کروبی: نمی گذارم چوب حراج به کشور بزنند

کروبی: نمی گذارم چوب حراج به کشور بزنند

کروبی از سلطه سپاه بر "حسابت، سیاست، طبابت و قضاوت" ابراز نگرانی کرده است

مهدی کروبی در نامه ای سرگشاده به صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه گفته است "همچنان با قدرت و محکم در میدان ایستاده و نمی گذارد عده ای تازه بدوران رسیده چوب حراج" به کشور بزنند.

آقای کروبی در این نامه که در سایت سحام نیوز پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی منتشر شده افزوده است نظامیان به هیات منتخب صادق لاریجانی اجازه رسیدگی به وقایع پس از انتخابات را نمی دهند.

مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، گفته است در دو جلسه ای که با علی خلفی، غلامحسین محسنی اژه ای و ابراهیم رئیسی اعضای هیات سه نفره یاد شده داشته اسنادی درباره تجاوز و شکنجه دختران و پسران در بازداشتگاه ها داده و آنها نیز از او خواسته اند "در یافتن جوانب پنهان ماجرای ترانه موسوی تحقیق بیشتری انجام دهم و دستگاه قضایی را در این مسیر در روشن شدن زوایای پنهان ماجرا یاری رسان باشم."

آقای کروبی می نویسد اما روز سه شنبه یعنی فردای جلسه با کمیته منتخب "جمعیتی با حکم دادستانی آمدند و به دفتر من حمله آوردند. آنجا را مورد تجسس قرار دادند و به تجسس در وسایل نیز بسنده نکردند که حتی نوشته ها و نامه های شخصی و چکها و اسناد خصوصی من را نیز مورد تجسس قرار دادند و بردند. آخر امر نیز دفتر را پلمب کردند و به آذوقه ای که به رسم هر ساله برای اطعام مساکین در آنجا انبار کرده بودم نیز توجهی نکردند و آنها را نیز مشمول توقیف خود قرار دادند و آقای داوری سردبیر سایت حزب اعتماد ملی را هم دستگیر و با خود بردند."

او سپس با اشاره به بازداشت مرتضی الویری مشاور خود و علیرضا بهشتی مشاور میر حسین موسوی، می پرسد "آیا این اتفاقات که همگی در روز سه شنبه رخ داد نتیجه جلسه ای است که من روز دوشنبه با هیات منتخب شما داشته ام؟"

وی خاطرنشان می کند: "چگونه عده ای متوهمانه تصور می کنند مهدی کروبی فرزند احمد با این بگیر و ببندها از میدان به در می رود و صدایش خفه می شود."

حسابت، سیاست، طبابت، قضاوت

مهدی کروبی در نامه سرگشاده خود افزوده علاوه بر نسخه ای از "اسناد مظالم و شکنجه ها و تجاوزها" که به قوه قضائیه تحویل داده نسخه دیگری هم در جای امنی نگهداری کرده زیرا "هر اتفاق ناگوار و ناشایستی در جمهوری اسلامی ممکن شده است و دیگر هیچ چیزی دور از انتظار نیست."

به گفته او یکی از فرماندهان نظامی به وزارت بهداشت و درمان دستور داده از "تحویل کپی اسناد به مجروحان و مورد تعدی قرار گرفتگان" خودداری کند.

مهدی کروبی در نامه خود به صادق لاریجانی از اینکه "اشتهای نظامیان با حسابت و سیاست اشباع نشده و به سراغ طبابت هم آمده اند" ابراز نگرانی کرده و هشدار داده سپاه ممکن است بزودی قضاوت را هم بدست گیرد.

وی از رئیس قوه قضائیه خواسته است بعنوان "تکلیف شرعی و قانونی خود" دستور پیگیری اسناد ارائه شده را بدهد و از "غالب شدن فضای ارعاب و زدوبند ممانعت" کند.

مهدی کروبی ضمن انتقاد از سعید مرتضوی "دادستان معزول" که به گفته او مطبوعات آزاد را "در محاق توقیف" فرو برده از صادق لاریجانی خواسته مانع از "دروغگویی و جعل سند" توسط صدا و سیما شود.

