فایل صوتی خطبه های نماز جمعه امروز

فایل صوتی خطبه های نماز جمعه امروز

 گزارش سایت عصر ایران : رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان انکه "شعارهای انقلاب و امام کهنه شدنی نیست و همیشه برای مردم ما جذاب و تازه است"، تاکید کردند: اگر کسی بااصول وامنیت مردم مخالفت کند نظام مجبور است با آنها برخورد کند.
   
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و با شکوه روزه داران موحد تهرانی در سومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان، با تبیین سلوک سیاسی مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب(ع)، رفتار سیاسی امام خمینی را منطبق با سلوک و سیره امیر مومنان برشمردند و تأکید کردند: روز قدس از برجسته ترین یادگارهای امام راحل عظیم الشأن است و به فضل و هدایت الهی، ملت بزرگ و بیدار ایران جمعه آینده، یکپارچه و متحد، پرچم حمایت از مظلومان فلسطین را در پیشاپیش ملت های ظلم ستیز جهان، به اهتزاز درخواهد آورد.
ایشان، روز قدس را نشانه دلبستگی «امام و انقلاب و ملت ایران» به قدس شریف دانستند و با اشاره به خشم مستکبران و صهیونیست ها از این اقدام ملت ایران در زنده نگه داشتن نام و یاد فلسطین، افزودند: دشمن در تمامی سال ها تلاش کرده، مراسم روز قدس تضعیف شود اما امسال هم ملت شریف ایران با راهپیمایی در تهران و سراسر کشور این روز را گرامی می دارد و بسیاری از مسلمانان جهان نیز به تبعیت از این ملت، نام قدس را بار دیگر زنده می سازند.

حضرت آیت الله خامنه ای، روز قدس را مظهر وحدت ملت ایران خواندند و با اشاره به لزوم مقابله با اختلاف و تفرقه تأکید کردند: مردم مراقب باشند که برخی، از اجتماعات روز قدس برای ایجاد تفرقه استفاده نکنند چرا که پرچمداری در عرصه حمایت از فلسطین، تنهابا یکپارچگی ملت امکان پذیر است.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین با تبیین ابعاد مختلف سلوک سیاسی حضرت علی علیه السلام در خطبه اول نماز، خاطرنشان کردند: سیاست ورزی امیرالمومنین علیه السلام آمیخته با سلوک معنوی و اخلاقی آن حضرت بود.
ایشان توأم بودن سیاست با اخلاق و معنویت را موجب کمال مردم و جامعه دانستند و افزودند: در غیر این صورت، سیاست ورزی، وسیله ای برای کسب قدرت، ثروت، و پیش بردن امور دنیوی خواهد بود و به آفتی برای جامعه و حتی سیاست ورزان تبدیل خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به بی ارزش بودن حکومت در دیدگاه حضرت علی علیه السلام، «احقاق حق، ایجاد عدالت و مبارزه با ظلم را» علل قبول حکومت از جانب امیرمومنان برشمردند و خاطرنشان کردند: یکی از ویژگیهای سیاست ورزی حضرت امیرالمومنین علیه السلام، پرهیز از مکر و فریب بود در حالیکه در نظامهای سکولار و نگرشهای مبتنی بر جدایی دین از سیاست، استفاده از هر روشی از جمله مکر و حیله اشکالی ندارد.

ایشان افزودند: در مکتب سیاسی مولای متقیان، توسل به ظلم و دروغ برای پیروز شدن جایگاهی ندارد و حضرت علی علیه السلام بطور جدی از مردم می خواستند که با تملق و چاپلوسی با او سخن نگویند.

مدارا با مخالفان و حتی دشمنان تا حد ممکن، ویژگی دیگری از سلوک سیاسی امیرمومنان بود که رهبر انقلاب اسلامی به آن پرداختند.
ایشان در این زمینه خاطرنشان کردند: آن حضرت در مقاطع و حوادث مختلف تا آنجا که امکان داشت با مخالفان و معارضان با تسامح و خوش رفتاری برخورد می کردند اما اگر در نهایت چاره ای باقی نمی ماند، با قاطعیت مقابل آنها می ایستادند.

