منصور ارضی درانتظار خبرمرگ ۴نفر

منصور ارضی درانتظار خبرمرگ 4نفر

آینده نیوز : مداح معروف تهرانی در مداحی بعدازظهر روز گذشته خود در یکی از حسینیه های تهران دعا کرد تا خبر مرگ سه تن از بزرگان اصلاح طلب و یکی از شخصیت های موثر نظام را دریافت کند.

براساس خبر دریافتی نواندیش او دعا کرد تا هر چه زودتر خبر مرگ میرحسین موسوی ، مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی و یکی دیگر از شخصیت ها را دریافت کند.

مشخص نیست که طرح اینگونه مطالب توهین آمیز ، غیراخلاقی و ضد مذهبی چه تناسبی با عزاداری امام اول شیعیان دارد.

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ننگ بر این دین که جز مرگ شیون و عزاداری نیست حتی عیدش هم عید خووووووون//عید قربان///. مستر موسوی اینها را ببین دم از..خط امام...حفظ نظام و اسلام نزن !!!!!!..
شنبه 21 شهریور 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
جدا احمق هایی که پای حرفای این شیاد نون به نرخ روز خور میشینن رو باید چی نامید !!!؟
شنبه 21 شهریور 1388

Goşa Çay - ایران - قوشاچای
انشاالله خودش به درک واصل بشه با اون زهبز چلاق و انترخان و دارو دسته اش
شنبه 21 شهریور 1388

emperatur - اکراین - پلتاوا
اگه دعا کنی دعا کن یا بمیری یا به نون و نوا که رسیدی به جایی برسی که این دسمال از دستت بیفته بدبخت بلیس
شنبه 21 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
این آقای حاج منصور عوضی (ارضی) 6 سال پیش سرطان حلقوم گرفته بود! پس چرا نمیمیره ؟؟؟ خدایا مددی!
شنبه 21 شهریور 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
در مورد یکی خبر بنویسید که ارزش داشته باشه ، آخه موجودات باغ وحش که باعث سرگرمی مردم می شن هم اینقدر مهم شدن؟
شنبه 21 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
سرطان هم سرطانهای قدیم!!!
شنبه 21 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
انشاالله خبر مرگ بچه هایت را خواهی شنید مزدور
شنبه 21 شهریور 1388

aghozdar - ایران - تهران
به حرف گربه سیاه بارون نمیاد. مسلمانی که طلب مرگ دیگران را بکند نه تنها مسلمان نیست بلکه انسان نیست.
شنبه 21 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خاکبرسرت مردک حرامزاده . تو پس فطرت را باید ببرن تو تویله و جلوی تو و اون انتری نژاد کاه ریخت تا بخورید و بار بکشید
شنبه 21 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
خاک بر سر کسانی که اصلا میروند اونجا که این مزخرفات رو گوش کنند. ای مردم هالو
شنبه 21 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
واقعا انقدر مملکت بی در و پیکر شده که هر کی هرچی دلش میخواد میگه...
شنبه 21 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
چه مملکت مسخره ای شده یه مشت لات و اراذل شدن مسئولین اداره این سیستم مسخره .خاک عالم تو سرخودتون و طرفدارانتون.
شنبه 21 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
این طرف دیگه خیلی مسلمون هست. مگه نه بلو استار؟
شنبه 21 شهریور 1388

2tia - ایران - تهران
احمق کسانی که پای صحبتهای این مردک میشینند.
شنبه 21 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
به امید خدا به زودی خبر مرگ تو روانی را خواهیم شنید . امیدوارم میر حسین و کروبی دق مرگت کنند .
شنبه 21 شهریور 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
ایران بزرگ من ..کی این خاک پاک تو از این علف های هرز پاک میشود ؟؟ کی زمین تو میتواند دوباره نفس بکشد واز این نفس پاک تو خونی تازه در رگهای ما بجوشد؟؟؟ ایران ما تو کی مال ما خواهی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 21 شهریور 1388