آقای کروبی به کرات در این نامه هشدار داده که از میدان بدر نمی رود و در پایان خاطرنشان کرده "ابزارهای نخ نما شده اگر بر کسانی نیز کارساز باشد، بر او کارساز نیست."

همزمان، سایت سحام نیوز متن بیانیه جوانان عضو حزب اعتماد ملی در مورد تعطیلی بازداشت نمایندگان آقایان کروبی و موسوی در کمیته پیگیری وضعیت بازداشت شدگان و آسیب دیدگان حوادث بعد از انتخابات را منتشر کرده است.

این اطلاعیه هم اقدام به بازداشت این افراد و تعطیل دفاتر کمیته و ضبط اسناد و مدارک را به تلاش برای ساکت کردن آقایان کروبی و موسوی نسبت داده و نوشته است که "اینگونه اقدامات سبب آشکار شدن جنایات خواهد شد و مردم پی به عمق بیشتر حوادث خواهند برد."

جوانان عضو حزب اعتماد ملی در بیانیه خود اقدامات کنونی دولت را با اقدامات مقامات در زمان رژیم سابق مقایسه کرده و نوشته اند "در واقع رفتارهای نیروهای امنیتی و قضایی در روزهای اخیر کاریکاتوری از اقدامات نهادهای امنیتی در دهه 50 است."

beomidepirozi - ایران - تهران
خیلی باحالی مرد. دوست دارم . امیدوارم پیروز باشی . درد و بلات بخوره تو سره موسوی امثال اون ترسو ها که چپیدن تو خفا و فقط بیانیه میدن . به تو میگن مرد.
جمعه 20 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
زنده باد به کروبی
جمعه 20 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
خامنه ای امروز از تضاهرات هفته دیگر وحشت کرده فعلا ری..بخودشون از حرفاش معلومه خیلی کوپ کرده
جمعه 20 شهریور 1388

siya48 - آلمان - کلن
ایران ۳۰ ساله که حراج شده ولی‌ بعد از رفتن این رژیم گندش در میاد.۳۰ ساله که ایرانی داره میره رای میده،نماینده رسمی‌ انتخاب می‌کنه و قرار دادهای بین المللی امضا می‌شه،پس فکر کردید همه به نفع منافع ایران بوده.
جمعه 20 شهریور 1388

mafia_top - آمریکا - جکسون ویل
دمش گرم منظورش از تازه به دوران رسیده احمدی نژاد بود. واقعا هم که تازه به دوران رسیدس مردک بی سواده مسخره!
جمعه 20 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
دوستان الان خامنه ای تو نماز جمعه برای سبزها خط و نشان کشید نشونشون میدیم که عددی نیستند . مرتب میگه ملت ایران . میریم نشون بدیم که ملت ماییم نه یک مشت خودفروخته . دوباره تلویزیون احمق اتوبوسهایی که لباس شخصیها رو اورده 100 بار نشون داد . خیلی احمق هستند برای گول زدن این ابله از همه شهرستانها آدم میاند میشونند جلوش بعد این آدم میبینه میگه چقدر ملت ما رو قبول دارند
جمعه 20 شهریور 1388