حضرت آیت الله خامنه ای بیان استدلال و منطق در مقابل دشمنان و مخالفان را یکی دیگر از ویژگیهای سلوک سیاسی امیرالمومنین علی علیه السلام برشمردند و افزودند: رفتار آن حضرت با همه افراد و جریانهای معارض و مخالف، یکسان نبود و میان آنهایی که با وجود داشتن اهداف حق، از روی جهالت و قشریگری، به راه انحراف و اشتباه می افتادند، با افرادی که از ابتدا در راه باطل بودند تفاوت قائل می شدند ضمن اینکه آن حضرت در مقابل انحراف و توسل به ظواهر دینی، قاطعانه می ایستادند.

حضرت آیت الله خامنه ای در آغاز خطبه دوم نماز در سخنانی که مخاطب اصلی آن جریان ها و شخصیتهای سیاسی و «مسئولان سابق و کنونی کشور» بودند به بررسی انشعاب هایی پرداختند که در سی سال اخیر در جریان اصیل مردم و انقلاب به وجود آمده است.
ایشان علت برخی از این انشعابها را اختلاف در «مبانی و عقاید» دانستند و افزودند: برخی انشعاب ها و اختلاف ها نیز در واقع بر سر منافع بوده اما برخی دیگر، اختلاف نظر بر سر چگونگی اجرای اصول بوده است که باید با هر کدام برخورد متفاوتی شود.

رهبر انقلاب اسلامی با تبیین برخوردهای امام خمینی (رض) با انشعاب ها و اختلافات، خاطرنشان کردند: امام راحل به تأسی از سلوک سیاسی امیرمؤمنان «به تناسب ماهیت و جوهره جریان های سیاسی و انشعابی»، با آنها برخوردهای متفاوتی می کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری چگونگی برخورد امام با دولت موقت، مخالفین لایحه قصاص و گروهک منافقین افزودند: امام ابتدا مدارا و نصیحت می کردند اما وقتی این روش بی نتیجه می ماند قاطعیت از خود نشان می دادند.

