برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی نیویورک از صعود تا سقوط - عکس

برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی نیویورک از صعود تا سقوط

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
از یک سو شاهکار معماری مدرن.......از دگر سو شاهکار اسلامیون وحشی. از یاد نبرده ایم تخریب مجسمه ی 2500 ساله ی بودا در افغانستان را بوسیله ی طالبان وحشی و قاتل...
شنبه 21 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
هر چی بود که خیلی قشنگ ساخته بودنش.و آمریکا هم بعد از فروریختن این برجها خیلی خوب سو استفاده کرد.حسابی مسلملنان رو زیر فشار قرار داد.هم پیمانان عرب خود رو حسابی سرکیسه کرد.مزد همکاریهای طالبان با سیا رو خیلی خوب داد.صدام رو همه دیدیم که به چه وضعی انداختند. بعد از این ماجرا بود که کشورهای محور شرارت رو ابداع کردند.چرا؟ همه اینکارها به خاطر یک مشت دلار و خوش خدمتی به تعدادی یهودی صهیونیسم بود.بوش پسر خیلی با سیاست این کارها رو کرد.هم چند دلاری بیشتر گیرش اومد هم نفتاشو گرونتر فروخت و هم سلاحهایی که گرد وخاک میخورد به قیمت خوبی فروخت.بیچاره افغانستان و عراق که هنوز دارند در این آتش میسوزند.
شنبه 21 شهریور 1388

سارا-دوبلین ایرلند - ایرلند - دوبلین
خیلـــی مهـم: هموطنان توجه و پخش کنید؛ دکترسازگارا در نیویورک: پرونده ی تازه ی ارتباط سپاه پاسداران با القاعده و انفجاریازده سپتامبر آمریکا در دادگاه نیویورک با اسناد کافی دوباره افتتاح شده و اوضاع جمهوری اسلامی وسپاه پاسداران جنایتکار بد جوری قمردرعقرب میشه. لطفاً خبر رو پخش کنید و جهت اطمینان هم برنامه ی تفسیر خبر صدای آمریکای امروز چهار شنبه نهم سپتامبررو ببینید که دکتر سازگارا از نیویورک به دلیل دعوت از ایشان برای شرکت در دادگاه مذکور خودش این خبر رو میده. تاریخ برنامه هجده شهریور،9/9/9 لینک: https://www.voanews.com/persian/_-news_talk.cfm
شنبه 21 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
چقدر وحشتناکه امیدوارم بیت رهبری هم همینطور در اتش بسوزد وخراب شود انوقت من یک مهمای بزرگ می گیرم
شنبه 21 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
این غربیها میگن که چرا ایران آمار دقیق کشته شدگان حوادث بعد انتخابات رو اعلام نمیکنه؟لابد به همان دلیلی که آمار دقیق کشته شدگان 11سپتامبر. اعلام نشده دیگه.عجب دنیایی شده به خدا.نه از ایران که ادعای اسلامیت رو داره نه از این آمریکایها که ادعای دموکراسیشون کشورهای دیگه رو بدبخت کرده.به هیچ رهبری نمیشه اعتماد کرد.
شنبه 21 شهریور 1388

saeid-uk-london - انگلستان - لندن
به امید روزی که سقوط رژیم دیکتاتوری آخوندی ایران رو شاهد باشیم
شنبه 21 شهریور 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خلاصه تاریخ برج های دو قلو: ساخته شدن توسط کفار نجس. خراب شدن توسط سرداران رشید اسلام.
شنبه 21 شهریور 1388

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
یادش به خیر. بناهای شکوهمندی بودند که عظمت انها را فقط وقتی که در پایشان می ایستادی درک میکردی. هنوز چند عکس یادگاری از زمان سرپا بودن این برجها دارم که با دیدن انها فقط به روح احمدی و سایر تروریسهای مثل اون لعنت می فرستم.
شنبه 21 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. روزنامه دیروز رو سر کار می خوندم که می گفت گندش در اومده که کار خود دولت امریکا بوده و حتا مدارکی که نشون میده بن لادن استخدام دولت امریکا بوده و هست . اسلام که بجز بدبختی چیزی برای بشریت نیاورد ولی این ماجرای یازده سپتامبر کار یهودی های امریکا بود که به عراق و ایران حمله کنن . اخیرا گند یهودی های ایران هم داره درمیاد و حتی خود احمدی نژاد (سبورچیان) که اصلا یهودی تشریف داره . اگه دقت کنی تنها کار مهمی هم که انجام داد این بود که اسرائیل رو که همه اروپا ازش متنفر بود تو نظر همه دولتها عزیز کرد و بخاطرشون انداخت که اسرائیلی ها چه ملت مظلومی هستند که در طول تاریخ بهشون ظلم شده
شنبه 21 شهریور 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
علیرضا دادا - امارات - دبی حالا شما که تو مهد دموکراسی با متمدن ترین مردم دنیا زندگی می کنی کوتا بیا
شنبه 21 شهریور 1388