A.H.G - ‌‌إىران‌‌‌‌‌‌ - شیراز
درود بر شیخ اصلاحات
جمعه 20 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
چوب حراح خیلی وقته به ایران زده شده
جمعه 20 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به آقای کروبی.به این میگن یک ایرانی وطنپرست و مسلمان واقعی.کروبی غیرت و شرف و دین خودش را نمیفروشه و اون دنیای خودش را با همه تحدیدها و فشارها معامله نمیکنه.زنده باد جناب کروبی روحانی اصیل و مرد که راه مولا علی(ع)انتخاب کرده و برای احقاق حق ملت در برابر جنایتکاران و متجاوزان به ناموس و مال کشور مبارزه میکند و موج سبز آزادی را روز یروز سبزتر و محکمتر کرده است.موج سبز ایرانیان سراسر جهان را متحد ساخته تا ریشه جنایتکاران و متجاوزان و دزدان و بیناموسان و وطنفروشان و مزدوران رژیم اسهال را کنده و ایران و ایرانی را آزاد کنند.زنده باد آزادی.
جمعه 20 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
دمت گرم آقای کروبی . دوستان میبینید همشهری لر من را . ای کاش بیشتر این دست اندر کارها شهامت این همشهری لر من را داشتن . آقای کروبی همینطور برو که ما لرها پشت سرت هستیم
جمعه 20 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
بابا تو دیگه کی هستی ...کاشکی چند تا مثل تو 30 ساله پیش داشتیم
جمعه 20 شهریور 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
هشدار هشدار مهم مهم. ==============. حتما بخونید. خیلی خیلی مهمه. حتما اطلاع رسانی کنید. من یکی از اعضای کوچک جنبش سبزم که حسابی هم از وضع موجود ناراحتم . برنامه گرفتن موسوی خیلی جدیه. برنامه از این قراره که تا قبل از 27 شهریور، ابتدا اینترنت رو قطع میکنن، روی همه ماهواره ها نویز میندازن. بعد میرحسین موسوی رو میگیرن، احتمالا بعد از مدتی هم که خبر دستگیری معلوم میشه، میگن حصر خانگی شده. برای اینکه اطلاع رسانی از بین بره حتی احتمالا خبر دستگیری رو اجازه نمیدن روزنامه ها هم پخش کنن. بعدش روز شنبه 28 شهریور رو هم تعطیل اعلام میکنن، یکشنبه هم که احتمالا عیده. یه کاری هم میکنن که هوا آلوده بشه و تبلیغاتی هم میزارن که همه برن شمال مثل 18 تیر. عملا فاز جدید کودتا رو دارن تکمیل میکنن. بعد از این کار هم اگه لازم بشه دانشگاها یک ترم و یا یک سال تعطیل میشه.
جمعه 20 شهریور 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
تا کی میخواییم بشینیم تو خونه و با اینترنت اطلاع رسانی کنیم. باور کنید فایده نداره. باید سینه به سینه، با تلفن و حتی SMS اطلاع رسانی کنیم. اگه میرحسین رو گرفتن که . میریزیم تو خیابونا و تا جمعه میمونیم، و اگرم که نگرفتن جمعه روز قدس رو آنچنان سبز میکنیم که دیگه فکر همچین کاری هم به سرشون نزنه. هرطوری که میتونید اطلاع رسانی کنید. تیزهوشانه عمل کنید. اگه جمعیتمون کم باشه، سرکوب میشیم. دوباره زندانهامون پر میشه. اگه میخواییم از استبداد دینی خلاص بشیم . و خودمون دموکراسی رو برای خودمون بسازیم، هر چی میتونید اطلاع رسانی کنید. یادمون باشه که هیچگاه گذار به دموکراسی در هیچ جای دنیا به صورت نرم اتفاق نیافتاده. باید برای رسیدن به دموکراسی مبارزه کنیم. به امید آمریکا و .. هم نباشید. فقط خودمونیم و خودمون. رهبرانمون رو هم که بگیرن دیگه هیچی
جمعه 20 شهریور 1388

jahad - ایران - تهران
کروبی موذی تر از این حرفهاست که به دولت باج بدهد
جمعه 20 شهریور 1388

juvel - نروژ - اسلو
مرگ بر جمهوری اسهالی / مرگ بر خامنه ای حرامزاده / مرگ بر عنتری / مرگ بر تمامه بسیجیانه حرمزاده
جمعه 20 شهریور 1388

masoud131 - انگلیس - وکفیلد
"اینگونه اقدامات سبب آشکار شدن جنایات خواهد شد و مردم پی به عمق بیشتر حوادث خواهند برد.". ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 20 شهریور 1388