ایشان در همین زمینه یادآوری کردند: این گونه برخوردهای امام حتی در سطوح بالاتر از رئیس جمهور هم دیده می شد به گونه ای که امام (رض) در اواخر عمر با کسانی که احساس کردند مدارا با آنها دیگر امکان ندارد، برخورد کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به سوابق انقلابی و مذهبی جریان های انشعابی خاطرنشان کردند: ماهیت برخی از این اختلافها، تفاوت دیدگاه در روشهای اجرای اصول بود اما عده ای با اختلافات بنیادین و یا دعوا بر سر منافع، کار را به درگیری و معارضه با امام و انقلاب کشاندند و تلاش کردند مبانی غلط را مانند سمی مهلک در روح و کالبد نظام رسوخ دهند که امام وقتی این خطر را احساس کردند مدارا را کنار گذاشتند و با آنها برخورد قاطع کردند.
ایشان، اختلاف در سلایق و روش ها را بر خلاف اختلاف در مبانی، دارای منافعی برای جامعه دانستند و افزودند: وجود افراد و جریان های منتقد و صاحب دیدگاههای متفاوت به نفع کشور است به شرطی که این اختلاف سلایق در چارچوب اصول یعنی «اسلام، قانون اساسی و رهنمودها و وصیتنامه امام» باشد، نه مسائلی که اسمش را اصول می گذارند اما در حقیقت با مبانی و اصول انقلاب بیگانه است.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: برخلاف برخی تبلیغات، اگر کسی یا جریانی، عقیده ای مخالف داشته باشد و اصطلاحاً دگراندیش باشد نظام با او کاری ندارد اما اگر جریانی به معارضه و ضربه زدن روی آورد و برروی انقلاب شمشیر بکشد، همچنانکه در هیچ جای دنیا تحمل نمی شود، در ایران نیز، نظام در دفاع از خود با او برخورد قاطع خواهد کرد.
ایشان جذب حداکثری و دفع حداقلی را سیاست نظام در قبال جریانهای مختلف کشور اعلام کردند و افزودند: نظام تا جایی که مجبور نباشد با جریانی برخورد نمی کند بنابراین اگر کسی و جریانی دنبال خشونت نرود، برای بر هم زدن امنیت و آسایش جامعه تلاش نکند، با مبانی نظام معارضه نکند و دنبال دروغ پراکنی و شایعه سازی نباشد، در فعالیت ها و ابراز عقاید خود، آزاد است و هیچ کسی با او کاری نخواهد داشت.
خطبه دوم نماز جمعه امروز تهران، با توصیه مؤکد رهبر انقلاب به فعالان سیاسی، مسئولان «صاحبان نفوذ و قدرت» درباره مراقبت شدید از خود در مقابل انحراف و فساد پذیری ادامه یافت.
ایشان سهل انگاری در مقابل لغزش ها و انحرافات کوچک را زمینه ساز انحرافات بزرگ و سقوط نهایی خواندند و با استناد به آیات قرآنی خاطرنشان کردند: لغزش ها، تدریجاً، انسان را از درون فاسد می کند و این فساد، به انحراف در عمل و گاه به انحراف در عقیده منجر می شود بنابراین همه باید ضمن رعایت تقوا، مراقب یکدیگر از جمله اعضای خانواده خود باشیم.
حضرت آیت الله خامنه ای در همین زمینه مردم را به موعظه و نصیحت مسئولان توصیه کردند و افزودند: مردم به وسایل و روش‌های گوناگون مسئولان را نصیحت کنند تا مبادا آنها دچار لغزش شوند چرا که انحراف و لغزش مسئولان، برای نظام، کشور و مردم خطرناکتر است.
ایشان، نظام اسلامی را نیز مانند یک فرد، در معرض خطر لغزش و انحراف و فساد خواندند و افزودند: اگر همه مراقب نباشیم ممکن است اسم و ظاهر جمهوری اسلامی باقی بماند اما سیرت و رفتار و عملکرد و برنامه های نظام، غیر اسلامی شود.
