آیت الله خامنه ای: حمایت مردم از نظام کم نشده است

آیت الله خامنه ای: حمایت مردم از نظام کم نشده است

آیت الله خامنه ای: برخورد با نظام جواب تند دارد

برای دومین بار از زمان اعلام نتایج بحث برانگیز ریاست جمهوری ایران، نماز جمعه تهران به امامت رهبر جمهوری اسلامی برگزار شد.

آیت الله علی خامنه ای در سخنان خود در نماز روز جمعه، 11 سپتامبر (20 شهریور)، که در دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن تاکید بر ادامه حمایت مردم از حکومت و برخورد با مخالفان نظام، از ایرانیان خواست تا به نشانه حمایت از فلسطین به شکلی گسترده و به طور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس، در آخرین جمعه ماه رمضان در هفته آینده، شرکت کنند و از شعارهای تفرقه برانگیز بپرهیزند.

در مراسم نماز جمعه این هفته که همزمان با ایام شهادت حضرت علی برگزار شد روسای سه قوه، شماری از مقامات ارشد دولتی و همچنین محسن رضایی، یکی از نامزدهای انتخابات اخیر، شرکت داشتند و به گزارش خبرگزاری ها، از ساعاتی قبل از حضور آیت الله خامنه ای، گروه های نماز گزار از نقاط مختلف در محل برگزاری نماز حاضر شده بودند.

رهبر جمهوری اسلامی نخستین خطبه نماز جمعه را به شرح خصوصیات حضرت علی اختصاص داد و با تاکید بر اخلاقی بودن حکومت امام اول شیعیان، گفت که جدایی دین از سیاست باعث "غیراخلاقی شدن" سیاست می شود و افزود که این خصوصیت را در نظام های سکولار می توان مشاهده کرد.

وی در پایان این خطبه، به ذکر مصیبت ایام شهادت حضرت علی پرداخت و برای رفع مشکلات کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان، از جمله فلسطین، افغانستان، پاکستان و ایران، و "قطع دست های تفرقه افکن" در جمهوری اسلامی دعا کرد.

آیت الله خامنه ای در خطبه دوم، پس از یادآوری سالگرد درگذشت آیت الله محمود طالقانی و آیت الله مدنی، گفت که مخاطب اصلی این خطبه جریان ها، شخصیت ها و مسئولان سیاسی سابق و فعلی هستند و آنان را کسانی توصیف کرد که تا کنون در درون نظام اسلامی مورد تایید بوده و شخصیت های درون و جزء نظام محسوب می شده اند.

اختلاف در جمهوری اسلامی

رهبر جمهوری اسلامی گفت که مفاهیم درون و برون نظام، شعارهای تبلیغاتی نیست بلکه بر اساس "شاخص های عقیدتی و علمی" مشخص شده و در مورد تفاوت نظرات در دوران پس از انقلاب، گفت که در خلال سی سال گذشته، گاه در داخل نظام انشعاب ها و تعارض هایی بروز کرده که برخی زیانبار بوده و برخی دیگر حل و فصل شده و "برای انقلاب و کشور باری درست نکرده است."

آیت الله خامنه ای بعضی از این اختلافات را به تفاوت عقاید، برخی را به دنبال کردن منافع و برخی دیگر را به تفاوت سلایق و روش ها نسبت داد و اختلاف نظر آیت الله خمینی با نخست وزیر دولت موقت، اولین رئیس جمهوری و بعدا افرادی در "رده های بالاتر" را یادآور شد و گفت که آیت الله خمینی، به روش های گوناگون با این اختلافات برخورد می کرد.

وی گفت آیت الله خمینی با این افراد نخست با مدارا رفتار می کرد اما در مواردی که این اختلاف نظرها، به درگیری با نظام و انقلاب و پشت کردن به مبانی انقلاب منجر می شد، شدت عمل به خرج می داد.