ایران سرافراز - ایران - اصفهان
عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برجیه
شنبه 21 شهریور 1388

schweiz - سویس - بازل
علیرضا دادا - امارات - دبی. آخه توی بد بخت اگه کمی‌ اخبار رو از اینترنت دنبال میکردی میفهمیدی که اونا آمار کشته ها رو اعلام کردن یا نه ، همین جوری از خودت حرف در نیار
شنبه 21 شهریور 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
علیرضا دادا - امارات - دبی . این غربیها میگن که چرا ایران آمار دقیق کشته شدگان حوادث بعد انتخابات رو اعلام نمیکنه؟لابد به همان دلیلی که آمار دقیق کشته شدگان 11سپتامبر. اعلام نشده دیگه.عجب دنیایی شده به خدا.نه از ایران که ادعای اسلامیت رو داره نه از این آمریکایها که ادعای دموکراسیشون کشورهای دیگه رو بدبخت کرده.به هیچ رهبری نمیشه اعتماد کرد . دوست عزیز امریکا تمام اسامی را منتشر کرده وعکسهاشون رو هم روی ستون یادبود گذاشتن...برفرض امریکا اگر دولت هم نخواهد مطبوعات این کار رو میکنن رکن چهارم دموکراسی.
شنبه 21 شهریور 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن . گل گفتی.
شنبه 21 شهریور 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
حقیقتش رو بخواید هر چی‌ مشکل از زیر سر مسلمونها بلند می‌شه.آخه چرا دیگر مذاهب هیچ وقت دنبال جنگ و درگیری و جهاد هستند؟؟. امیدوارم روزی برسه که دنیا از شر هر چی‌ مسلمون‌های جهاد گر و افراطی(تروریست) پاک بشه. همگی‌ با هم آمین.
شنبه 21 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
alireza.ch - سوییس - نوشاتل // اینکه دیگه ثابت شده و هم مطمئناً شک ندارید تئاتر 11 سپتامبر کار صهیونیست ها با همکاری صمیمانه دولت آمریکا بوده، باز هم میایید همچین نظری می گذارید، نشان از دل بیمار جنابعالی دارد . تنها..... ها می توانند باور کنند ربودن هواپیماها و گذشتن از این هم مانع امنیتی کار یک مشت انسان متحجر و بی سواد مثل اعضای القاعده بوده است . می بینید که دولت فخیمه آمریکا برای امنیت اسرائیل براحتی جان 3000 نفر غیرنظامی بی گناه رو می گیره و جنابعالی و دوستانتان به دولت آمریکا نمی گوئید جنایتکار ، حالا برید بگردید ببینید کی تو اتفاقات بعد از انتخابات ایران تو درگیری ها دماغش خون اومده شروع کنید به فحش دادن به جمهوری اسلامی !
شنبه 21 شهریور 1388

persian boy00 - ایران - تهران
این کار خود امریکا بود برای داشتن یک بهانه قوی برای گرفتن افغانستان و عراق و ماندگار شدن در خاورمیانه برای همیشه. و از طرف دیگر خسارتش را هم از بیمه گرفتند .
شنبه 21 شهریور 1388

Arrow - ایتالیا - بولونیا
دوسته عزیز. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . این کاره اسلام نبود. این یهودیها بودش.
شنبه 21 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
توجه . توجه . توجه .پیام شاهزاده رضا پهلوی :ایرانیان،. دیگر بس است، امروز دیگر هنگام یک تعیین و تکلیف تاریخی فرارسیده است. هزاره ای نوین آغاز شده است و ما، که هم به علت های بیرونی و هم به علت های درونی از برخی دیرکردهای تاریخی رنج می بریم، در آستانۀ یک ساعت صفر تاریخی ایستاده ایم. این چنین است که یکایک شما را به اندیشیدن ژرف، و به گزینش در مورد امری سرنوشت ساز فرا می خوانم:عزیزانم،بیایید تا به همدلی و هم اندیشی یکدیگر، از هر تیره و طایفه وطبقه، با هر زبان و دین و باور، مشق های ناکردۀ تاریخی مان را، چه در پهنۀ فرهنگ، و چه در زمینۀ سیاست، یکبار برای همیشه بنویسیم و دفترهایی را، که شایستۀ بسته شدن شان می انگاریم، یکبار برای همیشه، بربندیم.
شنبه 21 شهریور 1388

iran-azad88 - ایران - تبریز
persian boy00 - ایران - تهران. بابا تو چقدر استراتژیستی من در عجم چرا تا حالا کشف نشدی حتما؛ حقتو خوردن ! حتما؛؟! ای آمریکای حق خور چرا حق این بچه عقل کل رو خوردی چرا؟ آخه چرا؟
شنبه 21 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
پیام ازادی شاهزاده رضا پهلوی. ( https://www.youtube.com/watch?v=7zdz8I1JmLo ). با تشکر از بچهای ازاده سایت iranianuk که اجازه میدهند که صدای مبارزان راه ازادی ایران در این سایت پخش شود.
شنبه 21 شهریور 1388