123esfand - ایران - تهران
اشتباه نگیرید این ارزو منصور عوضی نیست این ارزوی سگ چلاق علی گداست خاک بر سر تمام ایات عظام که سالهای عمر ننگین خود را به این افتخار کرده اند که فدایی امام علی هستند. ولی . اکنون که حجاج ثقفی چلاق خود را با علی (ع )مقایسه میکند شهامت انرا ندارند که در مقابل او قد علم کنند واین ظالم دجال را خفه کنند که این همه امام اول شیعیان را بی حرمت نکند. واقعا دنیا چقدر برای ایات عظام ام لذت بخش است که حتی حاضر نیستند که اندکی خطر کنند مبادا این لذات را از دست بدهند . البته حساب ایت ال.....منتظری از این گروه خفاشان جداست
شنبه 21 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
بزودی خبر مرگ تمامی این جانیان با کلیه ی افراد خونواده اشون رو تو همین سایت میخونیم..... مرده شور هر چی مداح و پا منبری شونه....
شنبه 21 شهریور 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
دعا واسه مرگ زن و بچت کن مزدور خائن.اینقدر جنایت بستون نیست،حالا دعا واسه مرگ مردم می‌کنی‌؟؟. مردم دنیا روز به روز پیشرفت میکنند و اگه یه روز اتفاقی‌ در جای از دنیا بیفته یا کسی‌ بمیره حتی واسه ش گریه میکنند.حالا نگاه اینا کن!!!!فقط می‌تونم بهت بگم که ارزش توف کردن هم نداری.همون بهتر که زود تر بمیرید.
شنبه 21 شهریور 1388

wetraco - المان - المان
انشاالله که خودت و عزیزانت مثل سگ پارس کنید و بمیرید امسال. الهی امین
شنبه 21 شهریور 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
ballotak - انگلستان - لندن. تو سوره لقمان که حتما این اراذل کثیف هم خوندن لقمان تو یکی از آیات به پسرش میگه با صدای بلند صحبت نکن که صدای بلند مخصوص خران است . بعد تو توقع داری کاج منصور عوضی سرطان حلقومش راست راستکی باشه آخه خر سرطان حنجره که نمیگیره ولی سرطان مغزی چرا ؟؟؟
شنبه 21 شهریور 1388

reza1981 - المان - هانور
ولی‌ ما آرزوی مرگ تو رو نمی‌کنیم...انشاالله اینقدر زنده بمونی و که رشدو پیشرفت ملت رو در سایه آزادی ببینی‌...اینقدر زنده بمونی که از خجالت این ملت از خونت نتونی بیایی بیرون...
شنبه 21 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
از کثافتی بنام اسلام که همچون افیون مغزها را از درون تهی میکند انتظاری بیش از این نمیرود. نمونه های مختلف این اسلام نکبت بار و فرهنگ افیونی را در این 30 سال اخیر در سراسر دنیا دیده ایم. اسلام یمنی، اسلام مصری،‌ اسلام فلسطینی و لبنانی، اسلام سعودی و سودانی،‌ اسلام شیعی و سنی عراقی و افغانی و فیلیپینی و مالزیایی!. یکی از یکی پست تر و پلید تر! باید ریشه این دین از سیاره زمین برچیده شود تا دنیا رنگ آرامش به خود بگیرد. دین فقط ابزار قدرت بوده و بس! ادیان بیش از تمامی جنگها و بیماریها جان انسانها را در طول تاریخ گرفته اند! بقول ولتر نویسنده معروف:‌ (دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی!)
شنبه 21 شهریور 1388