رهبر جمهوری اسلامی این نظر را رد کرد که حکومت ایران تاب تحمل دگراندیشی را ندارد و به عنوان نمونه گفت که اقلیت های دینی به رسمیت شناخته شده، که اندیشه ای متفاوت دارند، در حفظ اندیشه خود آزاد هستند و حتی در مجلس نماینده دارند.

آیت الله خامنه ای انتقاد از مسئولین دولتی "در چارچوب نظام" و با پذیرش اصول انقلاب، مانند قانون اساسی، رهنمودهای آیت الله خمینی و سیاست های کلی نظام را که، براساس قانون اساسی توسط رهبر تعیین می شود، قابل قبول دانست و گفت که نظام با چنین اختلافات نظری برخورد نمی کند اما آنچه را که اخلال در امنیت مردم و ایجاد اختلاف و تبلیغات منفی خواند مردود دانست و گفت نظام در برابر چنین اقداماتی می ایستد.

وی گفت که نظام جمهوری اسلامی هم مانند افراد، در برابر تهمت و مرزشکنی حق دفاع از خود رادارد و افزود که حتی در کشورهای دارای نظام های دموکراتیک هم، احزاب مختلف علیه مبانی نظام مبارزه نمی کنند و تاکید کرد که "برخورد با نظام جواب تند دارد."

اعتماد مردم به نظام و راهپیمایی روز قدس

رهبر جمهوری اسلامی گفت که مسئولان نظام و صاحبان نفوذ و قدرت باید متوجه انحراف و فسادپذیری باشند زیرا فساد به مرور زمان، به انحراف در عمل و حتی عقیده منجر می شود و گفت که گاه در برخی رفتارها و گفتارها این نوع لغزش ها دیده می شود و اظهار داشت که حتی نظام حکومتی هم ممکن است گرفتار انحراف و فساد شود.

آیت الله خامنه ای در مورد ناآرامی های اخیر در ایران گفت که تمام بلواهایی که در دوره بعد از انتخابات پیش آمد برای این بود که پشتوانه مردمی را از انقلاب بگیرند و با اظهار اینکه شرکت گسترده مردم در انتخابات اخیر نشانه حمایت آنان از نظام است، رسانه ها و دشمنان خارجی را متهم کرد که این واقعیت را نادیده می گیرند و می گویند که حمایت مردمی از نظام سلب شده است.

رهبر جمهوری اسلامی با رد این نظر که اعتماد مردم نسبت به نظام کم شده، پیش بینی کرد که برخلاف تبلیغات دشمنان و "بیخبران داخلی" در انتخابات آینده هم مردم به طور گسترده شرکت خواهند کرد.

آیت الله خامنه ای گفت که نباید از تبلیغات خارجی و مخالفت های داخلی متوحش شد زیرا تمامی حکومت های جهان و از جمله جمهوری اسلامی، موافقان و مخالفانی دارند اما نکته مهم این است که مخالفان جمهوری اسلامی را سرمایه داران و مستبدان، آمریکا و بریتانیا تشکیل می دهند و اظهار داشت که مردم مسلمان و غیر مسلمان جهان، فلسطینیان و ملت های عرب دوستدار این نظام هستند.

رهبر جمهوری اسلامی در بخشی از سخنان خود، نظام جمهوری اسلامی را دارای اقتدار بین المللی و تامین کننده رفاه دنیوی و رستگاری اخروی خواند و از جوانان خواست که برای حفظ این نظام تلاش کنند و افزود که در خلال ده سال اخیر، تلاش هایی صورت گرفت تا شعارهای انقلاب را نادیده بگیرند اما مقاومت و اقدام مردم مانع از به ثمر رسیدن این تلاش ها شد.

