گردشهای شبانه ممنوع! ؛ ۸ فرمان پرس برای بازیکنان رئال

گردشهای شبانه ممنوع! ؛ 8 فرمان پرس برای بازیکنان رئال

از زمانی که کریستیانو رونالدو به باشگاه رئال مادرید پیوست، کلوپهای شبانه و بارهای اسپانیایی، خود را برای استقبال از این ستاره جنجالی و پرهیاهو آغاز کردند. خبرنگاران هم می دانستند که رونالدو ستاره خبرسازی است و گردشهای شبانه او می توانست خوراک خوبی برای پاپاراتزیها باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری انتخاب، آنها بی صبرانه در انتظار اخباری جنجالی از گردشهای شبانه رونالدو و حاشیه های بی پایان این ستاره پرتغالی بودند، اما فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی با شناختی که از جوانان رختکن رئال دارد و با پیش بینی شرایط موجود، پیش از اینکه چنین روزهایی از راه برسد، کتابچه ای را تدوین کرده و در آن باید و نبایدهای خاصی برای بازیکنان این تیم درنظر گرفته است.

در این کتابچه، الگوهای رفتاری بازیکنان مادریدی مشخص شده و گردشهای شبانه، ممنوع اعلام شده است. البته این کتابچه هنوز به دست بازیکنان تیم مادریدی نرسیده و یکی از خبرنگاران روزنامه مارکا، یک نسخه از آن را به دست آورده است.

نکات اجمالی به این کتابچه نشان می دهد مطالب درنظر گرفته شده از سوی پرس در 8 بند جداگانه گنجانده شده است و مهمترین نکات، گشاده رویی و برخوردی خوش با هواداران و تعهد به پرچم تیم مادریدی است. نکات کلیدی و مهم این کتابچه بدین شرح است:

1 ) در دسترس بودن

هواداران تیم مادریدی باید بتوانند به بازیکنان این تیم دسترسی داشته باشند و بتوانند به آسانی با آنها ارتباط برقرار کنند. ارتباط بازیکنان و هواداران باید خوب باشد و کهکشانی ها باید با رویی باز با طرفداران تیم مادریدی برخورد کنند.

2 ) ادب و احترام

طبق این بند، بازیکنان تیم رئال باید برای تمام مربیان، روسای باشگاه ها و هواداران احترام قائل بوده و از بی احترامی در صحبتهایشان بپرهیزند.

3 ) تلاش

فداکاری ، تلاش ، از خود گذشتگی و وفاداری از جمله اصول حضور در رختکن تیم مادریدی است.

4 ) وقت شناسی

تک تک بازیکنان رئال باید در تمام قرارهای ملاقات و جلسات تمرینی وقت شناس بوده و بدون تاخیر در این جلسات حاضر شوند.

5 ) سلامت

بازیکنان باید از قرارگرفتن در شرایط ریسکی جلوگیری کنند. آنها باید مراقب سلامت خود باشند و از حضور در محلها و شرایطی که ممکن است کوچکترین تهدیدی برای سلامت آنها داشته باشد، جلوگیری نمایند.

6 ) اجرای دستورات

طبق این دستور، گردشهای شبانه ممنوع می باشد.بازیکنان تیم مادریدی نباید شب هنگام به گردش و تفریح بپردازند.

7 ) ظاهری آراسته

بازیکنان تیم مادریدی باید در تمام شرایط ، ظاهری مناسب و آراسته داشته باشند و تصویر ارائه شده از آنها چه در زمین مسابقه و چه در خارج از زمین ، مرتب و تمیز باشد.

8 ) همکاری

همکاری با مسؤولان باشگاه و اعضای رسانه ها نیز از جمله نکاتی است که به بازیکنان تیم مادریدی یادآوری شده است.آنها باید به بهترین نحو ممکن با افراد مربوط نهایت همکاری را داشته باشند.

این خلاصه ای از دفترچه راهنمایی است که بزودی در اختیار بازیکنان تیم رئال مادرید قرار می گیرد؛ هر چند به نظر می رسد ستاره هایی از جمله رائول و یا کاکا به یادآوری چنین نکاتی نیازی نداشته باشند، زیرا آنها الگوهای باتجربه و مورد اعتماد تیم مادریدی هستند.

از سوی دیگر کارشناسان فوتبال اسپانیا معتقدند بند شماره 6 در مورد ممنوعیت گردشهای شبانه ، برای بازیکنانی از جمله گاگو،سرخیو راموس و کریس رونالدو در نظر گرفته شده و بند شماره 7 به ظاهر ایکر کاسیاس ، سنگربان تیم مادریدی اشاره دارد که در ماه های اخیر با ظاهری نه چندان آراسته در دیدارها و کنفرانسهای خبری ظاهر می شود.

جنجالی ترین بند حاضر در این کتابچه، همان بند 6 است که در حقیقت به گردشهای شبانه بازیکنان بر می گردد. سایر بندها کمتر جنجالی به نظر می رسد و تا حدودی توصیه های اخلاقی برای بازیکنان دارد. به عنوان مثال آنها باید با رویی گشاده با هواداران رفتار کنند و با احترام به قوانین باشگاه، تعهدشان را به باشگاه مادریدی نشان دهند.

البته این اولین بار نیست که چنین کتابچه ای در اختیار بازیکنان تیم مادریدی قرار می گیرد، پیش از این و در دوره اول مدیریت فلورنتینو پرس در رختکن تیم مادریدی هم خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال اقدام به تهیه کتابچه مشابهی کرده و آن را میان بازیکنان کهکشانی توزیع کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.