sam116 - انگلیس - لندن
یه نفر به من بگه اینجا چه خبره چرا توی عکسهای اول ساختمان به این عظمتی را اول می سازند و توی عکسهای اخری ساختمان به این با شکوه را اتش می زنند و ویران می کنند. عجب زمونه ای شده چقدر مردم دمدمی مزاج شده اند.
شنبه 21 شهریور 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
persian boy00 - ایران - تهران . این تحقیقات را خودتان به تنهای انجام دادید!!تربخدا به والده بگوید یک اسپند برایتان دود کنند.
شنبه 21 شهریور 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
بینوایان - ایران - تهران. ما که مثل شما مسلمان عزیز با دل زندگی نمی کنیم برادر. علی رغم میل باطنی شما ما با مغز زندگی می کنیم. بد دلی ما به بی مغزی شما در. مگر اینکه چنین مطلبی فقط به تو ثابت شده باشد که خود را همه می پنداری. البته از کسی که از فارس نیوز کد می دهد بیش از این انتظاری نمی رود. در جنایت کار بودن آمریکا نیز همان کودتای بیست و هشت مرداد و حمایت از خمینی دزد ناموس بس. در آن مطلب که شکی نیست. در جنایت کار بودن رهبر عزیز شما نیز همین بس که من می دانم و تو :-)
شنبه 21 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن . من تز شما را قبول ندارم با اسرائیلی کاری ندارم و از ان قسمت فلسطینی هاکه با ملایان ایران همکاری می کنند تنفر دارم از زمین تا کهکشان اندرومدا!!!!. 1. بله غرب افریننده ی طالبان بود و القاعده که بر ضد شوروی تشکیل شد . پاکستان. اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چگونه همین امریکا خوب بود و غرب که انقلاب خونین اسلامی را در ایران پایه گذاشت/// کدام گروه لبیک گفت به غرب برای ورود خمینی جز خود مردم ایران.توده ای..کمونیست.مجاهد..جبهه ملی و اسلامیون.و در ضمن وقتی امریکا به عراق امد این خود اسلامیون وحشی و قاتل هستند که شیعه سنی را می کشد و بر عکس....لطفا حماقت ملتها را به حساب غرب نگذارید هر ملتی سواری دهد غرب سوار خواهد شد...
شنبه 21 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
Arrow - ایتالیا - بولونیا // دوست عزیز دقت کنید که دین یهود رو که دینی الهی است با فرقه آدمکش صهیونیست که ادعای یهودی بودن دارند و بر تمامی بخش های سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی آمریکا حکمرانی می کند مخلوط نکنید . این همون چیزیه که اسرائیل می خواد . 11 سپتامبر کار صهیونیست ها بود نه یهودی ها .
شنبه 21 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
alireza.ch - سوییس - نوشاتل // حتماً همین مغز مبارکتان به حضرتعالی فرموده که بدون کوچکترین سندی و مدرکی و بر اساس توهمات و تخیلات در انتخابات خرداد ماه تقلب شده ، درسته ؟ // ارتباط دادن کودتای 28 مرداد به آیت الله خمینی و ادعای حمایت آمریکا از ایشان هم می تواند به عنوان یکی از مطالب طنز مجله "گل آقا" در شمارۀ بعدی انتخاب شود .
شنبه 21 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
سرزمین رویاها,ازادی,پشرفت و توسعه,فرهنگ و ادب,عمران و ابادی, واز مهمتر صداقت و روراستی...البته کمی تا قسمتی نواقصی هم دارند...
شنبه 21 شهریور 1388

karlos - فنلاند - هلسینکی
سلام دوستان ! خوشبختانه با شروع بن بست اقتصادی که از امسال علنی شد به نظر میرسد که کل اردوگاه شر و شیطان دارد به انتهای کژ راهه میرسد و رقابت و حسادت و جنگ و خونریزی را با خود به جهنم می برد!. دستهای خداوند در هل دادن این لوسیفرها به سوی جهنم کاملا مشهود می باشد. امیدوارم این دوره برزخ هر چه زودتر به پایان برسد و انسان انسانی بر رباتهای انسان نما پیروز گردد.
شنبه 21 شهریور 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
همه میگن سالها بود که میخواستند خرابش کنن تا اینکه امریکای جنایتکار گاوچران که تروریست را بکارانداخته بود این کارراانجام دادوبایک تیر صدکار انجام داد.یادتان میاید وقتی به ادمخوار بزرگ بوش در مهدکودک گفتند مثل خمینی جنایتکار قرن درهواپیما پرسیدن چه احساسی داری وگفت هیچی بوش هم مرگ ونابودی مردم هیچ ارزشی نداشت اصلا به روی خودش نیاورد. ما میدانیم ارتجاع سرمایه داری عاشق بنیاد گرائی وهرج ومرج است ومیتوانداجناس ونفت وغیره رابهرقیمتی بفروشد ومنطقه پول جهان توسط احمق هائی مثل رژیم عقب افتادوادمخوار جمهوریغیراسلامی اشغال کند.نابود بادارتجاع سرمایداری بسرکردگی استعمارامریکاوروسیه وانگلیس پیرکفتار تاریخ.درود به همه ازادی خواهان ایران وجهان
یکشنبه 22 شهریور 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
بینوایان - ایران - تهران. خوب قبلا هم گفته بودی که حق داری.. در کشوری که فیلترینگ بیداد می کند. دریافت سیگنال ماهواره ممنوع است. سی سال است که امواج رادیویی پارازیت دارند. و روزنامه مستقل اصولا وجود خارجی ندارد شما هم در روز روشن فانوس به دست به دنبال مدرک می گردی :-) اگر می خواهی من یکی یکی مقالات و شواهد و مستدلات را برای شما رفرنس بدهم باز هم همان داستان تعریف کودتا تکرار می شود. برو بگرد و ببین. این همه وظیفه خودت را بر گردن دیگران نینداز. این همه حاضر و آماده خور نباش. تا وقتی تحقیق نمی کنی نایب امام زمان از مغزت سو استفاده می کند.
یکشنبه 22 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
به بازماندگان تمام کسانی که مظلومانه در این حادثه تروریستی به شهادت رسیدند تسلیت می گویم خداوند پدر جرج بوش را بیامرزد که به این تروریست ها حمله کرد اگر نه تا کنون تمام عالم را به اتش می کشیدند
یکشنبه 22 شهریور 1388

chistaan - استرالیا - آدلاید
khalije hamishe fars - ایران - خارگ. تو در خارک هستی؟
یکشنبه 22 شهریور 1388