رهبر جمهوری اسلامی گفت که جمعه آینده روز قدس و میراث آیت الله خمینی و نشانه دلبستگی ملت ایران به مساله فلسطین و مانع از فراموش شدن آن است و پیش بینی کرد که در روز قدس سال جاری هم ملت ایران در تهران و شهرستان ها راهپیمایی خواهند کرد و تاکید کرد که روز قدس، خاص مساله فلسطین است و گفت که باید مراقبت کرد که کسانی از راهپیمایی روز قدس برای اهداف دیگر و ایجاد تفرقه استفاده نکنند.

معترضان به آنچه که تقلب در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری می خوانند گفته اند که به دلیل جلوگیری از تظاهرات اعتراضی و برخورد خشونت آمیز با تظاهرات مخالفان دولت، از فرصت شرکت در راهپیمایی روز قدس برای اعتراض نسبت به نتیجه انتخابات و نحوه رفتار با معترضان استفاده خواهند کرد.

در هفته های اخیر، دولت بسیاری از مراسم مذهبی را ظاهرا به دلیل نگرانی از تجمع معترضان لغو کرده است.

mr. fair - انگلستان - منچستر
اخه این خاک بر سر مردم رو اون چارتا خاک بر سری میدونه که تو بیت رهبری جمع میشند این امام زمان که تو نایبشی خودش چه کوفتیه دیگه به اید نابودی اسلام
جمعه 20 شهریور 1388

nordreza - سویس - زویح
گفتی باور کردم اصرار کردی شک کردم قصم خوردی فهمیدم که دورغ میکوئی.
جمعه 20 شهریور 1388

dannni - سوئد - ستکهلم
ترس و وونو امیدی از سر تاپاشون میبارید فکر کنم اگر تا دوماه دیگر این نا ارامیها ادامه پیداکنه باید دمبشون ذو کولون بزارند گم شنوئد ا
جمعه 20 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
تقدیم به اقای خامنه ای... خری از مرغزار میگذشت پوست شیری میبیند پوست شیر را بر روی خودش می اندازد میبیند که همه از او میترسند مغرور میشود میخواهذ غُرشی هم بکند اما بجای غُرشش صدای عَرعَرش بلند میشود.
جمعه 20 شهریور 1388

Azardokht.Sabz - ترکیه - آنکارا
مطمئن باش که روز قدس راهپیمایی یکپارچه خواهیم داشت ولی نه برای قدس و غزه، بلکه برای نجات کشور خودمون که دست جنایتکار بزرگی مثل تو افتاده است.
جمعه 20 شهریور 1388

jorj2000 - امریکا - کالیفرنیا
-----------------
کاربر گرامی:
بدلیل ایجاد چندین نام کاربری دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.
برخی از اسامی کاربری مسدود شده:
behruz
jorj2000
mohammadkiani
ROSTAM2005

ایرانیان انگلستان
جمعه 20 شهریور 1388

green_irann - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است. جنبش سبز ملت اماده قیام است........رهبری که قاتله ولایتش باطله.......تشنه خون ملت بسیجی بی غیرت........ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه ما میگیم مرگ بر دیکتاتور دادستان عوض میشه... چراغ صدا و سیما خاموش باید گردد بسیجی بی غیرت تا واجبی نخورده اعدام باید گردد.......نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.......دیه ندای ایران دیه سراب اعرابی استقلال ازادی جمهوری ایرانی..........وای اگر منتظری حکم جهادم دهد..... وعده ایرانیها یاران دبستانی روز قدس روز میدان ازادی
جمعه 20 شهریور 1388

pouriya - ایران - رودسر
خبر فوری: دستورخامنه ای برای بازداشت کروبی. . شبکه جنبش راه سبز(جرس): شنیده ها ازمنابع آگاه خبری تهران حاکیست خامنه ای دستور بازداشت کروبی را صادر کرده است. اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار با اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام که ریاست آن را حسن روحانی به عهده دارد با اشاره به جلسه خودش و آیت الله خامنه ای گفته است: من از همه چیز کناره گیری خواهم کرد ،اجازه اقامت نماز جمعه را هم که نمی دهند. اوهمچنین از اینکه همه چیز در اختیار سپاه است و اوضاع توسط نظامیان سپاهی کنترل می شود اظهار نگرانی کرده است. وی در ادامه اشاره کرده که به آیت الله خامنه ای گفته: شما نباید دستور دستگیری مهدی کروبی را صادر می کردید. وی در پایان دیدارش اعلام کرده با ادامه این روند، اوضاع پیچیده تر خواهد شد و پاسخی که آیت الله خامنه ای به او داده تنها سکوت بوده است.
جمعه 20 شهریور 1388