HOOSHFARHAD - ‫ایران - ‫تهران
اینها مبلغ دینی شده اند که باید منتظر امدن پیامبری باشیم که بازنده به گور کردن انسانهای وارسته مبارزه نماید, باید به چاپ قران درقم شک کرد
شنبه 21 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
خوب سناریویی تهیه کرده اند ٫ علی چلاق در نماز جمعه مطرحش میکنه این ابله هم دعاشو میکنه و یه مزدور کثیف مثل سعید عسگر هم اجراش میکنه ٫ ولی این تو بمیری از اوناش نیست با این کار گور خود و حکومت اسهالیتونو کنده اید.
شنبه 21 شهریور 1388

zolfaghar.ghar.ghar - ایران - طهران
خاک بر سرشون با این اسلام جاهلی. امام حسین تو رو به حق جدت ما رو از شر اسلام. این مجاهله عظیم در باب الهیات نجات بده. ضمنا امام حسین قربون اون فرق شکافتت کی ظهور میکنی. ومن اللات التوقیف
شنبه 21 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
بعضی ها ادعای عقل و شعور دارند ولی متاسفانه به اندازه یه بچه 5 ساله نمی فهمند. دین فروش و سواستفاده چی در هر دینی بوده اند. حتی میتوان مانند چین بنام جمهوری هم استبدادگری کرد. در سال 1999 تا 2000 جمهوری صربستان در یک جنگ نابرابر شدیدترین تجاوز تاریخ را بدر بوسنی و کوزوو انجام داد. تا کی میخواهید کور و کر بمانید؟
شنبه 21 شهریور 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
اگر قرار بود دعای گربه کوره مستجاب بشه الان یک نفر روی کره زمین زنده نمی موند.
شنبه 21 شهریور 1388

mehran1990 - ایران - تهران
معلم ما تو دبیرستان به منصور ارضی می گفت خر بزرگ.
شنبه 21 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
یک کلام ختم کلام با دعای .. بارون نمیباره
شنبه 21 شهریور 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
بله اون پولی که به این دیوانه می دهند باید بیاد عرعر کند.
شنبه 21 شهریور 1388

mehran.ariya - ایران - کاشان
آخه یکی نیست بگه بابا این مردیکه منصور ارضی چی حالیشه. اون فقط به دنیا اومده واسه دستمال به دستی خامنه ای و اطرافیانش. این یارو یکی از پوفیوز ترین آدمای روی زمینه. البته حیف اسم آدم والا حیوان هم نمیشه بهش گفت . چون حیون هم شرف داره به این ابله
شنبه 21 شهریور 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
bluestar - ایران - تهران. حالا ما هم بپذیریم که پیامبر شما سوار بر خر نزد الله تشریف برده است و اگر آن دختر هجده ساله اش نبود کل کائنات از آدم تا خاتم آفریده نمی شدند و آن امام هزار و چهاصد و چهل ساله شما هم در پستو منتظر دستور است، مثل شما شش ساله می شویم؟ :-)
شنبه 21 شهریور 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
کی گفته این کثافت سرطان حلقوم داره. ای سادگان چند سال قبل شایعه کردند این عوضی سرطان حنجره گرفته و اگر غافلان متعرض اینند که چرا زنده مانده بخاطره اینه که به عوام بگویند حلقوم و حنجره ای که صدای مظلومیت حسین و اهل بیت از آن خارج میشود اگر بیمار هم شود ولی اءمه آنرا را حفظ میکنند.
شنبه 21 شهریور 1388

oghab e iran - انگلیس لندن - لندن
جناب اقای . ارضی ایشالا بمیری من خودم سر قبرت .. اره تو به درک فاصل شو بقیه شو بچه ها هستند
شنبه 21 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
مداح اهل کفر ببند دهن کثیفت رو چرا که خداهم از بوی دهن حالش بهم می خوره. مثل خر عرعر نکن بسه بوی گند دهنت هوا رو آلوده میکنه.کفتار
یکشنبه 22 شهریور 1388

