ایشان روح ملکوتی داشتند و نیتشان در مورد دین کسب منافع دنیایی و قدرت طلبی نبود
یکشنبه 22 شهریور 1388

ali_esf - ایران - اصف
مرگ بر علی گدا. درود بر سبز اندیشان. درود بر موسوی و کروبی
یکشنبه 22 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اگر خمینی زنده بود ؟؟؟؟حالا که گور بگور شده و خمینی کبیر در جنایت باعث و بانی این وحشی ترین قاتلترین کثیفترین رذل ترین حکومت تاریخ ایران بودننگ و نفرت بر او اطرافیانش جانشینانش و طرفداران از خودش دیوانه ترش.
یکشنبه 22 شهریور 1388

roya123 - ایران - ایران
shekvegar - ایران - تهران . باهات موافقم....خیلی خوب گفتی
دوشنبه 23 شهریور 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
مبین رشتی ...بسیجی گور بابای خمینی حرمزاده...
دوشنبه 23 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
اگه خمینی هم زنده بود اطلاعاتی ها بهش تجاوز میکردند.
دوشنبه 23 شهریور 1388

aria378 - ایران - تهران
درود بر شیخ اصلاحات .الحق که این لقب برازنده ات است. خاتمی کجاست بقیه سران اصلاح طلب چه می کند. اصلاحات همیشه چوب عدم اتحاد را خورده است.به مزدوران جبهه مقابل بنگرید که چگونه با هم متحد اند هر چند عامل اتحادشان تکه استخوانی باشد که .. جلویشان انداخته است
دوشنبه 23 شهریور 1388

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
..........«کروبی:اگر آیت‌الله خمینی زنده بود، انتخابات اخیر را باطل اعلام می‌کرد!!........... حالا یکی اگه خمینی رو نشناسه فکر میکنه که بابا اون مرحوم عجب آدم آزاده مسلکی بوده ها!. خمینی اگه زنده بود که میگفت «اصلاحات مال خَرَه! من خودم تو دهن اصلاحات میزنم! ».
دوشنبه 23 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
shekvegar ـ ایران ـ تهران. دوست عزیز، من تصور می کنم شما هنوز تحت تأثیر رژیم و رعب و وحشتی که در میان مردم ایجاد کرده هستید و دوست دارید دست به عصا راه بروید. اولاً خدمت شما عرض کنم من و امثال من عقلمان را از دست ندادیم بلکه در کشوری زندگی می کنیم که هر کسی آزادانه می تواند عقاید خود را بدون ترس و سانسور ابراز کند. البته من از شما و امثال شما ایراد نمی گیرم چون امکان دارد جانتان در خطر بیافتد اما صد در صد مطمئن هستم اگر شما هم اینجا بودند و از آن رژیم تشنه به خون ملت دور، عقایدتان را صریح تر از من بر زبان می آوردید. دوماً اگر قرار باشد حتی در خارج با ترس و لرز و بدون پروا صحبت کنید پس فرق دموکراسی با دیکتاتوری چیست؟
دوشنبه 23 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
fredoparto -آکسفورد-- هموطن از کدوم بخش نقد بنده اینگونه برداشت کردی که به صراحت گوییتان خرده گرفتم؟ من نمیگم شما صریح نباش(خود بنده هم باصراحت کامل کامنت میذارم)بلکه عرض کردم انتظار نداشته باشید رجال سیاسی و دیگر اقشار به همین راحتی نقد برانند آنهم بر مقام ولایت امری و رهبری ! این عین عبارت شما است :جناب کروبی عزیز شما دیگر چرا؟عزیزم یعنی چی چرا؟! لابد بیانیه ی کروبی شبهه ای برات داره که بدنبال چرایی میگردی؟ و در ادامه ایشان را بخاطر اینکه صریحا نام خمینی را نمیاورد عوامفریب نامیده اید ! همه ی اینها نشون میده که گویی شما انتظاراتت زیاده!اینکه فرمودید بنده تحت تاثیر رعب و وحشت حاکم بر جامعه قرار گرفته ام و میخوام دست به عصا بشم از بیخ و بن غلطه .من در محیط سایبر به شما نقد گرفتم و در این فضا از رعب و وحشت خبری نیست . البته به این معنا نیست که برم وسط خیابون داد و بیداد راه بیاندازم . اونجا لازمه که احتیاط بخرج بدم(شما میخوای اسمشو بذار وحشت ترس یا ..)
دوشنبه 23 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
fredoparto -آکسفورد-- عزیزم لطفا جملات خودت و نیز نقد بنده را دقیقتر بررسی کن . تلویحا عرض کرده بودم توقع نداشته باش که محتوای یک کامنت با بیانیه سیاسی در ایران یکسان باشه. البته خودت هم بنحوی پاسخ خودتو دادی . فرمودید که فضای ازاد غرب و دوری از وطن باعث شده از اوضاع خفقان ایران بنحوی غافل بشی . بقدری غافل که سوراخ دعا گم کرده ای . تو بر اسب سواری جانا نه منو کروبیو این ملت !
دوشنبه 23 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
shekvegar ـ ایران ـ تهران. دوست عزیز من خیال جر و بحث و خدای ناکرده توهین به کسی را ندارم و ادامه این مناظره ها کار به جائی نمی برد اما من فکر می کنم شما چون معمولاً در پایان نوشته هایتان کلمات "خسته و امیدوار" را قید می کنید و در این دو انتقادی که برای من نوشتید این دو کلمات را فراموش کردید بگذرید حدس زدم شاید عصبانی شدید. امیدوارم خسته نباشید و همیشه امیدوار. یا حق.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
محیط ایران علی رغم تمام نکبتی که برای جامعه به ارمغان اورده هنوز من را به این سمت نکشانده که بخاطر گفتمان دوستانه عصبانی بشم . چرا باید عصبانی باشم رفیق ! منو تو اعضای یک خانواده ایم . خانواده بزرگ بشری . عبارت (خسته ام اما امیدوار) را فقط بخاطر بار محتوایی در انتهای کامنتهایم قید میکنم . یعنی قصد دارم به افراد خسته و رنجور که کم هم نیستند امیدواری بدم . در واقع فقط جنبه روانی و شعاری داره. و چون بر نقد شما نقد نگاشتم لزومی ندیدم که ان را تکرار کنم . در هر صورت زنده باشی و پاینده .
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.