حضرت آیت الله خامنه ای حرکت جامعه و کشور به سمت عدالتخواهی، رفتار و اخلاق دینی، "رشد فکری و علمی و صنعتی" در فضای آزادی، و ایستادگی مقتدرانه در مقابل "دشمنان و جبهه ظلم بین المللی" را از جمله نشانه های سلامت و دوری نظام از فساد و بیماری دانستند.
ایشان افزودند: مردم بیدار باشند و بدانند اگر مسیر حرکت جامعه و نظام غیر از این باشد و مسائلی نظیر شکاف عظیم طبقاتی، استفاده از آزادی در جهت فساد و فحشا، و احساس ضعف و عقب نشینی در مقابل زورگویان جهانی به وجود آید اینها نشانه بیماری نظام اسلامی است.
رهبر انقلاب اسلامی، پیگیری جدی مبانی و شعارهای حضرت امام خمینی را علاج مشکلات، و تضمین کننده ادامه "پیشرفت و عزت و افتخار ملی" دانستند و افزودند: دشمن، همچنان که در بلواهای پس از انتخابات روشن تر شد، در صدد ضربه زدن به پشتوانه مردمی نظام است و همه باید مراقب باشیم.
ایشان مشارکت 85 درصدی و حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات 22 خرداد را جلوه زیبای اعتماد مردم به نظام خواندندو خاطر نشان کردند: دشمن و متأسفانه برخی در داخل کشور، این حقیقت را نادیده می گیرند و از بی اعتمادی مردم سخن می گویند اما ان شاء الله همه خواهند دید که در انتخابات سال های آینده نیز مردم با وجود تلاش های اخیر دشمنان و "غافلان و بی خبران داخلی"، حضوری قوی و مستحکم خواهند داشت.
حضرت آیت الله خامنه ای وجود دوست و دشمن را برای هر حکومتی، مسأله ای طبیعی و عادی دانستند و افزودند: هیچ حکومتی در جهان نیست که مردم داخل یا خارج آن کشور، همه با او خوب یا همه با آن بد باشند همانطور که در طول تاریخ نیز هر حکومتی، مخالفان و موافقانی داشته است، و مهم این است که دقت شود مخالفان و موافقان هر حکومت چه کسانی هستند.
ایشان، مخالفت غارتگران و استعمارگران بین المللی از جمله آمریکا و انگلیس و دشمنی صهیونیست های خبیث با ایران را یادآوری کردند و افزودند: این مخالفتها مایه افتخار ملت است و نباید کسی را بترساند و یا به تسلیم در مقابل دشمن بکشاند ضمن اینکه ملت های مؤمن و استقلال طلب در سراسر جهان و سیاستمداران مستقل، هوادار این ملت و این نظامند و این صف بندی، نشان دهنده حقانیت جمهوری اسلامی است.
رهبر انقلاب اسلامی، کشور و آینده درخشان آن را متعلق به نسل جوان دانستند و افزودند: جوانان عزیز باید با هوشیاری و احساس مسئولیت، برای استمرار و تکمیل این نظام تلاش کنند چرا که اقتدار علمی، اقتصادی، سیاسی، اطلاعاتی و بین المللی نظام اسلامی مایه عزت و افتخار همه ملت بویژه جوانان پر نشاط کشور بوده و خواهد بود.
حضرت آیت الله خامنه ای در پایان خطبه دوم نماز جمعه، هوشیاری همگانی را ضروری خواندند و خاطرنشان کردند: مردم مراقب باشند که برخی، با تحرکاتی که در ده سال گذشته هم گاهی انجام داده اند اما با هوشیاری مردم مهار شده است برای ملت یک جمهوری اسلامی تقلبی درست نکنند و شعارهای همیشه جذاب و پر طراوت و پرثمر امام و انقلاب را تضعیف نسازند.
رهبر انقلاب اسلامی، در خطبه های نماز همچنین با گرامیداشت یاد مرحوم آیت الله طالقانی، و شهید ایت الله مدنی افزودند: یاد این دو مرد بزرگ با تاریخ نماز جمعه ایران، پیوند خورده است، و خدمات آنان در حافظه مردم و تاریخ ایران فراموش نخواهد شد.


ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
به به !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 20 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
علی گدا = هانی بال
جمعه 20 شهریور 1388

tabestoun - فرانسه - لیون
این الاغ که 10دقیقه اول هر چه اسم سوسمار نشان بود عرعر کرد بعد هم بقیه الاغها عرعر ایشان را تائیدکردند .
جمعه 20 شهریور 1388

rasti - ایران - تهران
اگر کسی این فایل صوتی رو دید به ما هم بگه .!!!!!!!
جمعه 20 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
حیف نیست وقتم رو گوش به این اراجیف بدم
جمعه 20 شهریور 1388

sahel2009 - سوید - مالمو
درود بر رهبر ایران
جمعه 20 شهریور 1388

pokalu - المان - دورتموند
. اعلام برنامه های کودک شبکه قم : ١- شیخ شجاع ٢- آخوند صورتی ٣- بچه های مدرسه فیضیه ٤- حاج منصورعسل ٥- جوجه طلبه ءزشت ٦- حاج آقا گجت ٧- مداح زبل ٨- حاج آقاودوستان ٩- خانواده ء آیت الله ارنست .
جمعه 20 شهریور 1388

world cup - ایران - تهران
ضر ضر نکن شیره ای چلاق بی شرف
جمعه 20 شهریور 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
ماشا الله.......
جمعه 20 شهریور 1388

darius mis - انکلستان - لندن
خفه شو مردک مفنگی ....ر به خطا .همانطور که امامت جام زهر نوشید نوبت تو هم میرسد.
جمعه 20 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
به حضرت علی میگفتند اینها را بزن بکوب کار را یکسره کن : ولی این یکی حضرت علی احتیاج به اصرار ندارد . خودش اینهارا میزند می کوبد جمع میکند یک کارهای دیگری میکند که ما الآن رویمان نمیشود بگوئیم چکار . اصلا اینکه می گویند مذهب با زمان جلو میرود دقیقا یعنی همین . برای بزن بکوب به آن حضرت علی اصرار میکردند الآن این حضرت علی خودش به بقیه اصرار میکند . جسارتا کروبی را امشب میگیرید یا فردا ؟
جمعه 20 شهریور 1388

mr.king - بلژیک - انتورپن
همین چلاق فعلا بدجوری مردم بد بخت ایران رو زیرگرفته...
جمعه 20 شهریور 1388

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
pokalu - المان - دورتموند . دمت گرم خیلی خندیدم
جمعه 20 شهریور 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
مثل اینکه این تاپاله هنوز صداى انقلاب ملت به گوشش نرسیده. روز قدس باید حسابى گوشاى این على گدا را باز کنیم. خامنه اى خاین تا واجبى نخورده اعدام باید گردد. به امید پیروزى انقلاب دموکراتیک ایران.
جمعه 20 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
pokalu - المان - دورتموند... خیلی با مزه بود دمت گرم
شنبه 21 شهریور 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
سهل2009 - سوید - مالمو: ببند ....اطلاعاتى... خودتو آقاتو به زودى بالاى دار خواهیم دید. خامنه اى خاین تا واجبى نخورده اعدام باید گردد.
شنبه 21 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
rasti - ایران - تهران // اینه فایل صوتی > https://www.tabnak.ir/files/fa/news/1388/6/20/36753_727.wma . اگه برنامه اینترنت دانلود منجر رو نصب کرده باشی با ورود به این صفحه (در سایت ایرانیان انگلستان) لینک دانلود اتوماتیک میاد .
شنبه 21 شهریور 1388

xosrov - انکلستان - منچستر
معتاد مفعول چلاق وطن فروش
شنبه 21 شهریور 1388

PERSIAN GOLF3 - انگلیس - منچستر
pokalu - المان - دورتموند . دمت گرم
شنبه 21 شهریور 1388

Sohane Qom - ایران - قم
من تو این موندم چرا خدا نظام غرب را عوض نمیکنه و اسلامی نمیکنه ..شاید هم زورش به دلتمردان انجا نمیرسه. شایدهم میگه بخیال بزار برن تو جهنم من که ایران اسلامی را دارم بسته.
شنبه 21 شهریور 1388

khaneyeh parsian - ایران - شیراز
sahel2009 - سوید - مالمو نیم رخ سوئد خوش میگذره؟
شنبه 21 شهریور 1388

طالب حق - ایران - تهران
من که دیگه با شنیدن صداو دیدن ریخت این شیطان بزرگ حالت تهوع میگیرم . ازدوستان میخوام که همگی دعا کنن که خدا مارو کمک کنه هرچه زودتر ازاین محیط ظلم و ستم نجات پیدا کنیم. دراین که دیر یا زود این عمل محقق میشه شکی نداشته باشید.
شنبه 21 شهریور 1388