K!NG - ایران - مشهد
به خدا از این دین داره بدم میاد . ولی جو خانواده و فامیل رو چیکار کنم!؟؟؟. می خوام دینمو عوض کنم ولی مادرم میگه آقت می کنم. از فامیل ترد میشم . نمی دونم چیکار باید بکنم. وقتی میام تو این سایت نفرتم بیشتر میشه
یکشنبه 22 شهریور 1388

zibatarindokhtar2002 - ایران - تهران
K!NG - ایران - مشهد . منم تازگیا همین حسو دارم به اسلام شک کردم همشم تقصیر این اخوندای مفتخوره خدا جوابشونو بده که بیشتر جوونارو بی اعتقاد کردن. ولیK!NG اطمینان داشته باش که اسلام حقیقی اینی نیست که اخوندا میگن اینا فقط دنبال منافع خودشونن
یکشنبه 22 شهریور 1388

Neda02 - کانادا - تورونتو
K!NG - ایران - مشهد . خواهر یا برادر عزیز. کلا ماهیت دین تحمیق مردم و ایجاد خفقان است. تا بوده همین بوده. اگر به کتب تاریخی مراجعه کنی این مساله برایت به طور یقین روشن خواهد شد. فکر نکن سایر ادیان حرف دیگری برای گفتن دارند. همه اصول و پایه‌هایی تقریبا مشابه دارند. فقط در بخش خرافات به اقتضای زمان تفاوت‌هایی دارند. من به شخصه به عشق ورزیدن به همه موجودات زنده اعتقاد دارم. این که در حد توان حتی برای یک ساعت زندگی را برای دیگران آسان و زیبا و نشاط‌آور کنم آرامشی به من می‌دهد که سال‌ها عبادت نمی‌دهد. خانواده محترم شما ممکن است به سختی این واقعیت را که شما می‌توانید تفکر ویژه و متفاوتی داشته باشید بپذیرند. از شما می‌پرسم پذیرش و اصلا در جریان بودن آن‌ها چه ضرورتی دارد؟ آیا اطرافیان شما به صرف داشتن ارتباط خونی باید از مکنونات قلبی شما آگاه باشند؟ این آگاهی فقط آن‌ها را آشفته و نگران و عصبی خواهد کرد. با خوشحال نگه‌ داشتن دیگران از زندگی لذت ببرید.
یکشنبه 22 شهریور 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
کفتار پیر اینقدر به اسم نوحه خوانی ومداحی عرعر کن تا جون خودتو اون رهبر. چلاقت و اون رئیس جمهور عقب افتاده و مونگولت بالا بیاد.. آمین.
یکشنبه 22 شهریور 1388

habibollah - ایران - تهران
منظورازویکی دیگرازشخصیتها همون رفسنجانیه دیگه. خدایی خیلی باحال شده مشدی دارن همدیگه روضایع میکنن.
یکشنبه 22 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
بابامرتیکه تو که دست دلبازی در میاری ارزوی مرگ 4 نفر میکنی نمیشه سخاوتمندیتو بیشتر کنی و ارزوی مرگ 40 نفر را کنی که توش علی چلاق و احمقی خره و.... وخودتم هم باشی.
یکشنبه 22 شهریور 1388

گویا - ایران - تهران
مشخصه کسی که آرزوی مرگ کسیرو میکنه ( حتی دشمن ) از چه قماشی هستش .....
یکشنبه 22 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
معجزه روح الله بوده که نمرده فکر کنم دلیلی بر بر حق بودن شیطون بزرگ
یکشنبه 22 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
نگاش کنید رنگش زرد زرده کم کم داره به درک واصل میشه من با اینکه استقلالیم و از قرمز بدم میاد قول میدم اون روز قرمز بپوشم و رفقام رو برای خوردن مشروب دعوت کنم
یکشنبه 22 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
یه جوانمرد پیدا نمیشه این مرتیکه تن لش روضه خوان سر قبور حاج منصور بی ناموس ارضی را به .....کند؟ خدایا این مملکت خراب شده چقدر مزدور و دستمال بدست فاشیست و جنایتکار داره؟ واقعا این اسلام کثیف عربی چه بلائی بر سر ایران و ملت ایران آورد.
یکشنبه 22 شهریور 1388

adi - ایران - تهران
عاشق وطن - ایران - تهران ک...مغز هستند
دوشنبه 23 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.