Ezhaq - ایران - تهران
حالم از هرچی ....ه بهم می خوره مردشور هرچی سیده علی چلاق کی می مری پیر خرفت بوزینه اسلام آخ خمینی تف بروحت اگر حرامزاده نبودی ....نمی شدی.
جمعه 20 شهریور 1388

bomb - اکراین - کیف
این علی یدست همیشه اول با سیخ و سنجاق توپ میکنه بعد میاد نماز جمعه و ک....شعر تحویل ملت میده.رفسنجانی و خاتمی و دار و دستشون هم که این قدر ادعاشون میشه اگه یک جو عقل تو کلشون بود میدادن تل اقا رو یک چیزی قاطیش کنن که این پیره عملی هم حالشو ببره هم سنگ کوب کنه و بمیره.اب از اب تکون نمیخورد و بعدشم میگفتن حضرت معراج کرده. تلش خوب بوده زده رفته فضا.پیشه خدا
جمعه 20 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
م ... ر ه
جمعه 20 شهریور 1388

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
سید علی چلاق تاجتو بر میداریم به جاش پهن(گ...ه) میذاریم.
جمعه 20 شهریور 1388

stareazad - ایران - شیراز
تا کی دروغ و ریا تاکی خودشیفتگی وخود کامگی ای مار دوش افعی صفت ضحاک وار حکمرانی می کنی ننگتت باد بندگیت برای اهریمن چرا که فریاد آزادی خواهی ما بت جاه و جبروت ترا خواهد شکست
جمعه 20 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
خفه شو ان
جمعه 20 شهریور 1388

world cup - ایران - تهران
گر راست میگی یه رفراندوم بزار ببینیم البته اگر مسئول برگذاریش محصولی وکامران دانشجو و جنتی بی ناموس نباشند
جمعه 20 شهریور 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
اره.... کم نشده... قطع شده..هم تو ایران هم تو اون کشورای کوفتی عربیتون
جمعه 20 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
برو بمیر آشعال مگر کوری و نمی بینی مردم به خون تو و این نظام بی نظم سرطانی و کثیف اسلامی تشته اند و فریاد مرگ بر خامنه ای سر می دهند و خواستار جمهوری ایرانی شده اند؟. روز مرگ خودت و این نظام مزخرف و جنایتکار اسلامیت فرا رسیده.
جمعه 20 شهریور 1388

khaneyeh parsian - ایران - شیراز
چه خوش خیال
جمعه 20 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اقای خامنه ای تا کی خودتو به خواب میزنی
جمعه 20 شهریور 1388

sarab22 - المان - دوسلدوف
طرف را به ده راه نمیدادند سراغ کدخدا را میگرفت . ننگ و نفرت برتو ای جلاد نفسهای اخرت راهم بگش ای خائن ایران زمین طنابهای دار روز شماری میکنند
شنبه 21 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
بیخرد تر از این خامنه ای اون احمد خاتمیه . امام جمعه موقت تهران . یه ماه پیش از تریبون نماز جمعه یه ادعایی کرد که مو به تنم سیخ شد . میگفت که حضور چهل میلیونیه مردم تو انتخابات درواقع حضور مردم تو رفراندوم بود و 85 درصد مردم با رایی که دادند در واقع به جمهوریه اسلامی رای دادند !!!یعنی با یکبار رای گیری مردم هم رییس جمهور انتخاب کردند و هم در رفراندوم به نظام رای مثبت دادند ! پس در نتیجه الان من و شما که داریم اینجا کامنت میذاریم خیلی ابلهیم که به حکومت متبوع خودمون داریم فحش میدیم . به این میگن مغلطه حول مغلطه .. خسته ام اما امیدوار ..
شنبه 21 شهریور 1388

