دهمین روز ونیز در دستان ایرانیان

دهمین روز ونیز در دستان ایرانیان

در دهمین روز از شصت وششمین دوره از جشنواره سینمایی ونیز، نادر تکمیل همایون کارگردان فیلم "تهرون"جایزه بخش هفته منتقدان را از آن خود کرد.

شیرین نشاط کارگردان فیلم" زندان بدون مردان" هم جایزه شیر بچه طلایی ونیز که از حمایت یونیسف برخوردار است را در این دوره از جشنواره به دست آورد.

در دهمین شب فستیوال ونیز کنسرتی از محسن نامجو آهنگساز و خواننده ایرانی نیز برگزار خواهد شد.

مریم افشنگ - محل برگزاری جشنواره

eslahtalab - ایران - تهران
این دختر که شال سبز سرشه دختر محسن مخملبافه جند روز پیش صدای امریکا باهاش مصاحبه کرد. موفق باشی خانم مخملباف
شنبه 21 شهریور 1388

green mile - ایران - مشهد
آفرین به ایرانی و غیرت ایرانی.حنا مخملباف فیلم خوبی داشت ولی من از شما دوستان ایارنی که در خارج از کشور با امنیت و فراغ خاطر در دنیای جهان اول زندگی می کنید خواهش می کنم به جای شعار دادن و فقط اظهار نظر کردن به فکر سفر آقای ا.. به اونطرف باشید. من وقتی می خوام نظر کاربرا رو بخونم فقط می رم سراغ ایرانیهای مقیم همین خاک.واقعاً به خودم می بالم که ریشه در این خاک دارم و به امید پیروزی با همه ی دوستان مقیم ایران.
شنبه 21 شهریور 1388

سارا-دوبلین ایرلند - ایرلند - دوبلین
green mile - ایران - مشهد یادت باشه که تو هم دور از جهان اول نشستی و فکر میکنی همه ی ایرونیای اینجاکنار دریا دارن حموم آفتاب میگیرن!جهت اطلاعت بگم امثال من از وقایع انتخابات تا بحال با زدن از خواب وخوراک داپم در حال مارایی مثه این آگهی هستیم. خیلی از ایرانیای خارج عمری توی ایران داد زدیم تا بلکه مردم دیگه هم بیدار بشن ولی متاسفانه گویا خواب بودن و غیر از متهم کردن ما خارج نشینا هم زحمت دیگه ای به خودشون نمیدن : توجه توجه؛ باید هرطور شده از سفر احمدی نژاد به نیویورک جلوگیری کنیم وتنها کسی که میتونه جلوی ورود احمدی نژاد رو به سازمان ملل و نیویورک بگیره شهردار نیویورکه که من آدرس سایت و نحوه ی تماس با شهردار نیویورک روپیدا کردم که اینجا میزارم هر ایرانی باشرف و دلسوز ایران باید تا میتونه خودش و با دعوت از دیگران به شهردار نیویورک یه پیغام کوتاه سیصد کلمه ا.. Read Moreی با انگلیسی ساده بنویسه و بفرسته منم خودم متنی رو آماده میکنم و در پست بعدیم میزارم که کسانی که انگلیسی بلد نیستن کپی کنن برای موضوع نامه هم سومی از بالا روانتخاب کنید https://www.nyc.gov/html/mail/html/mayor.html
شنبه 21 شهریور 1388

آناهید - ایران - ایران
لطفا" دوستان مقیم نیویورک در سفر احمدی نژاد به آمریکا صدای اعتراض ایرانیهای آنطرف را هم به جهانیان نشان دهید فقط اه نوشتن توی این سایت مشکلی حل نمی شه شما که لااقل آنجا امنیت دارید پس لطفا" تمام تلاشتان را برای استقبال خفت بار از احمدی نژاد نشان دهید. موفق باشید
شنبه 21 شهریور 1388

K!NG - ایران - مشهد
green mile - ایران - مشهد . آخ حرف دلم رو زدی همشهری . عمرت پاینده عزیز
یکشنبه 22 شهریور 1388

atena10 - ایران - تهران
(اشتباه نگیرید من هم مثل شما از این اتنخابات شاکی هستم و جابجایی رژیم جمهوری رو می خوام نه رییس جمهور)ولی کجای دنیا به رییس جمهورشون حتی اگر آدم درستو حسابی نباشه بی احترامی میکنند؛ مثلا توی آمریکا یکی از دوستان میگفت آمریکایی ها و غیره می گن ما هم چند سال پیش این اتفاق برامون افتاد ولی این سیاست دیگه . حاا ما نشستیم باد رییس جمهورمون حتی اگر نمی خواهیمش مسخرش کنیم یا بگیم که باهاش ملاقات نداشته باشه و.. ؛ کدوم کشور این کارو میکنه ما ایرانیا متاسفانه 99٪ فکر سیاستیم و 1٪ فکر زندگی (اگر پدر مادرهای ما انقلاب نکرده بودند ما هایی که الان بین 29-37 ساله هستیم نباید به این وضعیت زندگی می کردیم حالا اونا برای تغییر رژیم اقدام کردند و ما برای تغییر رییس جمهور. الان آقایان کروبی و میر حسین موسوی و خاتمی و رفسنجانی اعلام کرده اند که ما اشتباه کردیم دورانی که می تونستیم کارهایی رو به نفع مردم انجام بدیم و نکردیم .
یکشنبه 22 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
دوست عزیز ایران مشهد که پیغام میدی به ایرانیهای خارج از کشور که با امنیت وفراق خاطر داریم خارج از کشور زندگی میکنیم .دوست وهموطن مشهدی عزیزم من به خودم نگاه میکنم اگه امروز در کمال امنیت در خارج از کشور زندگی میکنم شاید واقعا شانس اوردم.سالها پیش دوست عزیز زمانی که از شما عزیزان درخواب فلت بودید من نعره اعتراض کشیدم مخالفت کردم و سعی کردم زیر باز ظلم نروم در این راه صدمه های زیادی دیدم مثل شلاق زندان محرومیت های اجتماعی و....اما صدام به گوش کسی نرسید و شانس اوردم که کشته نشدم اون روز بود کهبه این نتیجه رسیدم که یک دست صدا نداره و برای اینکه زیر بار ظل نمونم و سکوت کنم ترک وطن کردم و این به این دلیل نیست که نسبت به کشورم یا مردمم بیتفاوتم یخورده انصاف داشته باش هموطن عزیزم و همه را با یه چوب نزن فکر می کنی ماها که اینوریم خون دل نمیخوریم.مرگ نداها مارو هم غمگین و افسرده نمیکنه .
یکشنبه 22 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
بهتر نیست دوست مشهدی نظر ماهارو هم بخونی و به خودت نبالی که ریشه در ان خاک داری ما هم ریشه در اون خاک داریم ما بخاطر این مزدوران که تو بهشون اعتراض میکنه رونده از این اب وخاک شدیم.حرفهاتو تصحیح میکنم به امیدپیروزی ایرانی چه مقیم ایران چه خارج از ایران.نفرت و حسادت علامت مشخص مزدوران رژیم جنایتکار اسلامی است سعی کن نفرت و حسادترا از خودت دور کنی هموطن عزیز مشهدی پیروز باشی.
یکشنبه 22 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.