3.pehr - ایران - ایران
دوستانی که امریکا زندگی میکنید یادتون نره از احمدی نژاد در سازمان ملل استقبال گرم کنید ااااااا دوست دارم انقدر زیاد باشید که روح سهراب ها ونداها شاد بشه.
جمعه 20 شهریور 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
امیدوارم مردم هم با ایشون همکاری وحمایت کنند
جمعه 20 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
در اینده تمامی خانواده های .سران این حکومت به حراجی خواهیم گذاشت
جمعه 20 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - د
یه دست صدا نداره پیرمرد....فعلا که چوب حراجو زدند ..خوبم زدند .. به اعتقاد من مشکل اساسی از خود ما ملت است..مامحمد رضا پهلوی رواریا مهر خطاب کردیم...خامنه ای رو ولی امر مسلمین..اون کشانی که 57 انقلاب کردند فقط جای ناج رو با عمامه عوض کردندووافسوس وصد اقسوس که کار این ملت ازریشه خرابه..ما ملتی هستیم دیکتاتور پرور..تا این ملت از خواب غفلت بیدار نشه همین اشه وهمین کاسه....زمان شاه میگفتند جه فرمان یزدان چه فرمان شاه الان میگن وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
جمعه 20 شهریور 1388

باقلوا - ایران - شهرداری
در حال حاضر فقط آخوند میتونه حریف آخوند بشه. امیدوارم هر چه سریعتر این حکومت کثیف به دست خودی هاشون نابود بشه .
جمعه 20 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
شعارهای روز قدس.... لطفأ اطلاع رسانی کنید.... ملت اماده قیام است........رهبری که قاتله ولایتش باطله .......تشنه خون ملت بسیجی بی غیرت........ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه ما میگیم مرگ بر دیکتاتور دادستان عوض میشه... چراغ صدا و سیما خاموش باید گردد بسیجی بی غیرت تا واجبی نخورده اعدام باید گردد.......نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.......دیه ندای ایران دیه سراب اعرابی استقلال ازادی جمهوری ایرانی..........وای اگر منتظری حکم جهادم دهد..... وعده ایرانیها یاران دبستانی روز قدس روز میدان ازادی
جمعه 20 شهریور 1388

green_irann - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است. جنبش سبز ملت اماده قیام است........رهبری که قاتله ولایتش باطله.......تشنه خون ملت بسیجی بی غیرت........ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه ما میگیم مرگ بر دیکتاتور دادستان عوض میشه.... چراغ صدا و سیما خاموش باید گردد بسیجی بی غیرت تا واجبی نخورده اعدام باید گردد.......نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.......دیه ندای ایران دیه سراب اعرابی استقلال ازادی جمهوری ایرانی..........وای اگر منتظری حکم جهادم دهد...... وعده ایرانیها یاران دبستانی روز قدس روز میدان ازادی
جمعه 20 شهریور 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
زنده باد به کروبی
جمعه 20 شهریور 1388

sahel2009 - سوید - مالمو
خفه شوووو
جمعه 20 شهریور 1388

farhad352 - ایران - تهران
لعنت بر بردگان زر و خادمان خائنین ودروغگویان غاصب که از امکانات ملی برای غارت و تجاوز و کشتار مردم سوئ استفاده میکند. درود بر آقایان کهروبی و موسوی و تمامی آزاد مزدان ایران
جمعه 20 شهریور 1388

assyria_power - امریکا - مدستو
درد وبلات بخوره سر موسوی بی..... مگه غسل شهادت نکرده بود از چی میترسه.
جمعه 20 شهریور 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
اقای کروبی دیر رسیدی. سی سال هست ایران و مردم ایران تو حرااج هستند. از دریای خزر بگیر تا خلیج فارس. خیلی حرف برای گفتن هست ولی وقت کم. بازم مرسی که میگی!
جمعه 20 شهریور 1388