chistaan - استرالیا - آدلاید
matias1987 - فنلاند - ترنیو. یه زحمت بکش یه نگاهی به تاریخ جنگ های صلیبی بنداز و ببین این مسیحی های عاشق چه جنایاتی به اسم مسیح کردند. البته داخل پرانتز مرده شور اسلام رو هم ببرند.
یکشنبه 22 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
علیرضا دادا - امارات - دبی . . برادر بسیجی! اگه یک ذره وجدان داشته باشی و یک جستجوی ساده در گوگل بکنی لیست کامل قربانیان 11 سپتامبر که شامل برجها، هواپیماها و تمام ساختمانهای مورد حمله هست رو مشاهده میکنی! اگر بلد نیستی اینهم لینکش:. https://www.foxnews.com/story/0,2933,62151,00.html. مزخرف گویی و دروغ سرهم کردن و تغییر حقایق و شعارهای پوچ و توخالی دادن و غرب رو مسبب تمام بدبختیهای ایران قرار دادن فقط از مغز بیمار روانپریشان اسلامی بر میاد که نان دانی آنها دشمن دانستن غرب و ساختن انواع و اقسام دشمنان موهومی و خیالی است. بزرگترین دشمن بشریت و بویژه کشور ایران نکبتی است بنام اسلام و تا این بیماری روانی اجتماعی ریشه کن نشود نوار بدبختیها و جنایات علیه بشریت ادامه خواهد داشت. https://www.foxnews.com/story/0,2933,62151,00.html
یکشنبه 22 شهریور 1388

hootan_1989 - ایران - تهران
persian boy00 - ایران - تهران :. دمت گرم...قشنگ زدی تو خال... کاملا باهات موافقم.... تنها هدف از این نمایش ساختگی تصرف نفت عراق و کشت خشخاش در افغانستان بود...
یکشنبه 22 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
بینوایان - ایران - تهران. بینوای بدبخت بسیجی! تو هم همون مزخرفات کیهان حسین خریتمداری رو بلغور کن! برخلاف حکومت دجالان اسلامی،‌ در آمریکا بدلیل وجود آزادی مطبوعات و رسانه ها هیچکس قادر نیست حقیقتی را برای مدتی طولانی پنهان کند یا چنین طرحهای احمقانه ای را که تنها از ذهن بیماران اسلامی بر میاید برای نابودی مردم کشور خویش و برای ارضای حکومت اسراییل اجرا کند!. بوی بلاهت و کثافت مغزهای بیمار و روانپریش شما متعصبان اسلامی دنیا را آزار میدهد! فیلم اسامه بن لادن در حالیکه با معاونان خود در ارتباط با برجها صحبت میکنند و خودشان هم پیش بینی نمیکردند که برجها فرو بریزد موجود است. دهها ساعت فیلم و هزاران مدرک و سند از منابع مختلف و مستقل از دولت آمریکا در ارتباط با تروریستها منتشر شده! شما ابلهان اسلامی کورید و کرید و بیمار! درست مثل پیغمبر بیمارتان محمد و امام جانیتان علی!
یکشنبه 22 شهریور 1388

bij - المان - المان
*** مسلمانان از نظر عقیدتی و پایبندی به ان چند نوعند: *- بعضی اسلام را در حد شنیده ها و برامده از سنت پدر و مادری با ایده الهای خود منطبق کرده و اسلام شخصی از ان میسازند و معمولن با بجا اوردن نماز و روزه خلاصه میشود که اکثریت را در جامعه تشکیل میدهند! *- نوع دیگر مسلمانانی هستند که با سواد نسبی تا دانشگاهی فجایع اسلام را مطالعه کرده اما جنایات صدر اسلام و حکومت اسلامی را برای تبهکاران میدانند اینان یا از حقوق بشر بویی نبرده اند یا معنی تبهکار را نمیدانند تا روزی که خود بعنوان غیرخودی تبهکار شناخته شوند!! *- مسلمان از نوع فاشیستی ان که با بی پروایی هر انچه با اسلام جور نیاید را همچون صدر اسلام به مسلخگاه (شکنجه و کشتار) می فرستند و خود را اصول گرا مینامند اینان معتقد به عدد 19 برای دایره تنگ خودیند که خدایشان بخشنده و مهربان است اگر چه در همان سوره تمامن با جنایت پند و دستور میدهد!!! اصول گرایان یا تابع فرهنگ نسبتن متجدد از نوع ایرانی ان یا شدیدن عقب افتاده از نوع افغانی ان میباشند! سیاستگذاری غیرمکتبی راهی است برای انکه دین دوباره شخصی شود و حقوق بشر برای *همه* به اجرا دراید!
یکشنبه 22 شهریور 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
علیرضا دادا - امارات - دبی . دوست عزیز گیریم که صحبتهای تو درست باشد ولی بدان تا ابله در جهان است مفلس در نمیماند. نمونه اش کشور عزیز خودمان ایران است که به خاطر بی عرضگی خود ماها داره حراج میشه هم نفت هم خاک هم آبش هم پولش همه چیزش آیا بالاتر از سیاهی هم رنگی هست که حالا در صدر دولت ما کسانی بنشینند که بویی از آدمیت و سیاست نبرده اند. آیا اگر بهانه دست آمریکا یا اسراییل برای حمله به ایران بیفتد آیا این از بی عرضگی خود ماها نیست؟عراق و افغانستان هم همینطور وقتی مردم نادان و بی فرهنگ باشند هر کسی میتونه هر بلایی سرشون بیاره. پس دست به دست هم بدیم اول نابودی رژیم فاسد اسلامی و بعد فرهنگسازی در عموم ایرانیان
یکشنبه 22 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
Arrow - ایتالیا - بولونیا . هر مسئله ای در قفا بوده بهر حال..19 عرب وحشی این کار را کردند ..و جواب برای شما و دیگران که مطالب شعاری و تو خالی چپ را ینویسند. 1.. عدم علاقه به مطالعه ملت نه ربطی به شاه دارد نه ملا///ما ایرانیان عادت داریم که هر اشتباهی را به گردن دیگران بیندازیم. 2.. اگر کمونیست ایرانی مارکس و انگلس و و را خواند قران را به فارسی نخواند که نمونه گل سرخی که رهبری امام حسین علی و اسلام را داشت. 3.. یکبار دیگرهر ملتی که عقب افتاده و بی سواد خرافاتی باشد غرب...سواری خواهدگرفت...کشورهای اسلامی کوفتی هم یکی از دیگری عقب افتاده تر!!!!
یکشنبه 22 شهریور 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
. chistaan - استرالیا - آدلاید به نظر من بهتر اولش خودت یه نگاهی بندازی به تاریخ چون که یک این مسلمونا بودند که اورشلیم رو قصب کردند و یه مسجد جفنگ رو معبد سلیمان ساختندو گفتند اورشلیم مال ماست دو تو همون جنگای صلیبی به خاطر مقاومتی که مسیحیا تو اورشلیم انجام دادند صلاح الدین ایوبی مجبور شد بهشون امون بده اکر نه قرار اعراب بر اینه که هر جا رو میگیرند به اتیش می کشند و زنها و بچه ها و اموالشون رو به غنیمت می برند سه مسیحیا هم خیلی جنایت تو تاریخ کردند ولی با این تفاوت که تو هیچ جای کتاب مقدس نیومده که آدم کشی بر شما واجب و آخر از همه چرا گوز رو به شقیقه ربط میدی مسلمونا دنیا رو به لجن کشیدند به طوری که بوی تعفنشو همه جا می شه شنید من نمی دونم این چه ربطی به جنگهای صلیبی داره
یکشنبه 22 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
خدا کشته شدگانشون رو بیامرزه ولی با شکست طالبان هم از کشته شدن خیلی از مردم جلوگیری شد شاید بیشتر از کشته شدگان این برج ها
یکشنبه 22 شهریور 1388