zibatarindokhtar2002 - ایران - تهران
بچه ها بیشتر شما خارجین از وضع ایران شاید زیاد خبر نداشته باشین ولی هنوز انقد خر وجود داره که از این سید چلاق حمایت میکنه و این دولتو دیکتاتورو قبول داره.یکیش داداش احمق خودم.برای پیروزی همه باید یکپارچه شیم باید اطلاع رسانی کنیم باید ثابت کنیم صداسیما دروغگو به این بیخردای احمق خیلی نادونن.امشب نیم ساعت با داداشم حرف زدم که اینا جنایتکارن اخرشم گفت خوب مردم نمیومدن بیرون تا کشته نشن. به امید پیروزی و اگاهی همه مردم ایران
شنبه 21 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
jorj2000 - امریکا - کالیفرنیا . بفرما دسته یه مزدوره دیگه هم رو شد ! تقلب کارتون شده دیگه دسته خودتون نیست. ایول به مسولین سایت ایرانیان خوب مچ گیری میکنین ا خسته نبااشین واقعا. (خاینه ای بترس از خشم مردم)
شنبه 21 شهریور 1388

NEDER - کانادا - ونکوور
خریت نه تنها علف خوردن است...
شنبه 21 شهریور 1388

A.H.G - ایران - شیراز
باز مثل اینکه علی شیرگی شب جمعه پای بساط اور دوز کرده و دچار توهم شده!!!!!! مردک ابله! نشئه ای یا خماری که مخالفان میلیونی خودت و رژیم فاسدت رو نمی بینی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
شنبه 21 شهریور 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
وی در پایان این خطبه، به ذکر مصیبت ایام شهادت حضرت علی پرداخت و برای رفع مشکلات کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان، از جمله فلسطین، افغانستان، پاکستان و ایران، و "قطع دست های تفرقه افکن" در جمهوری اسلامی دعا کرد. گرفتاریم!!خرابیم!!مملکتو با دعا میخایم اداره کنیم!!ای خاک بر سرت تف به روت خایه منی!
شنبه 21 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
آقایان ابتدا روزنامه اعتماد ملی را بستند و بعد دفتر حمایت از زندانیان و غیره. را پلمپ کردند دیدیند مردم اعتراضی نکردند،پسر کروبی را گرفتند و بعد هم پسر شهید بهشتی،باز هم دیدند مردم اعتراضی نکردند اینها همه آزمایشی بود برای سنجیدن عکس العمل مردم حالا من به شما میگویم که آنها با جرات خواهند توانست آقای کروبی و بعد از آن موسوی را دستگیر کنند،میگویید نه؟خودتان ببینید چون زمان همه چیز را نشان میدهد،مردم باید در روز قدس دو حرکت اساسی و بنیادین انجام دهند،1.حمله به صدا و سیما2.حمله به زندان اوین جهت آزادی زندانیان دربند،اگر اینکارها صورت نگیرد یقینآ کروبی و موسوی را نیز خواهند گرفت،مردم باید به اسلحه مجهز شوند الان دیگر حکومت شاهنشاهی نیست که به مردم کشورش رحم کنند
شنبه 21 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