باقلوا - ایران - شهرداری
در حال حاضر فقط آخوند میتونه حریف آخوند بشه. امیدوارم هر چه سریعتر این حکومت کثیف به دست خودی هاشون نابود بشه .
جمعه 20 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
درود بر شیخ اصلاحات مرگ بر احمدی نجس و بسیجی های تجاوز گر
جمعه 20 شهریور 1388

yool - انگلستان - لندن
. بازم دود از کنده بلند میشه. جـــــــــــــــــانم کـــــــــــــــــروبی
جمعه 20 شهریور 1388

salar_20 - ایران - همدان
درود برکروبی وموسوی خیلی مردید.مرگ بر خامنه ای جنایتکار چلاق 1 دست
جمعه 20 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خ
درود بر شیخ شجاع اصلاحات...سپاه و دولت کودتا به رهبری مصباح یزدی شدند همه کاره این مملکت وهر کاری که بخواهند انجام میدن...رهبری نادان که حمایت میکند مجلس فرمایشی و مفتخور هم تماشا میکنند...مردم هم که فعلن تعطیلند ...واقعا که اقای کروبی را بایدستود که به تنهائی جور اینهمه را میکشند ...موفق و پیروز باشی ای شیر مرد...
جمعه 20 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
زنده باد شیرمردانی که در این جو سرکوب بلندگوی مردم شده اند و از حق ملت مظلوم ایران دفاع میکنند و حامیان رژیم خا..ه منه ای را پشیزی حساب نمی کنند و جان بر کف استوار ایستاده اند. جانم فدای راهشان و دستشان را می بوسم.
جمعه 20 شهریور 1388

پادشاه آرام - ایران - تهران
قابل توجه مدیران محترم سایت!. در وبلاگی که آدرسش رو براتون میذارم عکس های جالبی در مورد افطاری دادن که با مسایل روز مرتبط است گذاشته شده. موفق باشید. https://mahdi-fmmah.blogfa.com/
جمعه 20 شهریور 1388

baham valjtanha - سو ئد - گوتنبرک
sahel2009 - سوید - مالمو . خودت خ..ه شو
جمعه 20 شهریور 1388

aydak - سوئد - مالمو
abiabi - انگلستان - لندن . نه فقط لرا که همه ایرانیهای وطن دوست پشت سرشن . انصافاً و واقعاً شجاعتش قابل ستایش است. یک لر واقعی و غیور است. امیدوارم راهی که شروع کرده همین طور با قدرت ادامه دهد..
جمعه 20 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خیلی شجاعی مرد ! مرگ بر خامنه ای و انگل های دور و برش.
جمعه 20 شهریور 1388

world cup - ایران - تهران
درود بر کروبی وموسوی بچه ها امروز خامنه ای خط ونشون کشید معلومه ...ده به خودش جنگ داره به نقطه اوجش میرسه همه آماده باشید برای 27 شهریور همه حتی شما شهرستانی ها شما هم غیرتتون را نشان بدید.
جمعه 20 شهریور 1388

hany - ایران - یزد
sahel2009 - سوید - مالمو. به همچنین...
جمعه 20 شهریور 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
بابا شیخ صبح بخیر اینا سی ساله چوب حراج زدند شما دیر فهمیدی ولی انی وئ دمت گرم
جمعه 20 شهریور 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
ساحل 2009 سوئد مالمو . ببخشید ولی خودت خ....ه شو. ایرانیان مقیم آمریکا لطفا پذیرایی خوبی از احمدی نژاد بکنید . خوش بحال شما که احمدی نژاد میاد آنجا و میتوانید کینه هایتان را فریاد بزنید از جانب تمام ملت ایران به اندازه 30 سال فریاد بکشید مرگ بر احمدی نژاد.
جمعه 20 شهریور 1388

pouriya - ایران - رودسر
خبر فوری: دستورخامنه ای برای بازداشت کروبی. . شبکه جنبش راه سبز(جرس): شنیده ها ازمنابع آگاه خبری تهران حاکیست خامنه ای دستور بازداشت کروبی را صادر کرده است. اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار با اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام که ریاست آن را حسن روحانی به عهده دارد با اشاره به جلسه خودش و آیت الله خامنه ای گفته است: من از همه چیز کناره گیری خواهم کرد ،اجازه اقامت نماز جمعه را هم که نمی دهند. اوهمچنین از اینکه همه چیز در اختیار سپاه است و اوضاع توسط نظامیان سپاهی کنترل می شود اظهار نگرانی کرده است. وی در ادامه اشاره کرده که به آیت الله خامنه ای گفته: شما نباید دستور دستگیری مهدی کروبی را صادر می کردید. وی در پایان دیدارش اعلام کرده با ادامه این روند، اوضاع پیچیده تر خواهد شد و پاسخی که آیت الله خامنه ای به او داده تنها سکوت بوده است.
جمعه 20 شهریور 1388