saeiddg - یونان - اتن
متاسفانه هنوز خیلیها نفهمیدن این هم یکی از ترفندهای کثیف امریکا بود.
یکشنبه 22 شهریور 1388

saeiddg - یونان - اتن
متاسفانه خیلیها نفهمیدن که این هم یکی از سیاستهای کثیف امریکا بود...
یکشنبه 22 شهریور 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
به اقایونی که از سرنگونی طالبان و صدام حسین انقدر ناراحتند تسلیت عرض میکنم.
یکشنبه 22 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.. روز قدس یادتون نره
یکشنبه 22 شهریور 1388

farhad1124 - امارات - دبی
راسته که اربابهای رسانه روی افکار عوام کار میکنه نه قشر مدرنیته هنوز آمریکاتون خیلی از ابهاماته حمله به برجهای دوقلو رو بی جواب رها کرده
یکشنبه 22 شهریور 1388

farhad1124 - امارات - دبی
شاهکار برادران یهودی به اسم مسلمانان تموم شد اسبانسر های مظلوم نمای عملیاتهای تروریستی خاورمیانه اعتقادات کسی رو پیشونیش نوشته نشده اونای که باید بدونن میدونن بقیتونم که فحش ندین شب از دل درد خوابتون نمیبره
یکشنبه 22 شهریور 1388

yazeinab - ایران - تهران
بله دیگه. اگه منو هم از دهات میاوردن که الاغ هم به زور سوار میشدم و حالا تو تهران یه خونه 3-4 خوابه رو دامنه کوههای البرز میدادن و یه سمند یا پژو(بسته به میزان ....مال بودن ) میدادن و هفته ای 2-3 روز هم یخچال خونمو پر میکردن و خانه عفاف (همان روسپی سابق) را برام راه مینداختن و در قبالش فقط نماز جمعه و تظاهرات برم و...همه میدونن که زمینهای دامنه کوههای البرز مال سپاه چون خمینی احمق از اونجای ....ش دراورده داده به سپاه...مردم همه کثافتکاریهای اینا رو میدونن...همان وقت که زن شهدا را صیغه میکردند و میگفتند ثواب داره...ولی اگه ما بکنیم باید بریم منکرات...تو روحت خمینی هر چی....که این مملکت 8000 سال تمدن را به جایی رسوندی که مغولها هم نتونستن برسونن
یکشنبه 22 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
yazeinab - ایران - تهران . افرین به تو.با این کامنتی که گذاشتی خیلی حال کردم.کاملا با تو موافقم.
یکشنبه 22 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
امریکا قصد داره با ایران مذاکره کند.ما هم در جواب به این کار می گویم که:. آقای امریکا !مذاکره کن ولی فردا که دوتا برج دیگه ات اومد پائین نگو چرا !. گفته باشیم که نگید چرا نگفتید.
یکشنبه 22 شهریور 1388

