ایران : هر توافقی درباره خزر بدون موافقت و تایید ایران، غیرقانونی و فاقد ارزش است

ایران : هر توافقی درباره خزر بدون موافقت و تایید ایران،
غیرقانونی و فاقد ارزش است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو تاکید کرد هر توافقی درباره رژیم حقوقی دریای خزر بدون موافقت و تایید ایران، غیرقانونی و فاقد ارزش و اعتبار است.

به گزارش خبرگزاری انتخاب، "بهرامی" ساعتی پیش در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه بین المللی کتاب باکو در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب که نشست آتی سران 4 کشور حاشیه دریای خزر در قزاقستان نشستی غیر رسمی بوده و درباره مباحث طرح شده در آن اطلاعات شفافی منتشر نشده است، تصریح کرد: هر چند ایران به این نشست دعوت نشده است اما مقامات هر چهار کشور بخوبی می دانند که گفتگو درباره رژیم حقوقی دریای خزر بدون مشارکت ایران کاری بی حاصل است.

وی با اشاره به اینکه مذاکرات رسمی کشورهای پنجگانه حاشیه دریای خزر برای تعیین نظام حقوقی این دریا روند رو به پیشرفتی دارد گفت: تاکنون نزدیک به 80 درصد از موضوعات مطرح و برای تدوین این نظامنامه به تایید هر 5 کشور رسیده است و امیدواریم با ادامه این مذاکرات در آینده نزدیک شاهد دستیابی به رژیم پایدار حقوقی دریای خزر با توافق همه کشورهای همجوار این دریا باشیم.

گفتنی است، اخیراً اجلاس کشورهای حوزه دریای مازندران، بدون ایران برگزار شده است!

saeedgilan - ایران - رشت
این هم دسته گل سیاست خارجی بود. به هر حال امیدوارم سر این موضوع ایران برنده بشه سرنوشت 8 میلیون از مردم ایران به طور مستقیم و 72 میلیون از مردم ایران به طور غیر مسقیم به دریای کاسپین وابسته است.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
کثافت ها,قرارداد ننگین  احمدی نژاد رو نمی گن, حالا نگران شدند  که چرا جلسه رو بدون این کثافت های خائن برگزار کردند.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
مگه احمدی چیزی از دریای خزر واسه خودمون گذاشت ؟لو رفتین این یعنی ایران سهمی از خزر نداره .اشکال نداره دفعه دیگه با استفاده از دستمال ابریشمی یه تیکه از خلیج فارس رو ببخشید به روسها تا تحویلتون بگیرن .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
. توجه ـــــــــ توجه ــــــــــ توجه ـــــــــ لطفا اطلاع رسانی کنید (از یک منبع موثق: قرار است روز دقیق فطر را به اطلاع مردم نرسانند. تا از حضوز ملت در محافل عمومی جلوگیری به عمل آورند) .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
بابا یه روسیه وقتی میگیم ایرانی هستیم اخ و پیف نمی کنن مردمش حالا با فحش و پرچم آتش زدن اونم بر.. توش که دیگه کلا I am Iranian بشه مایه ننگ و از صحنه جملات حذف شه!!! مرض دارید مگه؟ خوبه از فردا تمام کشور ها در تلویزیون هاشون شعار مرگ بر ایران و ایرانی سر بدن؟؟؟!!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
خراب کردن چهره ایران و ایرانی توسط اتش زدن پرچم یک کشور و یا شعار مرگ بر اون کشور و مردمش, از سیاست های 30 ساله جمهوری اسلامی ست. ما مردم ایران وحشی نیستیم و اگر دولت روسیه سر دولت بی کفایت و دیکتاتور ایران کلاه می گذارد این تقصیر سردمداران احمق ماست و نه مردم روسیه و کشورهای دیگر...We are Iranian We love all countries
جمعه 20 شهریور 1388

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
مرگ بر سید علی دزد! نفت من کو؟؟؟! رای و ول کن.. فیلمشونه.. نفت من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
جمعه 20 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
کدوم قرارداد ننگین احمدی نژاد ؟ من خبر ندارم ماجرا چی بوده . یکی به من هم بگه لطفا
جمعه 20 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
vahid.sharifi - کانادا - ونکوور . مشکل شعار مرگ بر نیست. مشکل اقتدار حکومت ایرانه. گرچه شعار مرگ باید از ادبیات سیاسی حذف بشه ولی اگر حکومت مقتدر باشه 1000 تا از این مرگ بر ها تاثیری در روابط خارجی نداره.
جمعه 20 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
ایران : هر توافقی درباره خزر بدون موافقت و تایید ایران،. غیرقانونی و فاقد ارزش است . فعلا که......هم حسابتان نکردن.خاک بر سر وطن فروشتان با ان اسلام اسهالیتان.
شنبه 21 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.