AZAD_80 - سوعد - ستوکهلم
عر عر عر خفه شو عملی ..در ....
شنبه 21 شهریور 1388

said_farace - فرانسه - لیون
مرده گوووووووو...............
شنبه 21 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(Sohane Qom - ایران - قم ) میدونی چرا انقدربچه پروی هستی و چرا انقدر رو داری ؟اخه می گن که یک روز یه قزوینیه تو شهر قم گم میشه .تمام مراجع فتوا صادر میکنند که تا پیدا شدن آن نماز باید به صورت نشسته خوانده شود. (Sohane Qom - از تو پیداست که به این فتوا توجه نکردی و نماز را با مراسم کامل انجام دادی بخاطر همین روت خیلی باز شده.و هذیان وگفتاربیهوده‌وغیرمعقول زیاد می گی.
شنبه 21 شهریور 1388

yazeinab - ایران - تهران
آخه د....س مبانی نظام قانون اساسی یا وصیت یه مرده است .اون قانون اساسی که اینقدر گنگ هست که هرچی بخای ازتوش در میاد تازه طبق اصل 27 تشکیل اجتماعات و راه‏پیمایی‏ها، بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است که اونم زدین مردم رو کشتین مگه رو دهنمون چسب نزدیم و در سکوت راهپیمایی کردیم.؟ اینقدر هم نظام رو به کون امنیت مردم ربط نده که اگه این دو در خطر باشند برخورد میکنیم.آخه الاغ همین نظام موجب آزار مردم است
شنبه 21 شهریور 1388

dariuosh sepanluo - ایتالیا - روم
درود بر رهبر.من قبولش دارم
شنبه 21 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
یک نظامی بهت نشان بدیم . نظام و پرچم نظام و مسئولان نظام را در ما...تت میتپانیم شیره ای حرامزاده مرگت فرا رسیده چلاق گدا. مرگ بر جمهوری اسهالی
شنبه 21 شهریور 1388

*ali* - ایران - تهران
درود بر مقام معظم رهبری.(به کوری چشم همه بدخواهان)
شنبه 21 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
اسم طالقانی رو با پرروئی میاره. اگه طالقانی بود ترا با هیتلر مقایسه میکرد کثافت. قبلا هم گفتم که این جانی اومده دستور قتل صادر کنه. خاک بر سرش پیر سگ که خودش از ترسش خواب نداره و خوب میدونه اگه بدست مردم بیوفته تکه بزرگش گوششه.
شنبه 21 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
تکبیر .. بع بع بع بع
شنبه 21 شهریور 1388

yazeinab - ایران - تهران
ا حرومزاده حکومت حق دفاع داره؟؟؟؟؟دفاع کردین یا حمله؟؟ با دفاع مردم رو کشتین؟با دفاع گلوله شلیک کردین؟چرا حکومت شاه نکرد؟؟؟....ر به خطا
شنبه 21 شهریور 1388

yazeinab - ایران - تهران
آها فقط برخورد با نظام جواب تند داره؟؟؟ قبلش که پشت سرهم اعدام میکردین چی؟تو خیابون دختر مردم را با زور کتک میبرین مفاسد به خاطر موی سرش اونم برخورد با نظامه؟؟دانشجوی ستاره دار که فقط مخالفت لفظی میکنه محروم از تحصیل میشه.اون وقت حکومت مشکلی با ابراز بیان نداره....خری یا فکر میکنی مردم خرن؟؟مسولین مراقب باشن فساد نکنن...پسر بیسوار احمدی نژاد تو شرکت هیوندا و کیا موتورز که مال شاهرودی هست قبل از عید چیکار میکرد؟معاون اولش برای بازدید اومده بود؟؟شرکت بی ام و که مال ری شهری است عاشق چشم و ابروی احمدی نژاده؟؟که پارسال 10 میلیارد تومان به ایشون برای امور کارهای خیر تقدیم کردن؟؟ایشون هم چه کارای خیری کرد...معلومه هر کی دوست داره بازم رییس شمبول بشه دیگه
شنبه 21 شهریور 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
حرامزاده بی شرف.چلاغ شیره ای.
شنبه 21 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
سلام به هموطنان عزیز. احمدی نژاد یک مترسک بیش نیست. خواهش میکنم نامه دکتر سروش به خامنه ای را در اینترنت جستجو کنید و بخوانید خالی از لطف نیست
شنبه 21 شهریور 1388