مردم،زمان حرکت با مشت گره کرده دیگر گذشته،نگاهی یه افغانستان،پاکستان،عراق بیندازید در همه جا مبارزه مسلحانه انجام میشود اگر مردم ما نیز با اسلحه چند بسیجی را میکشتند آنها سر جایشان مینشستند،شماها با دست خالی رفتید و آنان با اسلحه آمدند و زدند و کشتند و گرفتند و تجاوز کردند،این حکومت،محمد رضا شاه نیست که به شما رحم کند ،اگر لازم ببیند همه شما را میکشد تا فقط طرفداران دولت بمانند و بس،من حرفهایم را زدم،خوب به حرفهایم فکر کنید،در غیر اینصورت دیگر جنبش سبزی نخواهد ماند،یا علی
شنبه 21 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
خامنه ای خونخوار در نماز کفر جمعه گفت با هرکس مخالف نظام باشد برخورد میشود و هرکس که نظری دارد و با برخی چیزها نظرش متفاوت است نظرش را میتواند آزادانه بگویید.اگر راست میگویید چرا نمیگذارید آقایان موسوی و کروبی در تلویزیون سخن بگویند مردم خود شعور دارند و دروغ را از حرف راست متوجه میشوندو اگر راست میگویید که انگلیس در پشت وقایع پس از انتخابات نقش داشته چرا دفتر سفارت انگلستان را نمیبندید؟آن حرفی که امروز زدی در واقع جلوه ای از نظام خودت است که در ظاهر حکومت دینی و اسلامی و در باطن حکومت سکولار دارید باز هم لعنت بر تو میفرستم و آرزوی مرگ تو را دارم چون تو توبه پذیر نیستی و دیگر بازگشتی برایت وجود ندارد،مردم شریف ایران لطفآ در روز قدس از نماد سبز استفاده کنید و پلاکاردهایی با مزمون مرگ بر دیکتاتور و احمدی رییس جمهور ما نیست حمل کنید و در دستانتان عکس آقایان موسوی و کروبی را بگیرید،تا مبادا رژیم ننگین و فریبکار احمدی نژاد از این جمعیت به نفع خودش بهره گیرد
شنبه 21 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
یه چیزایی میگن که لال از دنیا نرن
شنبه 21 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
غلط کردی دیوانه شیره ای
شنبه 21 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
لعنت خدا و رسولش بر تو ای خامنه ای پست که دین را ابزاری جهت فریب مردم ایران و کسب منافع دنیایی خود و نوچه هایت قرار دادی،عذاب الهی انتظارت را میکشد،لعن امام مهدی(عج)بر تو و مجتبی خونخوارت،به لطف پروردگار و عدهایی که او در قران برای نابودی ظالمین و آنانی که قران را وسیله امرار معاششان قرار میدهند به تحقق خواهد پیوست و نیروی الهی اسلام ناب محمدی،پوزه شما جنایتکاران و دروغگویان را به زمین خواهد کوبید،امام علی (ع)بیت المال را در بین مردم تقسیم میکرد اما تو و پسرت بیت المال و پولهای بقعه ها بخصوص حرم متبرکه امام رضا(ع)را در بانکهای کشورهای خارجی منجمله انگلستان بحساب جیب کثیفتان ریختید ومیریزید،غضب خدا بر شما ،نفرین خمینی کبیربر شما،نفرین احمد خمینی بر تو یاوه گوی پست و بیشرم،یا علی تو را به همین شبهای قدر تو را به پهلوی شکسته فاطمه زهرا(س)قسمت میدهم ریشه این حکومت جنایتکار را بر کن و پرچم اسلام ناب محمدی را بر افراشته گردان،اسلامی که در آن دیگر هیچ مظلومی بواسطه احقاق حقوقش کشته نخواهد شد
شنبه 21 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
ای علی گدا.خاک تمامی عالم بر سرت.که .....ی.بر سرزمین ایران با ان اسلام اسهالیت.
شنبه 21 شهریور 1388