morid - ایران - بوشهر
مولوی می گوید. کس به زیر دمب خر خاری نهد/ خرنداند دفع ان برمی جهد/ برجهد ان خار محکمتر زند / عاقلی باید که خارش برکند / حکایت امریکا و برجهای دوقلو وگیر افتادنش درجنگ تمام نشدنی عراق و افغانستان مصداق شعر حضرت مولوی است.
یکشنبه 22 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
کار خود موساد و سازمان سیا بود تا به این بهانه به خاورمیانه حمله کنند تاریخ نشان داده خود آمریکاییها و انگلیسیها بزرگترین تروریستهای جهان هستند واقعا چند تا شهر آمریکایی یا اروپایی توسط مسلمانها ویران شده {هیچ } و چند شهر مسلمانها توسط همین آمریکاییها و اروپاییهای وحشی ویران شده و چند میلیون مسلمان توسط اینها قتل و عام شدند خودتان حساب کنید راستش تمام این جنایات بخاطر این است که خود غربیها متوجه شدند اسلام به سرعت در غرب در حال پیشروی است و بزودی اکثریت مردم غرب مسلمان خواهند بود و برای جلوگیری از آن این جنایتها را انجام میدهند ولی بیفایده است....
یکشنبه 22 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در ضمن اگه کسی با حرف من مخالفه بگه پس دلیل اینهمه دشمنی با مسلمانها چیست ؟ نه یک کشور اسلامی تابحال به کشورهای اروپایی و آمریکا حمله کرده و نه مسلمانها با این کشورها دشمنی دارند و اگر آمریکاییها و اروپاییها رو کشتند 99 درصد اینها در کشورهای اسلامی تحت اشغال بوده و برای دفاع از کشورشان و بیرون کردن متجاوز بوده وگرنه اگر غرب به خاورمیانه حمله نمیکرد و بزور یک کشور غصبی بنام اسراییل به قیمت آواره کردن میلیونها مسلمان و کشتن هزاران فلسطینی ایجاد نمیکرد مسلمانها با غرب مشکلی نداشتند تازه حمله غرب به خاورمیانه باعث تشکیل گروههای تندرو دینی در خاورمیانه شده است که بهانه آنها مبارزه با متجاوزان غربی است که این گروهها بیش از همه به مسلمانها ضربه زدند...
یکشنبه 22 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
راستش دولتهای غربی دچار یک اشتباه استراتژیک شدند که اسلام ترسی را در غرب با تبلیغات گسترده گسترش دادند چون روزی که این ترس از بین برود و مردم غرب بفهمند تمام این ترس بیهوده بوده با یک سونامی اسلامی در غرب مواجه خواهیم بود ...امیدوارم با سرنگونی خامنه ای و این حکومت جنایتکار ایران به سرعت به قله های پیشرفت و تمدن برسد و ملتی باشد که این ترس بیهوده غربیها از اسلام را از بین ببرد ومن بسیار به آن امیدوارم چون مردم ایران نشان داده اند که در طول تاریخ پیشرو و تمدن ساز هستند....
یکشنبه 22 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
*پسر شجاع* - ایران - تهران . خودت را برای امریکا صیهونیسم تکه پاره نکن اگر یک جو غیرت داشتی دشمن اصلی را می شناختی که دین لجن و تهوع اورت است که مروج بچه بازی جنایت کثافت است که بوی گندش دنیا را فرا گرفته// مثل سگ همدیگر را می کشید به دختر و پسر تجاوز می کنید طبق دینتان به کودک تجاوز می کنید برای پائین تنه ی حوریان عملیات انتحاری می کنید. چه از جان ایران و ایرانی میخواهید با این کثافتکاریهای 1400 ساله!!!!!!!
یکشنبه 22 شهریور 1388

ایران سرافراز - ایران - اصفهان
بابا این کار خود امریکا بود تا بهانه بسیار خوبی برای ماندن و اشرافیت کامل بر روی خاور میانه داشته باشد خودتان را گول نزنید اخه اگه کار گروهک های تروریستی است چرا الان دیگه خبری نیست؟؟؟.
دوشنبه 23 شهریور 1388

bij - المان - المان
((دلیل اینهمه دشمنی با مسلمانها چیست؟)) گاهی پشت به زین وگاهی زین به پشت! تا موقعی که جامعه ای بخاطر اصول عقب افتاده دینیش سواری بدهد بیگانگان هم سواری میگیرند بعلاوه وقتی اپوزیسیون در داخل وخارج از نیروهای خارجی برای مقابله با دیکتاتوری (مثل صدام حسین) بهره ببرد خارجیان از حضور خود استفاده خواهند کرد! اروپاییان ١٠٠٠ سال قرون وسطا و حدود ٢٠٠ سال بعد از جنگهای صلیبی به دلیل عقب افتادگی مذهبی دست به گریبان با خود و قدرتهای خارجی چون بعضی از کشورهای مسلمان بودند. تا قبل از جنگ جهانی اول دولت عثمانی بزرگترین و اخرین قدرت مسلمان در مقایسه با اروپاییان ان زمان بود. انها جنوب شرقی اروپا را در تصرف خود و بعنوان قدرت جهانی دخالتهای نظامی، فرهنگی و اقتصادی داشتند...
دوشنبه 23 شهریور 1388

bij - المان - المان
...کشتار ارامنه و گرفتن زمینهای انان بر کسی پوشیده نیست. طمع و امتیاز گرفتن بیگانگان از یک طرف و عقب افتادگی مکتبی و نارضایتی مردم از حکومتشان از طرف دیگر حضور بیگانگان در سرزمینشان را موجب میشوند!!! نقش ((اسلام ترسی)) را غرب راه ننداخته بلکه خود مسلمانان این مهم را در مقابل هم به عهده گرفته اند بطوریکه بعنوان مثال سنی شیعه را مشرک میداند ومشرک در قران جایگاه وحشتناکی داراست ، دراویش در ایران و .. ((سونامی اسلامی)) مدتهای مدید (١٤٠٠ سال) است که برای خود مسلمانان فاجعه افریده و اگر قدرتی در تاریخ بثبت رسانده اند همانا ضعف و عقب افتاده گی جوامع غیرمسلمان بوده است!
دوشنبه 23 شهریور 1388

maryamafghan - اتریش - سالزب٫
- سوئد - مالمو . از یک سو شاهکار معماری مدرن . راست میگی والا
دوشنبه 23 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
chistaan - استرالیا - آدلاید اره ...
دوشنبه 23 شهریور 1388