kambizdolatkhah - ایران - اصفهان
بر حقانیت این نظام همین بس که رهبری اینچنین بصیر و روشن بین دارد به کوری چشم همه بدخواهان.
شنبه 21 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
ببخشید که من این طوری میگم ولی مجبورم. جون مادراتون مثل الاغ نباشید سر به زیر و گوش به فرمان و نفهم آخه جز این که آبروی ایرانی ها را در کل جهان برده این سید چه کرده تو بگو که از ایتالیا هستی و سواد نوشتن پایتخت آن را هم نداری ایرانی هایی که 40 سال پیش رو چشم دنیا بود با کلی احترام
شنبه 21 شهریور 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
. من یک مدت زیاد اعتیاد داشتم خیلی راحت میتونم تو صدات میزان نشعگی رو تشخیص بدم
شنبه 21 شهریور 1388

Sohane Qom - ایران - قم
hamidTANTAN-اتریش-وین. با این توضیحاتی که دادی فهمیدم خیلی دل پری از قزوینیها داری...ولی اشتباهی بجای یونان چرا اتریش رفتی بلا؟
یکشنبه 22 شهریور 1388

aghakian - ایران - تهران
رهبر مادعای خیر مردم پشت سرشه چون در همه بحرانها به خوبی و متفکرانه عمل میکند .در قضیه انتخابات که عده ای وطن فروش می خواستند رای 24 میلیونی احمدی نژاد را باطل کنند و به هزار جور دیوانگی و توهم روی اوردند و پشت سرشون هم امریکا و انگلیس و اسراییل بودند این رهبر متفکر و عزیز ما گفتند یک قدم عقب نشینی نمی کنیم و خدا هم کاری کرد که کودتای مخملین دشمنان ایران به گل نشست و انشالله فسیل هم خواهد شد تا ابد. خدا یار و یاور ملت ایرانه چون دست خدا بر سرماست و خامنه ای رهبر ماست .
یکشنبه 22 شهریور 1388

yazeinab - ایران - تهران
بله دیگه. اگه منو هم از دهات میاوردن که الاغ هم به زور سوار میشدم و حالا تو تهران یه خونه 3-4 خوابه رو دامنه کوههای البرز میدادن و یه سمند یا پژو(بسته به میزان ....مال بودن ) میدادن و هفته ای 2-3 روز هم یخچال خونمو پر میکردن و خانه عفاف (همان روسپی سابق) را برام راه مینداختن و در قبالش فقط نماز جمعه و تظاهرات برم و...همه میدونن که زمینهای دامنه کوههای البرز مال سپاه چون خمینی احمق از اونجای ....ش دراورده داده به سپاه...مردم همه کثافتکاریهای اینا رو میدونن...همان وقت که زن شهدا را صیغه میکردند و میگفتند ثواب داره...ولی اگه ما بکنیم باید بریم منکرات...تو روحت خمینی هر چی....که این مملکت 8000 سال تمدن را به جایی رسوندی که مغولها هم نتونستن برسونن
یکشنبه 22 شهریور 1388

azerila1407 - ایران - اصفهان
سلام به همه عزیزان انشاالله همه تو سلح و آرامش و جوانمردی و عدالت و خوشی تو ایران باهم بهترین زندگی رو داشته باشیم . در مورد (aghakian - ایران - تهران) عزیزم بدون این 24 ملیون اگه راست باشه 20 ملیونشون به خاطر خامنه ای به احمدی رآی دادند (عزیزدوردونه احمدی -مشایی- گفت احمد4ملیون رای داره) خدا خوباشون رو(البته اگه توشون داشته باشند) عزت بده و بدهاشونم با خفت رسوا و بی قدرت بشند. *دل خوش باشید عزیزان*
یکشنبه 22 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.