mash_rajab - ایران - تهران
حاج خامنه در این روضه بهترین فرصت برای ایفای نقش "خود علی پنداری" رو دید و در یک تحلیل تاریخی خود را حق مطلق قلمداد کرد و طرف مقابل خود را خوارج خواند و رسما امروز حرف از خوارج زد.اما مردم ما از ایشون خواهند پرسید که چه کسی به شما گفته که شما امام علی هستی تا حق داشته باشی که طرف مقابلت را نصیحت کنی ، با او مدارا بکنی و استدلال بکنی و اگر تسلیمت نشد، چشم فتنه را کور کنی؟! چه کسی به تو گفته که امام علی هستی تا طرف مقابلت فتنه باشه؟چه کسی باید به تو تذکر بده تا دچارانحراف نشی ؟ اگر کسی در داخل ایران با صدای بلند در باره ی انحرافت تذکر داد، با او چه خواهی کرد؟ گورهای بی نام و نشان در بهشت زهرا ؟ کهریزک ؟ تجاوز جنسی ؟ ندا آقا سلطان ، ترانه ی موسوی ، سهراب اعرابی و....تو به چه کسی در باره ی فساد و لغزش و انحراف پذیری تذکر می دی ؟ قدرت مطلقه دست خودته.کسی که قدرت مطلقه و ثروت در دستشه ، بیش از دیگران در معرض فساد قرار داره با این حال دیگران رو توصیه به مراقبت و پرهیز از لغزش می کنی
شنبه 21 شهریور 1388

elyas0121 - ایران - مازندران
شعار روز قدس یادتون نره:. نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران
شنبه 21 شهریور 1388