martin moghaddam - المان - بن
چوب حراج؟سی ساله که ایران تیر خلاص خورده .حاج اقاعمو یادگار
جمعه 20 شهریور 1388

fereshteh nejat - امارات - دبی
Parastoo06 - استرالیا - سیدنی. (میریزیم تو خیابونا و تا جمعه میمونیم، و اگرم که نگرفتن جمعه روز قدس رو آنچنان سبز میکنیم که دیگه فکر همچین کاری هم به سرشون ....) . چرا اینقدر تز میدی - اگر شیر زنی هستی اول خودت برو تو صحنه تظاهرات . تو که استرالیا هستی (اگر هم باشی) خواهش می کنم اینقدر اتشش زیاد نکن . شما که ادعا وطن پرستی میفرمایید چرا استرالیا !!! .
جمعه 20 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
خامنه ای پیش مرگت بشه احمدی قربونت بر ای شیخ
جمعه 20 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
درود بر مردان وزنانی که در راه بزرگی قدم گذاشته اند.درود بر خونهای پاکی که به دست ظالمان در 30 سال گذشته تا به امروز بر زمین ریختند .درود بر هموطنان چه خارج از کشور چه داخل ما باید در هر دوصحنه نقش ایرانییت مان را به درستی اجرا کنیم .وانزجار خود را از خودکامگان به گوش عالم برسانیم.سبز باشید سر فراز. درود بر موسوی کروبی خاتمی
شنبه 21 شهریور 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
خدا به این کروبی و موسوی خیر بده!!! فقط کافیه اینارو دستگیر کنن تا مردم نابودشون کنن!
شنبه 21 شهریور 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
parviz1 - انگلستان - کترینگ. عزیز من گرفتاری!!علی (ع) خودش یک قاتله حتما ماجرای اون 700 نفرو که یه روز گردن زده نمیدونی؟؟اینا هم تخم و ترکه هموناند.برو بیشتر مطالعه کن
شنبه 21 شهریور 1388

farshid15391 - ایران - تهران
چی میشدتورییس جمهورمیشدی
شنبه 21 شهریور 1388

shahla_mehr62 - ایران - شهرکرد
زنده باد شیر لرستان .............
شنبه 21 شهریور 1388

tara555 - ایران - تهران
sahel2009 - سوید - مالمو فکر کنم حداقل تو این سایت تو خ...ه بشی خیلی بهتره. درود بر کروبی. درود بر موسوی. دورد بر زنان و مردان شجاع ایرانی.
شنبه 21 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
یه دونه باشی مرد
شنبه 21 شهریور 1388

sara-iran - ایران - تهران
من از همون بچگی دوستت داشتم از روزی که به من یه عروسک بالباس صورتی دادی .......
شنبه 21 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
زنده و پاینده باشی آقای کروبی
شنبه 21 شهریور 1388

سکوت - ایران - تهران
درود به شرف و آزادگی و وجود هر چی مرد و زن حقیقت خواه ‌و آزاده‌است/. روی سخنم با برادران عزیز داخل ایران است اونایی که موتور دارن و حرفه‌ای هم می‌رونند. نیاز به کاغذای هست که شعارهای مناسب توش نوشته شده باشه و در اندازه‌های کوچیک تو کوچه‌ پس‌کوچه‌ها پخش کنند نیاز به اینه که دو ترک باشن یکی برونه یکی برگه‌ها رو بندازه تو خونه‌ها جلوی مغازه‌ها اگه اندازه‌ها کوچیک باشه می‌شه مثل پاشیدن گل باشه تو هوا جوری که از دیوار خونه‌ها بیفته تو حیاط‌ هم‌وطنا. شدنیه خیلی وقت نداریم. تو رو خدا اطلاع رسانی کنید. دوربین کوچیک با کیفیت یادمون نره اونایی که دارن نیاز ملت بدونن ببینن. یا حق
یکشنبه 22 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.