farhad1124 - امارات - دبی
mr. fair - انگلستان - منچستر. محض اطلاعتون آغاز گر هر 6 جنگ صلیبی مسیحیا بودن که نتیجه 4 تاش پیروزی قاطع مسلمانان بود مد نظر داشته باشید که در هر 6 حمله صلیبیها دست به قتل عام زدند که مسلمانان هم پاسخ دادند اسناد مکتوبش هم در واتیکان موجوده جای تعجب نداره که کمتر کسی بدونه چون اروپاییها بارها تاریخ رو بازنگاری کردن
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . طبق معمول حرفهایی که زدی بی منطق بود راستش حدس من درباره امثال شما درست است که بیخدایی برای شما مقدس است تو که این همه از حقوق بشر دم میزنی با بهانه های مسخره {گاهی پشت به زین وگاهی زین به پشت! قرون وسطی و ....} مجوز کشتار و جنایت افراد بیگناه را صادر میکنید و از جنایات غرب حمایت میکنی در حالیکه جنایت جنایت است ولی چون غرب انجام داده کار خوبی بوده در ضمن تمام جنایتهایی که به مسلمانان نسبت دادی با عرض معذرت باز هم مسخره بود و صدام حسین و طالبان و ....همه پرورش یافته غرب و فرهنگ حقوق بشر غرب!!!!!همان بهشتی گه میگی هست نه اسلام ...
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . تو که وحشی و آدمکش نیستی خیلی هم باشعوری تازگیا معنی غیرت و دشمن شناسی رو هم فهمیدی و یه پا هم واسه خودت نظریه پردازی جایگاه شعور و ادب در مرام و مسلک یا به هر چیزی که معتقدی رو لااقل واسه امثال خودت مشخص کن اگه تونستی یه پاراگراف بدون توهین بنویسی اونوقت راست میگی البته زیاد هم دور از انتظار نیست فقط اگر همونطور که غیرت رو یاد گرفتی از وجدان هم چیزی میدونی ادبیات کامنت گذاری یک مسلمان رو با ادبیات خودت و دارو دستت مقایسه کن در آخر اینو نه واسه تو بلکه برا اونایی که کامنت میخونن و قضاوت میکنن روشن میکنم که برا یه مسلمون مهم نیست که یه اسلام ستیز فحش بده یا نده از قدیم گفتن کی شود دریا بقیشم خودت میدونی. اسلام پیروز است.موفق باشی.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . در ضمن مسلمانان با هم مشکلی ندارند و اتحاد آنها در مراسم حج که هر سال برگزار میشود و تمام گروههای مسلمانان به مکه می آیند کاملا معلوم است برای اطلاع شما{ هر چند که به احتمال زیاد خودتان میدانید} پشت تمام جنایات که به اسم شیعه و سنی میشود آمریکا و کشورهای اروپایی قرار دارند مثل القاعده و طالبان و صدام حسین که تماما بوسیله کشورهای غربی بوجود آمد تا توسط انها به کشورهای اسلامی مسلط شوند ...ولی خوشبختانه دست این کشورهای جنایتکار رو شده و مسلمانها در حال بیداری هستند و بزودی امپراطوری اسلامی با بیش از 50 کشور اسلامی دوباره ایجاد خواهد شد....
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((جنایت جنایت است)) اینو توی 3 - 4 گفتگویی که با هم داشتیم برات نوشتم که بامقدس مابی دینیت برای اسلام و محمد استثنا کردی!! پسر خوب اگر یک واقعیت تاریخی را برایت مینویسم دلیل بر تایید جنایت ترکهای مسلمان بخصوص در زمان قدرتشان نبوده و نیست که دقیقن ضد ضد اسلام بودن من است!!! در ثانی چرا طرف غرب را با جمله (گهی پشت به زین وگهی زین به پشت) برایت تداعی شده که برای هر دو طرف متخاصم مثل زده شده! در مثل هم مناقشه نیست! همان که نوشتی و من همیشه تاکید کرده ام هم اینجا ((جنایت جنایت است))! ** ((پشت تمام جنایات که به اسم شیعه و سنی میشود آمریکا ..)) جوابت را بالا دوباره بخوان (تا موقعی که جامعه ای بخاطر اصول عقب افتاده دینیش سواری بدهد ...) چه مسلمان امروز چه اروپای انزمان ...
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، .. ((اتحاد آنها در مراسم حج ..)) فصل مشترک انهاست بعنوان فریضه مذهبی که انهم یک بار در ((سال برگزار میشود))! با نوشتن این گزاره خودت را به غلط نیانداز! وقتی میبینی مسلمانان در عراق و لبنان و مسیحیان در ایرلند چطور به جان هم افتاده یا می افتند! هنوز متوجه نشدی!! دخالت خارجیان مثل ترکها در اروپا بدلیل عقب افتادگیشان از یک طرف و کمک گرفتن اپوزیسیون (رهبران جنبش) در داخل وخارج از نیروهای خارجی برای مقابله با دیکتاتوری کشورشان از طرف دیگر، سواستفاده بیگانگان و امتیاز گرفتن از مردم تحت فشار دیکتاتوری داخلی را در پی دارد!!!
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . فعلا تاریخ نشان داد انسان بی دین وقتی به ثروت میرسد جنایتهای بزرگ انجام میدهد ...ولی همیشه اگر دین{معنویات} در کنار ثروت و رفاه {مادیات} بوده انسانها اخلاقی تر بودند و شما هر جا که یک انسان دیندار مرفه را ببینید کاملا متوجه میشود که یک انسان متعادل هست و برای معنویات باید به خدا ایمان داشت و برای مادیات باید کار و تلاش کرد ...
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، اشتباه نوشتی! انسان مکتبی وقتی به قدرت میرسد ((جنایتهای بزرگ انجام میدهد))! فرعون(خدای ان مکتب) در مصر، محمد با اسلامش در مدینه، هیتلر با مکتب نژادپرستی، استالین با مکتب کمونیستی، خمینی در ایران اسلامی ...! یعنی وجود یک انسان مقدس در یک سیستم ایدولوژیک بر ضد دموکراسی و حقوق بشر هر جا و هر زمان جلوی رفاه و ازادی را میگیرد! تا موقعی که جامعه ای بخاطر اصول عقب افتاده مکتبیش سواری بدهد بیگانگان قدرتمند هم بخصوص از طرق نظامی سواری میگیرند!!!
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، در ضمن ((جنایت جنایت است)) چه بزرگ چه کوچک! اگر انسانی در یک سیستم ایدولوژیک از مکتب منحطش دستور کشتن را بگیرد به معنویاتش عمل کرده که یک جنایت معنوی نسبتن کوچک است! یک مثال در اسلام، مجازات مرتد که بقول دین وحشت محارب هم نیست همانا تایید اخلاقی ((جنایت جنایت است))! انسان متعادل در ایران با {معنویات} و {مادیات} به وفور در گروه های بسیجی قدیم و بسیجی جدید یافت میشوند! این گروه هم تنها گروه جانی جامعه عقب افتاده ایران اسلامی نیست!!!
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 1)راستش آن انسان بدون مکتبی که تو میگی اصلا وجود نداره هر انسانی دارای اندیشه و طرز فکر است و حتی خود تو که این همه دم از بی مکتبی میزنی دارای مکتب هستی چون اگر غیر از این بود اینهمه کامنت نمی گذاشتی و بیشتر این حرف تو جنبه گمراه کردن دارد ولی مکتب خوب و مکتب بد داریم و مسلما بیخداها و کسانی که دارای تفکر دینی افراطی هستند کسانی نیستند که بتوانند راه درست را به انسانها نشان دهند و تاریخ نشان داده بهترین مکتب همان مکتب میانه روی است و میانه روی هم در عمل مشخص میشود نه در حرف و ادعا ...
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . 2)مثلا من خود را انسان میانه رو میدانم و اگر کسی جنایت یا کار ناشایست انجام دهد انتقاد می کنم و کاری ندارم که او مسلمان است یا بیخدا.. ولی امثال شماها چون تند رو هستید اگر همفکران شما جنایت بکنند بجای انتقاد سعی میکنید کارهای آنها را توجیه کنید مثلا خود شما اروپا را با آن همه جنایت و نقض حقوق بشر در آفریقا و آسیا و حتی خود اروپا بهشت میدانید و از سیستم آنها دفاع میکنید در حالیکه واقعا جنایاتی که این کشورها انجام داده اند {در50 سال اخیر}در تاریخ بی نظیر است و هیچ حکومت افراطی دینی این جنایتها را انجام نداده ....در ضمن تاریخی که تو به آن استناد میکنی واقعی نیست و قبلا منابع آن را {تاریخ طبری}برایت زیر سوال بردم ....
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، وقتی جوابی نداری یا مغلطه میکنی یا افکار خودت و مکتبت را به من نسبت میدهی!! ((انسان بدون مکتبی که تو میگی اصلا وجود نداره )) کدامیک را من میگویم وجود ندارد؟! پسر خوب! ادم شکاک هیچوقت مکتبی نمیتواند باشد چون ایمان ندارد محتاج تحقیق و جستجوست! خب اینها چه ربطی به جمله من دارد : انسان مکتبی وقتی به قدرت میرسد جنایتهای بزرگ انجام میدهد؟! ((دم از بی مکتبی میزنی ..)) من همیشه صحبت از سیاست غیرمکتبی کردم و در همین کامنتم از انسان شکاک و غیرمکتبی!! پس حتمن تفاوتها را متوجه نشده بودی!!!
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