dokhtar sharghi - فرانسه - پاریس
اکه هی به این رو ...
شنبه 21 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
ولی به جاش حمایت نظام از مردم نه تنها کم شده بلکه دیگه هیچی ازس نمونده
شنبه 21 شهریور 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
جناب آلت الله خایه منی تو اگر فکر می کنی همان یک ذره آبروئی هم که داشتی حفظ خواهی کرد سخت در اشتباهی. تو و اون ملیجک معلوم الحالت که کلمات وقاحت و دریوزه گی را از فرهنگ خود حذف کرده اید باید بدانید تا دنیا دنیاست دیگر پشیزی برای ما مردم ایران ارزشی ندارید. شما قاتلان ملت و زورگویان چماق به دست هفت تیر کش که یکباره از کُره نامعلومی که سی سال پیش کمتر کسی اسم نحستان را می دانست بر سر این مرز و بوم نازل شدید و خودتان را صاحب بلاعوض این مملکت دانستید که فقط با بمب و گلوله می شود نسلتان را از بیخ و بُن کند. به امید آن روز نزدیک.
شنبه 21 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
روزی از یکی از همین کثافتها پرسیدم که چرا می گویند وقتی وارد توالت می شوید اول باید پای راست را بگذارید و بعد پای چپ را. جوابی به من داد که بهتر است شما هم از افکار دانشمندانه این جماعت بی سواد که حتی الاغ هم به اینها سور زده اطلاع داشته باشید. او سخت به فکر فرو رفت انگار فرضیه ارشمیدس را می خواست توضیج دهد. سپس گفت: "اگر کسی با پای چپ وارد توالت شود و ناگهان سکته کند امکان زیاد دارد در توالت بیافتد. بنابراین برای پیشگیری باید با پای راست وارد شد." اولاً در این عصر اتم توالتها بیشتر فرنگی هستند و اگر کسی هم سکته کند مثل توالت های این جماعت دهاتی در چاه نمی افتد. دوماً شما ببینید این انگلهای بیکار و بی عار بجای آن که به فکر کشف بیماری یا اختراعاتی که باعث نجات جان انسانها می شود باشند تمام افکارشان در حول و حوش خوردن، خوابیدن، صیغه کردن و این که اول کدام پا را باید در توالت بگذارید دور می زند. واقعاً باعث خجالت و شرمندگی است که اینها بر سرما مسلط هستند.
شنبه 21 شهریور 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
ای تو روح خودت و اون نظامت...... آقا سانسور نکن ...جمله ناقصه ..فعل و.فاعل نداره ...
یکشنبه 22 شهریور 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
(بخش اول) سرطان ابتدا بصورت غده های کوچک حضورش را نشان می دهد. بیمار مبتلا چیزی حس نمی کند. غده شروع به رشد کرده و حسابی در بدن جولان می دهد و با چنگکهایش خود را به قسمتهای دیگر می چسباند و بتدریج عوارض ایجاد می شود. بیمار احساس ناراحتی می کند اما به روی مبارکش نمی آورد. وقتی درد کلافه اش کرد خود را به دکتر می رساند و پس از عکسبرداری مشخص می شود که سرطان دارد. البته به خود بیمار چیزی نمی گویند اما وقتی می فهمد که چاره ای جز شیمی درمانی ندارد همه چیز دستگیرش می شود اما دیگر خیلی دیر شده است. بیمار چاره ای جز دلخوشی یا خود فریبی ندارد چون می داند دیر یا زود باید از دنیا دل به کند و به سرای باقی بشتابد. این استعاره ای است به شورش 57، زمانی که اساس جمهوری اسهالی بنیان گذاشته شد و مردم حضورش را حس نکردند. غده با چنگکهای خود بتدریج رشد کرد و دیگر قسمتهای کشور را فرا گرفت. چند سال که گذشت مردم احساس درد کردند، اما خود را فریب دادند و به خود گفتند چیزی نیست. (بقیه در بخش بعدی)
یکشنبه 22 شهریور 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
(بخش دوم) اما سرطان بسرعت رشد می کرد و مردم به حضورش واقف شدند. درد شدیدتر شد. بعضی ها نتوانستند آن را تحمل کنند و آه و ناله راه انداختند اما قبل از آن که شیمی درمانی شوند و عوارض جانبی ناشی از شیمی درمانی امانشان را ببرد غده های سرطانی به آنها مجال نداند و آنها را با طناب یا گلوله زودتر راحتشان کردند. بعضی ها ترسیدند و درد را تحمل کردند و به بهانه تحریم و کمبود ارزاق به خود رژیم غذائی دادند اما باز هم مؤثر نشد. غده ها بزرگتر و بزرگتر شدند و طاقت مبتلایان به این بیماری مهلک سر آمد و آنها در ماه تیر طغیان کردند آن وقت غده ها که موقعیت خود را در خطر دیده بودند با انواع و اقسام سلاحهای سرد و گرم به جان مردم افتادند. اما کدام طرف برنده این نبرد خواهند بود، غده ها یا مبتلایان به سرطان؟ آینده بسیار نزدیک نشان خواهد داد.
یکشنبه 22 شهریور 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
جنای خایه منی شما از طرفداری مسلمانان و غیرمسلمانان جهان و فلسطنیها نسبت به رژیم اسهالی خود صحبت کردید. باید بگویم خودتی. مردکه الدنگ این مسلمانان و غیر مسلمانان جهان که نام می بری با جیره و مواجبی که به آنها می دهی و سرمایه های ملت ایران است تغذیه و تطمیع می شوند. همانطور که با پول ملت یک مشت حیوان خودفروخته و کثافت را به اسم حزب اللهی دور خودت جمع کرده ای و با رعب و وحشت در میان مردم از رژیم کثیفت طرفداری می کنند. در مورد فلسطینیها هم باید بگویم اگر با پولهای بی زبانی که تو خرج آنها می کنی طرفدار تو نباشند فردا همه درها را برویشان می بندی. فراموش نکن تمام رژیمهای سرکوبگر در جهان با پولهای مافیا اداره می شوند. اگر شک داری فیلم پدر خوانده را ببین تا دوزاریت بیافتد.
یکشنبه 22 شهریور 1388

آرسام - ایران - تهران
نه بابا خیلی دیگه ...زیادی میخوری عوضی .نکنه باز هم زیادی تریاک کشیدی چت کردی بوزینه
دوشنبه 23 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.