bij - المان - المان
*پسر شجاع* - ایران - تهران، ((خود شما اروپا را با آن همه جنایت و نقض حقوق بشر در آفریقا و آسیا و حتی خود اروپا بهشت میدانید)) یک جمله از من بیاور که تایید ادعای تو باشد! من در بحثهایم نه تنها از طبری مسلمان سه اتشه و مورد تایید مذهبیون بلکه از دیگر تاریخ نگاران اسلام برایت فاکت اورده ام!! بازم خب که چی چه ربطی به جمله من دارد : (در اسلام، مجازات مرتد که بقول دین وحشت محارب هم نیست همانا تایید اخلاقی جنایت جنایت است)؟!
چهار‌شنبه 25 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
bij - المان - المان . اگر اعتقاد به خدا مکتب است پس بیخدایی هم مکتب است ولی در جهت مخالف آن شاید خود تو متوجه نباشی ولی یکی از طرفداران متعصب این مکتب{مکتب بی خدایی} هستی که اعتقاد داری حتی به اجبار هم شده همه باید بیخدا شوند ولی چون من میانه رو هستم با اینکه اعتقاد به خدا دارم ولی معتقد نیستم که همه باید به اجبار با خدا شوند چون ایمان اجباری فایده ای ندارد و همچنین اختیار را از انسان میگیرد در حالیکه خدا انسان را مختار آفریده پس بندگان خدا اجازه ندارند این قدرت اختیار را از انسانهای دیگر بگیرند به هر بهانه ای .....و انسانها تا زمانی که حقوق دیگران را رعایت میکنند مختار هستند....
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.